מחזור 4: מגרדים ניצחון 2:1 מול אוסאסונה בחוץ (קונדה [גונדואן], לבנדובסקי (פ) )

רומיאו לא מאכזב ולא מפתיע. הוא מביא בדיוק מה שחשבתי שהוא יביא לנו.

אני לא שונא אותו דווקא ההפך אבל הוא לא צריך להיות שחקן של ברצלונה. לא הפתעה עונה ולא בטיח.

מבחינתי שנה הבאה חיבים להביא קשר מרכזי. עמדה הכי דחופה כרגע.

לא זוכר אף איבוד כדור שלו, בניגוד למשחק הקודם.

הבעיה של רומיאו זה המיקום שלו. הוא מגיע תמיד שניה וחצי אחרי שהיה צריך אותו שם.

הבעיה של רומיאו זה המיקום של גאבי גונדואן באלדה ולאמין. כדורגל זה משחק קבוצתי.

הלואי שינצחו.

למישהו יש ספק שנאבק על עלייה לאירופית?

הצורה שלבנדובסקי בועט פנדלים עדיין חוקית?

זכור לי שאסור לעצור לפני הבעיטה.

כשאראוחו מחלים אולי כדאי לנסות את קונדה במקום לבה

מחצית שניה הפנדל זה הבעיטה היחידה שלנו. לא מדבר למסגרת אפילו לשמים אתם מה אפילו שנחסמת. פנדל זה הבעיטה היחידה שלנו.

זה לא כדורגל.

הוא לא עצר… זו התחכמות מקובלת

א. בלי קונדה אנחנו היום עם רביעייה ברשת של מאטס. משחק גדול שלו, והוא לגמרי העלה רמה מאז הפציעה של אראוחו. זה בא טוב גם בתקופה פחות טובה יחסית של כריסטנסן.
ב. פרנקי היה אחלה, שזה סוג של כרגיל, אבל שיחק לבד, שזה גם סוג של כרגיל.
הדברים שהיו יכל לעשות עם קבוצה מתפקדת מסביבו…
ג. אשמח אם מישהו יסביר לי מה גאבי עושה על המגרש. לא, לא בקטע של “אסור לו לדרוך על הדשא”, אלא שואל באמת - מה התפקיד שלו? מה התרומה ההתקפית שלו? מה הוא נותן, בחצי המגרש של היריבה, שכל אחד מבין פראן, ראפיניה ואפילו פליקס אחרי חצי אימון, לא נותנים?
אני מאוד מאוד מאוד רוצה שהוא יצליח, ומאוד אוהב את הרוח שלו, אבל בשורה התחתונה - מה יוצא לנו התקפית מהדקות שלו על הדשא?
ד. צ’אבי שונא את ראפיניה. מסתבר שעכשיו זה התור של הברזילאי.
ה. כל השאר זה פשוט זבל טהור. באמת שעם כל מאמן סביר אחר, זו קבוצה שיכולה לשחק כל כך כל כך יותר טוב, ובעיקר יותר נכון. אבל לנו יש את הקשר הכי טוב בהיסטוריה, שהוא גם אחד המאמנים הגרועים שיכלנו לקבל כרגע. לא יודע מה הוא עושה באימונים, אבל צריך כישרון מיוחד בשביל להנחיל שיטת משחק שכולה “לכו דרך האמצע, בדגש על ה"לכו”, ומז"א משחק אגפים? אין דבר כזה. אל תמציאו".
לא ראיתי דבר כזה מאמן שפשוט מסרס 90% מההרכב שלו, בו זמנית, כל משחק ומשחק. מילא להקריב 1-2 שחקנים בשביל המערך, אבל להקריב את כולם בשביל…זה?

כל שער, כל הצלחה הגנתית, כל ניצחון שהיו ושיהיו לנו השנה - יהיו בזכות פעולה אישית, או התעלות רגעית/משחקית של שחקנים מסויימים. אבל בעיקר בעיקר, הם יהיו למרות המאמן.

למרות שניצחתם אני מתנחם בכך שאתם סובלים יותר מאיתנו.

למזלו של צ’אבי הוא לא הצליח להעזיב את דה יונג למרות שהוא ניסה את כל מה שביכולתו בתחילת העונה שעברה.

קשה לראות את הדבר הזה. זה לא בארסה שאני מכיר, זאת אוססונה עם שחקנים קצת יותר טובים.
לאוססונה המקורית מגיע שאפו. משחק הגנתי בלי הרבה עבירות ובלי בזבוזי זמן פאטתיים במחצית הראשונה, ולחץ מתון במחצית השניה , גם ב 10 שחקנים. מאחל להם בהצלחה בהמשך.

מעניין מה קרה ליאמאל, שלא רק לא עשה כלום, גם לא ניסה כלום.

לא קרה לו כלום. הוא פשוט בן 16 זה קורה. זה גם ימשיך לקרות אם כל הזמן הוא יפתח בלי הגבלה .

מה שקרה הוא שהוא בן 16, וזה סופר בסדר גמור שיהיו לו גם משחקים כאלו.
לא אתפלא אם הוא עדיין לא כשיר פיזית לעומס כזה.

מצטרף למחמאות לאוסאסונה. קבוצה שבאה לשחק, ובאה לשחק טוב. לא צריך יותר מזה נגד ברצלונה הנוכחית, חוץ מקצת יותר מזל ודיוק. אין טעם ללכת מכות.

מדהים שהשחקן שעשה את הקפיצה הכי גדולה מאז שצ’אבי הגיע זה השחקן שהוא הכי רצה לזרוק. דה יונג פשוט נפלא ועשר רמות מעל כל השאר, היחידי שאני רגוע כשהכדור אצלו.

צ’אבי איכשהו מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש. הכנסת את קאנסלו, סופסוף מגן אמיתי שיודע לתקוף, ואז אתה מוציא את הקיצוני שלך בשביל עוד שחקן באמצע. אתה רוצה להוציא את לאמין? אחלה אז תכניס את ראפיניה. גאבי כרגיל לא קשור לכלום וכל פעם שהוא רץ באמוק לאיזה שחקן אני רק מקווה שלא יחטוף אדום, אבל צ’אבי בשלו. אוסאסונה נראית קבוצה הרבה יותר מאיתנו, אין לי ספק שמאמן אחר מוציא מהסגל הזה הרבה יותר.

בצד הטוב, חוץ מדה יונג שכבר ציינתי, קונדה וטר שטגן במשחק מעולה ולדעתי גם כריסטיאנסן נראה יותר כמו כריסטיאנסן של העונה שעברה מאשר תחילת הנוכחית.

גאבי היה מצוין במחצית השניה.
כשהיריבה יושבת לנו על הראש, האנרגיות שלו, הנשיכות , המלחמה, הדחיפות והעבירות נחוצות לנו.
הוא מיותר לחלוטין כשאנחנו יושבים על הראש של היריבה, שם חוסר הקריאטיביות שלו בולט לרעה.
לא צריך 2 קשרים לא יצירתיים על המגרש כשאנחנו תוקפים קבוצה קטנה. אני מאמין שגם לצ’אבי ייפול האסימון ופראן או פליקס יקבלו מקום על חשבונו.

הוא עבר סאבוטאז’ מצד המאמן. בקצב הזה הוא לא יגיע רחוק. כל משחק שלו הוא נראה פחות ופחות מרשים. ככה לא בונים שחקן. צ’אבי מחבל בו.

לא סבוטז’ ולא כלום. סך הכל שני משחקים הוא שיחק, לא צריך להיסחף. הלוואי על כל שחקן בן 16 רבע מהאמון שהוא מקבל מהמאמן שלו.

זה השחקן, תלמדו להכיר אותו, זה שראיתם 3 וחצי פריצות מהאגף ובעיטה לקורה זה לא אומר שהוא מסי בשיאו. הוא עדיין חידה לכולם, וכן גם לכם.

גם שחקנים שהם בשיאם והגיעו למקום הכי גדול בהיסטוריה יש משחקים רעים. אני לא מבין למה אתם מנפחים את זה.

זה לא נכון שהיו לו שלושה וחצי פריצות, הוא שחקן שכיף להתלהב ממנו ועם מאמן יותר טוב אולי גם באמת יהיה הדבר הבא אבל לא צריך להתיחס אליו כאילו הוא פאקינג ליאו מסי זה פוגע בו וגם בקבוצה.

לבה בדיוק אמר את זה בראיונות השבוע, צריך להירגע עם ההייפ הזה בקשר אליו, הוא מתחיל להיות מתוסכל מצאבי וולקאם טו דה קלאב אמיגו!

הוא אמור להיות שחקן שעולה מהספסל לא השחקן שמייבש את ראפיניה…