מחזור 6 :: 2-1 על ויאריאל

למה לעזאזל מסי עדיין במגרש?

ויאריאל לא נופלת מאיתנו, משחק הלחץ שלנו לא קיים בכלל, הם פשוט מרגישים כל כך נוח אצלנו בבית.
זה פשוט לא נראה טוב, נכון שמסי וגם סוארס חוזרים מפציעות ועדיין לא 100 אחוז, אבל דווקא המחצית הזאת, למרות התוצאה, גורמת לי לייאוש ולתחושה שבאמת אין סיכוי להגיע למשהו עם המאמן הזה(ואני מאלה שהיו להם הרבה יותר סבלנות אליו מהממוצע).

מעניין כמה זמן יקח לו להבין שסרגי רוברטו צריך לרדת לספסל.

פיקה נח שבועיים בפגרת הנבחרות, סוארז משחק משחק שלישי בלבד. דה יונג שיחק כבר 7-8 משחקים תוך חודש.

היה משחק רע שלנו עד שפאטי נכנס. לא הגענו להרבה מצבים, וויאריאל הגיעה ללא פחות. אבל אחרי שפאטי נכנס, בארסה השתלתה לגמרי
היום לשם שינוי סוארז היה אפילו יותר גרוע מגריזמן. פאטי היה צריך להיכנס הרבה לפני. לפחות החילופים היו נכונים.

מסי אומר שצריך לקחת לשלב את פאטי בהדרגה אז לא אתווכח איתו, אבל מבחינתי כרגע הוא השחקן המרגש בסגל וכזה שאני רוצה לראות בכל דקה, במיוחד שמסי לא נמצא.

מעבר לזה, השעמומון חזר גם לקאמפ נואו אחרי שני משחקים מהנים בבית. זה לא היה זוועתון כמו משחקי החוץ כמובן, אבל מהרגע שמסי נפצע עד הרגע שפאטי נכנס היה מצ’עמם מאוד.

בעולם אידאלי ממש לא, אבל העונה אנחנו בכלל לא מועמדים לצ’מפיונס אלא יותר לצ’מפיונשיפ. הסגל עלוב עד כדי שהייתי ברצינות מחזיר את זלאטן בינואר. חייבים גם קשר, כי רק פוגבה יודע לשחק כדורגל אצלנו. השאלה של ראקיטיץ’ היא פלסטר חביב אני חושב.

בתור אוהד ריאל אני לגמרי זורם עם הפציעות של מסי, בתור חובב כדורגל זה לא מתאים לי בכלל. מסי מתבגר וכל שניה שהוא לא על הדשא זה הפסד לאנשי הכדורגל ככלל… (עוד מעט זה יגמר נושם לרווחה ומזיל דמעה בו זמנית)
באתרים כתוב פציעה במפשעה, למישהו יש מושג על הערכת זמן בחוץ?

אין אינטנסיביות במשחק הברסאי, החלקים לא מחוברים לכדי שלם אחד, הכל זה התגנבות יחידים או מקסימום רגעי צירופים ודאבל פאסים שקשורים לנטו כישרון של השחקנים. המאמן שלנו חושב שעיקר החתימה האישית שלו והחותם מסתכם ברוטציות. אין מיקסום יכולות של שחקנים, אין עבודה על ההגנה הלא מתואמת שלנו, כאמור קבוצה לא מתואמת. זה ניכר בעיקר כשדה יונג במגרש, נוטף ממנו חוכמת משחק לא מנוצלת, מה שחסר לו כמובן (זה רק בנתיים עוד מעט יישתלט גם על זה) זה ניהול משחק וניהול מוחלט של השחקנים סביבו, סטייל צ’אבי. בהיעדר מאמן על הקווים זו תקוותי היחידה.

אגב
פאטי מרהיב, זה נכון, אבל זה אפילו לו פרומיל הכיוון שאנחנו צריכים כמוצא מהמצב הקיים. זה כמו לבוא לאדם רעב ברחוב ולתת לו… דובדבן. אנחנו קודם צריכים את הלחם והחמאה ואת זה, אין.

אגב 2
מאד מעניין יהיה משחק החוץ, כי שם אין לנו את התמיכה של הבית, שם אנחנו נטו היעדר השיטה. עוד הפסד? הלחץ על המאמן יבוא לידי ביטוי. ניצחון? אולי יבנה מומנטום שכרגע זה כל מה שיכול לבוא להושיענו.

בדרך כלל זה מינימום 3 שבועות, תלוי בחומרה, וזאת פציעה מאוד בעייתית כי יכולים להרגיש טוב ולשחק ואז להחמיר.
עריכה: עכשיו אני רואה באתרי הספורט שזה לא רציני ויחמיץ רק משחק אחד.

אין יותר מידי מה להוסיף על מה agama רשם ואגלמה כרגיל צודק. כל כך עצוב לראות קבוצה שפעם היתה מפורסמת באירופה על חוק ה10 שניות של פפ לבין חוסר לחץ מוחלט והזריקת זין של השחקנים. פשוט מדהים , קבוצה בינונית כמו ויאריאל ובמשך כמעט רבע שעה ברצלוה בקאמפ נואו לא מצליחה לשחרר את הלחץ שלה (במחצית הראשונה מהדקה 20 עד 35) ואז לכמה דקות ואז שוב…

עצוב לי על סרגי רוברטו, הוא שחקן נשמה וכלבוינק, הוא מקבל הרבה שינאה ולא בצדק, אבל אני מאשים רק את הצנון בזה. שנותנים לשחקנים שלא בכושר טוב או לא מספיק טובים לשחק לפני שחקנים שיותר טובים מהם. זה פשוט מביא למצב הזה.

הדבר היחיד שמצליח לרגש אותי בברצלונה (חוץ מדה יונג כמובן) זה פאטי, כל פעם שהוא נכנס לשחק, אני מכריח את עצמי להיזכר בכל האזהרות של הפסימסטים בפורום (בצדק) אבל שהוא מתחיל לגעת בכדור, כל הפסימיות נעלמת. איזה תענוג. ממש כיף. .

שיחק בערך 15 דקות ועשה יותר ממה שלואיס סוארז עשה במשך 3 משחקים רצוף…

פאטי היה טוב כשנכנס, אבל ברצלונה התחילה להשתלט על המשחק עוד לפני שנכנס, נראה היה שלויאריאל אין מספיק אוויר להמשיך את אותה אינטנסיביות עד הסוף והתחילה להוריד הילוך, הכניסה של דה יונג שינתה הרבה.
עקרונית כשבוסקטס עדיין כאן אני חושב שארתור הוא הקשר השני הכי חשוב ולא דה יונג, היכולות שלו מזכירות את מודריץ’, דה יונג מחליף מצויין לבוסקטס.
כמה שניימאר שלא רציתם היה יכול לשנות את העונה הזאת.

כן איך הוא היה משנה לנו את העונה, רב עם המאמן , תובע את המועדון , מאבד בערך מילארד כדורים במשחק. חונק את גורדי אלבה. ועושה קרקס שלם מהמשחק של ברצלונה. ואתה יודע מה, אם ניימאר היה מגיע, פאטי היה משחק בנוער של ברצלונה.

ולא לשכוח, יוצא לחגוג בקרנבל של ברזיל ומבריז כי לאחות שלו יש יום הולדת. פאקינג קלאב דה אמיגוס.

כל פעם שהצרפתים שורקים לו בוז, משהו בתוכי מרגיש יותר טוב.

מצד שני הוא גם הביא להם כבר 6 נק’ כמו רגליו ולא מופרך בכלל שהיה מרוויח לכם כמות דומה עד כה. פציעה דומה של מסי בשלבי הנוקאאוט ואתם כמעט ולא רלוונטיים מול סיטי\ליברפול, עם ניימאר זה לא היה המצב.

מבין את האנטגוניזם כלפי ניימאר האדם ואת החיבה לפאטי, אבל אי אפשר להתלונן על התלות במסי ובו"ז לפסול את האופציה הטובה ביותר לחיזוק ההתקפה (שהוכחה כמצויינת בעבר). אתם מייחסים בצדק הרבה מהבעיה לואלוורדה, אבל זה לא 100% מהסיפור. ויתור על גריזמן לטובת ניימאר בהחלט היה חיובי למועדון, עם כל השיט שמסביב. הילד חרא טוב מאד בכדורגל.

הבעיה הגדולה של ברצלונה זה לא ההתקפה, תבדוק את ספיגות השערים וכמה משחקים הצלחנו לשמור על שער נקי… מה ניימאר היה עוזר לנו שם?

כל הנוסטלגיה לניימאר פשוט מבוסס על רגש בלבד. כאילו שאיתו ברצלונה לא קיבלה בראש.

.

רק שגריזמן כבר הגיע ובעצם זה לא ״ויתור״ על גריזמן, אלא עוד שחקן התקפה בחוליה שאין בה שום סדר גם ככה.
לגרום להתקפה להיות עמוסה כמו הקישור, אבל בלי רעיון ברור של איך נכון לתפקד, לא היה עוזר לנו.

ודרך אגב סתם באוף טופיק, בלי קשר ליכולת המקצועית של ניימאר, פיגו היה שחקן אדיר, הטוב בעולם בזמנו, שהוא בגד ותקע לנו סכין בגב, אין לי ספק שמבחינה מקצועית, הוא היה יכול להמשיך ולעשות איתנו דברים נהדרים, אתה חושב שאני או כל אוהד אמיתי היה מסכים שהוא יחזור לשחק בברצלונה ? (בתאוריה כמובן)

אני זוכר שהוא רצה לשחק במשחק של הותיקים (מדי ברצלונה) אוהדי ברצלונה עשו רעש והמועדון התקפל בסופו של דבר. אז ניימאר?

עצוב שאם ההצלחה והתהילה כל כך הרבה אוהדי הצלחות הצטרפו למועדון , שצריך להסביר להם את זה. (לא מתכון אליך, אלא לחלק מהפאנ בייס שלנו)

זה נכון. ובכל זאת, אני לא בטוח שגם בנוסף לגריזמן זה לא היה משתלם. ההנחה שלי היא שהרכישה של גריזמן הציבה מכשול כלכלי לעסקת ניימאר (כמו שמסתמן מהתקשורת).

@mos56 - אין שום דימיון בין מקרה ניימאר למקרה פיגו. מבין את המטענים אבל הוא לא עבר למדריד וזה הבדל סופר משמעותי, במיוחד בבחינת דעת קהל. בעיקר “דפק” את בארסה בבחינת ביזנס/כשר אבל מסריח. פיגו היה מקבל גשם של ראשי חזיר עוד בשדה התעופה, ניימאר היה מבקיע גול-שניים והכל היה נשכח.

ב2015 ברתומיאו קנה את ארדה טוראן כדי לגמור למועדון את תקציב הרכש ולגרום לכך שכל הבטחת בחירות של לאפורטה (פוגבה) תהיה ריקה מתוכן. שחקן שלא היינו צריכים, ולא התאים לשום עמדה ב4-3-3 שלנו.

השנה הוא עשה אותו דבר עם גריזמן, והפעם בלי יריב שמתמודד מולו, הפגיעה במועדון היא ללא סיבה נראית לעין.

הנגיחה של גריזמן הראתה מה שכולנו יודעים, וזה שגריזמן שחקן עם המון איכויות. אבל האיכויות האלה לא יכולות לבוא לידי ביטוי בברצלונה. גריזמן לא יכול לשחק באגף, והוא לא יכול לשחק כחלוץ 9. ועם כל הכבוד לצרפתי המתולתל, אם אנחנו נשחק אי פעם עם שחקן מאחורי סוארז כשיש שני ווינגרים בצדדים, מסי צריך להיות שם.

אי ההגעה של דה ליכט זה מחדל עצום, ולמעשה אחרי כמה שנים שהיה לנו שקט בעמדת הבלמים, שוב הגענו למצב הקטסטרופלי שהיינו בו מאז אמצע העשור.

ברתומיאו מפרק את המועדון לרסיסים. השילוב של הרכש הגרנדיוזי של גריזמן בשילוב עם ההתעקשות (נגד דעתם של כל ההנהלה והצוות המקצועי בלי יוצא מן הכלל) להשאיר את וואלורדה, והחובות העצומים שהוא הכניס אותנו אליהם עם ההלוואות שהוא לקח מוכיחים לי את מה שתמיד אמרתי - ברתומיאו לא אוהב את המועדון הזה.

עכשיו גם ראיתי את הפוסט בבארסה מאניה שמראה את הכתבה שפרסמו במונדו דפורטיבי נגד חדר ההלבשה, שאין לו שום מטרה אחרת חוץ מליצור כאוס במועדון ולהרוס לנו את העונה סופית.

מי שחושב שלברתומיאו יש מטרה אחרת שהיא לא להשמיד את המועדון סופית פשוט עיוור.

לפעמים לאנשים אין תכנית-על זדונית, ומסתבר שהם פשוט טמבלים.
היו"ר של יונייטד כזה. אולי גם של ברצלונה.

מה פתאום, עיוור שכמוך. הרבה יותר סביר שאדם ישקיע את מיטב זמנו והמוניטין שלו כדי להתברג בצמרת של מועדון על ולהשמיד אותו מבפנים כי… אמממ… כי… אילומינטי או משהו.

אגב, גריזמן שחקן ההתקפה הטוב ביותר שלכם העונה עד כה, עם כל הבעיות, והיה טוב גם אתמול. עוד מוקדם לקבוע שהוא לא יודע לעשות את ההתאמות לאגף\עמדת 9.