מחזור 6: מפסידים 1:0 באלפונסו פרז של חטאפה

הסגל שלוקח קומאן למשחק -

טר שטגן, אומטיטי, אלבה - פצועים.
פרננדס - לא קשור.

פיאניץ’, טרינקאו ופירפו - בפנים.

אני לא מבין משהו, אם טרינקאו היה במגע ישיר עם רונאלדו הוא לא צריך להיות בבידוד?

אולי הכללים עובדים אחרת שם. אם עבר בדיקות ויצא שלילי - דיינו.

משחק מוקש אמיתי. בכללי קבוצות כמו חטאפה הן נאחס. בניגוד לויאריאל גראנדה וסביליה שגם הן במסגרות אירופאיות, “פה” (מיתוג דבילי) היא קבוצה חזקה שלא צפוי לה שום עומס בשבוע הקרוב, ואין לה המון נציגים בנבחרות, שכן הם באים ערוכים עוד מלפני שבועיים לחנוק את בארסה עם הלחץ שלה.

וירוס פיפא, אלופות וקלאסיקו שבוע הבא. אם מנצחים את המשחק הזה עם הרכב רוטציוני, עוד יהיה אפשר לסמן את המשחק הזה כקריטי אם איכשהו לקבוצה יש שאיפה לקחת אליפות, אם לא, אפשר רק לקוות שגם המדרידאיות ימשיכו לא להרשים ויאבדו נקודות.

שיהיה בהצלחה, ואני מקווה שהמשחק מול חטאפה הגדולה של בורדאלס לא יהיה קשה מידי לצפייה.

חטאפה קבוצה קשוחה מאוד, אבל סוג של התפרקה (ביחס אליה) מול סוסיאדד במחזור הקודם.
מה שכן, הקבוצה של בורדלאס אומנם טובה מאוד הגנתית, ועם שחקנים כמו קוקורייה שלא מפסיקים לרוץ, אבל התקפית אין לה יותר מידי כלים, אם בכלל.

אם לא נבקיע מוקדם, יחסית, יהיה פה קרב חפירות.

בדומה לקבוצות כמו גראנדה לדוגמא, לחטאפה אין את הסגל העמוק כדי לשחק באופןאינטנסיבי בפרקי זמן קצרים בין משחק למשחק. אם נגיד היה מדובר במחזור אמצע השבוע עוד אולי הייתי נשמע אחרת, אבל אני חושב שמדובר באחת הקבוצות הכי גרועות להיפגש מולן לאחר פגרת הנבחרות ולפני אלופות.

כמו שאמרת, אם איכשהו הכבוד מוקדם זה יכריח את חטאפה לצאת יותר קדימה ולהשתמש במעט הכלים ההתקפים שיש לה נגדינו.

קומאן אמר שיהיו רוטציות מול חטאפה.
עם כל הכבוד למעמד ליגת האלופות, הרוטציות צריכות להתבצע מול פרנצוורוש, שכנראה הרבה יותר חלשה מחטאפה.

כן, אבל אל תשכח שלמסי וקוטיניו היה רק אימון אחד עם הקבוצה, והם חזרו לספרד מדרום אמריקה רק בחמישי/שישי. יכול להיות שכדי להרוויח שחקנים לקלאסיקו, ולוודא פתיחה טובה באלופות, צריך לתת לשני אלו, ואולי גם לדה-יונג, לנוח.

אני מצפה לבונקר מפואר מחטאפה, כמו שהם יודעים לעשות.
דווקא מולם, אני רוצה את השחקנים היצירתיים ביותר שלנו על המגרש.
אם מסי או קוטיניו כל כך עייפים שלא מסוגלים לשחק, אז עדיף שינוחו. אחרת אני מעדיף שישחקו היום וינוחו שבוע שלם.

אני גם רוצה לראות מה דמבלה למד עד עכשיו, רצוי מאוד על חשבון גריזמן. אם הוא בא לאימונים על חשבון ימי החופש שלו, וגריזמן שיחק הרבה עם הנבחרת, צריך לתת לדמבלה פרס מסוים.

לפי הפרסומים, דמבלה לא ממש התנדב להתאמן, אלא עשה זאת בגלל שקומאן אמר לו.

כך או כך, בהינתן היכולת של גריזמן, הכשירות הלא בהכרח מלאה של טרינקאו, והעונה הארוכה והצפופה שלפנינו - דמבלה צריך לקבל דקות מתישהו.

ההרכב -

דמבלה ופדרי בפנים, קוטיניו ופאטי בחוץ.
דסט, כצפוי, מקבל את חולצת ההרכב במקומו של אלבה.
רוברטו המלך.

בנוהל - רוטציות שלא כוללות את פיקה, בוסקטס ומסי. עידן חדש.

בשקט בשקט, שאף אחד לא ישמע, אגיד שהפעם הגיוני שרוברטו פותח. להעלות את דסט בימין, בפעם הראשונה בהרכב, יחד עם פירפו שלא ראה דשא מכסלו תשמ"ז - זה הימור גדול מההרכב הנוכחי.

מסי שיחק שתי משחקיפ בפגרת נבחרות, אחד מהם בבוליביה בלי אויר רק באמצע השבוע, אין לי מושג למה הוא פותח גם היום.

וזה לא ישתנה גם אם הוא יכבוש שלושער שהשלישי זה שלוש שתים בדקה 90.

מסכים. אוסיף ואגיד שהבחור בן 33, וגם אם ינוח באמצע השבוע באלופות (כן, בטח), זה לא משנה. לברצלונה יש את קוטיניו ופדרי בעמדה הזו, ואת טרינקאו ודמבלה בימין. מסי חייב להתחיל להיכנס לרוטציה כלשהי, בטח אחרי משחקים בדרום אמריקה, בטח אחרי אימון לפני משחק בשבת כשהוא חזר לספרד רק בחמישי, בטח לפני קלאסיקו.

יותר מהמשחק היום, זה פשוט מראה שהאסימון אצלו לא נופל. וזה מייאש. אם הוא לא מבין עכשיו שבלי מנוחה הוא יקרוס מתישהוא , הוא לא יבין לעולם.

ושלא היה ספק, הביקורת שלי במקרה הזה, מכונת אך ורק אליו.

אתם נשמעים מופתעים

כבר מזמן לא מופתע מהרבה מאוד דברים בברצלונה. זה לא אומר שאפסיק לכתוב על דברים שקורים עקום.

יש לי הרגשה שבאיזשהוא מקום בארץ האוהד @dmitrys מקלל את גריזמן בצרפתית במילים מאוד לא יפות :joy:

חגגתי את הגול של גרייזמן לעשר שניות עד ששמתי לב שהא החמיץ. לא ידעתי ששחקן כדורגל מקצועי יכול להחמיץ מצב כזה

אתה סתם מלכלך. סוארס החטיא מצבים הרבה יותר פשוטים.

ואז הבקיע במספרת מהחצי.