מחזור 5 בצ'מפיונס: 2:2 דרמטי מול פ.ס.ז' במשחק הטוב ביותר מאז שזידאן חזר, צמד לבנזמה

חוק האקסים או משהו כזה, לא? איזו פצצה של סארביה, תחושה של החמצה כי הצגנו שירה בתנועה היום, הכותרת באתר כבר הייתה מוכנה: (כמעט) כמו פעם : הקבוצה שלטה בקצב, התנפלה עם הרבה שחקנים (אני בחיים לא אאמין כשאראה את הקבוצה הזו מציגה הגנה נורמלית), אדן הזאר הפגין כדורגל אלוהי והיה אחראי יותר מכולם ל-0:1 (עבר שחקן, עווד אחד, ועוד אחד), רק השער היה חסר. היו לנו מצבים קורצים של איסקו ובנזמה במחצית השנייה שלא נכנסו ולא סתם בעיטות יפות של קרוס מרחוק שעוטפות את התקציר. זה היה המשחק הכי גדול שלנו מאז שזידאן חזר וניצחון יכול היה ליצור כוח הרתעה הרבה יותר גדול מכל מיני לגאנסים, גלטסראיי וריאל סוסיאדדים, (אני חשבתי שהיה צריך מייד עם הכנסת ניימאר להגיב עם שחקן התקפה משלנו ושאיסקו גמר את האוויר והיה צריך לצאת קודם), היינו קצת רשלניים בדקות האחרונות, שלומיאליים ובעיקר חסרי מזל - אבל הביטחון הולך ומתגבר. מקווה שבנוקאאוט המזל והשפיץ של הנעל יהיו איתנו.

והכי חשוב: נהניתי מכדורגל , באמת נהניתי, אחרי הרבה זמן. וואו אם דווקא בייל היה מנצח את המשחק בכדור החופשי האדיר הזה…יוצא עם טעם חמוץ קצת אבל בעיקר טעם של עוד. אולי עוד יקרה משהו העונה, אולי עוד יקרה משהו טוב. יאללה, תביאו את הקלאסיקו. לילה טוב. האללה מדריד!

גם כשזכינו בגביעי אירופה המשכתי לחלום ולקוות לקבוצה שתציג משחק כמו שריאל הציגה היום, הכל היה מושלם חוץ מהתוצאה.
מרסלו מראה מה זה מגן שיודע התקפה.

מחזיק אצבעות להזארד, חייבים אותו.

מזדהה עם התחושות לגבי הזאר. מדאיג מאוד.
המחצית הראשונה היתה מדהימה, היו כמה מהלכים מהירים בנגיעה שלא ראינו כבר הרבה זמן. פדה יודע לשחק מצוין לעומק ומצא המון פעמים את בנזמה או הזאר עם הגב כציר להתקפה מהירה.

עם היציאה של הזאר ופדה וכניסתם של בייל ומודריץ’ חזרנו לשבלוניות האופיינית של הנעה לרוחב וכדורי רוחב. מדהים כמה ההבדל הזה מורגש.

תענוג של משחק. איך הטריק הזה עם איסקו עדיין עובד אינעל העולם, חשבתי שהוא כבר פרש מכדורגל אז רציתי את מודריץ’ לפני המשחק אבל מסתבר שמאחורי הזקן עדיין יש שחקן.

מעל כולם - פדה, קרוס של הצ’מפיונס, איסקו, מרסלו עם שלושה כדורים לגול, קארים הרגיל של השנה האחרונה.
בניקוי הסוף המוזר הייתה גם אחלה עבודה הגנתית של הקבוצה, ההוכחה הכי טובה לכך היא שקאסמירו לא היה סופרמן עם 17 חילוצי כדור כמו ברוב המשחקים.

כמה חבל.
משחק על גבול המושלם,
אם נרוץ ככה כל העונה, אפשר לחלום, באמת שהשמיים הם הגבול.

לא מעניינת אותי התוצאה הסופית היום,לא מעניינת אותי הטעות הטיפשית של וראן,פשוט נהניתי מכל דקה של ריאל מדריד (טוב חוץ מאחת) מול קבוצה עם כלים בלתי נגמרים.
תודה לזידאן שהחזיר את ריאל מדריד להיות שוב קבוצה תחרותית ברמות הכי גבוהות וסליחה על שפקפקתי בך כל כך הרבה.

זידאן הימר והרוויח היום את איסקו, לדעתי משחק מצויין שלו, הוסיף גם 3 חילוצי כדור מהרגליים של ניימאר!
הרוטציה בקישור מתרחבת.
בקשר לפדה, כותבים שהוא מתאמץ ורץ הרבה, אבל צריך להוסיף שהוא גם יודע מצויין מתי לרוץ ולאן בדיוק לרוץ.

כשמרסלו והזאר במשקל תקין הם פשוט שחקני כדורגל גדולים.

כמה זמן לא נהננו ככה. האנרגיה של פדה פשוט מדבקת. איזה הבדל עושה קשר אחד עם משחק עומק. חבל על הסיום אבל עדיף לספוג את השטויות האלה במשחקים כאלה. קרבאחל מגן התקפי טוב אבל מרסלו גורם לו להראות כמו היינצה.

ארור אתה מונייה. במקום לישון עם חיוך, אוכלים סרטים עד מחר.

כדורגל כל כך איכותי ומענג מול יריבה מהטופ של הטופ הרבה זמן לא ראיתי מאיתנו.

אפשר להתעודד מאיכות הכדורגל שלנו רק שבסופו של דבר אנחנו מחמיצנים כרוניים. צריכים 30 מצבים בשביל לגרד שני שערים. כמה קשה עבדנו בשביל לכבוש ונותנים גולים במתנה בצד השני. חבל. מילא זה היה מקרי אבל זה הולך איתנו כבר כמה שנים.

דווקא במשחק שהתעלנו לרמה כזאת גבוהה באה הפציעה המיותרת של הזאר שעלולה להרוס לנו את העונה. מונייה בעט לו בקרסול בכוונה ואפילו צהוב מסכן לא קיבל.

מקווה שאמבפה קיבל תיאבון לשחק בברנבאו.

פריז היא פצצה מתקתקת. זה הורגש בבליץ שלה בדקות הפתיחה ובכמה דקות לקראת הסיום. אם איכשהו הכדור מגיע לחלק הקדמי שלה (מה שלא קרה הרבה היום) הלב דופק חזק. הם נוטפים כישרון ואני מקווה שקבוצה אחרת תנטרל את הפצצה הזו בנוקאאוט.

מרסלו היה אלוהי. הזארד חסר תחליף. קרוס, איסקו, פדה, קארים… התמוגגתי. זה פחות או יותר אותו חומר שחקנים ששילשל על הדשא בשנה שעברה. אין מה לומר, זידאן פשוט קוסם.

אגב, השנה אין יותר מידי הפתעות בשלב הבתים. מה שאומר שאנחנו ככל הנראה הולכים להזיע המון בשמינית. ואלה שמות:

מנצ’סטר סיטי, יובנטוס, באיירן מינכן (הבטיחו מקום ראשון)
ליברפול, לייפציג (ככל הנראה)
אייאקס/צ’לסי/ולנסיה (נקווה שולנסיה לא יסיימו ראשונים)

הכיף חוזר אלינו :upside_down_face:

המשחק הזה יותר מהכל מעורר תקווה שעם כמה חיזוקים נקודתיים(אהמ אהמ אמבפה) שיוכלו לתרגם שליטה לגולים אנחנו לגמרי תחרותיים נגד כל יריבה.
אה, ובתנאי שאיסקו לא משחק.

*קרוס פשוט מדהים העונה. אולי בכושר הטוב ביותר מאז הגיע לריאל ונראה כמו בתקופה לפני שסורס להיות קשר אמצע.

*למרות ה Jaw drop של האזר אני קצת מודאג המספרים למרות גרף השיפור של הקבוצה.

*קיילור הציל את פריז מתבוסה ודי העביר לי את תחושת ההחמצה מהתוצאה. קיילור נתן קיילור לקח.

*הבעיה של מרכז ההגנה היא בנג’מין באטן והמאניה דיפרסיה של ראמוס למרות טעויות קשות של קורטואה (מה נסגר?).

• פדה קרוס קרוס וקאסמירו עד סוף העונה.

*חייבים את בייל בכושר. הבדיחה עם הבוז די מיצתה את עצמה.

*Karim the dream.

איך היו נראות הטבלאות אם היה לנו חלוץ…עם כל הכבוד לבנזמה וה"כושר" שהוא נמצא בו, להסתכל על באיירן ולקנא, ככה נראה חלוץ שמנצל מצבים. התחושה שלי שאחוז ניצול המצבים של החלוץ המדופלם שלנו קצת גונב דעת והמספרים משקרים

תחושות זה חשוב.

אלוהים ישמור אני לא מאמין שאנשים עדיין מזלזלים בבנזמה…

ואם היה לנו את מסי ואם ואם

כיף לראות את קרוס בועט לשער בזמן האחרון, הוא פשוט התחיל להכניס את הרגל כמו שצריך ולא להוציא מחוגה ולבעוט עם הפס.

ביחד עם הדינמיות של פדה והכניסות שלו לרחבה זו התוספת הכי משמעותית למשחק שלנו. לבעוט מחוץ לרחבה זה תמיד מבורך. מלבד התוצאה האופטימלית של כדור בחיבורים, יכולים לצאת מזה טעות של שוער, ריבאונד, קרן וחיזוקים מנטלים (ביטחון לשחקן, להכניס את הקבוצה למשחק ולהעיר את הקהל).

לרדת על קארים זה כל כך 2016. וברצינות, הוא האחרון בשנה וחצי האחרונות שאפשר לבוא אליו בטענות, במיוחד ביחס למה שהתרגלנו. יש יותר טובים ממנו אבל הוא עושה את שלו.

כדורגל זה המון תחושות וכולם רוצים חיזוקים…אני מודה שלא בדקתי מספרים, מישהו יכול להביא באחוזים מדוייקים מה אחוז ניצול המצבים?

עכשיו אתה באמת נופל בעניין הדשא של השכן. העונה בנזמה אחד החלוצים הטובים בעולם, באותה רשימה של לבנדובסקי ואגוארו. השנה הוא בהחלט מעל סוארז וקיין.

אז נכון לא תמיד היה ככה, וכנראה שאם היינו מחליפים את סוארז ובנזמה היו לנו עוד 2 אליפויות בעבר, אך זהו העבר.
אגב עם החוכמת משחק של קארים, יכול להיות שהוא ומסי יהיו אפילו שילוב טוב יותר מסוארז ומסי

איך לעזאזל מונייה לא קיבל כרטיס צהוב כשפצע את הזאר? מאוחר יותר בדקה ה89 הוא היה צריך להיות מורחק אחרי עוד פאול שכן זיכה אותו בצהוב. יש לציין שאמבפה הבקיע אחרי רוחב של אותו מונייה…

אוי זה כזה ישן לרדת על בנזמה. לוקח אותו היום על פני לבנדובסקי any day. עם כל הכבוד לפולני, לבנזמה יש ערך למשחק הקבוצתי. הלינק אפ פליי שלו מהרמה הכי גבוהה, שחקן מגוון שיכול לעשות הכל. לבעוט, למסור, לדרבל, להתגנב מאחור ולכבוש שערים או להוות כתובת לכדורים שעפים לתוך הרחבה. לבנדובסקי לעומתו אמנם פינישר טוב יותר, אבל הוא לא יפרוץ לך בונקרים, הוא לא ירד לאחור ויזוז לאגפים כדי לייצר שטחים מתים לשחקנים שמסביבו.

ב17 הופעות העונה בנזמה כבש 14 שערים ובישל שישה. אלו מספרים שמלבד רונאלדו ומסי, כל אחד יכול להתגאות בהם. גם כשהקבוצה שיחקה לא טוב הוא היה שם ומילא שני תפקידים, גם את זה של החלוץ וגם את זה של הקשר. כשבייל פצוע ומשחק בקקה, הזאר לא מספק מספרים והתקווה הגדולה היא רודריגו, בנזמה סוחב את ההתקפה של הקבוצה על הגב.