מחזור 5 באלופות :: מפסידים 2:0 לשחטאר. ניצחון במחזור הסיום ונעפיל בכל זאת לשמינית

לקראת שחטאר דונייצק |

חרפת אלאבס בצד - שוב מוד צ’מפיונס בבקשה. נגד אותה היריבה שהחלה את הקטסטרופה עם ה-3:2 במדריד, ובעיקר באותו מגרש מרגש בו זכינו בגביע ה-13 - ריאל מדריד מקווה לנצח את אלופת אוקראינה ולהשיג את הכרטיס לשלב שמינית הגמר. בנזמה חוזר להרכב, נאצ’ו הודה: “זו לא הדרך לזכות בתארים”

image

ריאל מדריד מגיעה למשחק שפופה במיוחד, לא מצליחה להתרומם. החיוכים ושביעות הרצון אחרי ה-0:2 על אינטר בסאן סירו התחלפו בבושה אחרי עוד תצוגת נפל והפסד ביתי נגד אלאבס (2:1) – ועם כל הכבוד להמנון ליגת האלופות שמתנגן ברקע – ברור לכם למה המשחק מחר דומה יותר. ריאל חוזרת למגרש בו עשתה היסטורית ענקית – בקייב הניף ראמוס את הגביע השלישי ברציפות וה-13 בסה"כ אחרי 1:3 מחשמל בליברפול. אותו זידאן, שהיה גג העולם אז – מקווה כעת לסמן וי נגד שחטאר דונייצק, שהנחילה לו הפסד 3:2 במדריד והחלה את הקטסטרופה - ולהבטיח את המקום בשמינית הגמר. ניצחון ואנחנו שם. הכדורגל הזה לא יכול להימשך, ואין תירוצים. מי שעמד והיישר מבט למצלמה, בערך, היה נאצ’ו. סוף סוף בלי קלישאות: “אנחנו יודעים שזו לא הדרך לזכות בתארים”.

אותו נאצ’ו יהיה שם שוב, בהרכב, ישחק עם כל הלב והנשמה. מי לא יהיו שם? הקפטן ראמוס שעדיין לא החלים מהפציעה, הזאר – לא שחשבתם אחרת, מגן ימני נורמלי ועוד ועוד. אבל איך לימדה אותנו המורה כשהיינו קטנים? “אנחנו נתעסק במי שפה ולא במי שלא פה”. המתקאמבק הפעם הוא קארים בנזמה שנעדר משלושת המשחקים האחרונים דווקא אחרי שהיה בכושר טוב. החלוץ החלים מהפציעה, נכלל בסגל וצפוי לפתוח בהרכב. במצב שלנו אין ספק שקארים יעזור. לצד הביקורות, יש לו שישה שערים ושלושה בישולים בקצת יותר מ-900 דקות. אסור לזלזל בזה.

זידאן, שניצח העונה רק במחצית מהמשחקים (שבעה מתוך 14), הבהיר: “זה המשחק החשוב ביותר כי שלוש הנקודות יעזרו לנו להעפיל לשלב הבא”. המאמן נשאל האם הקבוצה עדיין רעבה וענה: “אני מרגיש את אותה התשוקה אבל קרו לנו דברים מוזרים – קדם העונה, הפציעות, זה משפיע. הרצון לעולם לא הולך לאיבוד במועדון הזה. בריאל תמיד יש רגעים קשים. אנחנו עוד נמצא את היציבות שלנו”. על הזאר: “זה מצב מסובך מאוד, הוא לא נפצע במשך כל הקריירה. זה מצב דפוק אבל הוא יחזור חזק. עניין פסיכולוגי? לא! אין לי ספק לגבי האיכות שלו”. ולנו אין ספק לגבי הלב והנשמה של נאצ’ו: “לא תמיד אני משחק אבל תמיד הרגשתי חשוב. אני שמח לשחק כבלם ותמיד אלחם כדי לקבל הזדמנויות. אשמח שראמוס יחזור. אני מקווה להמשיך בריאל מדריד, לא הייתי מחליף את הקריירה שלי בשום דבר אחר” - מרגש. עם לוקאקו הוא הסתדר היטב ברביעי. אז הגיע הזמן: בלי לחלק מתנות - בין אם זה אחד משחקני ההגנה (די עם הפנדלים) או טיבו קורטואה. “עלינו להיות עירניים נגד שחטאר. אנחנו מנסים לשחק טוב יותר בהגנה ומשם הכל מתחיל. לא הייתה לנו סדירות העונה”, הוסיף נאצ’ו.

את קו המחשבה של זיזו אתם יודעים היטב – הוא לא “יהמר” על מיליטאו, במשחק חוץ עדיף לראות את מנדי במקומו של מרסלו ואיסקו תמיד עשוי לצוץ משום מקום. הוא נשאל לגבי אסנסיו, שמספר הדקות שלו ללא שער או בישול כבר עלה ל-657, אחרי משחק לא טוב נגד אלאבס (63 דקות) – “צריך לדבר על מה שהוא צריך לעשות – והוא צריך לעשות. הוא צריך להחזיר את הביטחון והכדורגל שלו”, אמר זידאן שהבטיח: “נראה את מרקו הטוב ביותר”. בהתחשב ברקורד המפלצתי של רודריגו בליגת האלופות, גם אם באופ"א גזלו ממנו את השער – צריך להשתמש בו יותר. בכל מקרה, בכל הרכב – צריך לנצח.

כמובן שלא היווינו פקטור במשחקי החוץ נגד מנצ’סטר סיטי או פ.ס.ז’ בשנתיים האחרונות, אבל דווקא בחוץ ריאל עושה את העבודה במשחקים הנוחים ולא מפשלת בברנבאו – תיקו “של אופי” נגד גלדבאך, הניצחון באיטליה. מאז עזיבת רונאלדו, בעשרת משחקי החוץ שלה, ריאל ניצחה בשישה וסיימה בתיקו פעם נוספת. לא רע.

Real Madrid, Inter meet for 1st win in Champions League | Daily Sabah

לפחות הוא חוזר. בנזמה

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, רפאל ואראן, נאצ’ו, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’| איסקו (רודריגו), מרקו אסנסיו וקארים בנזמה

מה המצב שחטאר?

שחטאר דונייצק רשמה רק לפני 41 ימים את הניצחון הגדול בתולדותיה, כנראה, עם ה-2:3 על ריאל מדריד באצטדיון די סטפאנו. בהמשך היא סיימה ב-0:0 נגד אינטר ואף חלמה לצלוח את שלב הבתים, אולם צמד המשחקים נגד בורוסיה מנשנגלדבאך (תבוסות 6:0 בבית אחרי שספגה שלישייה תוך 26 דקות ולאחר מכן 4:0 בחוץ) החזירו אותה לפרופורציות עם שתי תבוסות. יש היגידו גם ש"פסטיבל מנור סולומון" נבלם בשעה טובה. אלופת אוקראינה מגיעה למשחק כשאין לה מה להפסיד ובמחזור הליגה האחרון התאוששה עם 0:1 על דנייפרו בחוץ משער מאוחר של טטה בדקה ה-88. אם תשאלו את המאמן רובן קסטרו, הוא בטוח שאפשר להפתיע שוב. במחזור הסיום תפגוש שחטאר את אינטר האחרונה בבית.

“בשנים האחרונות עשינו זאת כבר מספר פעמים, עוד לפני ריאל”, הבהיר המאמן בראיון למארקה, והזכיר את הניצחון על אטאלנטה אשתקד והתיקו נגד מנצ’סטר סיטי. “בשנה שעברה לא הפסדנו אף משחק חוץ בליגת האלופות. הוכחנו מה אנחנו שווים במשחק הראשון במדריד. אנחנו באמת חושבים שיש לנו את היכולת לעשות זאת פעם נוספת ונפתיע, לא נשחק אותו דבר, נחליף כנראה את המערך. אנחנו רגילים למשחקים כאלה”, אמר המאמן. המתמטיקה מספרת שקבוצתו תודח סופית אם תפסיד. הוא לא מתרגש, אגב, ממה שקורה בריאל: “זה קורה בכל סוף שבוע (על התצוגה הנרפית של ריאל נגד אלאבס) – הגדולות מציגות חוסר יציבות. קשה לדעת איזו ריאל תשחק נגדנו אך זו הקבוצה שזכתה הכי הרבה פעמים במפעל”.

מילה על מנור סולומון. קשר הכנף (הבקיע מאז שער ראשון במדי הנבחרת) ירשום ציון דרך עם משחקו העשירי במפעל, עד היום יש לו שלושה שערים. הוא כמובן כבש את השלישי בספרד ועשה חיים קשים למנדי וגם לפדה ואלוורדה. העונה הוא צפוי לשלש את מספר הדקות שלו במפעל - 134 בלבד אשתקד ו-329 העונה. הקשר דטיניו ייעדר וכך גם יהבן קונופליאנקה. הבלם ניקולה מטביאנקו יחזור להרכב ויפתח במרכז ההגנה. ג’וניור מוראס שנח בשבת משום שריצה השעייה, מתחרה על מקום בשפיץ יחד עם אלאן פטריק, שיאן השערים של הקבוצה העונה עם ארבעה, בצוותא עם ויקטור קובאלנקו.

מוראס מבסוט כמובן מההיעדרות של ראמוס. לפני שיינסה לדבר על המגרש הוא דיבר במסיבת העיתונאים: “זה יתרון גדול לקבוצה שלנו”, אמר. “רציתי מאוד לשחק נגדו, אבל זה טוב לקבוצה כי ראמוס מבחינתי שחקן ההגנה הטוב בעולם. אולם, כל השחקנים מריאל מדריד ברמה גבוהה מאוד ואין לנו ספק שבמקומו ישחק שחקן מעולה”. החלוץ חסר המזל חלה בקורונה ולא היה חלק מהמשחק ההיסטורי של האוקראינים.

Real Madrid left shellshocked by depleted Shakhtar in CL | Sports | China Daily

שחטאר דונייצק – הרכב משוער: אנדרי פיאטוב| דודו, ולרי בונדר, ניקולה מטביאנקו, מרקיניוס סיפריאנו| מרקוס אנטוניו, מאיקון, מרלוס| טטה, מנור סולומון, ג’וניור מוראס

ה-Once De Gala . ההרכב שפתח בגמר 2018 (בתמונה) וגם ב-2017. האגדות שהביאו את הגביע שוב ושוב. יש לי צמרמורת. כמובן שנשאג " כריסטיאנו !!!" אבל לא רק| זה קיילור שהוכיח את עצמו במשחקים הגדולים בניגוד לקורטואה. הוא טעה לעתים אבל, זה נכון, אבל היה שם כשצריך אותו. זה איסקו ששיחק כדורגל נפלא במערך היהלום ועזר לנו לשלוט בכדור. זה מרסלו שכבש כל הדרך אל הגמר, קרבחאל הפצוע שייעדר מחר, וראמוס, מה נגיד על סרחיו ראמוס.

שימו לב להדחות שלנו בשנתיים האחרונות. בגומלין נגד אייאקס - ראמוס נעדר בגלל הצהוב המטופש ההוא, מרסלו ואיסקו ‘הוגלו’, כריסטיאנו כמובן כידרר באיטליה. אשתקד? שוב בלי ראמוס המורחק, שוב בלי מרסלו.
מעניין מתי אני ארגיש שוב, בלי קשר לתארים אפילו, מתי אוכל להגיד בגאווה ובחיוך שריאל מדריד היא הקבוצה הטובה באירופה.

זכרונות מקייב| רוצים קצת להתרגש? ריאל מדריד תחזור מחר למגרש בקייב בו זכתה בליגת האלופות בפעם ה-13 בתולדותיה והשלישית ברציפות אחרי 1:3 מדהים ובלתי נשכח על ליברפול בגמר. אולם לא תראו את הגולים בציוץ הבא אך בווידאו הקצר של המועדון בהחלט אפשר להתרגש - הבכי של מרסלו, השמחה של ראמוס, אפילו זידאן מחייך. היו ימים

https://twitter.com/realmadriden/status/1333138666500231168

כותרות העיתונים לקראת המשחק

שער המארקה : באימונים הרי תמיד מחייכים - “דרישה מקסימלית: זו ליגת האלופות”, וכמובן המתמטיקה - ניצחון בקייב ישלח את ריאל לשמינית הגמר בעוד הפסד ישאיר אותה על פני התהום ערב מחזור הסיום נגד בורוסיה מנשנגלדבאך| . בנזמה חוזר, זידאן: “יש רגעים קשים, זה נכון, אבל ריאל מדריד תמיד מתגברת עליהם”. בפריויו הציגו את לוקאס כמגן שוב ואת רודריגו בכנף שמאל כשלוקאס מימין. נכתב שריאל מחפש עוד הצלחה בליגת האלופות בקייב - לכבוד ‘יום הנישואין ה-25 שלה במפעל’ - מאז 1995/96, ריאל תמיד צלחה את שמינית הגמר, יותר מכל אחת אחרת. יש לה 23 פעמים ברציפות מאז 1997/98.

במארקה הציגו את המאזן של יתר קבוצות הפאר. מילאן הודחה משלב הבתים פעמיים, באיירן מינכן פעם אחת בלבד (2002-03), אך נעדרה ממנו למשל ב-2007-08. יובנטוס הודחו שלוש פעמים בשלב הבתים ומנצ’סטר יונייטד ארבע פעמים, אחת מהן אפילו עם כריסטיאנו רונאלדו ב-2005-06.

שער ה-AS : במילים שכבר התרגלנו - “עוד גמר” - זידאן מזהיר לפני המשחק החשוב נגד שחטאר על המשך הדרך בליגת האלופות. ריאל תעפיל אם תנצח ואם תפסיד לא תהיה בעצמה. בנזמה חוזר. בפריויו למשחק נכתב: “בנזמה - המרגיע”. הצרפתי אמנם עם מספרים פחות טובים בהשוואה לשלב הזה אשתקד (היו לו כבר 14) או לפני שנתיים (היו לו עשרה) אך אין ספק מי שחקן ההתקפה הבכיר של הקבוצה. בהרכבים המשוערים - ויניסיוס יפתח. על אף הפציעות של הזאר ושכבש שערים בתחילת העונה, ויני פתח רק בשישה מ-14 משחקים וזידאן צריך לקבל ממנו יותר. עוד לפי ההרכבים, להערכתם - נאצ’ו מגן ימני ולא לוקאס.

בכתבה אחרת: “אין חדשות מצד אסנסיו” - על הסטטיסטיקה העגומה של קשר הכנף שלא היה מעורב בשער מאז העונה שעברה ומציג יכולת מאכזבת.

מישהו יכול להסביר לי למה תמיד אודגור בא על חשבון קאסמירו?

בסאן סירו זה עבד סבבה על פניו.

יותר מדאיג אותי שלוקאס מגן ימני. הוא אחלה גבר, נתן משחק טוב בסאן סירו מעמדת הקשר הימני, מעריך את ההשקעה שלו. באמת. אבל הוא לא מגן ואנחנו חטפנו לא פעם בגלל זה.

מה שלום מיליטיאו? אולי היה פותח עם וראן במרכז ומסיט את נאצ’ו ימינה, למרות שהוא די בוק בהתקפה… קיצר מתגעגעים דני :heart:

מחצית ראשונה טובה של מרטין. הוא מזיז את הכדור מהר ולא מתמזמז איתו וחבל שההזדמנויות של אסנסיו ובנזמה לא נפלו לרגליים של רודריגו, יש לי הרגשה שהוא היה עושה לפחות 1/3. הלוואי היה לנו סקורר.
אני לא סובל את מנדי, אין לו שום ערך התקפי ובזמן שאני כותב את זה מגיעה המסירה חסרת הרגש שלו לבנזמה. מה הבעיה לתת כדור מדוייק? נחת לו בונבוניירה על רגל שמאל בלי שילחצו אותו, אבל הסטנדרט אצלנו כל כך נמוך שבטח חלק מהכותבים יפרגנו לו על התנועה.

מבחינתי הוא כמו בנזמה.
לא הבעיה הראשונה שלנו בקבוצה, אך זה בדיוק תמצית הבעיה.
ברגע ששחקן כזה הוא לא הבעיה אתה מבין שאתה בבעיה

הבעיה זה שכל ההרכב שלנו זה שחקני משנה, שחקני משנה מצויינים אבל שחקני משנה.
רונאלדו ובייל עזבו, מרסלו קרס ומודריץ’ כבר לא יכול, אז נשארנו עם שחקני המשנה, המצב כל כך גרוע שואסקז הוא שחקן האחד על אחד הטוב ביותר שלנו.
עם שני שחקנים מובילים הרבה מהשחקנים שמשחקים כרגע יראו הרבה יותר טוב.
אודגארד, ימצאו כאן פעולות חיוביות שעשה, אם השם היה איסקו היו קוטלים אותו.
מנדי זה ביזיון לריאל מדריד, שחקן נחמד אפילו טובב, ומאוד רוצה ומשתדל, רץ, משקיע, ומשחק מאוד סביר שלו היום, אבל ביזיון שזה המגן השמאלי הפותח שלנו.

אוי מנדי. העצירת כדור הייתה כל כך גרועה שוראן עזב את הכדור כי חשב שהוא מכוון למישהו אחר מאחוריו. לא שזה מנקה אותו מעוד מהלך רך.

אפשר לחזור ל-2018?

לא מגיע לנו להעפיל לשלב הבא, כל מה שקורה עוד יגרום לי להפסיק לראות כדורגל, אני סובל עוד מההפסד 3:2 בספרד. חשבתי שנגרד את הכרטיס לשמינית הגמר היום, לא כי אני לא מכיר את הבעיות אלא כי מולנו קבוצה שחטפה עשירייה נגד גלדבאך וירדה לשתי המחציות אחרי שביעייה במצטבר, אבל - חסרי אונים נגד שחטאר, תודה רבה לזידאן וגם למנדי, “מגיע לו” שהוא זה שטועה. יש דברים בכדורגל שבלתי נסלחים. ‘מגן צריך קודם כל להגן’. יש טעם לכתוב בכלל כמה אנחנו שבלוניים, איטיים, צפויים? אסנסיו ובנזמה עם שני מצבים לגול אבל חוץ מזה? כלום. אין משחק שלא עשינו טעות מטופשת בהגנה ואני מדבר גם על נאצ’ו הגבר שהמסירה שלו אחורה הייתה יכולה להרוג אותנו כבר במחצית. דקה 75 ואין חילוף אחד אחד. מיואש

אגב בשביל להטריל ולעשות לעצמי מצב רוח טוב - בנזמה בריא, זה בנזמה הרגיל. ראול היה עושה גול ממצב אחד בכפור של קייב ושולח אותנו הלאה לשלב הבא, כנ"ל רוזנבורג, מוזמנים לבדוק. היו ימים

אסנסיו - מילא שאתה איטי להחריד ולא יכול מסוגל לעבור קונוס, עד שכבר חטפת כדור פעם בשנה והשחקן נפל על הרצפה ואתה יכול לעשות ספרינט ולהיכנס לתוך הרחבה, אתה ממשיך עם הנונשלנטיות הזאת כאילו אנחנו לא פסע מליגה אירופית?
איך לא עשינו על הדולב חזיזה לעניים הזה אקזיט בזמנו כשליברפול רצתה אותו אני לא יודע

העפלה לשלב הבא מבחינתי היא כמו בגדר עליה לשלב הליגה האירופית של קבוצה ישראלית אקראית.
עולים בשביל להגיד שעלינו ואז מה? מתבאסים על כך שמפסידים לקבוצות טובות יותר ומבזבזים אנרגיות.

אני באמת מנסה להבין בשביל מה לנו לעלות? מה נעשה בשלב הבא, נצליח לעבור את באיירן, ליברפול, סיטי?
עדיף להתרכז בלנסות לגנוב את הליגה (גם לגבי זה אני מאוד בספק).

מעניין אם בנזמה אמר לויניסיוס לא למסור למנדי כי הוא לא איתנו

כל מאמן אחר, ששמו לא זידאן, היה עף במידה וריאל לא מעפילה מבית כל כך פשוט. לא מצליחים לכבוש נגד קבוצה שספגה פאקינג 10 שערים מגלאדבך. נראה כאילו הסיכוי הכי טוב של ריאל לתואר השנה זה הליגה האירופאית ולגביי זידאן לא אכפת לי אם זו כפיות טובה, זה עליו.

מה שיפה בקבוצה הזאת זה שהיא מוכיחה פעם אחר פעם שאין גבול לשפל שאליו היא יכולה להגיע.

פוצ’טינו עדיין חי

האשם היחיד במצב הבזיוני הזה זה פרז שלא ראה את מה שצעקנו כאן כל השנים.
מרוב שהתעסקנו עם ההנהלה של בארסה שכחנו כמה זבל יש לנו בקבוצה.
מעניין לי את התחת שהמצב הכלכלי טוב ביחס לשאר בתקופת הקורונה, אני רוצה לראות כדורגל ולא את הגופות האלה זוחלות על המגרש.
כשכל המשחק שלך תלוי במודריץ בן 36 אז אל תתפלא שאתה כבר לא רלוונטי בשום זירה.
מישהו שהוא לא זידאן הולך הביתה כבר לפני שנה עם היכולת המבזה הזאת.

נניח ואיכשהו היקום יסתדר בצורה קוסמית ונעלה…מה לכל הרוחות אנחנו מצפים למכור בשמינית הגמר עם שחקנים כמו איסקו, אסנסיו, לוקאס (שאשכרה ה-שחקן שלנו), מריאנו ועוד…לפניי 5 שנים היינו מעמידים הרכב איכותי יותר במשחקי אליפות העולם למועדונים, היום השחקנים הנ״ל צריכים להעלות אותנו שלב.

יאללה ראמוס פוסט באינסטוש, קדימה זידאן מחיאות כפיים ועוד מסיבת עיתונאים עם אותן הקלישאות. למה לכל הרוחות לא מגיע לי 90 דק׳ של הנאה בתקופה השחורה הזו?

ומה יעשה פוצ’טינו?
אני באמת שואל, מישהו חושב שמגיע עכשיו מאמן אחר והקבוצה הזו תיראה אחרת?
יש לנו בעיה קשה בסגל, גם באשמתו של זידאן, אבל אני ממש סקפטי שמאמן אחר יכול להגיע היום (או בתחילת העונה) ולשנות משהו באיך שהקבוצה נראית.

ריאל מדריד היא הקבוצה היחידה שלא הודחה מעולם בשלב הבתים…ריאל מדריד מתה, כן, נשמע דרמטי.
התרגלנו לשחק חרבנא, כדור שינה שבוע אחר שבוע, אבל בושות כאלה עדיין לא היו, היינו מנצחים, גם העונה הזו עד היום הייתה סבירה לעיכול.
כמובן שזידאן צריך לחטוף והוא אשם ולדעתי כל אחד אחר היה מקבל בעיטה מפלורנטינו אחרי שנודח רשמית. אני לא אומר שהוא צריך ללכת עכשיו, אלא כנראה…בקיץ. אנחנו צריכים גלאקטיקוס, אבל גם בלי גלאקטיקוס צריך לעבור את שלב הבתים.

אגב אני יודע שעברו שנתיים וכן היו לנו שחקנים מעולים בהרכב, רק תהייה: אולי כריסטיאנו רונאלדו כן היה כמעט הכל? (וראמוס ומרסלו) והיו לנו כמה טרמפיסטים? לא משנה אולי אני מדבר רק מדיכאון

חומר השחקנים לא טוב בלשון המעטה. אבל הרמה שהקבוצה מציגה לא קשורה רק בזה. בראש ובראשונה מדובר בגישה של השחקנים והקבוצה. בקושי לוחצים, בקושי עושים תנועה. הקבוצה נראית אנמית. חסרת תשוקה באופן מעורר רחמים.
לזידאן יש חלק לא מבוטל במצב שבו אנו נמצאים.

אי פעם תהיתם איך זה להיות אוהד של אוססונה? ריאל מדריד 2020 פתרה לנו את התעלומה. הולי שיט כמה שאנחנו רעים. זה כמעט בלתי נתפס ששחקנים שהם באמת מהטופ של הטופ, למרות כל הירידות שלנו עליהם, נראים כמו שהם נראים.

ראיתי קבוצות גרועות שלנו בעבר ואני יודע שיש נטייה להגזים לגבי ההווה אבל אני עדיין לא חושב שאי פעם ראיתי ריאל מדריד שניתן לאפיין אותה כאפילו לא קבוצת כדורגל. אין מי שימסור אין מי שיגן אין מי שיכדרר אין מי שינהל משחק ובטח ובטח שאין מי שישים גול.

לזידאן מגיע כבוד אינסוף באמת אבל כמו שהוא אחראי לפסגה הכי גבוהה שלנו הוא גם אחראי לתהום הכי נמוכה. יש מספיק בסגל כדי לשחק כדורגל סביר אבל משהו בסוג האימון של זידאן וסוג הכדורגל שלו לא מאפשר להפיק מהם כלום. אפילו מורינו עדיף כרגע.

השחקנים שבעים, עייפים ואובדי עצות. לגבי אסנסיו הכי כואב לי. לאחרונה יצא לי לראות קליפ היילט שלו מ2017 והולי שיט שכחתי מה הילד עשה. זוכרים שדיברו עליו ככישרון יותר גדול מאמבפה?? היום הוא בקושי שווה ליגה שנייה שלא לדבר על ריאל מדריד.

משהו עמוק חייב להשתנות. רכש מאסיבי, שינוי מאמן וואטאבר העיקר משהו שירעיד את אמות הסיפים.