מחזור 5 :: ניצחון 1:4 על מאיורקה אחרי פיגור| פדה (גולאסו), ויניסיוס, רודריגו ורודיגר

הגיעו נגדינו למצב אחד ממשחק פתוח (סוג של משחק פתוח, יותר כדור חוץ אבל שיהיה).
כשאנחנו משחקים עם קשר אחורי אמיתי, המצבים היחידים שמגיעים נגדינו הם ממצבים נייחים? בוודאי שלא.

זה המצב שכתבתי. הוא אחד מהשלושה, הוא האחד היחיד שהגיע ממשחק רגיל ולא מכדור ארוך מההגנה שלהם שתפסה את ההגנה שלנו לא מוכנה.

טענות מהבית כלפי ההצבה של קרוס* (חשבתי שזה היה ברור)
שלא תטעה, גם כשאני רואה שחקנים בעמדות מוזרות אני ארים גבה ואכתוב על זה לפני המשחק. אבל התגובה שלי אחרי המשחק תהיה בעקבות מה שקרה על הדשא ולא רק אנסה להצדיק את מה שכתבתי לפני. היום הקישור שלנו תפקד טוב סך הכל. קשר אחד כבש, קשר שני בישל, ומאיורקה בקושי הגיעו למצבים ממשחק פתוח ובקושי נגעו בכדור.
משחק שעבר קאמבינגה עם טעות הרבה יותר חמורה חלפה מתחת הרדאר שלך לצורך העניין, כי הביקורת היא מהבית.

גם כל הדברים הטובים שכל שחקן עושה הוא יכול לעשות מכל עמדה.
בכדורגל שחקן זז בין עמדות. בעצמך אמרת שאתה אוהב שרודריגו זז שמאלה לפעמים ובכך משתף פעולה עם ויניסיוס. האם משחק בו רודריגו וויניסיוס יחד באותו אגף זהה למשחק בו רודריגו וויניסיוס באגפים מנוגדים וזהה למשחק בו כל אחד באגף אחר? לא! וזה כל היופי בחילופי מקומות ובדינאמיות.
פדה משחק בקישור ולפעמים רואה שטח פנוי באגף וזז לשם. בדיוק כמו שדה בריינה למשל עושה.
לפני שתגיד לי את זה:

אני לא משווה לדה בריינה ביכולת. אני משווה לדה בריינה מבחינת העובדה שקשר מידי פעם יברח לצד כדי למצוא שטח. דה בריינה הוא דוגמה לכך שגם הגדולים ביותר עושים את זה. זה לא כי לסיטי אין מגן ימני (ווקר/קאנסלו/אקה וכו’) ועדיין למרות הכל דה בריינה בורח הצידה.

אין לי טענה אגב עם הדעה שלך בנוגע להסטתו של פדה למגן ימני, אני אפילו בעד הניסוי, אני פשוט לא חושב שהוא יהפוך לעילוי כמגן יותר מכפי שהוא כקשר. חושב שכקשר מחליף (מחליף ראשון ל2 או 3 עמדות) הוא יועיל לנו הרבה יותר.

המטרה בכדורגל היא להבקיע וכדי להבקיע צריך להיות בלתי צפוי. היצמדות לתבנית של “מגן רץ על הקו”, “קשר משחק באמצע”, “חלוץ נמצא ברחבה” היא הדבר הכי צפוי שאפשר לעשות.
לא מבין מה הבעיה לצאת רגע מהתבנית, אפילו כדאי בעיני לעשות זאת.

האמת שקרוס נתן את המשחק הכי טוב שלו כקשר אחורי בריאל, אבר, ועדיין זה היה די שייקי.
הוא היה מצוין בכדורים הארוכים ואפילו חטף כמה פוזישנים ועדיין, משחק ההגנה איתו פשוט לא קיים. סך הכל זה עבד לא רע מול מאיורקה שלא ממש רצתה לתקוף, מול קבוצות פחות בונרקסטיות זה כבר לא ילך.

כמה נקודות אחרות:
*אני חושב שאנחנו נבכה לדורות על העונה הזו. הסגל מדהים, אין המון World beaters אבל כמעט כל השחקנים ברמת ההרכב. סבאיוס, לוקאס, מנדי לא כוס התה שלי וקמבאינגה, מיליטאו ורודירגו עוד בוסר ועדיין לא מרגיש בהיעדרות התותחים הכבדים כשהמחליפים על הדשא.
אני חושב על ההרכב היום אפילו בלי אמבפה\ האלנד, רק איזה גבריאל זסוס שישלח את האזר למקומו (בספסל) והיינו גומרים את המשחק במחצית. אין לנו כובשי שערים ובמשחקים בהם ויני ורודריגו לא יהיו מדויקים לא יהיו לנו תשובות.
התקווה היחידה- הדרכון הספרדי של ויני והמונדיאל בעוד חודשיים, מלווה בפגרה קלה וחלון החורף. לא יודע איזה שמות יהיו זמינים אבל אנחנו נואשים לשחקן התקפה.

*רודריגו ופדה במעט שעבר מהעונה חווים קפיצת מדרגה מפלצתית. רודריגו פתאום משחק כמו איזה אגווארו, הכדור דבוק לו לרגל ואני לא חושב שבריצה עם הכדור הוא פחות מהיר מויניסיוס. פדה משחקן שעושה הכל בסדר הפך לכזה שעושה הכל מצוין, מפלצת בהתהוות ועם כמה שהוא סבבה בכנף מקומו חד משמעית באמצע. פריצות כמו שהוא נתן היום הוא לא יכול לתת כשחקן התקפה וכשמולו שני מגנים.

*לדעתי, המשחק היום מוכיח לא מעט לכל המלעיזים על מיליטאו. גם אם רודיגר עדיף עליו(ולדעתי אכן כך) זה כמעט בלתי אפשרי להחזיק את ההגנה בקבוצה הזו. אלאבה לא משנה מה עמדת המוצא שלו משחק חלוץ שני וברוב המשחק רודיגר היה לבד למטה ולכן למרות שניצחנו 4-1 מאיורקה הגיעה ליותר מצבים בתוך הרחבה.

*אפרופו אלאבה, מה עושים איתו? יש לו רגל סופר מדויקת אבל הוא מפוזר לגמרי בהתקפה. לא יודע אם זו הוראה של אנצ’לוטי או שמישהו היה צריך להחליף את ראמוס בזריקות זין אבל הבן אדם מטייל על כל המגרש ובסיום המשחק ממש הרס התקפות. זה לא גרוע ממנדי אבל מרגיש לי שדון קרלו עדיין לא יודע בדיוק איך להשתמש בו וחבל. יש לו את הבעיטה הכי טובה בסגל אחרי קרימי(וטוב, נו, וגם אחרי וואלורדה מסתבר).

אבל משחקים מול מאיורקה בבית הם בדיוק המשחקים בהם הקשר האחורי השלישי שלנו צריך לשחק, לא?
גם חשוב לזכור שלא היה מדובר רק בהיעדר של הקשר האחורי, אלא בהיעדר כל השלישייה הפותחת.

חוץ מזה שהטענה של “משחק הגנה לא קיים” צריכה להיות מופנית כלפי שחקני ההגנה. את הרוב הגדול של המצבים (למעט אחד) מאיורקה קיבלה מכדור ארוך מההגנה שלה, כלומר דילגה על הקישור, או ממצבים נייחים. אלה 2 דברים שלא קרו בגלל קשר אחורי חלש.

יש לנו 7 כובשים שונים בליגה, כאשר כבשנו 15 שערים. מבחינת כיבוש השערים יש לנו גיוון נפלא ואין לנו תלות עצומה בשחקן אחד, כמו שהייתה לנו עונה שעברה בבנזמה. הכובש הבכיר שלנו זה ויני עם 4, אחריו בנזמה עם 3[פתח את העונה מאוד חלש] ואחריו רודריגו ופדה עם 2 כל אחד.
מבחינת בישולים-אלבה ורודריגו עם 2 כל אחד, השאר עם 1.
הקבוצה השנייה שכבשה הכי הרבה היא בארסה. אשר כבשה 15 שערים בדיוק כמונו, כאשר הכובש הבכיר שלהם זה לבה עם 6 ואחריו זה פאטי ודמבלה עם 2 כל אחד.
מבחינת בישולים-לבה, פאטי ודמבלה עם 2, השאר עם 1.

אז לא הייתי דואג מאיפה יגיעו השערים שלנו, עקב הגיוון ההתקפי שיש לנו. לעומת בארסה שאם לבה יפצע/יהיה מורחק זה יפגע בה אנושות, כיוון שלבה אחראי ליותר מ50% מהשערים[שערים+בישולים] של בארסה בליגה.

יצא לי לכתוב על זה המון.
אפשר להגיד כמה דברים ודאיים על רודריגו.
אחד, הוא לא קיצוני ימני.
דבר שני, הוא שחקן של ביטחון. התעוזה לעשות מהלכים לא באה לו טבעי כמו שהיא באה לויניסיוס(לעניות דעתי זה בגלל שיש לו מוח בניגוד לויני), ניכר מאוד שסיום העונה שעברה מאוד הרים לו והתעוזה שלו לצאת לדריבלים וצירופים מורכבים יותר היא זו שעלתה. מעבר לזה, הדריבל שלו מעולה ויש לו יכולות תנועה ללא כדור וסיומת נהדרות.

כמה נקודות שלי למשחק-
ויניסיוס- יש לו נתונים פיזיים מפחידים וכשהוא משתמש בהם זה נראה מדהים. פתיחת עונה אדירה שלו. צריך גם להזכיר שכל השערים שלו העונה היו במצבים שהיינו צריכים גול ולא גארבג’ טיים. ותמיד יש הרגשה איתו שיש לו עוד להשפתר. שחקן פתיחת העונה שלי בינתיים.
פדה- נראה לי שידוע פה שהוא הפייבוריט שלי. אבל יש הרגשה שבגלל שהוא תמיד נותן אקסטרה אז אנשים חושבים שזה פיצוי על כישרון מוגבל. אז לדעתי ממש לא, הוא שחקן מדהים עם איכויות יוצאות דופן שתמיד נותן מעצמו יותר. חוץ מיזה שאני אישית חושב שכשחקנים רואים כמה הוא עובד על הדשא אז הם מרגישים לא נעים לזלזל. מאיורקה בשלוש בצהריים זה זמן מושלם לשחקנים מעוטרים לזרוק, אבל לא ליד פדה.
רודריגו- חייב להמשיך לקבל דקות משמעותיות. כשיש לו ביטחון רואים שחקן עם יכולות אישיות מאוד גבוהות. (קבוצתית הוא תמיד עבד קשה).
מנדי- לא יכול להיות שאתה עם הגב לשחקן במצב נייח, מביך.
האזר- יכולת מאוד ירודה, אפשר להאשים את מאיורקה ואת השעה אבל בפועל הוא כבר פרק זמן יחסית ארוך כשיר ולא מרגיש לי שהוא משתפר. עדיין חייב להמשיך לקבל דקות כי אין לנו יותר מידי אפשרויות בחלק ההתקפי.
אלאבה, קרוס, רודיגר ודומיהם- יש הרגשה שהקבוצה שלנו מלאה בשחקנים שהם גם מנהיגים באופי שלהם. גם הצעירים יחסית (ויני, פדה) לא נראים מפוחדים משום דבר.
שיפוט- שערוריה שהשופט נתן למאיורקה לשחק בכזאת אלימות. אני חסיד של כדורגל אגרסיבי אבל זה עבר את גבול הטעם הטוב מהר מאוד.

קמאבינגה הוא בוקס טו בוקס כמו פדה,לא חושב שמתישהו הוא יהפוך לפליימייקר סטייל קרוס/מודריץ׳,בגלל זה ינסו בקיץ הבא להביא את בלינגהאם בדיוק למשבצת הזו,לפי התוכניות של המועדון אני לא בטוח שרואים את פדה כקשר פותח אלא יותר ככלבויניק שיהיה מחליף ראשון לעמדות הקישור/אגף ימני,אבל זה רק תוכניות.

איך אתה כ"כ בטוח שהוא מרגיש נוח בעמדת המגן? הוא שיחק שם פעם? גם כשהוא מתופקד בימין הוא בעמדה הרבה יותר קדמית (עם נטיה לאמצע וחילופי מקומות עם לוקה בימין לעיתים).

אני כופר בטענה שהפרופיל של שחקן בוקס-טו-בוקס הוא כמו שתיארת. בוקס-טו-בוקס יכול להיות שונה. העיקר שאותו שחקן ידע לעשות גם הגנה וגם התקפה. פדה יודע לעשות את שני הדברים נהדר. תוסיף לזה איום מרחוק, שמהאמצע יוכל לבוא לידי ביטוי באופן טוב יותר ותכוף יותר (לטעמי לפחות) ומבחינתי בזבוז לשרוף עילוי כזה על עמדת המגן.

בראייתי לפחות פדה כן יודע לעבור שחקנים. אולי הטאצ’ שלו במסירה לא הכי מלוטש כרגע, אבל עם ניסיון בעמדת הקישור, בין היתר מול קבוצות צפופות יותר, אין לי ספק שזה ישתפר. הבנאדם חיית כדורגל מבחינתי.

קמא ופדה ביחד, טשואמני מאחוריהם, עושים לעיתים משולש הפוך - מה צריך יותר מזה?

לא יודע, אני חושב שיש סיכוי שמי שיתפוס את תפקיד הפליימייקר יהיה טשואמני כשפדה וקמא עושים הרבה עבודה לצידו. אני לא אוהב את ההצבה של פדה בימין בכלל.
אני חושב שיש לו את הפוטנציאל לתפקד כמו דה בריינה עם קצת ליטוש כפי שהסברתי לעיל. כניסות טובות לשטח שנוצר בין הקיצוני למגן, כדור רוחב/בעיטה טובה לשער… ככה אני רואה את פדה. בימין הוא מאבד מהאיכויות שלו.

אחמ… מודריץ’?

מי אמר שזה הקשר האחורי השלישי? הוא קשר אמצע ושישאר כזה. טשואמני אגב לא משחק קשר אחורי בינתיים, זה מעין 433 כשכל הקשרים בקו האמצע.

אני לא מאשים חוליה ספציפית(כאמור, הקבוצה משחקת בסגנון התקפי מדי כדי שההגנה תראה טוב) אבל קרוס בטח שלא תורם עם הירידות האיטיות להגנה ועם היכולת שלו לפספס תאקלים. למשל, בההתקפה של מאיורקה שהיא כמעט כבשה בה- לא הייתה תמיכה להגנה(“קרו בגלל קשר אחורי חלש”) והשחקן שלהם בעט כשהוא חופשי לגמרי.

אזכיר גם שקרוס נתן כבר די הרבה משחקים בעמדה הזו ואנחנו יודעים שהוא למעשה חלש בתחום ההגנתי אז המשחק הזה(שהיה טוב יחסית) לא ממש רלוונטי.

הכוונה היא כמובן לשחקנים סקוררים. גם בעונה שעברה כמעט וכל שחקני הסגל כבשו ועדיין אחרי ויניסיוס-בנזמה וקצת אסנסיו לא היו שחקנים עם מספרים טובים. השנה גם את האחרון כנראה שלא יהיה.

לברצלונה יש את ראפיניה שנתן מספרים דומים לאסנסיו בקבוצה זבלה בפרמיר ליג, פאטי שהשערים נוזלים ממנו וגם את ממפיס, פראן ואפילו פדרי שבמעט הקריירה שלו נותן מספרים עדיפים יחסית על הקישור שלנו.

בכל מקרה החולשה (או לא) של בארסה היא לא הנקודה, לכל ההרכב שלנו שפתח אתמול יחד יש איזה 100 שערי קריירה ואי אפשר לסמוך על זה. לויני יהיו גם ימים חלשים ובטח לרודריגו עם כל הכבוד לגיוון.

אוהב את מודריץ’, מסמפט את הבעיטות שלו(אפילו טענתי כאן באיזה דיון ישן שהוא בועט מהטובים שלנו וצריך לקחת על עצמו יותר) ועדיין אלאבה לא רואה אותו בבחינה הזו. שכחתי מאסנסיו שגם בועט מצוין אבל זה לא העיקר, בגדול אלאבה בועט מהטובים אצלנו והגיוני לנסות לקרב אותו לשער אבל מה שמנסים כרגע מה-זה לא עובד.

נכתב הרבה (ובצדק) על הגול של ואלוורדה ומעט מדי על הגול המדהים של רודריגו.

כל המרכיבים החשובים והידועים היו שם. טכניקה מצוינת, מהירות, עוצמה וכמובן סיומת. אבל מה שאפשר את כל זה היה התכנון המושלם של המהלך. שינויי קצב לאורך כל המסע עד השער. הוא יצר בלבול בקרב שומריו, בעיקר כשהיה מחוץ לרחבה.

יש לאוהדים המון ציפיות ממנו העונה. ונראה שהוא לגמרי בדרך לשם.
שחקן אדיר.

שנה שעברה הסתמכנו בעיקר על בנזמה וויני, עם תוספת של אסנסיו והברקות של האחרים. העונה זה שונה, רודריגו העאלה את הרמה שלו, כנ"ל לגבי פדה.

פאטי-קודם כל שישאר כשיר ואז נוכל לדבר עליו.
ראפיניה-העונה עד כה הוא עם שער ובישול בליגה ב5 משחקים.
ממפיס-הוא אסנסיו שלהם.
פראן-באמת?
פדרי-הוא נהדר והיכולת כיבוש שלו השתפרה, אבל הוא לא סקורר גם.

מזה משנה מה היה עד כה בקריירה?ההרכב שלנו עשה קפיצה יחסית בביצועים ביחס לעונה שעברה.
הדבר שצריך להדאיג אותנו זה שבכל משחק לה ליגה ספגנו שער עד כה שזאת הבעיה העיקרית שלנו.

אני כן רואה את זה כקשר אחורי. המשחק עצמו די דינמי אבל זה כן קשר אחורי.
ונניח וזה לא קשר אחורי, למה הבעיה בציוות הזה הוא דווקא קרוס ולא סבאיוס או פדה? אתה טוען שחסר לך קשר אחורי או שחסרה לך אינטנסיביות? האם הכנסה של קאמבינגה במקום סבאיוס כשקרוס נשאר בתפקוד שלו לא היה גורר תלונות על קרוס כאחורי על חשבון קאמבינגה? הרי זה חלק מהתלונות פה.

הכל הוא תלוי הטענות שלך.
אם הטענה שלך נוגעת ספציפית לקישור אז כן צריך להביא טיעונים שתומכים בכך שהקישור לא היה טוב הגנתית. כי בסוף הביקורת נמתחה על קרוס, לא על רודיגר, לא על אלאבה וכו’…

אי יכולת להתמודד עם מצבים נייחים לא ישירים נגדינו ממש לא תומכים בקישור חלש. הם תומכים במשחק ראש לקוי של בעיקר שחקני ההגנה. הביקורת פה צריכה להיות בראש ובראשונה לחוליית ההגנה ולשוער, ובאמת מנדי חלם בשער.

אי יכולת להתמודד מול כדורי עומק קשתיים מהגנת היריב להגנה שלנו לא היו נעצרים גם אם הקישור שלנו היה מורכב ממקאללה, טשואמני וקאסמירו. גם פה התלונות צריכות להיות לחולית ההגנה שלא שמרה על חלוצי היריבה ולאחר מכן גם נתנה להם לעבור אותם ולהגיע ל1 על 1.

מתי כן אפשר לטעון נגד הקישור? בהתקפות מסודרות או במשחק לחץ לקוי.
משחק הלחץ שלנו היה טוב מאוד ולא הגיעו נגדינו לשום התקפה במשחק מסודר או במהלך בו הכדור על הקרקע למעט 1.
דרך אגב, גם במהלך ה1 הזה, הקישור חולק באשמה יחד עם ההגנה. השחקן שבעט בסוף מצא את עצמו פנוי במרכז ההגנה בין רודיגר לאלאבה. למה גם פה התלונה היא בראש ובראשונה לקישור בראשותו של קרוס?

בגלל זה אני טוען שהביקורת היא מהבית ומנותקת מהמשחק עצמו.

בכללי לא ראיתי את “פספוסי התאקלים הרבים” שאתה מדבר עליהם אתמול. אני ראיתי קרוס שבא חד ואגרסיבי.

לדעתי הגוליאדות שאנחנו עושים בדקות הסיום קצת משקרת.
ההתקפה שלנו לא כזו טובה. בסוף אתמול היינו במצב של תיקו עד הדקה ה71. הגול השני שלנו שבר את מאיורקה והכריח אותה לשחק פתוח הרבה יותר מה שהקל עלינו לכבוש 2 שערים די קלילים בדקות ה88 וה92.
מול בטיס לא הייתה גוליאדה אלא נגמר 2-1.
מול אספניול היינו ב1-1 עד הדקה ה87, ואת השלישי כבשנו בדקה ה97 מבעיטה חופשית שנכנסה רק כי בשער עמד שחקן שדה.
משחק לפני כן מול סלטה באמת הייתה גוליאדה מרשימה.
גם מול אלמריה נגמר 2-1 משער בדקה ה74 של בלם.
כלומר מתוך 5 משחקים, רק משחק אחד היה גוליאדה קלילה.
ההתקפה שלנו ממש לא זורמת בדרך כלל והכל הולך קשה. לא חושב שההגנה היא בעיה חמורה יותר, אם כי אני מסכים שאנחנו לא שומרים מספיק על שער נקי (בנתיים לא שמרנו בכלל בליגה) מאמין שזה ישתפר.

איזה צעד ראשון יש לויני. אמנם הוא כנראה יכול היה לרוץ לשטח מלכתחילה, אבל בסוף הוא קיבל כדור מרודריגו ותוך צעד אחד הוא ביטל את ההגנה ושם את עצמו בעמדה מצויינת לסיים.

לא רק הצעד הראשון, זה שינוי כיוון כמעט לא אנושי, מלרוץ בשיא המהירות ימינה הוא חתך לשיא המהירות שמאלה מבלי לאבד אפילו טיפה מהירות. נראה כאילו שמדובר בשריר אחד גדול בלי עצמות(ובלי מוח, סליחה…הייתי חייב :slight_smile: ).

בשביל שתהיה גוליאדה נדרש שהשחקנים בקבוצה השנייה יקרסו מנטלית, נניח שהם ספגו 3 שערים ואז פשוט מאבדים את הראש. השחקנים של היריבה יתעייפו והשחקנים שלנו ישיכו להיות רעננים, זאת הגישה שלנו. אנחנו לא פותחים על טורבו אף פעם, אלא בשאנטי ומכים בעת הצורך.
צריך גם שהקבוצה השנייה תשחק פתוח על מנת שיהיה יותר הזדמנויות, מיורקה הגנה אתמול עם 3 בלמים+3 קשרים אחוריים, קשה לפרוץ בונקר כזה.

אישית לא מעניין אותי אם נדפוק רבייעיה ב10 דקות משחק, או נדפוק רבייעיה ב90 דקות.
מקווה גם שבסוף נתאפס ונשמור על שער נקי בליגה, יהיה מעולה להתחיל בזה מול אתטליקו.

אני חושב שזה מאוד משנה.
יש הבדל מאוד משמעותי בין אם ההתקפה שלנו שטפה את המגרש ואז כבשנו במחצית ראשונה רביעיה ונתנו לשחקנים המובילים לנוח לבין אם היינו ב1-1 עד הדקה ה80 ואז הגול השני שלנו פרץ את השכר כשהיריבה לא עמדה על הרגליים. גם יש הבדל בין זהות היריבה.
לצורך העניין יצאתי יותר מעודד מהמשחק שלנו מול סלטה מאשר מהמשחק אתמול על אף שהתוצאה זהה.
זו גם הסיבה למבט המודאג אל ברצלונה שמרגיש שלא מתקשה מידי דרך לניצחונות שלה.

אני כמובן שרואה את השיפור, גם הייתי מהראשונים שציינו את השיפור שעברנו שנה שעברה עוד בזמן שכולם טענו שזה זמני ושתחת זידאן היינו טובים יותר. אני מאוד נהנה לראות את הקבוצה ואת התהליך. אבל גם התקפית אנחנו עוד לא שם, מאמין שזה ישתפר יותר כשבנזמה יחזור לעצמו.

אם תשים לב, לעומת שנה שעברה אנצ’לוטי התחיל לעשות חילופים כבר מהדקה ה60[אלא אם כן המצב ממש רע ויש חילוף במחצית]. הוא גם מבצע המון רוטציות יחסית לשנה שעברה עם כלל השחקנים חוץ מבנזמה וויני. ובמקרה של שנהיים לא משנה התוצאה, ויני גם ככה יצא רק בדקה ה-80.

בארסה נמצאת כרגע בכושר נהדר כאשר הם משחקים עם ההרכב הראשון שלהם, לעומת ההרכב השני שהם מתקשים איתו[הם שיחקו משחק אחד עד כה עם המחליפים מול הקבוצה הכי חלשה בליגה, נראה איך זה יראה בהמשך].
הם גם יתקשו להבקיע בהמשך בין אם זה עם ההרכב הראשון[עייפות החומר, שמירה יותר טובה על לבה כמו שעושים לויני ובנזמה] או השני.

כי כשהו משחק קשר או קיצוני הוא תמיד מעדיף לתקוף מעמדת המגן, התנועה שהוא עושה, המיקום החפיפה וכדורי הרוחב, כאילו היה מגן.

בוקס טו בוקס זה בדיוק איך שזה נשמע, זה גם להניע את הכדור 40 מטר מהשער שלך כשיש לחץ וצפוף.
מודריץ’ לדוגמא הוא אחלה בוקס טו בוקס.

הוא עילוי, אבל בדברים מאוד ספציפיים, והעילוי שלו יבוא יותר לידי ביטוי בתפקידים שנותנים לו מרחבים ושטחים שהוא יכול לרוץ אליהם, ככה מאמין גם אנצ’לוטי שמשתמש בו יותר כקיצוני וככה נוח גם לפדה עצמו כשגם כשהוא משחק קשר מרכז הוא בורח לצד.

מגינים בכדורגל מודרני זה כלי התקפי לא פחות חשוב מקשר, אז לשחק מגן זה לא להוריד אותו בדרגה או להעניש אותו, אלא לשים אותו איפה שהוא הכי יבלוט.
אלכסנדר ארנולד לדוגמא הוא קשר בוקס טו בוקס יותר טוב מפדה, אבל קלופ מעדיף שהוא יהיה המגן, כי הוא המגן הימני הטוב בעולם.

דעתי האישית קמא וצ’ומה דאבל פיבוט ומודריץ’ מעליהם, קישור שהוא חומה, אי אפשר לעבור אותם, פדה יכול להיות הקיצוני ולעזור גם, ואז בכלל אין סיכוי להבקיע נגדנו, כל עוד מיליטאו לא מפשל כמובן.