מחזור 5: מביסים 4:1 את ג'ירונה בחוץ (לאמין 2X, אולמו, פדרי [אדום לפראן])

אחרי שבועיים סוערים, שכללו משחקי נבחרות ומלא ויכוחים על לאמין יאמאל, ברצלונה חוזרת לשגרה. כמובן שמבחינת ברצלונה “חזרה לשגרה” אחרי פגרת נבחרות אומרת דבר אחד: פציעות. הפעם מדובר באני-אוהב-אותך-פרמין-אבל-מאמן-האולימפית-צריך-לחטוף-בעיטה-בעכוז. וואלה יופי.

בגזרת הפצועים האחרים, קצת חדשות טובות: למרות שלא נכלל לבסוף בסגל למשחק, אנסו פאטי בשלבי ההחלמה האחרונים, ולא מן הנמנע שנראה אותו בסגל למשחק מול מונאקו, בחמישי הקרוב. נוסף אליו, צצו היום חדשות טובות גם בגזרת פרנק-אי-כשירות, כשגם לגביו מתחילות לזרום ידיעות בכיוון החזרה הקרבה ובאה.
אחרון חביב הוא ה-47482783 לשמו, פורם השרוכים, מקבל הצהובים, מכסח הלבנים - פבלו גאביריה, שהתאמן השבוע עם הקבוצה, וחזרתו מכוונת דווקא לאוקטובר (אחרי שהתכנון המקורי היה נובמבר), אבל נראה.

מול ברצלונה, שתנסה להמשיך את המומנטום לאחר 4 נצחונות רצופים שבסופם 7:0 מוחץ על ואידוליד, תעמוד השכנה ג’ירונה, שאיבדה בקיץ כמה שחקנים שהביאו אותה אל המקום השלישי המכובד מאוד בעונה שעברה. בראשם - פבלו טורה ואריק גרסיה, הבלתי ניתנים להחלפה.

האחות הקטנה מג’ירונה, שתפתח את משחקיה בליגת האלופות השבוע גם היא (מול פסז’), פתחה את העונה עם 2 נצחונות (סביליה ואוסאסונה), הפסד לאתלטיקו, ותיקו מול בטיס. בעונה הקודמת, כזכור לצערנו, ברצלונה חטפה מג’ירונה רביעייה (והגיבה בצמד) פעמיים. כלומר - קל זה לא יהיה.

הסגל של ברצלונה -

פליק שומר על הקונספט של 21 מוזמנים, ומחליף את אאא"פ בגייה פרננדס, עוד ילד בן 16 עם פוטנציאל ענק להיות מוקד הוויכוחים בין אוהדי ברצלונה לריאל מדריד בת’רד שחקנינו בנבחרות.

ייעדרו -
פאטי, פרנקי, גאבי, RFA, כריסטנסן, ברנאל, וכאמור - פרמין.

חוגג יום הולדת היום -
מארק אסאדו.

הרכבים משוערים אחידים -

1000090696

לכינוי החדש הזה מגיע מקום של כבוד בהיכל התהילה.

מקווה שנראה כדורגל טוב לאורך 90 דקות, לוקח בשלווה יחסית גם תיקו במשחק הזה, בכל זאת בארסה חוזרת באופן מסורתי עם תוצאות פחות מוצלחות לאחר פגרות נבחרות.

איזה באסה זה יכול לפעמים להיות מאמן בארסה אתלטיק.
יש לך שחקן מעולה, מככב כמה משחקים, וופס, זומן לבוגרת, תסתדר בלי. מישהו אחר הצליח להשתלט על העניינים במקומו? גם זומן לבוגרת בלי הרבה התראה.

אם הייתי המאמן הייתי קצת מתוסכל.

מעניין אם פרננדז יקבל דקות.

אתה צודק, אבל האם אנחנו לא חוטאים למטרה של קבוצות הנוער?
כלומר לקבל דקות ולהתפתח אבל המטרה הסופית היא עלייה לבוגרים.

נקודה למחשבה שאצל ברצלונה זה נהיה טרנד לעלות בגיל 16-17 ואנחנו עדיין לא בטוחים כמה זה משפיע עליהם גופנית לטווח הארוך.

ברור לי שזו המטרה הסופית, אני לא מתווכח שזה טוב לתת הזדמנויות בבוגרת לשחקנים מבטיחים.

רק חשבתי שניה מהפרפקטיבה של מאמן בארסה אתלטיק וכמה זה בטח יכול להיות מתסכל.

לגבי הגיל, זה מאוד מדאיג אותי. הפסדתי את הויכוח אם הגיוני להפוך את לאמין לשחקן הרכב בגיל 16-17, אבל אני לא אופתע בכלל אם לדבר הזה יהיו השלכות בהמשך הקריירה.

בינתיים גם הבן דוד נראה בדרך הבטוחה לקבוצה הבוגרת עוד העונה עם עוד שער בבארסה ב’.

צרות של עשירים, מי חשב שאוהדי ברסה יתלוננו על שחקנים מוכשרים שעולים מהאקדמיה…

:joy:

טוב אולי המשפט “צרות של עשירים” מוגזם מידי שאני חושב על המצב של הפייר פלי שלנו חחח

אל תדאג, העסקה עם נייקי פסע מחתימה :wink:

“רק עניין של זמן”

ההרכב -

אין הפתעות.

בהתחשב בזה שתחת הקטגוריה של “הפתעות” יכלנו לקבל את פראן - זה לא כזה רע.

מעניין אם פאו ויקטור, פבלו טורה, דומינגז, פורט וגייה יקבלו כמה דקות היום. במיוחד לקראת עומס המשחקים ההולך וגדל.

בכורה לחולצת החוץ השחורה של העונה.

ההרכב של ג’ירונה -

באלדה עם עוד 20% אינטליגנציית משחק והוא המגן השמאלי הטוב בעולם התקפית.

כלומר - עם 20% אינטליגנציית משחק.

אתה מתכוון 19%…

:grimacing:
רע בהגנה ובינוני מינוס בהתקפה

האמת זה יותר מדויק…

יש לו יכולות אתלטיות מדהימות, עם טיפה שכל יכול בקלות להיות המבשל הטוב בליגה בפער.

לאמין פותח פער על קרבחאל :wink:

גם קרבאחל יודע לחטוף כדורים

עזוב זה לא פנדל אז לא נחשב

homelander-the-boys-season3

איזה אושר ושימחה

מסתבר שברצלונה יכולה לשחק כדורגל…

עוד 20% אינטלגנציית משחק ובלדה יהיה מספיק טוב הגנתית לפתוח בהפועל חיפה.