מחזור 4 באלופות :: 2-1 ביתי על שחטאר

לקראת שחטאר| | הניצחון הדחוק בליגה, ריאל רוצה לרשום אחד נוסף בליגת האלופות ולהתקרב לשמינית הגמר בלי בעיות מיותרות, כשהאוקראינים יגיעו לבירה (רביעי, 19:45). על הדרך, הגיע הזמן לחזור לנצח בברנבאו אחרי 41 ימים. מי יכבוש את השער האלף שלנו בליגת האלופות? האם אסנסיו יפתח או הפעם הזאר? הכל לקראת המשחק - כאן!

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי שחזרה לנצח עם ה-1:2 הדחוק נגד אלצ’ה, אך ברור לקרלו אנצ’לוטי שהכדורגל של הקבוצה לא מספיק טוב – שיטת המשחק, מספר ההזדמנויות, השטף ההתקפי הלא קיים. אמנם גם דני קרבחאל פחות אהב את הביקורת (“אנחנו רק בנובמבר ואנחנו נשתפר”), אבל ברור ששלוש האנגליות הבכירות טובות מריאל משמעותית וכך גם באיירן מינכן ופריז סן ז’רמן. בשנתיים הקודמות והמוצלחות בפרק א’, ריאל צלחה בקלות את שלב הבתים וסיימה במקום הראשון (לא הפסידה). ניצחון נוסף על האוקראינים יוכל לקרב אותה למטרה ולמנוע הסתבכות מיותרת מאוד כמו בעונה שעברה. השער הבא שלנו במפעל יהיה גם השער האלף – רקורד חסר תקדים. “הקבוצה במצב טוב מאוד, זה אומר הרבה אם ננצח את המשחק, זה רגע מפתח. אם נפסיד, חלילה, ניאלץ לשחק בשני המחזורים האחרונים. בדרך כלל הקבוצה לא נכשלת במשחקים האלה”, אמר המאמן. עניין לא פחות חשוב הוא התוצאות בברנבאו.

פעם ההמנון של ליגת האלופות במקדש היה מספיק, קבוצות היו מפחדות כבר במנהרה. זה כבר לא כך, כוח ההרתעה אבד. העונה? שני ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בכל המסגרות. “הסגר של 41 ימים”, נכתב בספרד על כך שהקבוצה לא ניצחה כבר שלושה משחקי בית, מאז החגיגה ב-22 בספטמבר על הפרצוף של מאיורקה. כוח ההרתעה אבד ונמאס לנו לטחון את המאזן שהחל להשתבש עוד בעונת הפרידה של כריסטיאנו. “התחלנו טוב מאוד עם 11 שערים בשני משחקים ואז רק אחד בשלושת האחרונים, ועוד בפנדל. אנחנו מבינים את זה. אם נשחק כמו שאנחנו משחקים – אני חושב שזה ייפתר מקרוב”, אמר. כנראה שבינתיים (כמעט) הכל תלוי בוויניסיוס שזכה לאינסוף שבחים. הוא רקד על המגרש נגד האוקראינים במשחק הקודם ורשם צמד נפלא נגד אלצ’ה. אם יכבוש – ישווה את עונת השיא שלו בקריירה כשהבקיע עשרה בברזיל.

בינתיים, מעבר לכושר הנפלא שלו - יש בעיות בהתקפה (עם כל הכבוד להשוואות הבלתי פוסקות בין ה-2.36 שריאל כובשת השנה לבין מה שהיה אשתקד עם זיזו). הקבוצה מקבלת בברכה את קארים בנזמה שזכה למנוחה (מריאנו שסובל מאף שבור – מחוץ לסגל לו תהיתם), התאמן כרגיל ויערוך את הופעתו ה-115 בליגת האלופות במדי הקבוצה. מנגד, רודריגו ייעדר. אנצ’לוטי שיבח את שחקני הכנף שלו אבל קשה להתרשם הן ממרקו אסנסיו והן מאדן הזאר. גם בספרד הגירסאות סותרות לגבי השחקן השלישי בחלק הקדמי. “כולם חשובים. זה לא אותו דבר לשחק עם ויניסיוס או אסנסיו, כל אחד והמאפיינים שלו. הזאר צריך להתאמן היטב ולהיות מוכן כשנצטרך אותו”, אמר המיסטר. גם קרבחאל הגן עליו: “הוא לא מרוצה מהמצב, זה ברור, הוא יחזור להיות בין עשרת השחקנים הטובים בעולם כשיחזור לשחק באופן סדיר”, אמר. אנצ’לוטי נתן כדוגמא להזאר את מריאנו – “מי חשב שזמנו יגיע? הוא בא וניצל את ההזדמנות. זה מה שהזאר והאחרים צריכים לעשות”. על יוביץ’, אגב, אמר המיסטר: “הוא בסדר והוא מאושר כאן. אני מנסה לתת לו כמה שיותר חיבה. הוא מתחרה מול החלוץ הטוב בעולם אבל הוא ישחק”.

זו נראית כמו הזדמנות אחרונה באמת להזאר. אם שוב לא ישחק זה יהיה עצוב מאוד, שכן אסנסיו לא מתאים לכנף. הזאר ככל הנראה ימשיך בקבוצה בחורף, כששני הצדדים מבינים שככה עדיף. עם איך שרוב שחקני ההתקפה נראים, אנצ’לוטי צריך לא לוותר ולנסות להוציא ממנו משהו. הוא לא פתח בהרכב מאז שריף ומול אלצ’ה לא נגע בכדור ושיחק הכי מעט עד עתה בתור מחליף. ואסנסיו? “עכשיו או לעולם לא” – גם לגביו, נכתב. תשע בעיטות בלבד ב-25 המשחקים האחרונים מספרים את הסיפור שלו. וזה שחקן שהיתרון הגדול שלו הוא ‘הירייה’. "אמרתי לו – ‘תבעט, מרקו’, הכריז אנצ’לוטי. לאסנסיו לפחות יש פארטידזו אחד – נגד מאיורקה, כשכבש שלושער. לאדן אין אפילו את זה.

אחד שהנוכחות שלו ממש לא מוטלת בספק הוא קאסמירו שיכול להתרגש. הקשר הברזילאי שרשם בישול מצוין נגד אלצ’ה, יצא בזול מהפגיעה ההיא. הוא התאמן כרגיל וירשום ציון דרך ענק עם משחקו ה-300 במועדון (65 במפעל היוקרתי). הוא נעדר רק ממשחק אחד השנה ורוצה לשמור על רף 40 ההופעות בעונה כפי שעשה מאז 2016-17 ועד היום. מסתמן כי פרלאן מנדי יחליף את הקפטן מרסלו שהיה לא רע בשני המשחקים האחרונים. אם הברזילאי כן ישולב הרי שזו תהיה הופעתו ה-101 בליגת האלופות – כמו חברו כריסטיאנו. ואלוורדה לא ייכלל בסגל וכך גם סבאיוס ושחקן הגולף בייל. ומה לגבי צד ימין בהגנה? לוקאס ימשיך או לא?

קרבחאל המיוסר, מת שמכת הפציעות תעזוב אותו – היה השחקן שהגיע עם אנצ’לוטי למסיבת העיתונאים. הוא דיבר בפתיחות על המצב המסובך שלו ועל השינויים שעשה. “אני רוצה לחזור לרמה הגבוהה ביותר שלי, אני מקווה שזה יקרה מהר, בקרוב. המאמן עוזר לי ומנהל את דקות המשחק שלי. החלק הפסיכולוגי היה הכי קשה, למה זה תמיד קורה לי, אבל אני נקי, זה מאחוריי. אני אשמח לחזור לנבחרת ספרד, לא שיחקתי הרבה זמן בסלקסיון”. קרבחאל הזדהה עם ראמוס: “אני יכול להבין אותו, הוא הראשון שרוצה לשחק כמה שיותר, אני לא מפקפק בו לרגע. אקבל אותו בזרועות פתוחות כאן (אם חלילה פ.ס.ז’ תתיר את חוזהו). הוא היה המנהיג שלנו, כעת כולם מנהיגים”. הוא סיפר: “אני משנה את האימונים, את האוכל, המנוחה. יש לי דיאטה מוזרה ומחמירה מאוד, נטולת גלוטן. אני צריך לאכול ברוקולי כל היום”. הוא מפרגן למנדי (“שחקן נהדר, אחד החשובים בקבוצה, הכוח והאנרגיות שלו עזרו לנו מאוד”) ומסכם את המצב לקראת המשחק הקרוב: “שחטאר יודעת שהיא חייבת נקודות. אם לא סופרים אותנו כפייבוריטים בצ’מפיונס? זה לא עניין שלנו”. אני מקווה שהשחקנים מכירים את זה שמפקפקים בהם - זה הזמן להוכיח. תחילה - להתקרב לשמינית הגמר.

Hazard trata de escapar de la presión de Palacios.

הזאר המיואש נגד אלצ’ה. הוא או אסנסיו?

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’| אדן הזאר, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

מה המצב שחטאר?

שחטאר דונייצק מגיעה למשחק מעודדת מצד אחד משני ניצחונות הליגה הרצופים, האחרון שבהם 1:4 ביתי קליל על דסנה (שני בישולים לדודו המצוין – השחקן שרשם הכי הרבה דקות בקבוצה העונה), ומצד שני אם היא עוד חולמת לעשות משהו העונה באירופה, אפילו להשתחל לליגה האירופית – נראה שהזמן שלה הולך ואוזל. היא עדיין לא כבשה שער בשלב הבתים העונה – נתון מזעזע יחד עם דינמו קייב ומאלמו. בליגה היא עדיין בשיא המרדף אחרי דינמו שלא מאבדת נקודות ומחזיקה בפסגה גם עכשיו. שחטאר כבר חילצה בעבר תיקו יוקרתי נגד מנצ’סטר סיטי באנגליה וכן ניצחה את אטאלנטה (מדובר על משחקים עם קהל) והיא חולמת להגדיל את הרזומה שלה.

מנור סולומון, הוא ולא אחר, היה זה שכבש את השער הראשון במשחק בשבת (שערו השלישי העונה ב-18 משחקים) והביא כרגיל לכותרות גדול בתקשורת כאן. האמת ששחקן הכנף המוכשר זכה לכתבה גדולה גם במארקה – “ההעברה לשחטאר עם אישור מהצבא הישראלי”, נכתב. עוד צוין כי עד ל-21 באוקטובר 2020 לא ממש התייחסו אליו כאן (בספרד), אלא שאז כבש שער נפלא נגד ריאל. “הישראלי חוזר למדריד, כעת הוא נושא את המשקל של החמישייה מהמשחק הקודם, אבל הוא שיחק רק במחצית הראשונה בה התוצאה הייתה 0:1”. מנור חולם על שער ראשון העונה באירופה. את הופעת הבכורה שלו בקבוצה, אגב, עשה נגד פרנקפורט של יוביץ’ בליגה האירופית.

הקבוצה מקבלת בחזרה את הבלם מיקולי מטאביאנקו שנעדר מהמשחק הקודם בין הקבוצות וכעת הוא בריא ואף עלה מהספסל ל-25 דקות במחזור האחרון. גם החלוץ ג’וניור מוראס כשיר וההיעדרות היחידה היא של לאסינה טראורה המצוין. טטה כבש בשני מחזורי הליגה האחרונים והעלה את מאזנו לשבעה בכל המסגרות. דנטיניו מסיים את חוזהו וייתכן שזה יהיה משחק הפרידה שלו. “טרם הוחלט מה נעשה לגביו. הוא יכול לשחק, נראה אם יפתח ב-11 הפותחים”, אמר המאמן דה זרבי. מעניין האם המאמן ישנה את הסגנון הסופר-התקפי כולל הלחץ הגבוה מהמשחק באוקראינה. לפחות לפי מה שאמר בצורה נחרצת במסיבת העיתונאים – לא ולא. השוער אנטוני טרובין עתיד להמשיך בין הקורות על חשבון פיאטוב הוותיק, על אף החמישייה שספג (השערים בטח לא היו באשמתו).

“אנחנו ממשיכים עם עקרונות המשחק שלנו. השחקנים עדיין לא מכירים זה את זה יותר מדי אבל התקדמנו. נמשיך עם פילוסופיית המשחק שלנו”, אמר המאמן דה זרבי. “זה לא משנה שיש יריבה כה חזקה ממול”. כשנשאל איך יתמודד עם ויניסיוס אחרי הפארטידזו שלו באוקראינה, אמר: “אנחנו לוקחים אותו בחשבון כמובן (“הוא מהווה דוגמא להרבה, הוא כה צעיר ומסתדר נהדר עם הלחץ בריאל מדריד”) ראינו גם את הקלאסיקו, וכך גם לגבי בנזמה ושחקנים אחרים”. הוא משוכנע שמדובר ב"צירוף מקרים" על כך שהקבוצה טרם כבשה במפעל. “היו לנו הרבה הזדמנויות גם נגד אינטר וכן עד לשער השלישי שריאל כבשה”. המאמן שוב הצטער על היעדרותו של טראורה: “זו מכה קשה עבורנו. זה לא תירוץ, זו האמת”.

גם המגן דודו (1,575 דקות העונה, יותר מכל אחד מחבריו לקבוצה), תמך בגרסה של מאמנו: “זה לא משנה שהיריבה היא ריאל, עלינו לשחק את הכדורגל שלנו. מה שקרה בשנה שעברה הוא אחר. עלינו לשכוח מהעבר וגם מהניצחון הנהדר הזה. אני סומך על חבריי לקבוצה. ננסה לנצח מחר”. כשנשאל על התבוסה בקייב, אמר: “שיחקנו טוב במחצית הראשונה, לא שכחנו את זה. לאחר מכן טעינו. עלינו להיות רציניים. התוצאה לא תשפיע עלינו. כל שבוע זה משחק חדש. בליגה אנחנו בכושר מצוין ויש לנו פוטנציאל גדול”.

Solomon in the squad, live: Shekhtar – Real Madrid 1: 0

סולומון מול לוקאס. לא בלט במשחק באוקראינה

שחטאר דונייצק – הרכב משוער: אנטולי טרובין| דודו, מיקולה מטב ייאנקו, מרלון, איסמעלי| מאייקון, טאראס סטפאננקו, אלאן פטריק| מנור סולומון, טטה ופרננדו (דנטיניו)

כותרות העיתונים לקראת המשחק נגד שחטאר:

שער המארקה: בקטנה בצד ימין - “מבחן מחדש להזאר” - הבלגי אמור לפתוח בהרכב הערב| בנזמה חוזר ל-11 וריאל רוצה להשאיר מאחוריה משברון בברנבאו - 41 ימים ללא ניצחון, ולהשתלט על המקום הראשון בבית| בפריויו למשחק נכתב: "בנזמה-ויניסיוס, צמד הפיצ’יצ’ים (11 לצרפתי, 9 לברזילאי) במרדף אחרי השער והפסגה בבית. עוד נכתב כי בנזמה מגיע אחרי שהסוללות שלו טעונות לאור המנוחה נגד אלצ’ה. בנזמה סוף סוף יכל ‘לנשום’. היו לו כבר 18 משחקים השנה כולל הנבחרת. נכתב כי אנצ’לוטי רוצה להעביר מסר חיובי להזאר והפעם יבחר בו (לראשונה מאז ההפסד לשריף) ולא באסנסיו. עוד לגבי ההרכב: צמד המגנים חוזרים - קרבחאל ומנדי שסופסלו נגד אלצ’ה.

שער ה-AS חגיגי לגמרי ומתייחס לציון הדרך הקרוב הערב: “הלילה של האלף” - השער הבא של ריאל יהיה האלף שלה בגביע אירופה. בתמונה - כל הכוכבים שהיו אחראיים על ציוני הדרך הקודמים - די ספאנו כבש את המאה, כריסטיאנו היה אחראי על ה-800 וה-900. ומי יכבוש את האלף? עוד נכתב על הרצון להתקדם לשמינית הגמר כמובן|

בפריויו למשחק נכתב - "בנזמה ו-ויניסיוס - מסתכלים אל עבר האלף. הזאר או אסנסיו - הספק היחיד של אנצ’לוטי. כמובן שגם יש התמקדות בהזאר - “מבין כל ארבעת המועמדים למקום השלישי להתקפה, הזאר הוא היחיד שלא כבש העונה עדיין”. ב-23 בנובמבר יחלפו שנתיים מהפעם האחרונה בה השלים 90 דקות בלבן של ריאל. “מאמנו בנבחרת הבטיח לפני חודשיים שיש לו אופי המאפשר לו לקום מהר - במדריד לא מכירים את היכולת הזו. אולי היום תהיה עבורו דלת נוספת שתיפתח. עד עכשיו - הוא שחקן בלתי נראה”. לגבי המשחק נכתב כי ההעפלה לשמינית הגמר לא ממש נראית בסכנה כמו אשתקד אבל הפסגה כן, וזה חוזר על עצמו. בשנים האחרונות שלוש פעמים ריאל סיימה שנייה - ב-2019-20 אחרי פ.ס.ז’, ב-2017-18 אחרי טוטנהאם ואפילו בעונת הדאבל 2016-17 - אחרי דורטמונד. נכתב כי עבור שחטאר זו הרכבת האחרונה.

קצת טורי דיעה לקראת המשחק היום: מנואל קובו טוען שרודריגו לא זוכה ליחס לו הוא ראוי - “אור הזרקורים על ויניסיוס, בצדק, אבל יש שחקן שמתפתח להיות שחקן גדול שעם הנוכחות שלו בצד ימין - ריאל מדריד טובה יותר. הוא מאזן את ההתקפה שלה”| תומאס רונסרו מחכה לראות מי יכבוש את השער החשוב הערב: “הגול הראשון (האלף) יהיה שווה היום פי שלושה - ריאל תמיד הייתה ראשונה בכל דבר - גביע אירופה הראשון, הראשונה להגיע לעשר ול-13 זכיות, והראשונה שתכבוש אלף שערים”| פרדריק הרמל צוחק על בייל: “הוא שייך לעבר” - “למזלנו נבחרת וויילס הודיעה על הסגל שלה וכך נזכרנו שבייל הוא עדיין שחקן שייך אפילו לריאל”.

כבר נכתב לפני אלצ’ה אבל מותר לי: הזיזו אותנו אחורנית לשעה לא אטרקטיבית - כי אנחנו פשוט לא מעניינים? ואם כבר בציניות שלי בערב אלופות שמח - הזאר כובש את השער האלף! זה כתוב! ועכשיו ברצינות: לא מצפה להצגה או למשהו שדומה למשחק באוקראינה אבל כן לניצחון שקט, לעשות עוד צעד לשמינית הגמר ולשבור את הנאחס הזה בבית. אני נע בין האם הברנבאו ‘מלחיץ’ את השחקנים ומצד שני למרות עונת שיא של בנזמה ו-ויניסיוס אנחנו עדיין לא מספיק טובים. שחטאר תמשיך ללחוץ גבוה ולשחק התקפי, יש לנו שני מגני סלע.

עכשיו או לעולם לא עבור הזאר. יש לי טענות אליו מכאן ועד לונדון ושום דבר שייעשה לא יזיז אותו מטר הצידה מהיותו הרכש הכי כושל בהיסטוריה של המועדון הזה, אבל אני מקווה שהמסר הובהר וצריך להשתמש בו, בטח אם רודריגו איננו. אסנסיו לא שחקן אגף, ואסנסיו, היתרון שלו הוא הבעיטה - והוא פשוט לא בועט. הזאר היה סביר נגד שריף, פעיל, לא היה רחוק שיבקיע, הוא מכדרר לא רע אבל עדיין מאוד חסר ביטחון, היום זו בהחלט הזדמנות. אנחנו עוד נצטרך אותו העונה. אם מול ויני תהיה שמירה צמודה ומשולשת - צריך לנצל את זה איכשהו, להעביר את הכדור מהר ושהקשרים באמצע ישחקו לעומק. מודריץ’ פעם ב…מספק בישול של אומן, אולי גם קרוס, אבל זה לא קורה מספיק.
אתה רואה את הסגל לקראת המשחק, פדה ואלוורדה אמנם באמת חסר אבל על פניו הסגל נראה עשיר וטוב. בפועל זה ‘סגל לרוחב’. אם בטעות התוצאה תהיה טובה, אפילו 0:2 - לא בושה להחליף את בנזמה רבע שעה לסיום ולתת ליוביץ’ לשחק הפעם. אמרתי כבר - המטרה היא לנצח משחקים ולנסות לפחות להרוויח עוד שחקנים בסגל ולא שקארים יישפר את המספרים לקראת הבלון ד’אור. האללה מדריד

לדעתי להזאר יש בתקופה בריאל יותר כותרות של “המבחן מחדש” מאשר שערים ובישולים…

מצבינו בליגת האלופות הוא טוב סך הכל. כמובן שחשוב שננצח כי כל ניצחון הוא כסף, אבל זוהי לא מלחמת עולם, בטח לא המשחק הזה משום ששחטאר ככל הנראה שכבר לא תהיה יריבה שלנו על העליה.
חס וחלילה לא אומר לזרוק את המשחק, ניצחון היום יאפשר לנו להיות רגועים ב2 המשחקים הבאים ולהתרכז בליגה.

מה כן? לתת מנוחה למספר שחקנים.
זה משחק שארצה לראות את קאמבינגה פותח על חשבון אחד מבין קרוס ומודריץ, כאשר השני מבין השניים יחליף את
הראשון לקראת סוף המשחק.

הזאר חייב ביטחון, ברור שהוא לא מצדיק זאת ולא מגיע לו כלום, אבל זה בשבילינו. ה״רכש״ הטוב ביותר שנוכל לעשות עד הקיץ יהיה חזרה של הזאר לכושר. חשוב לתת לו לשחק ולא להוציא אותו מוקדם מידי אם הוא לא עייף מידי.

זה עדיין לא מצב בעייתי, אבל אסור לשכוח את נאצ׳ו. חשוב לשמור עליו בעניינים כי פציעה אחת של אלאבה/מיליטאו/מנדי והוא חוזר להרכב.
גם פציעה של קרבאחל וואסקז (הראשון להזכירכם מאוד פציע) תגרור חזרה של נאצ׳ו.
כשאחד מאלה יקרה (וזה יקרה) חשוב לקבל את נאצ׳ו בכושר משחק.
אם נוביל הייתי מכניס אותו על חשבון מיליטאו או אלאבה כדי שיצבור קצת דקות. הוא שיחק המון בתחילת העונה אך כבר חודש שהוא לא ראה דשא.

זה הזמן שאנצ׳לוטי יראה ניהול סגל נכון. לא צריך לתת לכל המחליפים המון דקות, אבל המחליף הראשון לפחות בכל עמדה חייב להיות בעניינים.
זה קורה עם עמדת המגן הימני, הקשר והקיצוני. אבל זה לא קורה בעמדות החלוץ, הבלם והמגן השמאלי.

ההרכב שלי: קורטואה, קרבאחל, מיליטאו, אלאבה, מנדי, קאסמירו, קאמבינגה, מודריץ׳, הזאר, בנזמה, ויניסיוס.

אם הכל הולך כשורה ונוביל בהפרש של 2 בדקה ה55-60 הייתי מכניס את נאצ׳ו ויוביץ׳. לאחר מכן אפילו את איסקו.

רודריגו, אסנסיו ועכשיו גם לוקאס ואסקז מועדפים בהרכב על פני הזאר

אנצ’לוטי לא נותן מנוחה לאף אחד ולוקאס נכנס למשבצת בכנף ימין.
טעות לא לרענן קצת את ההרכב עם קמאבינגה למשל.
לא הרכב מלהיב במיוחד, נקווה שלפחות יהיה יעיל.

יש לנו רק ניצחון אחד בשבעת משחקי הבית האחרונים בצ’מפיונס.
אין לנו אף ניצחון במשחקי 8 בערב בליגת האלופות. 3 הפסדים ותיקו. צריך לשבור את הנאחס.

ממש לא ההרכב שרציתי.
ואסקז נהדר התקפית כמגן, פחות כשחקן התקפה. (אם כי עדיין עדיף על אסנסיו שם בעיני)
חבל גם שאין רענון בקישור.

ההרכב אמור לעבוד, לא הרכב רע, פשוט עולים מצד אחד לא בהרכב הכי חזק שלנו, ומצד שני לא נותנים מנוחה לשחקנים שצריכים אותה.

זה לא משנה מי משחק באגף ימין, אנחנו בכל מקרה נתקוף רק משמאל. קרבחאל וואסקז יכולים שניהם לתקוף ולהגן. ואסקז ירווח את המשחק ואם הם ישקיעו יותר מדיי משאבים באגף שמאל, יהיו שני שחקנים מהירים שיחכו באגף ימין. לא כזה נורא.

טוב, למדתי דבר מאוד חשוב היום מאלי גוטמן “המשחק סטטי כי השחקנים לא עושים תנועה”, כל יום לומדים משהו חדש…

סעמק איתם, הם שחקנים לא צופים!! אני לא מבין למה הם הפסיקו לשחק.

אנצ’לוטי הולך על בטוח, עולה עם ההרכב הזה שלא יכול ללחוץ, מאפשר לקבוצות בינוניות מאוד כמו שחטאר(וגם בליגה) לשלוט יותר מדי בכדור, וכשזה קורה אז הסיכוי שתקבל גול עולה. זה מאוד פשוט.

מישהו מבין למה מיליטאו יצא קדימה בשער שספגנו? כשאנחנו במוד התגוננות הוא מחויב לשמור על העמדה שלו ולא להשאיר את אלאבה לבד במצב של 2 על 1 כפי שקרה.

הדבר הכי צפוי בעולם זה שנרד אחורה אחרי שנבקיע גול,בחיי שאני לא מבין את זה,פתחנו מצוין הגענו למצבים ופשוט נותנים למשחק לברוח,חבל.

משחק רע של כל השחקנים, פרט לקורטואה כמובן ואולי מנדי (לא שהוא כזה טוב, פשוט לא רע).
הקישור לא מצליח לבצע לחץ טוב (לא שזה מפתיע ששחקן בן 36, שחקן שמעולם לא לחץ, ושחקן שלא הגיע עדיין לעונה לא מצליחים ללחוץ טוב) ועוברים אותו בקלות מהר מידי.
הבלמים לא במשחק טוב, אבל קשה לי גם להאשים אותם כשכל התקפה שחטאר מוצאת אותם לבד.

אנצ׳לוטי חייב להכניס אנרגיות למשחק, או בשם אחר - קאמבינגה.
הייתי מוציא את קרבאחל ומעביר את ואסקז להיות מגן כי אנחנו צריכים גול.
442 עם קישור מעובה ומגנים תוקפים.
בהמשך מכניס את הזאר לקישור, ליהלום במקום קרוס.

מודריץ׳ מעולם לא לחץ? מה?

מודריץ הוא הבן 36

אם הוא לא מוציא את קאסמירו יהיה פה אדום

מעניין מתי אם בכלל מאמן נבחרת ישראל לשעבר הפרשן הבכיר של ערוץ הספורט יבין שלא עברנו לשחק עם 3 בלמים ?

אנצלוטי בחיים לא ישתנה, יש סיבה שהוא לא מצליח בליגות המקומיות ואת זה אנחנו נראה גם העונה, אי אפשר להביא ליגה ללא שחקני ספסל, אנצלוטי פשוט הורס לשחקנים אץ הביטחון ולנו את העונה.