מחזור 5 :: מהפך לקראת הסיום ו-1-2 גדול על ולנסיה במסטאיה

לוקאס לא מגן.

מהשער שוחקו אולי 2 דקות של כדורגל. הזיה.

אני מרגיש צעיר ב 15 שנה. יש חיים

מסתבר שלא צריך יותר מזה

• “אל תמסור לו. הוא משחק נגדנו”.
  • תוספת זמן שדורשת ועדת חקירה. רק על ההפוגה מההתחזות של גומז ועד שחזרו לשחק כדורגל זה יותר מ-5 דקות. היום הבדיחה הזאת שיחקה לטובתנו, בדרך כלל לא.
  • ולנסיה בזבזה זמן שעה, אנחנו בזבזנו 5 דקות ובסוף כל הכרטיסים הצהובים על בזבוז זמן נשלפו נגדנו. לפחות הקארמה בסוף פיצתה על הכל.
  • מילא שאין לנו הגנה אבל למה השחקנים מתחרים מי יאבד יותר כדורים בחצי שלנו?

סעמק איתם, כבר חשבתי שאני הולך לכבות את הטלוויזיה והלך לישון בשקט. מי יכול לישון אחרי דבר כזה מי?!

עם היתד שויני תוקע באגף ימין והבאנקר שהוא קרים לא מבין בדיוק איפה אמבפה והאלנד ישתלבו…

קמאבינגה בן 18 כן?
בגילאים האלה אומרים ילד והוא יתפתח (כמו שאמרו על אודגארד).
רכישה אדירה.

לגבי ההגנה- למרבה האירוניה אני שמח שכל הנורות האדומות נדלקות לפני ינואר.

שאלה יהיו הצרות שלנו :joy: :joy: :joy:

משחק לדעתי הכי גרוע בקריירה של קאסמירו, משחק חלש של ואלוורדה ושל כל ההגנה (לוקאס מתחת לכולם כמובן), משחק בינוני של בנזמה, מודריץ, וויניסיוס, ועדיין ניצחנו עם אופי מדרידיסמו אמיתי במגרש שבדרך כלל אנחנו מושפלים בו

קרדיט גדול לאנצ’לוטי על שינוי מערך אמיץ אחרי הגול + חילופים בזמן לשם שינוי, שאפו גם לקמאבינגה - קנינו בכסף קטן שחקן הרכב ל15 שנים הבאות, ולבישול המושלם על המילימטר של ויניסיוס, שלא לדבר על 5 שערי מאני טיים שלו כשאנחנו בפיגור/תיקו ב-5 משחקים. מי היה מאמין…

דווקא בגלל ששיחקנו כל כך רע, ודווקא בגלל שזה הלך
כל כך קשה - זה כל כך מתוק.
אנצלוטי גבר! איזה חילופים. ממש העביר לall out attack, ולפעמים זה בדיוק מה שצריך.

קצת נקודות שלי מהמשחק:

1. קאמבינגה חייב לשחק יותר, נמצא בכל מקום, פורץ יפה קדימה, מצטרף להתקפה, מתקל בלי הפסקה. קשה להגיד אחרי פחות מ90 דקות, אבל אם זה לא מקרי אז הוא כרגע ביכולת שאני מרכיב אותו לפני כולם.
  2. קאסמירו חייב כאפה. שיישב משחק בספסל וככה גם יעזור לי לבחון את הנקודה הקודמת.
  3. חלאס קרלו, תרכיב את מיגל בשמאל.
  4. ואסקז העונה החליט שהוא בשביתה איטלקית כל עוד הוא מגן? מה קורה לו? בקצב הזה נאצ׳ו פשוט יחליף אגף, וחבל.
  5. בנזמה ענק. וכן הוא היה חלש מאוד, ודווקא בגלל זה הוא ענק. ככה מזהים שחקנים גדולים, שהם יכבשו גם כשלא הולך. בסוף סיים אפילו עם שער ובישול אז בכלל.
  6. צריך גם קצת מזל מידי פעם.
  7. כבר משחק שני שנראה שאנחנו לא עומדים בקצב. חייבים רענון. לדעתי זה בעיקר קאסמירו, אבל משהו לא עובד לנו. קצת 442 מידי פעם לא יהרוג אף אחד.
  • הזאר באמת נראה טוב, וחבל לי שאיכשהו דברים מסתדרים אחרי שהוא בחוץ כבר.
  • לקמאבינגה יש אנרגיה ונוכחות מטורפת. זידאן גם ניסה פה ושם את ה4 2 4 הזה ותמיד, תמיד זה שיתק את הקבוצה שלא הצליחה לעבור את האמצע עד הסיום. להבדיל, היום, לא איבדנו את הקישור (גם בזכות העליות של אלאבה) ודברים התחברו בהתקפה לכדי מהלכים טובים תחת הלחץ והשעון.
  • ויניסיוס מלך שערי הדיפלקשנס של כל הזמנים והגלקסיות, אין לי הסבר לזה

בכלל, אנרגיות שלא הרגשתי הרבה זמן. לא בטוח ששינוי המערך הכריע - נראה היה שכולם עברו לטורבו אחרי הפיגור.
אני חושב שקמאבינגה שווה הרכב פותח כבר, מבחינתי על חשבון קאסמירו.

אבל שיחקנו 442.

היה קשה מאוד לויניסיוס היום. סגרו אותו חזק מאוד עם 2-3 שחקנים. כמה שלא תהיה מוכשר זה מאתגר. העובדה שלא היה לידו מגן שמאלי תוקף רק החמירה את המצב.
ועדיין, זה אומר המון. הבנאדם הופך לחתיכת מטרד עבור היריבה. בחשבון הרחב יותר זה משחק לטובתנו כמובן.

קמאבינגה נראה רגוע. עוד יהיו עליות ומורדות אבל הילד הזה מוכשר. מאוד מוכשר. מרגש לראות אותו.

התכוונתי של קשרים ולא הזאר שגם כשהוא ״קשר״ הוא לא באמת קשר.
אבל צודק, מרוב שהזאר לא קשר בתפקוד שלו אני שכחתי להחשיב אותו כקשר

נכון שקסאמירו לא היה טוב היום אבל אסור אסור להוציא אותו מההרכב.
שלא יהיה לנו סיפור מקאללה VOl 2.

כרגע נראה שההגנה הכי טובה היא באמת עם מיגל בשמאל ואלאבה באמצע. נאצ’ו בימין במידה וקרבאחל פצוע.
מול קבוצות קטנות שמשחקות בונקר אפשר לשקול את מרסלו במקום מיגל (הוא כשיר בכלל?).

רוצים שאולי ירד לספסל, לא למכור אותו. אם לא נסתדר כשהוא בספסל אז שיחזור להרכב. שחקנים צריכים לפעמים כאפה כזו כדי להתאפס.
הוא כרגע מאוד חלש, זה לא חילוף כדי להכניס רכש נוצץ, מה גם שזה לא בשביל להכניס קשר התקפי, אלא קשר שעושה המון הגנה גם הוא.

שירד לספסל למשחק אחד/שניים מנוחה זה רעיון מצויין.
אני הבנתי שההצעה שעלתה פה היא לתת את המקום שלו בהרכב לקאמבינגה. אם זה חד פעמי אז אחלה, אם כרעיון קבוע אז אוי ואבוי.
במשחקים חשובים, חוץ מבנזמה וקורטואה , קסאמירו הוא השחקן הכי בטוח בהרכב שלנו.

אתם רוצים להגיד לי שוניסיוס הוא עכשיו שחקן של מעל 20 שערי ליגה לעונה?

קמסמירו במשחק חלש מאוד, מיליטאו שנראה היה והופך לבלם טופ משחק כמו שחקן שעלה אתמול מהנוער, חלש וחסר ביטחון והשער היא גם אחריות שלו, במקום לחסום את השער לבועט הוא חסם את דגל הקרן…

הזאר כבר כמה משחקים נראה כשיר ועושה פעולות מהירות וזריזות שמזכירות קצת את הזאר הישן אבל משהו עדיין לא מתחבר.

קמאבינגה זה שחקן מדהים, יש שחקנים צעירים עם פוטנציאל שאתה מקווה שיממשו אותו, ויש שחקנים כמו האלאנד, אמבפה ו קמאבינגה שמיד אתה רואה שמדובר בכוכב ענק, בן 18 או לא הוא בא להיות שחקן סגל ליגיטימי שמאיים על ההרכב, נמצא בכל מקום, טכני בטירוף, חזק אתלט ומהיר.

לוקאס פתח רע מאוד, אשם בשער, אבל ברבע השעה האחרונה התחיל להזכיר את לוקאס של עונה שעברה, רק שימשיך כך.

אנצ’לוטי הפתיע עם ניהול משחק מבריק, חילופים בזמן והביא 3 נקודות חשובות.

חייבים בלם שמארגן, כמו ראמוס כזה.

הזאר דווקא שיחק כשחקן חופשי מאחרי בנזמה. היו לנו את ויני ופדה באגפים, ואת קסמירו ולוקה במרכז.

האמת? לא עבד טוב. קסמירו צריך לשחק חופשי כאנקור במרכז המגרש, לא מתאים לו לתפוס צד. אני לא מאשים אותו בלבד בפתיחת העונה הרעה שלו, זה לא התפקיד הטבעי שלו והוא מעולם לא התבקש לעשות את זה.

אני הייתי רוצה לראות אותנו תוקפים ב442 אבל מתגוננים ב433. הזאר לוקח את אגף ימין וואלוורדה נכנס לאמצע לצד מודריץ’ ומשחרר את קסמירו לעשות דברים שקסמירו עושה. היום גם התגוננו ב442, הזאר ובנזמה היו למעלה מדיי ברוב שלבי המשחק ולא עזרו להגנה. לאפשר חופש מהגנה לשני שחקנים זה קצת יותר מדי. הייו פעמים שהזאר ירד למטה אבל זה הרגיש מקרי ולא טקטי. נוצר מעין 4231 כשבנזמה לא חושב בכלל על לעזור בהגנה.

בכללי למרות ההתרגשות ולמרות האמון שאני מביע בקבוצה, ההגנה שלנו היא צרה צרורה. מיליטאו משכנע אותי יותר ויותר כל משחק שהוא לא יהיה בלם גדול, ואין לנו שום תחליף הולם בשבילו. נאצ’ו מושלם כמשלים אבל לא מספיק כשחקן הרכב, למרות שיש לו תקופות טובות לעיתים.

זו ריאל מדריד שאני אוהב. מסריחה את הדשא 90 דקות ואז בתוספת הזמן הופכת את המשחק ומנצחת, נטו בגלל שהיא ריאל מדריד. התגעגעתי.

באיזה טעם אתה אוהב את הכובע? שנדע איך להתכונן…

שמישהו ידבר עם גיא, יכול להיות שזידאן השאיר קצת תחת לאנצלוטי?
אבי נימני הה שחקן גדול, כשדרן/פרשן הוא פשוט הזייה, אנחנו משחקים באחד המגרשים הכי קשין בספרד נגד אחת הקבוצות הטובות בספרד,זה טבעי שלא נשלוט כל המשחק( אני יודע ששיחקנו גרוע) וזה טבעי שולנסיה תשלוט ותתקוף, הוא גרם לי להרגיש שאנחנו משחקים מול חטאפה.
קסמירו ללא ספק באחד ממשחקיו הכי גרועים בקבוצה, הוא ממשיך את היכולת הזוועתית שלו מתחילת העונה ואני חושב שקצת מנוחה מאוד תעזור לו לחזור לתלם.
לדעתי היום בכדורגל התפקיד הכי חשוב במגרש הוא של המגנים, אי אפשר להצליח עם נאצו בשמאל ולוקאס בימין, זה פשוט זוועתי.
אנחנו גם 13 נקודות מתוך 15 אחרי 5 מחקים כאשר 4 מהם היו משחקי חוץ, קונה את זה בכל שנה.