גרבג' טיים הדיון המתגלגל:: מחזור 38 ואחרון - מנצחים 2:1 את סביליה בפיחואן במשחק האחרון של צ'אבי על הקווים (לבנדובסקי, פרמין)

אראוחו צריך איפוס דחוף.

ארואחו צריך להמכר בעיניי, אתה עדיין לא מספסל את הבלם הבכיר שלך בשביל סמרטוט מת בן 32.

הוא לא הבלם הבכיר שלנו בשבועות האחרונים.

סמרטוט מת? אתה רציני עכשיו?

איך אני אמור לקרוא לאיניגו מרטינז?

ואני רציתי רוטציות.
אבל לא לזה התכוונתי.

במקסימום הוא סתם שחקן בינוני.
בתכלס הוא שחקן טוב בעונה סבירה בתור שחקן רוטציה.
סמרטוט מת זו הגזמה מטורפת.

RFA לא ב-100% כשירות, ולכן התחיל בספסל -

שחקן שמעולם לא היה שחקן רציני (כי סוסידאד זה לא מדד רציני לכלום) בא אלינו בתור פלסטר, חצי מהזמן היה פצוע חצי מהזמן לא שיחק.

עשיתי איתו חסד, מבזבז מקום במגרש ולא ראוי בכלל ללבוש את המדים, זו לא הרמה של בארסה. אין כסף? שיפתחו ילדים כמו קובארסי, לא סבים בני 32.

כל השחקנים שלנו במגמת ירידה בחודש האחרון

מטריף אותי המיקום של גונדגאן, אתה קשר יא דביל למה אתה עומד בשורה של לבה לאמין וראפיניה? דורך להם על הרגליים כשפדרי וכריסטיאנסן לבד באמצע.

משהו דפוק בהצבה שלו. או הוא או המאמן

בטוח הוא, גם אצל פפ הוא היה ככה קטסטרופה.

ממש לא הוא… זו בדיוק הבעיה שאני מדבר עליה כבר שנתיים. הקשר השלישי תמיד קדמי מידיי. תמיד מצטרף לקו החלוצים. זה יוצר מרחק גדול מידי בין הקוים. פרמין נופל בזה, גונדואן נופל בזה, גאבי נופך בזה ופדרי נופל בזה. זו הצבה של צ’אבי. הוא מתעקש על כבר שנתיים.

מה?!
הוא לא שחקן רציני כי שיחק בסוסידאד?
הוא סבא?
על מה אנחנו מדברים פה בכלל.

איך זה שונה מהמיקום שלו אצל פפ בעונה שעברה?

המיקום של כולם דפוק. פדרי (קשר התקפי) מתפקד כדאבל פיבוט, כדי לעזור לכריסטנסן (בלם) בקישור האחורי, מה שמנטרל את היתרונות של הילד, ומרחיק אותו מלהוות איום. גונדואן נשאר לבד בקישור הלא הגנתי, מה שגורם לו להזדקק לבחירה קבועה - להצטרף לפדרי וכריסטנסן ואז לא להיות קרוב לרחבה של הבאסקים, או להצטרף ללבנדובסקי, ואז הפער משאר חברי הקישור גדול מדי.

המחיר של חיסרון בקשר אחורי, בטח כזה שלא יודע להחזיק בכדור, משמעותי מאוד. ההצבות של צ’אבי לא עוזרות.

נ.ב. השידור הישראלי רק נעלם, וכבר גול לברצלונה -
4010b268c062b44c55033133cbe595f3_w200

כן, הוא לא שחקן רציני. לא שם שקבומות רציניות רודפות או אפילו ‘מתחזקות’.

כן, הוא סבא. הוא בן 32. איך אני אמור לקרוא לשחקן כדורגל שאין לו פוטנציאל אצלנו וגם בעונה כזו מחורבנת היה 5 בהיררכיה? סבתא יותר טוב?

ואני חייב להבין מה אתה מגן עליו. בפעמים שפתח לא היה בכלל פקטור חיובי, רוב הזמן כלל לא פתח ומעולם לא היה איזה כשרון בעמדה. מה מצאת בו שהתרגלת לבינוניות-אפסיות הזו?

זה היה גם כשהיה קש"א. זה המערך של צ’אבי.

מסכים, אבל זה מחמיר כשאין כזה.

אני לא מגן עליו כמו שאני לא מבין את ההודעה שלך וחושב שאפשר להעריך שחקנים עם ניואנסים ולא בהקצנה.

שחקן בן 32 בכדורגל של היום הוא רחוק מלהיות סבא, ואין שום דבר לא בסדר עם זה.
זה שהוא משחק בקבוצה בשם סוסיאדד לא הופך אותו לשחקן לא רציני, או שחקן שלא צריך להתחזק בו.
נכון שהוא לא פוטנציאל, אבל הוא כן שחקן טוב שיכול לתרום כאן ועכשיו כשחקן רוטציה.
להגיד שהוא לא היה פקטור חיובי בעונה שבה הוא היה טוב כל פעם ששיחק ואפילו תפס מקום בהרכב עד שנפצע זה שוב הקצנה.

אני כבר בספק אם ראית אותו משחק עד העונה. אם בכלל שמעת עליו.

מוכרח להודות שאני מקנא בכם שנשאר בכם עוד אש להתוכח על הגויה הקרה שנקראת ברצלונה.

ראפניה הרבה יותר טוב משמאל. לא ככה?