מחזור 6: 3:0 קליל על אלצ'ה בקאמפ נואו (לבנדובסקי 2X, ממפיס)

הסגל של צ’אבי -

2 חידושים מעניינים ברשימה:

1. סרג’י רוברטו נשאר בחוץ. AGAIN (עקב פציעה קלה).
  2. היא מוצגת בעמודה אחת, ולא ב-2. יחד עם זה שכבר לא מציגים העונה את הדמות המיכוערת מפיפא 96 - מדובר בשינוי מרתק.

קצת הרכבים משוערים לדיון המת -

91cc7181-5b3d-4337-89f0-086c97cc009c_16-9-aspect-ratio_50p_0

כמו נגד קאדיס ואפילו אמור להיות קל יותר כמשחק בית זה ההזדמנות האחרונה לפני פגרת המונדיאל לתת רוטציות להרכב האונסה.
נכון שאנחנו רגע לפני פגרת משחקי הכנה למונדיאל אבל זאת פגרה לקבוצה לא לשחקנים שישחקו במסגרת הנבחרת שלהם ואולי אפילו במסע יותר קשוח מנסיעה למשחק חוץ בליגה.

אלרי היום המרתון הגדול מתחיל וחייבים.לתת לזה חשיבות

אני רואה את זה אחרת. אפשר להרוויח פה שני דברים:

1. להחזיר את הביטחון לשחקנים כמו ראפיניה, פראן, ממפיס, פאטי ופרנקי.

2. להפעיל לחץ על ריאל נטולת בנזמה לפני הדרבי שלהם מול אתלטיקו מחר. בארסה הזאת תראה להתמודד חזק על הליגה, ועל כן היא צריכה להמשיך לדלוק אחרי ריאל מדריד.

אפשר לדבר על לנסות לראות אם בארסה מצליחה להניע כדור נגד קבוצה כמו אלצ’ה, או שגם פה היא תנסה בעיקר לנסות לנצח על אינטנסיביות ולחץ.

במשחק מהסוג הזה לא צריך הנעת כדור, אינטנסיביות ולהכות בהם חזק, גם אם אלצ’ה תצליח להגיע לדקה ה 60 בלי לספוג(והיא לא תצליח) היא כבר לא תצליח לעמוד על הרגליים ותקרוס.

4-0 זה המינימום.

העניין הוא שהנעת כדור מול אלצ’ה היא לא צורך בשביל המשחק מול אלצ’ה. היא צורך בשביל המשחקים הבאים, ואלצ’ה זו אחלה הזדמנות כדי לעבוד על זה. אולי אחת ההזדמנויות האחרונות בהן גם יש אפשרות לתקן.

אלא אם הם יבחרו לשחק סטטי ובלי הכדור. מי שעשה את זה פעם והצליח לבלום את הריצה של ליברפול בגלל אספקטים דומים זה מוריניו ביונייטד. תיאורטית, בהינתן המצב של בארסה קבוצות יכולות פשוט לבחור לוותר על הכדור ולהתעקש על תיקו אפס בקאמפ.

אלצ’ה לא תלחץ, ולכן לא תהיה אפשרות לתרגל את הנעת הכדור שאתם לוקים בה בחסר וזה הנעת כדור מההגנה תחת לחץ גבוה.
במשחק הזה הנעת הכדור בין הקשרים באמצע המגרש רק תתן לאלצ’ה מרווח נשימה, משחק ישיר ומהיר והכנסת כמה שיותר כדורים לרחבה וכתישה תביא למשחק קל והנאה לקהל(לא כולל ליאור).

ככה אני רואה את זה.

אכן, אבל זאת הייתה יונייטד עם חלוצים סופר מהירים והגנה שמוריניו בנה, פה זה אלצ’ה שכל ההרכב שלה עלה חצי מגוויר.

אבל אני מסכים, 2 שיטות לשחק מול ברצלונה

1. ללחוץ גבוה וחזק אם אתה בנוי לזה
  2. לוותר על הכדור וכך אתה מצמצם מאוד את המצבים שברצלונה מגיעה אליהם, כי רובם מגיעים מאיבודי כדור בשליש של היריבה, אבל פה חייבים גם חלוצים מהירים.

אפשר לנסות לנתח את המשחק הזה כמה שרוצים, אבל בסוף זה יגמר תוך רבע שעה :person_facepalming:

לא צריך רוטציות בשביל ששחקנים ינוחו. שיהיו עייפים בנבחרות, לא אכפת לי. כמו שמאמני הנבחרות לא יתנו לשחקנים לנוח בגלל שיש להם משחק ליגה 3 ימים אחרי זה. גם ככה אין משחקים באמצע השבוע.
אבל אני רוצה ששחקנים מסוימים יצברו בטחון או שיראו שהמאמן עדיין מאמין בהם. לא אתה ממפיס. ביירין, פיקה, פרנקי צריכים לפתוח. אני הייתי פותח גם עם באלדה, שלא יחשוב שאלונסו יקבל עכשיו 90 דקות כל משחק בגלל שהיה טוב מול באיירן.
אומרים שפאטי יפתח? מעולה! רק שלי נראה שזה יהיה טורס.

מעניין אם זו תוכנית של צ’אבי להשתמש בביירין כמגן התקפי נגד קבוצות נחותות באופן קבוע.

ההרכב של ברצלונה -

בהגנה - באלדה ואריק חוזרים להרכב.

צ’אבי מעניק מנוחה לבוסקטס, ועולה עם קישור של פרנקי, פדרי וקסייה.

פראן? פאטי? לא ממש. בהתקפה צ’אבי מבצע שינוי מעניין נוסף, ופחות צפוי, כשממפיס פותח לצידם של דמבלה ולבנדובסקי.

ההרכב של אלצ’ה -

אוקיי, לא.

מרגיש לי כמו ההזדמנות האחרונה שצ’אבי נותן לממפיס להיות חלק מהרוטציה הקבועה

מרגיש לי שראפינייה ופאטי ייכנסו בדקה ה-60-70 כדי לגמור את המשחק מול אלצ’ה עייפים. בתקווה שאחד מהם יהיה במקום לבנדובסקי.

דמבלה הפך לאבא אתמול בלילה. האמת זה מפחיד אותי.

אני מקוה שהשיקול לא לפתוח עם פאטי זה שיקול רפואי ולא מעבר לזה. אני מתחיל לחשוש פה.

ממה יש לחשוש, אם זה לא רפואי?

דווקא הנושא הרפואי הוא הגורם המפחיד.

לא מבין את ההתעקשות המיותרת

צריך להעיף את קסייה ומיד

חצי שעה, והדבר הכי בולט במשחק זה שקסייה ממש מנסה לקבל אדום, ומאתגר את עצמו להשתמש רק במרפק בשביל זה. צ’אבי חייו להעיף אותו לספסל במחצית, לפני שיהיה מאוחר מידי.

וחוץ מזה, פעם ראיתי התקפה שממפיס לא תקע.

אני…אמממ…לא משוכנע שלא היה נבדל בגול של לבנדובסקי עכשיו…

עריכה:
טוב. אז עכשיו אני משוכנע שכן.