מחזור 4 :: ניצחון בשיניים על חטאפה בדקה ה-95 במשחק הבכורה בברנבאו החדש

אני בספק, יש לו לפעמים משחקים כאלה איזה פעמיים כל עונה שעושה דברים בלתי רגילים ואז חוזר לעצמו.

אני רק מקווה שאנצ’לוטי לא אומר לעצמו עכשיו שהוא עשה טעות ושקרוס ומודריץ’ חייבים לשחק ביחד בהרכב, זה יהרוס לנו את העונה כפי שהרס עונה שעברה, אבל אנחנו מכירים את אנצ’לוטי טוב מאוד, מודריץ’ וקרוס יפתחו בהרכב למשחק הבא.

חוסלו חמוד מאד אבל בלינגהאם רחוק מידי מהשער. חבל, זה עבד יפה

כנראה שזה לא היה יכול להיות אחרת, ג’וד בלינגהאם שכל האוהדים הגיעו היום לסנטיאגו ברנבאו בעיקר כדי לראות אותו - ינצח לנו את המשחק בדם, יזע ובדמעות. מלך.

לא קל בכלל להיות בנעליים של ויניסיוס ג’וניור, היום רודריגו קיבל אספקת כדורים אדירה ובאגף האהוב עליו, אמנם נגד קבוצה מעצבנת, אגרסיבית, הגנתית, ועדיין - הוא היה מאוד מסורבל במשחק שלו והיו לו יותר מדי נסיונות בעיטות די איומים, מרושלים, וגם החמצה אחת ענקית. רודריגו לדעתי המעלה הכי גדולה שלו על אף שהוא חכם - הסיומת, שהוא קטלני, וזה לא קרה. לא מדבר על 2023/24 אלא רק על המשחק היום - מאכזב מאוד.

בתאכלס או.קיי היינו טובים מחצית שנייה, היו מצבים, היה ניסיון להתנפל, הייתה מוטיבציה, הקהל דחף, אבל קורה של טוני קרוס בשמאל מהאוויר זה לא מצב לגול, זה קצת פוקס ולא משהו מתוכנן. יותר מדי פעמים כדור הרוחב האחרון שלנו היה גרוע ולא מספיק איכותי. איזה מזל שיש ג’וד. זו העונה שלו, הוא מדהים. בשורה התחתונה, תיקו ביתי נגד חטאפה היה אסון, יהיו עוד הרבה מאוד משחקים כאלה שנהיה סבבה אבל לא תהיה רגל מסיימת. אגב דוד סוריה>>אנדריי לונין.

מעניין עוד כמה פעמים השנה הוא יציל לנו את התחת…

וואו אין מילים על השחקן הזה. אין מילים.

מהיום הראשון שלו על הדשא אצלנו הוא כריסטיאנו רונאלדו מטיריאל. אמאלה.

ברהים מצוין בדקות שלו מול הצפיפות, אני רוצה לראות אותו יותר.

אז הקיצוני שישמרו עליו יהיה ברהים בצד השני.

בכל מקרה, נראה שעדיף גם את בלינגהאם יותר למעלה ולצידו 2 קיצוניים. התנועה שלו פנימה היא של חלוץ לכל דבר

אתה יורה את החץ ואז מסמן סביבו את המטרה. היום החילופים היו טובים אחד אחרי השני.

יאללה וי על המשחק הארור הזה. ניצחנו את חטאפה בלי ויני, זה המון. בקוליסאום זה יהיה אפילו יותר קשה אבל עד אז יהיה זמן לקבוצה לרוץ. שוב פעם משחק של אינדיווידואלים, זה הורג אותי, אבל זה מה יש בינתיים.

ברכות לחוסלו, דני, טשואמני וקרוס על משחק מעולה. רודריגו רצה אבל לא יצא. בלינגהאם עם משחק שקט יחסית כשהיו דבוקים לו לעורף כל הזמן ועדיין יצר כמה מצבים יפים וניצח את המשחק. פראן גרסיה מעלה תהיות, אני לא רגוע מקפה בשער, מודריץ’ אגדת עבר.

הם (סוג של) עבדו אבל לא היו הגיוניים. בסוף המשחק כל יציאה קדימה של חטאפה תורגמה למצב כי קרוס היה צריך להחזיק את האמצע. יצאה לקרוס בטעות בעיטה טובה ואז את הריבאונד הוא נתן לשוער כי הוא אלרגי לרחבה.

זה היה משחק קלאסי לפדה, גם בראהים היה צריך להכנס קודם לכן לדעתי.

רודריגו לדעתי עם אחד המשחקים הכי גרועים שראיתי משחקן התקפה בריאל מדריד.

זה שאתה מתחיל עם הרכב דבילי ואז מתקן לא אומר שעשית חילופים טובים.

על כמה אתה רוצה להתערב שקרוס ומודריץ’ בהרכב למשחק הבא ?

בקושי ניצחנו את חטאפה, בקושי הגענו נגדה למצבים, אני לא מבין איך אפשר לתת מחמאות למאמן ?

שניהם ביחד? אני מוכן לעסקה. אולי אחד מהם, שניהם ביחד בטוח לא.

על מה מתערבים ? כמו בפעם הקודמת ? :wink:

בהנחה שאחד מהם לא פצוע כמובן.

סגור.

לא אומרים את זה פה הרבה אבל יש בעיה קטנה עם קמא… הוא לא עוזר מספיק בהתקפה, ביחס לכך שהוא משחק בעמדה קדמית יותר והוא לא הקשר האחורי של הקבוצה. העבודה הטקטית שלו בהגנה נהדרת והוא אחלה אתלט ומשלב גם טכניקה והכל טוב, בתכלס התרומה ההתקפית שלו לא קיימת. בשביל לעשות את הליפ הזה להיות באמת קשר וורלד קלאס הוא יצטרך ללמוד איך להגיע מהקו השני, למצוא את ההזדמנויות להכניס כדור פנימה או לבעוט. כרגע אלה אלמנטים שחסרים לי מאוד במשחק שלו.

הפעם לא מסכים איתך. כתבתי על זה כבר בעבר, יש בעיה עם הקישור ה’מודרני’ שבנינו, שלצד כל היתרונות שלו הוא הרבה יותר מדי גרזני ממה שצריך, בטח לליגה הספרדית בה רוב הקבוצות נחותות משמעותית מריאל מדריד. לא סתם ברגע שקרוס נכנס במחצית השנייה ושיחקנו עם הקישור הוותיק המשחק שלנו השתפר פלאים.

לדעתי לריאל מדריד תהיה בעיה בעונה הבאה אם באמת גם קרוס וגם מודריץ’ יעזבו, ויהיה צורך להביא קשר נוסף שיודע לנהל את המשחק ולעשות את התפקיד שהשניים הללו עושים. אף אחד מבין ארבעת המופלאים שלנו (כן, זה כולל את בלינגהאם) לא יודע לעשות את זה.

לגבי חוסלו, אני מאוד אהבתי את ההופעה שלו ולדעתי הוא היה מצוין. לא כי הוא כזה שחקן גדול (הוא בסדר גמור כחלוץ סגל, כמובן שלא מספיק טוב כחלוץ הרכב), אלא פשוט כי סוף כל סוף היה חלוץ מטרה שעושה את התפקיד של חלוץ מטרה, וזה גרם לכל הקבוצה להיראות הרבה יותר טוב (כשהתחלנו לשחק כדורגל ולא שיחקנו עם 4 שחקני הגנה ו-3 קשרים אחוריים כמו במחצית הראשונה). מבחינתי הוא חייב להיות באנקר בהרכב, הרבה לפני כל שחקן אחר בעצם.

אגב, קרבחאל פורח מתחילת העונה. כתבתי בעבר שעם כמה שיש ירידה ביכולת בשנים האחרונות, העמדה שלו היא אחת האחרונות שהייתי מטפל בה (עניין של פריוריטיז), ובינתיים נדמה שצדקתי.

ונקודה נוספת - רודריגו קיבל את הצ’אנס של החיים שלו העונה, ובינתיים מחרבן במכנסיים. נראה עוד איך תיראה המשך העונה, אבל בינתיים זה לא נראה טוב. כדי להפוך להיות שחקן התקפה פותח בלתי מעורער בריאל מדריד אתה צריך להוכיח שאתה וורלד קלאס, לא עוד שחקן כשרוני שלפעמים מצליח ובדרך כלל נכשל.

מסכים לגמרי, וזה מתחבר לנקודה על הבעייתיות של הקישור המודרני שלנו. אני בכלל הייתי מנסה להריץ את קמאבינגה כקשר אחורי מלא, שיתחרה עם טשואמני ושהטוב ביותר ישחק (גם ככה אין לנו קשר אחורי מחליף). לצידם בלינגהאם וקרוס, כאשר וואלוורדה נכנס לרוטציה ומחליף כל פעם את מי שצריך.

זה בסדר שגם קמאבינגה וגם טשואמני משחקים יחד לפעמים (אולי באמת במשחקים הקשים ביותר באלופות), אבל ממש לא הייתי רץ ככה באופן קבוע.

מסכים לחלוטין עם המשפט הזה, בקישור החדש אין לנו רג’יסטה שיתן קצב לקבוצה. לדעתי אנחנו נהיה חייבים להיפרד מתישהו מאחד מהקשרים ולהביא במקומו רג’יסטה קלאסי ברמה גבוהה. בינתיים לא איבדתי תקווה שטשואמני או קמא יפתחו את היכולת הזאת, טכנית הם שם.

נכון לעכשיו אני מסכים לחלוטין גם עם זה. כרגע אי לנו צורך בשניהם יחד כשאנחנו מתמודדים מול בונקרים. אחד מביניהם צריך לשחק, שניהם ביחד על המגרש שמרני לי מדיי.

קמאבינגה בתור 6 רג’יסטה יותר טוב מ95% מהקשרים האחוריים בכדורגל. טשואמני גם מנהל משחק לא רע אבל הוא יותר טוב בקידום המשחק בחצי של היריבה ופחות בלקחת את הכדור מהבלמים ולנתב.

ליברפול שיחקה כדורגל מדהים עם קישור של פבאיניו - ווינלדום - הנדרסון. כל יש מספיק שחקנים שיודעים להניע כדור (כמו טרנט ופירמינו באותה הקבוצה) לא צריך בהכרח פליימקר “טהור”, אבל בהרכב בלאגנים הנוכחי זה באמת לא הולך.

כל אחד מארבעת הקשרים המודרנים שלנו יודע להניע כדור בסדר גמור (ואף יותר מכך), ועדיין העובדה היא שזה פשוט לא נראה טוב, לא העונה ולא בשנה שעברה כאשר פתחנו עם השלושה (היי ג’וד). ואז נכנס מחליף אחד מבין קרוס או מודריץ’ (בדר"כ קרוס) והכל נראה הרבה יותר טוב. זה כבר לא פעם או פעמיים, זו מגמה, וזה לא מקרי. אין שום סיבה שנשחק באופן קבוע עם ארבעה קשרים כאשר שלושה מהם עם אורנטצייה הגנתית מאוד ועוד אחד 50/50.

מסכים מאד.

גם ליברפול מתישהו הביאה את טיאגו. זה לא ‘או’. צריך לדעת לשחק גם וגם. ואם כבר ליברפול, אז הייתה לה שלישייה שיוצרת 78 מצבים במשחק. כמה שלנו?

יהיו רוטציות בקישור העונה, כולם יקבלו דקות. החשיבה שלי היא פחות שחור לבן. אני לא חושב שלקרוס ומודריץ׳ אין מה לתרום בכלל ולא חושב שהמאמן הוא הבעיה (או היתרון) שלנו העונה. משהו שלא קרה: פרז אמר ‘אני מביא לך את קיין’ וקרלו השיב ‘עזוב אותך’. הבעיה היא איכות בהתקפה ובהגנה, לא חושב שצריך לסבך את זה. יצרנו מספיק מצבים היום.