מחזור 6 :: 4-1 על אספניול

ריאל מדריד ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי עוד ניצחון לא משכנע, 1:3 על שטוטגארט בליגת האלופות. הפעם, שוב בסנטיאגו ברנבאו, היא תקווה לחבר ניצחון שלישי רצוף בכל המסגרות ולהעלות את רמת המשחק שלה נגד העולה החדשה, הגיע הזמן. צריך להתחיל, אולי, מלשחק כדורגל גם במחצית הראשונה. רק שער אחד כבשה ריאל בשבע המחציות הראשונות שלה העונה – נגד מאיורקה. זו אחלה דרך לנצח משחקים. האם “ההלם” בכל פתיחת משחק יימשך? אולי זה גם זמן טוב עבור ויניסיוס ג’וניור לשער שדה ראשון. כשהדרבי כבר מתחיל להתקרב, קרלו אנצ’לוטי חושב על רוטציות, כך נאמר בדיווחים מוקדמים יותר השבוע - או שהרעיון יידחה בשלושה ימים למשחק הבית הבא נגד אלאבס - בדרגת קושי דומה. הוא לא מאשר ולא מכחיש. “בהחלט יכול להיות שיהיו רוטציות מחר אבל לא אגלה לכם”, אמר. “ניצחנו בשני המשחקים האחרונים ואנחנו רוצים להמשיך ככה, להיות קבוצה שמשתפרת ומתקדמת במשחק שלה. אנחנו לא חושבים על היריבה שלנו כרגע”, אמר.

זה לא שהאפשרויות בהרכב הן בלתי נגמרות, אבל די ברור שאורליאן טשואמני ששיחק עוד לפני ששב למאה אחוז כשירות וכן ג’וד בלינגהאם – יקבלו מנוחה. זה משאיר את ריאל עם קישור יצירתי גם כן – הקפטן לוקה מודריץ’ “מזנק” פנימה וכך גם ארדה גולר, שוב, אלו ההערכות. מה שהטוח - אדר מיליטאו ישוב ל-11 במקום לוקאס ואסקס שהציג יכולת חלשה מאוד נגד הגרמנים והחמיץ קצת את ההזדמנות שלו. בתקשורת דובר לא מעט על אדוארדו קמאבינגה שעדיין לא מתאמן עם הקבוצה אבל כן מתאמן לבד ואולי עם קצת מזל יגיע לדרבי, על כמה שהוא יכול להוסיף לנו. “הוא מרגיש טוב, הוא חשוב מאוד, יחל להתאמן עם כולם בשבוע הבא ועם חזרתו נוכל לבצע יותר רוטציות”, אמר.

על פניו זה נראה משחק טוב לתת לילד הפלא אנדריק “להשתולל” עם הופעת בכורה בהרכב אחרי שהשאיר לנו טעם של עוד ב-20 הדקות שלו העונה כולל השער נגד שטוטגארט, עולה עם אנרגיות ובקצב גבוה, וכשקצב המשחקים רצחני. אבל קרלו הוא קרלו, ומעבר לכך אולי זה דווקא משחק בהזמנה עבור החלק הקדמי להתעורר. “אנדריק יפתח בהרכב בוודאות באחד מהמשחקים הבאים ויהיו לו עוד הרבה ימים בהרכב. הוא שחקן צעיר עם קסם, כזה שמדבר מעט ועובד הרבה”, אמר הדון. אנצ’לוטי, שיכול להוביל את ריאל להשוות הרצף השני הכי ארוך בתולדות הליגה ללא הפסדים – 38 משחקים כמו ריאל סוסיאדד – נדרש לא אחת לכדורגל הדל של ריאל מדריד וניסה להסביר. אתם מכירים זאת היטב. הקבוצה משתפרת, תמיד באוקטובר היא מקבלת תנופה, הקהל מעדיף לנצח ועוד ועוד ועוד.

קרלו הודה: “אנחנו לא ברמה הכי טובה שלנו ואנחנו יודעים זאת אבל זה תמיד היה ככה (אכן יש דמיון מסוים לעונה שעברה ולניצחונות בשיניים), באוקטובר אנחנו משתפרים. העונה מאוד ארוכה. האוהדים שלנו, שאנחנו תמיד רוצים לשמח אותם – מעדיפים לנצח מאשר לשחק טוב” – השאלה למה זה לא יכול ללכת יחד? אנצ’לוטי מבטיח: “שמנו לב לטעויות שלנו נגד שטוטגארט, מאחור”, ונתן דוגמא למשחק של ברצלונה נגד מונאקו. “לא הצלחנו לבנות מהלכים”, אמר. הגיעו נגד ריאל לכל כך הרבה מצבים עד שטיבו קורטואה שוב נאלץ להוכיח עד כמה הוא גדול ובכלי התקשורת כבר מזמרים עליו בנשימה אחת עם איקר קסיאס. “זה נושא שאנחנו בוחנים, אנחנו מודעים לכך”, הוסיף המאמן. הוא לא דורש אחריות – או הגנה – משחקני ההתקפה והתייחס גם לפסומים הרבים בתקשורת לפיהם ריאל תשחק עם ארבעה קשרים בקרוב. “קשה לומר, יכול להיות לנו איזון גם בלי ארבעה, כך זכינו בליגת האלופות ב-2022. אנחנו מחפשים איזון”. “אני יודעי שחושבים שחסר לנו איזון כמו ויניסיוס, אמבפה ורודריגו לא עוזרים להגנה אך זו לא המשימה שלהם. אם הייתי רוצה דבר כזה הייתי משחק עם שחקנים בעלי מאפיינים הגנתיים יותר”.

אז מה נדרש לכדורגל רוקנרול? – “אינטנסיביות, קצב, בלי לבזבז יותר מדי זמן בהגעה לשער היריבה. אלה המאפיינים שלנו. יש לנו שחקנים עם הרבה כוח, במיוחד עם הכדור, ואנחנו חייבים לנצל את זה”. לתשומת הלב של קיליאן אמבפה המשתפר שכרגע עם חמישה שערים בשבעה משחקים. כמובן שגם עומס המשחקים עלה לדיון אבל עם זה אין ממש מה לעשות. אם משחקים כל יומיים-שלושה לפחות שאנחנו האוהדים נהנה. על פניו אספניול היא היריבה האידיאלית לשחק טוב ולנצח, ככה זה עם 18 ניצחונות ב-20 משחקי הבית האחרונים נגד הפריקוס טפו-טפו-טפו.

עולה, רואה וכובש. אנדריק עושה נפוליאון כמו האווירון.

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, אנטוניו רודיגר, פרלאן מנדי| לוקה מודריץ’ (אורליאן טשואמני), פדה ואלוורדה, ג’וד בלינגהאם| רודריגו, ויניסיוס ג’וניור וקיליאן אמבפה

מה המצב אספניול?

אספניול חזרה לליגה הבכירה (מהמקום הרביעי בפלייאוף) בתום עונה אחת קצת ברגל שמאל עם שני הפסדים על האפס אבל מאז התאוששה בצורה נפלאה. זה החל עם תיקו מפתיע נגד אתלטיקו מדריד בוונדה מטרופוליטאנו נגד אתלטיקו מדריד ובשני משחקי הבית האחרונים השיגה את מלוא שש הנקודות: 1:2 סופר-דרמטי על ראיו וייקאנו ו-2:3 נהדר על אלאבס. במשחק האחרון חאבי פואדו גנב את ההצגה עם שלושער נהדר, ואלו בשורות נהדרות ביום שאחרי מרטין בריית’ווייט שכן החלוץ שהיה מלך שערי הקבוצה אשתקד עבר לגרמיו. למעשה הפעם האחרונה בה אספניול פתחה את העונה בליגה הבכירה עם מאזן טוב יותר הייתה לפני כמעט עשור - בעונת 2015-16. “אספניול של מנולו גונזאלס מרגישה בהחלט בבית וגודלת לאט לאט עם האוהדים. בהחלט ייתכן שזה יכול להיות מבצר. פואדו ממש היה ללא רחמים”, נכתב בסיקור המשחק במארקה.

יכול להיות שלולא גונזאלס היה מחליף בחודש מרץ את לואיס מיגל ראמיס, שהיה המאמן השני של הקבוצה אשתקד – כל הטוב הזה לא היה קורה. גונזאלס עבר דרך חתחתים כולל שנה בקבוצת המילואים של הקבוצה והוא נראה מתאים מאוד. הוא מגיע למשחק הזה בביטחון מלא., מתבסס לא מעט על התיקו המאופס נגד אתלטיקו ולא מוטרד, נאמר זאת בעדינות, מכך ש-28 שנה שאספניול לא ניצחה בברנבאו. “אנחנו מאמינים בעצמנו לפני כל משחק, נצא כדי לנצח גם אם זה מאוד מסובך. עלינו להחזיק מעמד. מחר זה יהיה משחק במגרש מיוחד אבל אנחנו רוצים להישאר בליגה שנים רבות”. “האפקטיביות חשובה מאוד, נצטרך לנצל את המצבים שלנו, אחרת ניענש. נצטרך לעצור אותם עם עבודה קשה וקבוצתית. ברמה המנטאלית אנחנו חזקים והכל יכול לקרות”, אמר. הוא חלם לשחק במשחקים האלה כשחקן ולא הצליח – “כמאמן לא ציפיתי שזה יקרה, עברתי שנים טובות, זה מעמד יפה”. הוא הוסיף כי קבוצתו צריכה ותרוץ יותר מהיריבה.

חאבי פואדו הוא תוצרת מחלוקת הנוער של אספניול והיה לשחקן הראשון שכובש שלושער בלה-ליגה עבור המועדון מזה 11 שנה אז עשה זאת סרחיו גארסיה נגד ראיו וייקאנו ב-2013-14. זה היה גם ‘שלושער מושלם’. רק רוברט לבנדוסבסקי כבש יותר ממנו והוא מאוד מסוכן. בליגה הבכירה השיא שלו הוא שבעה שערים לעונה ולא מופרך לחשוב שהעונה יצליח אף יותר. בסוף העונה הוא מסיים חוזה ואולי תיפתח לו דלת במעבר למועדון גדול יותר. מי שינסה לעזור לו הוא אלבארו טחרו, שירצה להמשיך את חוק האקסים שמשתוללים נגד ריאל מדריד. המגן שגדל בקאנטרה שלנו ואף רשם מספר הופעות במדי הקבוצה הבוגרת, פתח בכל חמשת המשחקים של אספניול העונה ובישל פעמיים במשחק האחרון. “חאבי לא עשה שום דבר העונה שלא עשה בעבר, הוא שחקן חשוב מאוד עבורנו”, החמיא מאמנו.

חואן גארסיה השוער והאלוף האולימפי, הפך לאחד המנהיגים של אספניול העונה מאז מרץ אשתקד הוא קיבל את המושכות. “יש לנו תוכנית משחק ברורה ואנחנו מרגישים בנוח. אנחנו מגיעים לברנבאו עם מנטאליות ללכת על ניצחון בידיעה שיהיה משחק קשה. ברור שיש להם הרבה כוכבים אבל אנחנו מסוגלים לפגוע בהם. גם כשרמת המשחק לא מה שהם מצפים לה - ריאל מסוכנת מאוד. אבל אני מתעקש שהם אנושיים”. כשוער הוא שיבח: “טיבו קורטואה הוא הטוב ביותר בעולם, התגבר על הפציעה ונמצא בטופ כבר שנים רבות". המגן קרלוס רומרו שכבר כבש העונה שער, מצטרף אליו: “אנחנו רוצים לעשות משהו גדול בברנבאו. יש להם שחקנים מדהימים אבל יהיו לנו את ההזדמנויות שלנו במעברים”, אמר וסיפר על הסתגלותו (הצטרף בקיץ מוויאריאל). “אני אסיר תודה, השתלבתי במהירות”. הוא מסכם: “אספניול היא מועדון היסטורי. אנחנו רוצים להישאר בליגה”.

בחזרה לגונזאלס, הרי שהבהיר כי הוא לא מאמין ברוטציות, “אעמיד את הקבוצה הכי טובה שאפשר לפי מצב השחקנים. אנחנו מתמקדים רק במשחק הזה”, אמר. ההנחה היא שאספניול תשנה מערך ותעבור לשלושה בלמים. אלבארו טחרו יצטרף לחולייה האחורית והמגן הימני עומר אל הילאלי (שחקן השדה עם הכי הרבה דקות בקבוצה העונה) יוסט לעמדת הבלם. הפריסה של אספניול תשתנה אך פרט לכך היא תשמור על אותם ה-11. אספניול תחסר רק את הקשר אדו אקספוסיטו, הקשר שמוגדר כפצוע לטווח ארוך - לא שיחק מאז סוף ינואר. הקשר נאסי אונובאר שהושאל מאייאקס כן אמור להיות בסגל אך ספק אם ישחק. מדובר בשחקן רכש מעניין אך הוא הצטרף לקבוצה מאוחר ולא דובר את השפה כך שקשה לו בינתיים להתאקלם. “צעד אחר צעד, אנחנו עוד נסמוך עליו והוא יתרום רבות העונה”, אמר המאמן בנוגע לקשר שטרם שותף. אסור לפסול את שילובו של פרננדו קלרו שפתח בשני המחזורים הראשונים ואז נפצע. המגן שב לאימונים ואמור להיות בסגל. אספניול בטירוף לקראת המשחק, חולמת להשיג בתזמון מושלם את ניצחונה האלף בליגה הבכירה, מבחינתה זה יהיה וואו…

גיבור מקומי. חאבי פואדו והשלושער

אספניול – הרכב משוער: חואן גארסיה| אלבארו טחרו, עומר אל-הילאל, מארש קומובולה, ליאנדרו קאבררה, קרלוס רומרו| אלכס קראל, אלבארו אגואדו, ג’ופרה קרראס, חאבי פואדו| אלבארו וליס

היסטוריה ומפגשי עבר::

בממוצע, ריאל מדריד מנצחת בשמונה מעשרה משחקי בית נגד אספניול שמפתיעה בברנבאו פעם ב-25 שנה. אם ריאל תנצח מחר היא תוכל לרשום לראשונה בתולדותיה עשרה ניצחונות בית רצופים נגד אספניול. הפעם האחרונה בה ריאל פישלה הייתה כשספגה שער שוויון מאוחר מסרחיו גארסיה בעונת 2012-13 החשוכה. במהלך העשור הזה היה 0:6 נפלא עם זינדין זידאן על הקווים כשריאל שחזרה את הניצחון הענק בחסות כריסטיאנו רונאלדו מהסיבוב הראשון, שבעה(!) משחקים רצופים ללא ספיגה מהשלישייה ב-2014-15 ועד למשחק האחרון, חגיגות אליפות רגע לפני הגומלין ההיסטורי נגד מנצ’סטר סיטי ב-2021-22 ותודה לרודריגו עם צמד, ו-1:3 די משעמם במשחק האחרון בין הקבוצות ב-2022-23. חוסלו כבש שער גדול והעלה את האורחת ליתרון, ריאל הגיבה עם ויניסיוס בשער יפה ומיליטאו בקאמבק עוד לפני המחצית ומרקו אסנסיו קינח.

חמישייה בחוץ, “רק” שלושער "בגומלין. כריסטיאנו מתעלל באספניול ב-2016.

לפני כמעט 30 שנה הגיע הניצחון האחרון של הפריקוס, 2:1 במחזור הלפני אחרון בעונת 1995-96 הנוראית שהסתיימה במקום השישי. בשנות ה-90 עדיף להסתכל דווקא על השביעייה במחזור ה-31 בעונת 1991-92. ותוצאה שחזרו על עצמן הרבה הן 1:4 כמו בשנות ה-80 או 0:4 הן ב-2004-05 עם צמד של ראול וגולאסו של זינדין זידאן והן בעונה העוקבת. משחק’ מהנה במיוחד היה כמו כל אותה עונה, ב-2011-12, מאניטה בהובלת קאקה שכבש את האחרון. כריסטיאנו, סמי קדירה והיגואיןX2 כבשו. ב-20 המשחקים האחרונים בין הקבוצות בברנבאו ניצחה ריאל 18 פעמים. הניצחון הכי זכור, בכל מקרה, היה בעונת 2006-07, אליפות מספר 30 שקרויה כמובן עונת הרמונטדות. וולטר פנדיאני כבש שלושער ענק לפריקוס בערב בו ריאל חלמה להוביל את הטבלה אך פיגרה 3:1 במחצית. ואז ראול צימק, חוסה אנטוניו רייס ז"ל השווה ורגע לפני הסיום בישל לפיפיטה היגואין את ה-3:4 האייקוני. היו ימים. בעשור של שנות ה-50 ריאל לא רישנה. שתי שישיות בפתיחת העשור, וכן 1:7 ו-27 בעונות 1955-56 (רביעייה לדי סטפאנו) ו-1956-67 וגם מאניטה קודם לכן. המאזן ב-88 משחקי הבית נגד אספניול עומד על 70 ניצחונות לריאל מדריד (80%), 14 תוצאות תיקו (16%) וארבעה ניצחונות לאספניול (כחמישה אחוזים), יחס שערים 68:247 לטובת ריאל כמובן. בסה"כ מפגשי הליגה - 176 - ריאל מובילה 36:107 בניצחונות.

היסטורית תמיד כיף לשחק נגד אספניול בסנטיאגו ברנבאו - מהקבוצות האהובות על ראול, אנחנו מריצים בראש את מעשה הגבורה של פיפיטה היגואין ב-2007 ובכלל. אתה אומר לעצמך שמתישהו זה חייב להתחיל להתחבר וגם נשחק כדורגל לשם שינוי במחצית הראשונה, מתי זה יקרה? למה לא להפעיל לחץ גבוה אם עולים עם הקישור האתלטי? תארו לכם שנותנים גול מהיר - כבר שכחתי איך זה מרגיש, ואז היריבה נאלצת לשנות דברים? משחקים כאלה פעם גם בעונות חלשות זה 0:4, משחקי שקר כאלה שנתנו אשליה. כמה דיבורים בתקשורת על “רוקנרול”, זה משעשע, כאילו אי אפשר לשחק כדורגל טוב ולנצח גם יחד. כאילו אי אפשר לשחק כדורגל טוב…

שוב, מצפה לנצח מחר, יש לנו משחקים נוחים כדי להוריד חלודה ולתפוס ביטחון, אין תירוצים גם אם קרלו אנצ’לוטי יבחר בהרכב היותר רוטציוני שלו (מה שכן מתבקש זה פראן גארסיה במקום פרלאן מנדי). מצד אחד אני חושב שזה אחלה משחק לתת לאנדריק להשתולל ולעשות בלאגן, כל כך מגיעות לו דקות, מעניין לראות אותו ליותר מקצת פירורים, וביום שלישי יש עוד משחק ברמת קושי לא ממש גבוהה על הנייר. הוא לא חושב יותר מדי, מנסה לשחק קדימה ולבצע פעולות מכריעות, חוצפה נהדרת יש לו.
מצד שני זו אולי גם הזדמנות לשחקני ההתקפה להיכנס לתלם, כי עד עכשיו ראינו קצת מכל אחד. אין איזה משחק שאתה אומר ‘וואו’ - הוא היה גדול. 50 דקות גדולות של רודריגו נגד שטוטגארט עם אחלה בישול אבל בלי שער שלו, הבזקים מקיליאן אמבפה - יש ימים שהדריבלים הלכו טוב כמו נגד ריאל סוסיאדד ושטוטגארט אבל היה חסר שער ולא בפנדל או משער ריק. ולוויניסיוס ג’וניור אנחנו עדיין מחכים, הוא לא כאן ב-2024/25.

מתישהו נצטרך לעשות גם רוטציות בעמדת הבלם, אי אפשר לחכות לדויד אלאבה לנצח, הייתי מעלה את חסוס ואייחו ומתפלל לטוב. אפילו שוב דני קרבחאל הלוחם בעמדת הבלם בהבנה שאין סיכוי שלוקאס ואסקס ירשום שני משחקים כל כך מזעזעים.

על הנייר גם בהרכב התקפי והרפתקני זה צריך לעבוד נגד יריבה כזו שכמובן תחפש את המעברים המהירים ויש לה את חאבי פואדו שהוא שחקן מסוכן מאוד וצריך לפקוח עליו עין. גם בהרכב התקפי זה צריך להיראות יותר טוב, אנחנו לא הקבוצה היחידה שמשחקת עם שלושה שחקני התקפה מובהקים (אם כי הם לא עוזרים בהגנה).

אם ארדה גולר משחק זה מוסיף לנו מימד של בעיטות מרחוק ואני בעד, כמו גן לעוד מסירות מעניינות של אורליאן טשואמני כפי שעשה במהלך של ה-0:1. אפשר לומר שהקאמבק של ג’וד בלינגהאם נגד שטוטגארט היה מוצלח, הוא גם עושה הרבה מאוד הגנה ומנסה להשתלב יחד עם השלישייה ההתקפית במשחק צירופים. צריך לנצח ושטיבו קצת ינוח. האללה מדריד!

משחק קלאסי לרוטציות ולאנדריק לפתוח.
אם זה תלוי בי? שגם פדה וגם ויני ינוחו ושאמבפה יקבל את צד שמאל (עם גרסיה מאחוריו) ונראה אותו במקום שהכי נוח לו.

אמבפה בשמאל, רודריגו בימין ואנדריק באמצע ואז נהייה באמת בבעיה אחרי שנבין שאין לנו מה לעשות עם ויניסיוס

בנתיים צופה בליברפול משחקת כדורגל מצויין כדי למלא מצברים לקראת כל הטוב הזה שקרלו מכין לנו להלילה.

האדומים מזיזים את הכדור מהר בהגנה ושוברים לחץ גבוה כאילו זה היה להרכיב פאזל 4 חלקים של תינוקות עד גיל 2, הלילה נזכה לצפות במיליטאו כשעשן יוצא לו מהאזניים כל פעם שהוא מנסה ללעוס מסטיק ולחשוב בו זמנית.

אבל אמבפה מתחיל להשתחרר, ויני בוכה פחות והשמנצ’יק יפתח בחוד, רוב הסיכויים חגיגת שערים.

אפשר גם לשים את אמבפה ווויני על הספסל, את רודריגו בשמאל ואז להבין שאין לנו מה לעשות עם שניהם :wink:

יש הרכב למשחק נגד אספניול! שריקת הפתיחה ב-22:00 בסנטיאגו ברנבאו! קרלו אנצ’לוטי ‘הבטיח’ רוטציות וקיים. שימו לב - ויניסיוס ג’וניור על הספסל ובמקומו ישחק ארדה גולר בחלק הקדמי! רודריגו מקבל הזדמנות גדולה באגף האהוב עליו - צד שמאל. גם אנטוניו רודיגר נח אחרי ששיחק את כל הדקות עד עתה - יוחלף בלוקה מודריץ’ כך שאורליאן טשואמני בלם; ותגידו שלם לפראן גארסיה שיחליף את פרלאן מנדי. ריאל מחפשת ניצחון שלישי ברציפות בליגה ורביעי בסה"כ, כזה שיקרב אותה זמנית לברצלונה. תנו לנו את זה. האללה מדריד!

ההרכב: קורטואה, קרבחאל, מיליטאו, טשואמני, פראן גארסיה, פדה, מודריץ’, בלינגהאם, גולר, רודריגו ואמבפה

לא רע בכלל, הרכב טוב, פראן הוא כוח התקפי, ויניסיוס אולי יתאפס - עצוב שהוא לא משחק ואני שמח, חסר לי אנדריק שם למעלה כדי שיעשה בלאגן, במקום ארדה גולר גם אם אנדריק לא שחקן כנף, אני מקווה שזה מכין אותנו לזה שהוא עולה מהספסל ונותן גול היום וכובש את המקום ב-11 לקראת אלאבס. ועדיין זה מביך שכל כך מהר אורליאן טשואמני יורד להיות בלם, אין לנו בלמים. זה צריך להיות ה-משחק של רודריגו. מ-ס-פ-ר-י-ם. אספקת הכדורים תהיה גבוהה אליו אם קיליאן אמבפה אכן בשפיץ. מזכיר לעצמי ששיחקנו כדורגל גרוע בכל המשחקים העונה כך שאני צריך להנמיך ציפיות בכל זאת.

שכחתי לכתוב את זה בפוסט לפני המשחק - אם היינו משחקים טוב ומשחק כזה היינו מכריעים במחצית אפשר היה לתת עוד מנוחות כמו למשל לפדה ואלוורדה, אבל…

מה שכן אני מסכים עם טיטי ורציתי גם אני לציין את ליברפול אמנם הם פישלו במשחק הליגה האחרון אבל העונה למרות ההלם מעזיבת יורגן קלופ ובלי חיזוק ראוי בקיץ הם משחקים מעולה, על אוטומט, מנצחים בקלות או לפחות נראים טוב. רמה אחת מעל הכדורגל שאין לנו.

קצת יותר נוח.
הרכב מעניין.

לינק למשחק מישהו?

https://topsportfeed.com/unix/?ss200

צ’ומה בלם ימין, מיליטאו בלם שמאל.

מיליטאו בלם ימין, רודיגר בלם שמאל.

רודיגר בלם ימין, צ’ומה בלם שמאל.

איפה הלוגיקה, ואם הטכנולוגיה קיימת, למה מיליטאו לא בשמאל כשהוא משחק ביחד עם רודיגר?

עריכה: או שאני זוכר לא נכון, וצ’ומה היה בימין ורודיגר בשמאל, כשהם שיחקו יחד?

דווקא ברחבה של היריב מיליטאו לא יודע ליפול?

400 מיליון מסעודיה נשמעים לא רע ככ

אני לא יודע אם הוא יצליח- כי יש תחרות ענקית בסגל, כי אין לו עמדה ברורה, כי יש סימן שאלה סביב הפיזיות שלו…
אבל כמות ה “כישרון הגולמי” של ארדה גולר בולטת בכל רגע…

אני לא יודע למה, ואין לי שום דרך לבסס את זה, אבל משום מה יש לי תחושה שאם שמנדריק היה על המגרש הוא כבר עם שלושער הערב.

ההרכב הזה נראה הרבה יותר הגיוני.
הייתי רוצה לראות עם אמבפה בשמאל ואנדריק באמצע.

אכן, צ’ומה היה ימני ורודיגר זז לשמאל.

בסוף רק ויני מרוצה מהמחצית הזאת, פתחנו טוב ואז חזרנו לעצמנו ולבנוניות המשמימה.

אמבפה עם פסז’ נגדנו היה עושה 2-0 במחצית הזאת

אין מצב שזה אמבפה באמת, חאליפי נעל אותו במרתף של הלובר ושלח לנו מתחזה. הטיפול שלו בכדור ביזיון, הוא לוקה בחסר טכנית ברמות שלא ציפתי לראות מ״השחקן הטוב בעולם ״.

20 דקות מעולות ואז דעכנו, חבל כבר מאוד ציפיתי סוף סוף למשחק שנגמר עוד במחצית.

אמבפה הוא יאניס אנטטקומפו, האיכות שלו נובעת מהיכולת האתלטית הפריקית שלו - לא מטכניקה עילאית.