מחזור 6 :: 2-1 על ויאריאל

הסגל שבחר ואלוורדה -

ראקיטיץ’ ופרז יוצאים מהסגל. בעוד האחרון הגיוני (עקב חזרתו של דמבלה), ראקיטיץ’ זה מהלך מפתיע.
וואגה ואומטיטי ממשיכים להירשם בארכיון כשחקני ברצלונה, אבל לא מעבר.

דמבלה מקבל את הפטור הרפואי, ונכנס לסגל. יחד איתו אלניה וטודיבו.
פאטי ממשיך לקבל קרדיט (לפחות בסגל), ואולי פירפו יקבל עוד הזדמנות. טוב, הצחקתי קצת את עצמי.

באופן רישמי אומטיטי פצוע. אבל באופן מעשי הוא כבר בפנסיה על חשבון הברון.

אני מנסה להצחיק את עצמי ולקוות שפיקה יזרק לספסל סוף סוף. אבל אני סתם מטפח תקוות לשווא.

ההימור שלי שהוא ילך על ההרכב החזק בשביל שלא ישרקו לו בוז.

לאומטיטי יש תירוץ רשמי ללמה לא להיות בסגל (בניגוד לוואגה), אבל כמו שאמרת - הבעיה היא לא הפציעה הנוכחית.

לדעתי יעלה עם הברור מאליו (כולל שלישיית קישור של דה יונג, בוסקטס, ארתור), כשאולי ואלוורדה יפתיע ויפתח שוב עם פירפו, ודמבלה כנראה ייכנס מתישהו במקום דניס.

מה התסריט המועדף עליכם: מאניטה, קצת שקט ומסי סוחב את הקבוצה על הגב למאבק אליפות צמוד, או הפסד ביתי ובלאגן שיפגע בקבוצה בטווח הקצר אבל יוביל לפיטורין מיידיים של ארנסטו?

לא משנה כמה המצב עכשיו מעצבן אותי, לא חושב שאף פעם אוכל באמת לאחל הפסד לקבוצה.
אם אלו 2 האופציות היחידות, אז טוב שאני לא זה שקובע.

בכל מקרה, אני חושב שהפסד ביתי (בטח אם תתלווה אליו תוצאה לא ממש מרשימה בחוץ מול חטאפה, במחזור הבא), יגרום לניעור יותר רציני. הפסד רציני ולכו תדעו - אולי זה יגרום לכזה רעש, שבגללו לנגלה יירד לספסל.

ברתומאו צריך את ואלורדה. כל מנהל כושל צריך יס מאן בשביל להיות שעיר לעזאזל בשבילו. לדעתי רק הפסד מול חטאפה ואינטר ינענעו את העריסה. כל עוד ברתומאו יוכל לעמוד בלחץ ואלורדה ימשיך. לא הרבה מאמנים בעולם ישמעו את אחד מחברי הנהלה המקורבים לברתואמו משקר ואומר שניימאר היה בקשה של המאמן ויום אחרי במסיבת העיתונאים אותו מאמן שותק כמו דג ונותן להנהלה להפוך אותו ל"שעיר לעזאזל".

זה נכס לברתומאו.

לא חשוב מה אני מייחל, אני חושב שננצח את המשחק הזה. חטאפה ואינטר לדעתי זה המשחקים שיכול להיות שיגרמו לבסקי להתפטר או לתקשורת חדלת עמוד השידרה בקטלוניה סוף סוף להתעורר.

קראתי באיזה דף פייסבוק שלפיקה יש ארבעה צהובים בחמישה משחקי ליגה. בהנחה שזה נכון, ואנחנו רק בהתחלה, יש פה עוד מישהו שרוצה להגיד לי, שהראש שלו בכדורגל?

אני. לפחות 3 מהצהובים לא היו מוצדקים. השופטים אוהבים אותו.
מספיק לראות את הצהוב האחרון שלו מול גראנדה ומה עשה לו סולדאדו כמה דקות אחר כך ולא קיבל כרטיס.
אתה קשה מדי עם פיקה. הראש שלו בכדורגל, אפשר לראות שהוא לא אדיש על המגרש. משחק גרוע, כן, אבל הוא לא היחיד. האמירה האומללה שלו על 24\7 הוצאה מהקשרה.

לגבי ההרכב, אני מקווה מאוד שפירפו לא שרוף אחרי 45 דקות כמו אלניה. הוא צעיר ומבטיח, אני רותה שיקבל עוד הזדמנויות, לפחות כשאלבה פצוע. לא שיש תחליף טוב יותר.
אני מקווה שגריזמן ייבעט ספסלה. נמאס לי ממנו. פאטי להרכב, הוא ראוי לזה.
דה יונג שיחק את כל המשחקים מתחילת העונה, אולי זה הזמן לנוח. מקווה לראות את אלניה ולא את סרג’י רוברטו.

דה יונג בן 22 וארתור בן 23. אלו שני שחקנים שאין שום סיבה לתת להם לנוח עד פברואר לפחות, פרט למקרים בהם הלוז צפוף ויש בו משחקים קריטיים. ואלוורדה כל הזמן נותן לילדים לנוח בזמן שהקשישים (סוארז, בוסקטס, פיקה, אלבה, מסי) נטחנים.

אתה כל כך צודק. בקבוצה הזו רוטציה זה תמיד לשחקנים הכי לא נכונים. אלבה פיקה וסוארז ועוד כמה ישחקו בלי הפסקה. אבל חס וחלילה ילד בן 22 ישחק)

זה לא עקיצה לעבר דימטרי אלא לעבר ואלורדה.

איכשהו יצא שרק לנגלה, דה יונג וגריזמן לא קיבלו מנוחה עדיין.
פיקה נח בפגרת הנבחרות, סוארז ומסי היו פצועים וצריכים לשחק. סמדו, אלבה היו או עכשיו פצועים.
לדה יונג, להבדיל מלנגלה, יש מחליפים, ומשחק בית הוא הזמן לעשות רוטציה. ללנגלה אין מחליף כל עוד טודיבו לא נספר. וגריזמן צריך לרדת לספסל בלי קשר לרוטציות.

ראקיטיץ’ בחוץ מסיבה מקצועית?
מה הסיכוי שיגיע ליונייטד בינואר? נואשים אצלנו באולד טראפורד. הייתי מחזיר גם את קאריק מפרישה אם לא היו לו בעיות לב.

אני מעריך בזהירות שכל סכום מעל 25 מיליון יורו ינחית אותו ביונייטד בחורף. בקיץ המועדון ניסה למכור אותו ונכשל, כרגע צריך מזומנים דיי דחוף אחרי הרכש המטופש של גריזמן במזומן וברצלונה מועדון כושל מאוד בחזית המשא ומתן.

הפחון ממשיך להתעקש על סרג’י רוברטו, ונותר לנו רק לקוות שזה יעלה לו במשרה שלו.

מחזיק אצבעות :crossed_fingers:t2:.

וולוורדה לפני המשחק ;
"ברתמאו אמר שיש את האלה שמשחקים מאחורה, אלה שבאמצע ואלה מקדימה…
הוא גם אמר 433 . רבק למה לא 443? או 444 כזה שנראה מחולק יפה?
טוב לא משנה, ה4 מאחורה קבועים וה3 מקדימה קבועים, מה עושים באמצע? אני לא מכיר אף אחד… הבלונדי המתולתל מזכיר לי את פויול, זה חייב להיות טוב.
הגבוה הרבה זמן פה אז שיפתח וחייבים עוד ברזילאי…

יללה חברה, תביאו ניצחון וכמובן האלא קטאלוניה"

מצפה למופע אימים🤦‍♂️

לא כואב לי כל כך שסרג’י רוברטו בהרכב, למרות שהייתי מעדיף את אלניה. מפריע לי שגריזמן בהרכב ולא פאטי.
דה יונג מקבל מנוחה כמו שציפיתי.

כך זה יש דרג ויש זרג. ילד בן 22 צריך לנוח. אבל בלם בחצי פנסיה שיש לו עוד כרטיס אחד להרחקה לפני משחק חוץ לא צריך.

ילד בן 22 צריך לנוח אבל חלוץ שלא פוגע במסגרת 120 דקות אין צורך.

אני מגיע לנקודה של יאוש סופי ומוחלט.

דרך אגב לגבי המשחק היום אני דווקא חושב שננצח. לא ישנה את היאוש שלי.

באמת ראקיטיץ? הוא הישועה שלכם?

שחקן טוב. אבל לא נראה לי שהוא זה שיסחוב אותכם לצמפיונס בחזרה. מה שכן, איך ההנהלה שלכם במשא ומתן? טיפה סבלנות ואתם תוכלו לקבל אותו תמורת מנת פלאפל וקולה. ואם ממש תשחקו אותה קשים להשגה, יש מצב שהוא יגיע בהשאלה שאנחנו נשלם חצי מהשכר שלו.

ב433 גריזמן בכושר הנוכחי צריך לרדת לספסל לטובת פאטי. בארסה מאניה כתבו שוולוורדה ינסה 442 יהלום כשמסי בשפיץ, ואז זה מסתדר.

במקום וולוורדה הייתי עולה בהרכב הכי חזק שלי כדי להפציץ ולתת שקט. ביום רגיל ברור שגם הרכב רוטציות יספיק בקאמפ נואו, אבל עדיין זה קצת סיכון. זידאן, בתקופה הרעה שלו ב2017/18, עלה משחק אחרי משחק עם ההרכב ה"חזק" ובפרט טחן את שלישיית הקישור, וזה אחרי גישה בשנה לפני של רוטציות חולניות (לא שזה ככ עזר, בסוף הדינמיקה השלילית הייתה חזקה מידי והיה קשה לצאת ממנה).

מה שכן, וואלוורדה יודע שהוא לא יכול לוותר על דה יונג במשחק החוץ הבא, ומעדיף לתת לו מנוחה בבית. אבל כמו שנאמר, הבחור צעיר ורענן.

אז למה הוא לא שם את אלניה?

הוא פשוט מאמן פוליטי. אנשים מבחוץ פשוט לא מבינים את זה. סוארז יפתח מהיום עד שהנשמה שלנו תצא ממנו, אבל ילד בן 22 צריך לנוח.

אם זה היה שיווני היתי מסכים איתך. אבל זה פשוט ברור למה שחקנים מסוימים כן ושחקנים מסוימים לא.