גביע המלך: מעפילים לחצי אחרי 5:3 משוגע על גרנאדה (אלבה 2X, גריזמן 2X, דה-יונג)

on behalf of Eyal :wink:

הסגל למשחק -
מסי ומורייבה חוזרים לסגל.
קונראד בחוץ,
דסט עם כאבים.

כל שאר הפצועים הרגילים ללא שינוי.

באופן אישי אני נהניתי לראות את קונראד עולה בסוף המשחק מול קורנייה.
הילד הראה שיש לו יכולות טובות בכנף. דריבל ומהירות שמול קורנייה נראו סבבה ואפשרו ריווח של המשחק.

האם זה מספיק מול קבוצות בליגות גבוהות יותר ועל דשא אמיתי? וואללה אין לי מושג.
בכל מקרה, בשביל זה יש גביע לא? מובן שכן, הגביע זה בשביל לתת הזדמנויות לשחקנים שלא משחקים מספיק ובשביל לנסות עוד קצת לשבור לריקי את המוטיבציה.

הימורים מה יהיה התירוץ של ההולנדי היום להציק ליהלום שלנו?

tenor (3)

סרג’י רוברטו עוד לא קיבל את הפטור הרפואי, ולכן לא נכלל בסגל. מעולה, זה משאיר לי כמה ימים לחשוב על תלונות חדשות בעניינו.

פעם, בברצלונה אחרת, משחק כלשהו מול ראיו היה נקודת השבר מול טאטה מרטינו. הכעס היה על זה שהפסדנו בשליטת בכדור, למרות שהבסנו מבחינת השורה התחתונה - שערים. החיים היו דבש.
זו הייתה תקופה אחרת, זו הייתה קבוצה אחרת, אלו היו שחקנים אחרים. עכשיו? יש לי רק 2 בקשות - כמה שיותר מנוחה לשחקני מפתח, והעיקר שלא עוד משחק שייגרר ל-120 דקות. זהו.

ההרכב -

דה יונג ובוסקטס ממשיכים להישחק, בזמן שפיאניץ’ מעלה עובש בספסל.
טרינקאו נותן לדמבלה קצת מנוחה.

לא שכחת מישהו ?

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

יפה לראות שקומאן נותן לריקי לשחק עוד מחצית.

לא. למה אני צריך להתרגש מזה שריקי משחק בגביע מול ראיו?

אותי זה מרגש. מחזה די נדיר מבחינתי…

לינק
https://sports24.icu/soccer/rayo-vallecano-vs-barcelona-laliga2.html

אחלה לינק :slight_smile:

מאיפה אתה מביא אותם?

מישהו יודע למה אנחנו צריכים את מסי בהרכב בשביל 0:0 מול פאקינג ראיו?

לא משנה, הבנתי.

בדרך כלל מכאן: Watch Soccer Live | Football Streaming - Ronaldo7.net
יש שם ריכוז לינקים לכל משחק. בדקה הראשונה אני פותח כמה, וזה שנראה הכי טוב אני ממשיך איתו.

עוד משחק בו כמעט הובכנו ונאלצנו להעלות הילוך. מזל בכל זאת שמסי שיחק, ולפחות הפעם זה לא נגמר בהארכה. עם הקצב בו הגדולות נופלות במפעל עוד אולי יש לנו סיכוי במפעל הזה, מה שיבטיח את מקומנו לפחות בליגה האירופית :joy:.

ועכשיו ברצינות, שמח לראות שחלק מהם קטנות של קומאן עובדים, מנגד, עד מאי אנחנו נשארים בלי אויר בגלל המון פחדנות ושמרנות מצד קומאן. שחקן כמו פיאניץ’ צריך היה לעלות היום לדוגמא, וגם לתת למוריבה לשחק בגביע זו לא מילה גסה.

נ.ב

מעניין כמה זמן טרינקאו ישאר מחוץ לסגל בגלל שהוא לא מסר למסי שהיה מול שער ריק.

נ.ב 2

כשאני רואה את פירפו המאוכזב, והתלות שלנו באלבה שנמצא בדעיכה פסיכית אני נזכר הטמטום סביב שחרור מגנים שמאליים שהיו מצויינים כמו קוקו וגרימאלדו. מדהים איך גם הכשל הזה הוא תוצר ישיר של התנהלות לקוייה למשך שנים.

ברבע גמר מצפה לנו משחק מול גרנאדה. יום רביעי הזה.

נחשו מי חוזר?

עכשיו משום מה שמתי לב לנטו. לא מבין למה לא מכבדים את הנוהל שקיים ונותנים לשוער השני לפתוח. זה לא שפוגשים את באיירן מינכן או משהו כזה. ואם הוא לא מספיק טוב בשביל זה למה לא מכרו אותו וקידמו שוער מברצלונה ב ואז היו חוסכים את המשכורת שלו.

קקי.

לא נטו ולא ריקי.

מילא נטו - זה כנראה אומר שקומאן רוצה ממש את הגביע הזה.

אבל ריקי? נראה לי שההולנדי מנסה לשכנע גם את דימה… :grin:

על כל פנים, טוב שדמבלה מקבל מנוחה ויכול להכנס רענן להציל את המולדת אם צריך.

טוב שניסוי הכלים עם אומטיטי נמשך. הלוואי שימשיך להראות יכולת וכשירות (מלח מים מלח מים) ויעיף כבר את לנגלה הרחק למורד הספסל.

גריזמן תופס פורמה טובה, ואני כולי תקווה שימשיך ככה. בניגוד לרוב המשתמשים פה, אני מקווה שיחזור להיות קראק, ויישאר בקיץ. יש שחקנים (קאוטיניו) שצריכים ללכת מפה לפניו. אגב, במצב כלכלי אחר הייתי שמח לראות אותו עוזב, אבל כרגע, זה שלבארסה הנוכחית יש שחקן כזה זה טוב. רק שימשיך להבקיע ולבשל ונהיה מסודרים (וכן, אני מודע לזה שבארסה הנוכחית הגיעה למצב הזה בין היתר בגלל הרכישה שלו, אבל זה כבר מצב קיים ומכירה שלו לא תתקן את זה).

שמח גם לראות שטרינקאו מקבל הזדמנות. לא שאני מתלהב ממנו, אבל הוא לא ישתפר מלהיות מיובש בפריזר. לפחות בהקשר הזה של שיתוף רחב של שחקני הסגל, קומאן עושה עבודה טובה :+1:t3:

לינקים

http://sportzupdates.xyz/rouk/rouk11.php

דקה 75 במצב של 2-0 אני מאחל לקומאן לקבל הודעת פיטורים יום לאחר הבחירות. חלאה.

היה כתוב לפני המשחק שלא נעלה

עריכה ; ההפוך על הפוך עבד