אלופות מחזור 6: מסיימים את בית המוות במקום הראשון, אחרי 2:1 על אינטר בסן סירו (פרז, פאטי)

הסגל למשחק האחרון בשלב הבתים -

מסי, רוברטו פיקה בחוץ למטרות מנוחה.
מחוץ לסגל נשארים גם אלבה, סמדו ודמבלה (פציעות).
פרז, אראוחו, פנייה, מורר וריקי נכנסים לרשימה, וכנראה חלקם גם יקבלו לא מעט דקות.

אם המשחק לפרוטוקול, אז אפשר לראות את המאמן של בארסה ב’ במקום? :sob:

אם קרלס פרס ישחק 30 דקות נגד אינטר מחר, הוא יהפוך אוטומטית לשחקן הקבוצה הראשונה באופן רשמי (וכבר לא יוכל לחזור לבארסה ב’).

ציינתי את זה כסיבה למה לא רואים את פרס במשחקים לאחרונה.
אני חושב שלא נראה אותו משחק גם מחר (לא שהוא חסר לי…).

אני לא מבין את זה.
אם לא רוצים שהוא ישחק , אז למה לכלול אותו בסגל?
ובכלל לא ברור לי מדוע הדקות בצ’מפיונס משפיעות על בארסה ב’.

אני מקווה לראות התקפה של פרז - גריזמן - פאטי, ושסוארז ינוח.

משה - תוקן.

ההרכב -

נטו, טודיבו, וואגה, אלניה, וידאל, אומטיטי ופרז בהרכב הפותח.
מה שחשוב זה שסוארס בחוץ.
מה שמוזר, זה שגם פאטי לא בהרכב.

זה נראה כמו 3:5:2, עם וואגה ופירפו בכנפיים.

זה רק אני או שאומטיטי נראה בתמונה כמו ערן לוי אחרי שוארמה טובה? מעניין אם הוא כך גם במשחק מחשב…

נ.ב היתי אומר משהו על הביזיון של 2 שחקני בית וריקי שנזרק ליציע בשביל צמד חמד וידאל וראקיטיץ אבל זה כבר חסר טעם.

סחטיין על ואלורדה, מי אמר שהוא לא נותן הזדמנויות לצעירים?!
דקה 60 והוא נותן חצי שעה לסוארס שיצבור קצת דקות וישתפשף בצ׳מפיונס.

אינטר מתחרה במכבי ת"א על השערים הפסולים… lol

לפחות נקמנו את הבונקר ואת החגיגה של מוריניו חחחח.

מזל טוב לאנסו פאטי הכובש הצעיר בתולדות הצמפיונס. וכמובן גם לקרלס פרז…

טודיבו היה לא רע. מעניין אם זה יכניס טיפה שכל בקודקודים.

שכבר לא יכול לחזור לבארסה ב’ ווואלורדה הרס לו את הקריירה. חצי שנה של חימום ספסל, והשאלה לאוסאסונה עונה הבאה…

שוסאקו די.

מסי, סוארז וגריזמן פותחים ויפתחו בכל משחק. כשדמבלה יחזור הוא המחליף הראשון להתקפה.

בנוסף למסי ו3 הקראקים שעלו ביחד למעלה מ300 מליון אירו יש את פאטי, הכשרוני עשרות מונים מפרז.

מס’ 6 בהתקפה, בלי יכולת לחזור לבארסה ב’ זו פגיעה אנושה בהתקדמות אפשרית שלו (לא שאני מחזיק ממנו, אבל עדיין).

הוא ישחק בשני משחקי הגביע מול הקבוצה מהליגה השלישית. ושם הוא יסיים את העונה.

זה 100% העניין הזה שהוא לא יכול לחזור לבארסה ב׳?

קראתי איפשהוא שזה רלוונטי רק לדקות בליגה (אפילו לא בגביע)

הילד הגשים חלום, כבש בליגת האלופות, הוא לא איזה פוטנציאל יוצא דופן ואם ירצה יוכל לעזוב בינואר או בסיום העונה.

בסדר הבנו, ואלוורדה מיצה, יש פה קונצנזוס די מובהק בקרב אוהדי בארסה שהוא צריך לעזוב אבל באמת שאתה כבר מתיש. תכף תאשים אותו גם ברצח רבין. חלאס.

אין יותר מידי מה ללמוד מהמשחק הזה, נכון. אבל מצד שני, אנחנו עולים בהרכב שני מינוס, במשחק חוץ, בלי שום דבר לשחק עליו ו…מנצחים? אה? איך זה מסתדר עם ברצלונה של אינספור השנים האחרונות?
אולי, רק אולי, זה בסה"כ עניין של גישה, ועם השחקנים הנכונים (כן, גם עם המאמן הנכון, אני יודע) נראה קצת יותר התלהבות והשתדלות?

פאטי, וואגה וטודיבו צריכים לשחק בכל דקה שתתאפשר להם. יכול להיות שכולם ייכשלו ויאכזבו, אבל כרגע? הם לגמרי מרוויחים לפחות את זה שיתנו להם יותר הזדמנויות.

הרס לו את הקריירה. לא פחות.
אין ספק ששחקן צעיר לא יכול להתאושש מלהיות בספסל של ברצלונה לחצי שנה. מכת מוות לקריירה ולחיים בכלל.

נ.ב. מה הסיכוי שאינטר תסכים לטרייד של סוארס תמורת לאוטרו?

איזה פראירים אינטר. שיחקו נגד הרכב שני לחלוטין, כולל 4 שחקנים שלא רואים דשא, ובכל זאת הפסידו בבית. מה זה אומר על הליגה האיטלקית אותה הם מובילים?

אני לא רואה צורך לנתח שחקנים או טקטיקה. זה משחק חד פעמי, ההרכב הזה לא ישחק ביחד עוד.

שמח בשביל פאטי ופרז , אולי יקבלו יותר דקות בליגה כשגריזמן יחזור להיות ווינגר לא מועיל.

מבחינתי עדיף לו להתאמן עם מסי וסוארז מאשר לשחק נגד נגרים בליגה השלישית. אני מצטער שריקי פוץ’ לא מקבל את מה שפרז מקבל.

אני חושב שמגיע המון קרדיט לבארסה שהגיע בהרכב שני אבל לא זלזלה ושיחקה בשביל לנצח (זה מה שקורה שנותנים לצעירים לשחק).
פאטי מוכשר מאוד.

טודיבו מצוין, פיזי, ויכול להתמודד גם בהיעדר תיאום מוטרף בתוך ההגנה. יהיה חבל לוותר עליו. אנסו פאטי יש לו מגע של זהב וזה לא משהו שאפילו מאמן כמו שלנו יכול להחריב. מה אפשר לקחת מהמשחק? את העלייה של אינטר לשלב הבא, ואולי את החלוץ החביב הזה שלהם, שמראה ניצוצות של, הברקות של, חוכמת משחק של… וזו כבר התחלה מרגשת.

מישהו צריך לספר לו…

ליצן, ‘לקחנו’ את זה מהם.
אף אחד כבר לא מבין אותי

עדיין נוטר להם טינה? מה הופך אותם לכל כך שנואים וזכורים, לעומת הדחות מול יובנטוס, רומא, אתלטיקו, באיירן?

בארסה באחד המשחקים הנינוחים והממש לא רעים שלה העונה, מול אינטר מבוהלת שהיה לה רק מה להפסיד- והפסידה הכל. הרווחתם גולים של פאטי ופרז, וגם לדעתי לאוטרו עבר את האודישן. רואים שמדובר בשחקן מיוחד.

כל הכבוד לוואלוורדה :upside_down_face: על הרכב שהיה נראה הזוי בהתחלה אבל עבד מעולה, ועל העיתוי המוצלח עם פאטי.