מחזור 6 :: 6-1 מהנה הברנבאו על מאיורקה

לקראת מאיורקה| רצף המשחקים נמשך עם מחזור אמצע השבוע הבא עלינו לטובה כשמחר (רביעי ב-23:00), מאיורקה העולה החדשה תגיע לברנבאו. אנצ’לוטי צפוי לבצע מעט רוטציות (אבל רק מעט, זה עדיין קרלו) ומבטיח: “חייבים לשחק כדורגל בסגנון שתואם את ההיסטוריה והמסורת של המועדון”. האם גם ההגנה תופיע גם כן לשם שינוי? הכל לקראת המשחק - בכתבה הבאה

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק מרוצה מאוד אחרי הרמונטדה הענקית במאסטייה (1:2) והמקום הראשון בטבלה. כעת עליה לדאוג שלא תהיה ירידת מתח דווקא במשחק הבית השני שלנו בלבד העונה (חמישה משחקי חוץ מתוך שישה עד עתה). “יש לנו את הברנבאו וזה יתרון”. קרלו הגדיר את הקבוצה שלו ככה: “יש לנו ביצים” והוסיף כי “התוצאות שלנו מבוססות על אמונה ומלחמה, על הרוח שלנו, אנחנו נותנים הכל עד הסוף”, הבהיר והוסיף שוב עד כמה לריאל מדריד חשוב לשחק התקפי: “מאמן צריך לקחת בחשבון את המסורת של המועדון יחד עם המאפיינים של השחקנים”. כשנשאל על לשחק יפה או לנצח, ענה: “הניצחון בא קודם, ואז צריך להתכוון גם לשחק טוב”. אז ריאל עם 15 שערי ליגה (שמונה בעונה שעברה בשלב הזה, וההתקפה הכי מבטיחה בעשור פרט ל-2014/15 האימתנית) - בוודאי שאין תלונות - שלושה בממוצע לערב, אבל ההגנה חורקת. ואנצ’לוטי דורש איזון. “אנחנו ב-50-60% יכולת ולעתים מגיעים ל-70%”, אמר ודרש מהשחקנים ללחוץ גבוה.

אותה הגנה תחסר את דני קרבחאל ששוב נפצע, והמאמן, כך נראה, פוסל על הסף את האפשרות של נאצ’ו בצד ימין. לוקאס ואסקס שפתח את העונה עם טעויות קשות, האחרונה שבהן במאסטייה - ימשיך שוב בעמדה, בעוד מיגל גוטיירס כנראה יפתח בצד שמאל. פרלאן מנדי עתיד לחזור בשבוע הבא כפי שהבטיח המאמן, מה שיסגור את הפאזל ההגנתי בצורה טובה, כנראה (וכך גם טוני קרוס). בכל מקרה, המשחק מחר הוא זמן רוטציות, בטח כשהיריבה הבאה היא ויאריאל החזקה (במשחק בית אמנם) זה חייב לעבוד טוב יותר מאותו ‘משחק אימה’ נגד מאיורקה ב-2019/20, כאשר העולה החדשה הדהימה את ריאל עם 0:1 ביתי. ריאל, ללא קרוס, ללא מודריץ’, ללא הזאר וגם ללא מנדי ו-ואראן - לא הצליחה להגיב.
“רוטציות? כן, חשבתי על זה, אני מאמין שזה יקרה, נראה מי מהשחקנים סובל מעומס”, אמר. בספרד כבר יש כיוון ברור: אדן הזאר יסופסל ובמקומו יפתח לראשונה העונה רודריגו (למורת רוחו של אסנסיו, יש לציין, ששמענו, איך נאמר - מירמור מצד מקורביו ביממה האחרונה דרך התקשורת), ומי שיערוך בכורה ב-11 הוא אדוארדו קמאבינגה. “יש לו את כל האיכויות כדי להיות כאן. הוא לא מרגיש שום לחץ, האופי שלו כזה. הוא תמיד צוחק ומספר בדיחות, זה טריות הנעורים”, החמיא לו המיסטר. “העמדה שלו? דיברתי איתו על זה, הוא תמיד שיחק כפיבוט אבל יש לו גם איכויות יותר למעלה”. המאמן הבהיר כי עליו להשתפר בפן ההגנתי. ההערכות הן שהצרפתי הצעיר יחליף את פדה ואלוורדה (נעדר מהאימון אתמול אך היה זמין היום לחלוטין). מה זה אומר? שקאסמירו ומודריץ’ שהוחלפו יחד בדקה -67 במאסטייה, ובעיקר הברזילאי שחייב מנוחה ופתח רע את העונה (ואף ספג ביקורת) - ימשיכו להישחק עד תום. אם לוקה אכן ישחק מחר הוא יערוך את משחקו ה-396 - שווה ערך לאגדה אלפרדו די סטפאנו - תגידו שזה לא מרגש…

ספסול של הזאר כבר לא נתפס כחדשות גדולות בקבוצה. האיטלקי הבהיר: “הוא שיחק היטב נגד ולנסיה, אנחנו מסתכלים על איכות הדקות שלו ולא על הכמות, כפי שאמרתי”. על אסנסיו: “השחקנים יודעים מה אני חושב, כולם. יכול להיות שהוא לא מרוצה ואוי ואבוי אם שחקן לא משחק והוא מרוצה. גם יוביץ’ וגם איסקו עזרו לנו נגד ולנסיה והם יקבלו את ההזדמנויות שלהם”. בינתיים איש השעה הוא ויניסיוס, השחקן המצטיין של האוהדים לחודש אוגוסט - שזקוק לשער אחד כדי להשוות את הכמות שלו בכל העונה שעברה. “הוא בכושר טוב ואין סיבה שינוח, הוא בגיל 20 ומשחק לשחק הרבה וכמה שצריך. יש לו ביטחון, הוא מצליח כרגע, האיכויות שלו מאוד חשובות לקבוצה ועוזרות לה”. המיסטר דיבר גם על מערכת היחסים עם המועדון ופרס ואמר שכבר שכח את הפיטורים שלו שהיו עצובים עבורו. הוא יודע שיגיעו רגעים קשים. בינתיים הוא חייב להמשיך ברצף הניצחונות, כשבשתי העונות שלו בפרק א’ הוא לא הצליח להשתלט על הפסגה כה מוקדם. האוהדים מצפים לפארטידזו, משחק מהנה ואם אפשר בלי לספוג שער מיותר כמו נגד סלטה, ובכל הרכב- זה הזמן להשתפר ל-80% לצורך העניין.

Benzema Vinicius Real Madrid

צמד-חמד. הברנבאו מחכה לעוד מופע של ויניסיוס ובנזמה

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, מיגל גוטיירס| קאסמירו, לוקה מודריץ’, אדוארדו קמאבינגה| רודריגו, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

מה המצב מאיורקה?

מאיורקה חזרה למקומה הטבעי אחרי שנה אחת בליגת המשנה. הקבוצה שסיימה במקום השני אשתקד ובמשך כמעט כל העונה דורגה באחד משני המקומות הראשונים, פתחה את העונה לא רע בכלל עם שמונה נקודות מתוך 15 אפשריות (פי שניים מעונת הירידה שלה) שמציבות אותה במקום השמיני ומגיעה למשחק אחרי 0:0 ביתי מכובד מאוד נגד ויאריאל החזקה - משחק בו התגוננה רוב הזמן. ומסתבר שהיא מתגוננת לא רע בכלל: מאיורקה ספגה רק שלוש פעמים (ושמרה בשלושה משחקים על שער נקי), רק שלוש ספגו פחות ממנה. מנגד, היא גם כבשה רק שלושה משחקיה הם המשעממים ביותר בספרד לעת עתה. המאמן לואיס גארסיה שהעלה את הקבוצה ליגה מהמקום השני אשתקד, מרוצה מאוד מהאיתנות ההגנתית וצוחק: “אם בכל פעם שאנחנו כובשים גם ננצח – אני שמח”, אמר ולאחר מכן הבהיר כי הוא מצפה ליותר עוצמות בחלק הקדמי. “זה נתון מרהיב עבור קבוצה שרק עלתה ליגה”, שיבח את ההגנה.

בינתיים אבדון פראטס, הכובש המצטיין של הקבוצה אשתקד עם 12 שערים - לא זוכה לקרדיט ממאמנו. הוא לא שולב במחזור האחרון וגם לא במחזור הפתיחה והסתפק שלוש פעמים בעלייה מהספסל - 81 דקות במצטבר. פר ניניו הצעיר, החלוץ בן ה-20 שהושאל מוויאריאל אצלה כבש שמונה שערים אשתקד (שלושה בליגה) - מועדף על פניו. הוא טוען כי התערב עם חברו בקבוצה לשעבר, השוער רולי - כי יבקיע לפחות עשרה שערים העונה - שערים להם מאיורקה זקוקה מאוד (“כחלוץ אתה חייב להריח את האקשן לפני שהוא קורה ולכבוש שערים. בוויאריאל התחרות עצומה ועונת השאלה תעשה לי רק טוב”, אמר). ויש לו כבר אחד במהלך הניצחון 0:1 על אלאבס בחוץ. חשוב גם הניסיון של סאלבה סבייה שמשחק בקבוצה מאז 2017 וכמעט ולא החמיץ אף משחק אשתקד. מה שכן, הקבוצה סובלת ממכת פציעות גדולה לקראת המשחק. אל רשימת הפצועים הצטרפו המגן פאבלו מפאו שנפצע במשחק האחרון ויוחלף בז’ואן סאסטרה.

ומי עוד? החלוץ אנחל רודריגס, הבלמים אלכסנדר סדלר, אנטוניו ראיו (הקפטן השלישי) ופרנקו רוסו והקשר איניגו גלארטה. על כן, המאמן הבטיח שינויים בהרכב ולא פוסל אפשרות להשתמש בשני שחקני הגנה מקבוצת המילואים שיעבו את הסגל. מי שזמין ועשוי להמשיך בהרכב הוא הקשר קובו המושאל שבהחלט זוכה להזדמנויות. המאמן לואיס גארסיה, שמבין כי הקבוצה צריכה לקבל פשוט את מכת הפציעות, ומשוכנע שזה טוב שכל השחקנים יקבלו דקות ויהיו בעניינים - התייחס גם ליפני: “נגד ויאריאל זה היה משחק מיוחד עבורו כי הוא שיחק שם, אני לא חושב שישפיע עליו עצם זה שהוא פוגש את ריאל. אני כן רואה אותו שחקן נהגר בעתיד והשנה הוא יכול לצמוח הרבה”. הוא שיחק בכל חמשת המחזורים, חצי שעה במחזור הפתיחה ולאחר מכן קיבל את הקרדיט ב-11 לצמיתות. גם דני רודריגס, הקשר לו יש שער העונה - צפוי לפתוח.

לואיס גארסיה אופטימי לקראת המשחק: “יש הבדלים, זה ברור, אבל אני רוצה שהקבוצה תדע להתמודד במאה אחוז - רואים מכשול ולא בוכים אלא מנסים לקפוץ מעליו - נשחק באופטימיות ובהתלהבות. הייתי עושה שינויים ולא חשוב מי היא היריבה (מדבר על חמישה-שישה)”. המפתחות מבחינתו: “חובה עלינו לנסות להגן היטב כשאין לנו את הכדור וכשיש לנו אותו - לגרום ליריבה לעבוד קשה. אני חושב שריאל תבצע רוטציות, אני יודע איך היא משחקת. עלינו להציג את הגרסה הטובה ביותר שלנו מול בנזמה, ויניסיוס, מודריץ’ ורודריגו”. המאמן לא שוכח את הניצחון של מאיורקה על ריאל במשחק הבית ב-2019/20 ומחמיא לאנצ’לוטי: “הוא מאמן מעולה עם ניסיון אדיר בקבוצות הטובות בעולם, האיש המתאים להתמודד עם חדר הלבשה עמוס אגו, הוא שולט בכל ההיבטים ותמיד רגוע ומשדר שלווה. התוצאות תמיד מגיעות”. אגב, זה יהיה משחקו ה-50 במועדון וברור לכם על מה הוא חולם.

El Villarreal se atasca con los empates.

מאיורקה מקשה על ויאריאל. פתיחה טובה לעונה החדשה

מאיורקה – הרכב משוער: מנולו ריינה| ז’ואן סאסטרה, מרטין ואליינט, בריאן אוליבאן, חאומה קוסטה| טאקפוסה קובו, סלבה סבייה, אידריסו בבה, אמאת’ דיידהיו, דני רודריגס| | פר ניניו

היסטוריה ומפגשי עבר:

זה יהיה מפגש הליגה ה-30 בין ריאל מדריד למאיורקה כאשר ריאל היא המארחת. המאזן נוטה בבירור לטובתה של ריאל – 22 ניצחונות (76%), שלוש תוצאות תיקו (10%) וארבעה ניצחונות למאיורקה, עם יחס שערים 29:71 לריאל מדריד. את כל ארבעת הניצחונות ההיסטוריים שלה השיגה מאיורקה בעשור הראשון של שנות ה-2000 כשהייתה מנחוס של ממש, בעיקר בזכות איש אחד – סמואל אטו. במפגש האחרון בין הקבוצות, שלהי עונת הקורונה 2019-20 – זה נגמר ב-0:2 צודק אך קשה. ויניסיוס הקפיץ נהדר אחרי מסירה של מודריץ’ והקפטן ראמוס סובב לחיבורים כדור חופשי נפלא מכל הלב. אבל זה לא היה המשחק האחרון בברנבאו כי אם בדי סטפאנו. אז מתי נפגשנו בברנבאו? צריך ללכת אחורה תשע עונות. הסיבוב השני ב-2012-13. ריאל ניצחה 2:5 כשהאורחת הרגיזה עם שער יתרון אחרי שש דקות. היגואין כבש צמד, כריסטיאנו ובנזמה גם כן והשער היפה במשחק היה שייך למודריץ’ שהפציץ ממרחק מכל הלב ולא הותיר סיכון לדודו אוואט.

Sergio Ramos y la obsesión por esta Liga: el líder que no descansa y la razón de un Madrid extramotivado

בשמונה מתשעת המשחקים הראשונים נגד מאיורקה בבית – ריאל ניצחה, כולל שתי חמישיות רצופות בתחילת שנות ה-60 – 2:5 ב-1963 ו-1:5 מרשים כעבור שנתיים (צמדים לחנטו וגרוסו). לאחר מכן מאיורקה השיגה נקודה ראשונה היסטורית עם 1:1 ב-1970, ולאחר מכן נכנעה ארבע פעמים נוספות ברציפות. בשנות ה-90 רשמה ריאל חמישה ניצחונות רצופים על מאיורקה – 0:3, פעמיים 0:2 ופעמיים 1:2 (ראול ורוברטו קרלוס הפכו בעשר הדקות האחרונות ב-2000) ואז הגיע ההפסד הראשון במקדש. זה קרה בעונת האליפות 2000-01, אם כי אז סמואל אטו לא הבקיע. כעבור שנה זה נגמר בתיקו מאופס והלך הסיכוי לאליפות, וב-2002-03 תבוסה היסטורית איומה של 5:1 במשחק בו דווקא רונאלדו הבקיע ראשון. אטו כבש צמד והוליך את מאיורקה ל-2:3 בשלהי עונת הקיירוש.

מכאן יצאה ריאל לארבעה ניצחונות רצופים. 1:3 בעונת 2004-05 (פיגו בפנדל, סמואל וסולארי), 0:4 בניחוח ברזילאי כעבור שנה עם שער של רונאלדו, צמד אדיר של רוברטו קרלוס כולל שער מהאוויר אחרי קרן, וקינוח של בפטיסטה; היה גם 3:4 במשחק גדול של רוביניו בעונת 2007-08, ואיך אפשר לשכוח ממשחק האליפות! מחזור הסיום בעונת 2006-07, ריאל תוכתר כאלופה בפעם ה-30 בתולדותיה אם תנצח. רוד נפצע, מאיורקה הובילה במחצית ובקהאם הוחלף בדקה ה-65. והמחליף שלו, חוסה אנטוניו רייס, ז"ל – כבש צמד אדיר וגם דיארה נגח לרשת מכל הלב וקבע את המהפך. היה הפסד נוסף שלנו, בסיום הקודר של 2008-09, ומאז ריאל ניצחה חמש פעמים והיא תוכל לקבוע שיא נגד מאיורקה. בעונת האליפות היסטורית 2011-12 זה נגמר עם 1:4 במחזור האחרון ומאה נקודות ליגה כשריאל ריחמה רק עם 1:4 – כריסטיאנו, בנזמה ופעמיים אוזיל. בכל משחקי הליגה, אגב: 10:37 לריאל בניצחונות.

כותרות העיתונים הבוקר לקראת מאיורקה:

בשער עיתון המארקה: “לקבוצה הזו יש ביצים”, המשפט של אנצ’לוטי במסיבת העיתונאים שלטענתו מסמל את הניצחונות של הקבוצה. בצד ימין: “ויניסיוס – השמחה של הברנבאו” – היכולת שלו מזכירה איך עם רכישתו הוגדר כניימאר החדש| בפריויו במארקה נכתב: “שינויים – בתקווה שהכל יישאר אותו הדבר”. אנצ’לוטי הכריז שירענן את ההרכב כשהקבוצה רוצה לשמור על הפסגה. נכתב כי אפילו ספסול של קורטואה ומתן הזדמנות לאנדריי לונין ששיחק רק בגביע אשתקד – נלקח בחשבון. עוד אפשרות היא מערך 4:4:2 עם איסקו ואסנסיו במרכז השדה כשברור שקמאבינגה יפתח. על מאיורקה נכתב כי אין לה מה להפסיד לאחר פתיחת העונה הטובה שלה. 25 אלף אוהדים יגיעו לברנבאו, עדיין מספר נמוך.

בפריויו ב-AS נכתב: “רוטציות לפי הודעה” – אנצ’לוטי יבצע שינויים רבים ב-11. אזכורים לקובו ופרק א’ המוצלח שלו במאיורקה עם ארבעה שערים וחמישה בישולים ועכשיו, אחרי תקופה קשה בוויאריאל ובחטאפה – הוא רלוונטי שוב. על ריאל נכתב כי קורטואה, מיליטאו, קאסמירו, ואלוורדה ובנזמה פתחו בכל ששת המשחקים ושיחקו גם עם הנבחרות בספטמבר ועל כן הגיע הזמן לשנות. אנצ’לוטי די חושש לתת מנוחה לבנזמה כי הוא לא סגור על יוביץ’ וכנ"ל לגבי בלאנקו במקום קאסמירו אך יהיו שינויים. לפי ההרכב המשוער – אסנסיו וקמאבינגה יחליפו את מודריץ’ ופדה, רודריגו בכנף ימין ומיגל גוטיירס יהיה המגן השמאלי.

בכתבה אחרת ב-AS נכתב: “המהפכה מגיעה”, או אם תרצו – “הזמן של ריאל מדריד B” – לוח השנה התובעני של ארבעה משחקים בעשרה ימים - יגרום לכך ששחקנים שמיעטו לקבל הזדמנויות – ישחקו נגד מאיורקה. וזה הזמן שלהם להוכיח. “אנצ’לוטי רוצה שהקבוצה שלו תמשיך להפגין פיזיות ואופי יוצאי דופן” – נכתב. באתר הציגו טבלה של עומס הדקות של שחקנינו יחד עם פגרת הנבחרות האחרונה. פדה רשם 780 דקות – מעל כולם, בנזמה 730 ואחריהם מיליטאו (725) וקורטואה (725), השניים היחידים ששיחקו את כל 540 הדקות המלאות בריאל. את החמישייה סוגר קאסמירו עם 690 דקות. מודריץ’ למשל עם 314 דקות בלבד שכן החמיץ שני משחקי ליגה ונח בנבחרת, הזאר עם 458. כמו כן הזכירו שמאיורקה כבר “הענישה” את ההרכב המשני של זידאן ב-2019-20 כאשר אודריוסולה (הורחק), מיליטאו, חאמס, יוביץ’ וברהים שיחקו וריאל נכנעה 1:0.

הדרמות של ריאל מדריד. שימו לב לזה - ריאל כבשה שישה מ-16 שעריה בדקות האחרונות, וארבעת האחרונים הגיעו בדקה ה-85 - בין היתר השער החמישי נגד סלטה ויגו, שער הניצחון של רודריגו נגד אינטר וכן המהפך הסופר-מאוחר במאסטייה. ויניסיוס גם כבש נגד לבאנטה את ה-3:3 בדקה ה-85 (84:24) ואת הרביעי בניצחון על אלאבס בתוספת הזמן. רק שני שערים כבשה ריאל במחצית הראשונה - בייל נגד לבאנטה (דקה חמישית) ובנזמה נגד סלטה ויגו. ריאל היא הקבוצה שכבשה הכי הרבה שערים במחצית השנייה בספרד - יותר מפי שניים מהקבוצה הבאה אחריה - ולנסיה, לה יש שישה. ראיו וייקאנו, סוסיאדד ואתלטיקו כבשו שלושה שערים ברבע השעה האחרונה ויש שבע קבוצות שלא כבשו בכלל. לברצלונה יש שניים.

מותר לבקש כדורגל התקפי ושמח ובלי שטויות בהגנה? אנחנו לא ב-2014 אז לא אשתחצן יותר מדי ואבקש ‘מאניטה’, פשוט משחק כיפי בלי רמונטדה ‘הירואית’. אנצ’לוטי מפטפט בהרבה יותר כיף מזידאן, לא רק שלא ממש משעמם - מסיבות העיתונאים גם מתחילות בזמן. הוא מדבר על הצורך ברוטציות ועכשיו הגיע הזמן להפוך את המילים למעשים. אם נגד מאיורקה בבית, קבוצה חביבה אבל עדיין עולה חדשה - קאסמירו לא נח ובלאנקו נניח ישחק - אז מתי כן? המשחק נגד ויאריאל יהיה יותר קשה. קאסמירו גם לא טוב וגם כנראה כבר לא רובוט וזקוק למנוחה, יותר חשוב אפילו ממנוחה למודריץ’. אפשר להסתכן עם קמאבינגה או פדה בעמדה אחורית לערב אחד נקודתית.
לא הייתי מספסל את הזאר, חד וחלק, לדעתי הוא חייב רצף של משחקים ואז אולי יראה קצת יותר מסימני חיים. משהו בדריבל שלו השתפר אבל הוא נראה עדיין מאוד חסר ביטחון. רודריגו יוכל לעלות מהספסל בדקה ה-60 נגד הגנה עייפה ומותשת ואסנסיו יכול להתמרמר כמה שהוא רוצה - לא רלוונטי. הגיע הזמן שנשמור על שער נקי והשחקנים יהיו קצת יותר אגרסיביים וטובים בעזרה אחד לשני ובלי טעות איומה של שחקן הגנה תורן במהלך המשחק - מיליטאו או לוקאס. אנחנו צריכים גולים של שחקני ההתקפה כי התלות בבנזמה ו-ויני מוחלטת ואני לא ממש מאמין באחרים.

אגב, קצת מסע אל העבר - מחזור הסיום ב-2006/07, כולכם זוכרים זאת היטב. 1:3 על מאיורקה, אליפות מספר 30, צמד של רייס ז"ל במשחק בו עבר עלינו הכל - מיצ’ל קשישא באגף ימין ופיגור במחצית, רוד השחקן מספר 1 שלנו באותה עונה - נפצע עוד לפניכן. בקהאם הוחלף במשחק הפרידה שלו ומהמאדו דיארה נגח את ה-1:2. באתר הרשמי הגיעו לעשות כתבה עלינו האוהדים במפגש שנערך בבאז-סטופ האגדי בטיילת, שברנו שם כוסות וצלחות עוד בהפסקה ושרנו ‘קמפאונס’. למזלנו הסוף היה טוב. “הם עשו שמח וחגגו לא פחות מאשר אלה שהיו בברנבאו”, כתבו עלינו אז באתר הרשמי. לדעתי היו איזה 300 איש או אפילו כמעט 500, מטורף ומרגש לילד בכיתה ט’ שעבור רובכם לא התבגר הרבה מאז… הנה אני:

dor

ההרכב:

לפי מה שאני מבין:

קורטואה:
מיגל,אלאבה,מיליטאו,נאצו.
אסנסיו,קמאבינגה,פדה,רודריגו.
ויניסיוס,בנזמה.

חושב שזה 4 3 3 עם אסנסיו בקישור.
לא מבין על מה ולמה הזאר מקבל מנוחה, הוא חייב דקות כדי לצבור ביטחון.

דווקא מרגיש לי שלהכניס את הזארד לחצי שעה כשאנחנו מובילים ושחקני מאיורקה עייפים יכול לתרום לבטחון שלו הרבה.

אני מאמין שנתקוף ב442

מיגל אלאבה מיליטאו נאצ’ו
ויני קמווינגה פדה רודריגו
אסנסיו בנזמה

במצב התגוננות, אני מקווה שנראה אותנו מגנים ב433 כשאסנסיו יורד אחורה לקישור.

מעולה שהזאר וקסמירו מקבלים מנוחה, הם יצטרכו את זה. צריך להשתמש בהזאר במינון כדי שלא יפצע שוב.

יאללה עוד גול וחמישה חילופים במחצית. להוציא את כולם, יש חתיכת עומס

יש נתון על הגיל הממוצע היום?
שכחתי איך זה נראה שכלכך הרבה שחקנים אשכרה רצים ולוחצים יחד.
עריכה :
בדקתי - 24.7 - הנתון הכי נמוך העונה בליגה.

יש נתון: יש בהרכב ארבעה שחקנים עד גיל 21 - קמאבינגה (18), רודריגו (20), מיגל גוטיירס (20) ו-ויניסיוס (21), הגיל הממוצע הוא 24.7.

בחזרה למשחק: חושבים התקפה| אם מכריחים אותנו להישאר ערים עד מאוחר כל הזמן אז לפחות בשביל כדורגל כזה, אוהב את המשחק ההתקפי שלנו. נכבוש עוד ונספוג עוד - אין לקורטואה מה להתבאס. ממש קחו כדור ושחקו - אנצ’לוטי כמו מורה ממוצע להתעמלות בבית ספר, אבל כל הרוטציות במקום. מה שכן - יש בי קצת תחושה שחבל אולי שהזאר לא פתח נגד הגנה כזו חסרה שמחלקת מתנות ושכל הקבוצה במוד התקפי מאין כמוהו ומשחקים בלי לחץ.
אסנסיו עלה למשחק הזה לחוץ לדעתי, ידע שלא יהיו לו עוד הרבה מצבים כאלה, השאלה אם זה יכול לעבוד במשחקים אחרים נגד יריבות נורמליות יותר. רציתי שישלים שלושער ראשון בקריירה. השער השני נהדר - עצר את הכדור עם העקב ודחף אותו קדימה בנגיעה שתעניק לו יתרון על הבלם - כמו ראול של פעם (סליחה שנגעתי בקודש הקודשים).
אין הרבה מה לקחת - קמאבינגה מנצח במאבקים הפיזיים, ההגנה נותנת מטר מיותר לכל שחקן הייתי אומר וצריך שפדה ינוח והחילופים שצריך הוא בלאנקו. אין לי בעייה עם זה שוויניסיוס חזר להיות היום עקום - הבעיטה מחוץ לרחבה הייתה מביכה - כל עוד הוא עושה לנו מהלכי א-לה-רוביניו (פרצ’יפ לא אגיד ניימאר) כמו השחיל הזה בין הרגליים. בריאות לכולם ועוד כמה גולים במחצית השנייה.

ובנזמה עם פתיחת עונה במונחים של כריסטיאנו ומסי. רק שניהם בעבר היו מעורבים ב-13 שערים בששת המחזורים הראשונים. מסי כבש שמונה ובישל עוד חמישה ב-11/12 וכריסטיאנו היה מעורב אפילו ב-14 בעונת 2014/15 כשכבש 13 וסיפק בישול. וואו!

אוף טופיק: בזמן שמרסלו כבר לא ממש כשיר לכדורגל הוא לפחות המעודד מספר1 ביציע, מצאתי בטוויטר שגם סבאיוס ומנדי במגרש. לבייל כנראה יש פטור מהקב"ן וקרוס - אולי הלך לישון, מאוחר כבר, לא?

לדעתח אנצ’לוטי התבלבל והוא חושב שהוא עדיין מאמן את באיירן, אין הסבר אחר למה שראינו במחצית הזאת…

וניסיוס פשוט מבריק, לא האמנתי שאי פעם אכתוב משפט כזה.

אסנסיו היה יכול לסיים מחצית עם שלישייה, יש לו רק עוד 10 עד למטרה של ה 12 שערים שהצבתי לו.

הייתי מכניס את הזאר כבר דקה 60, אולי גם הוא יבקיע וישתחרר אצלו מה שתקוע.

ההגנה כרגיל.

איזה כיף של מחצית,לראות את כל הילדים האלה רצים ולוחצים את כל המגרש זה פשוט תענוג לעיניים,הקישור הזה אמנם לא ממש מניע כדור אבל הלחץ שהוא מייצר וההצטרפות להתקפה מתאים הרבה יותר למשחק מהסוג הזה.
קמאבינגה נהדר,כמה ביטחון יש לו,מחלץ כדורים יודע להשתחרר מלחץ ולמסור נהדר,איזה רכש בינגו.
בנזמה מטורף,אין לי מילה אחרת בשבילו,הבן אדם פשוט עושה מה שבא לו מתחילת העונה,מספרים של רונאלדו ומסי.

אסנסיו היה רחוק מילימטר משלושער במחצית,לא ייאמן,אנצלוטי קוסם.

יאללה חילופים.

אני אכתוב את זה בכל תרד של משחק על שאקבל באן:
אנצ’לוטי אנדרייטד!!!

אני חושב שעניין המפתח עבור אסנסיו זה שהוא מקבל את הכדור עם הפנים אל השער.
כשחקן אגף זה קורה לרוב עם הגב והרבה פעמים פשוט מחזיר אחורה בגלל היעדר אפשרויות בשבילו.
אין גם הרבה צורך במהירות מסחררת בתפקוד הזה.
נקווה שימשיך כך.

מטורף בעיניי שמדובר באותו סגל ישנוני ואפור, מינוס שני הבלמים הפותחים. יש את קמאבינגה, שהוא עילוי, אבל עדיין - לא יכולתי לדמיין שהסגל הזה יודע לעשות משהו נוסף פרט ללסבול 90 דקות. ת ע נ ו ג.

ולא חייב להניע כדור, עדיף שהקישור ישלח ישר קדימה את כל הכדורים שהוא חוטף.

אנצ’לוטי נוראי. משחק ההגנה עד כה העונה הוא הגרוע ביותר שאני זוכר מריאל מדריד מאז ומעולם, ומדבר אוהד שצפה בפאבון ומחייה. פאקינג מאיורקה מגיעה מולנו במחצית אחת ל-3-4 מצבים מעולים לשער.

השיטה הזו לא תעבוד ברגע שנקבל יריבות נורמליות. ועובדה שגם ולנסיה ואינטר, עם סגלים חלשים משלנו אבל כן “נורמליים”, היו עדיפות מאיתנו. אנצ’לוטי במקום לנצל את היריבות החלשות לניסויים שישפרו את ההגנה, עסוק בלהראות לכולם כמה הפין שלו מזיין יותר טוב משל זידאן. הוא שוכח להגן על החור בתחת, וזה הולך להיות כואב.

אנחנו מבקיעים המון ודי בקלות, למה בדיוק צריך להכניס את הזאר לעניינים?
הבן אדם פצוע כרוני וחסר ביטחון כמו ילד מהנוער, לא נתן כלום לקבוצה מאז שהגיע וחוץ מיוביץ’ כולם תרמו יותר ממנו. החיים ממשיכים…

פשוט לא להאמין שזאת אותה קבוצה של שנה שעברה, מתי היה לנו פעם אחרונה משחק קל כל כך? וזאת אותה התקפה כמו שנה שעברה, רודריגו אסנסיו ויניסיוס לא אמבפה ולא רונאלדו.

מצטרף לכולם, אני חייב התנצלות גדולה לאנצ’לוטי זאת פשוט לא אותה קבוצה זה לא להאמין כמה קל לנו להגיע למצבים

חבל, פספסת את ריאל מדריד של קרלוס קיירוש, היה כיף בסה"כ. ההגנה קטסטרופה אבל אתה מגזים. לפחות היום ראינו את אנצ’לוטי משנה משהו עם הרוטציות, אולי הוא כן למד מימי 2014, השחקנים גם קצת מזלזלים בעבודת ההגנה, בואו נודה באמת, הם מרגישים שהגול יבוא לבד ולא צריך להתאמץ. כשנגיע לגשר נחצה אותו ואין ספק שאני לא אהיה שקט לפני קרב בדרבי מול צ’ולו סימאונה וכן הלאה, גם לו יש תחת גדול כפי שראינו אתמול. אינטר בסאן סירו זה משחק חוץ שהיה צפוי שיהיה לא נוח והוא ניסה לשחק בצורה הגנתית יותר.
אני כן רוצה לראות את הזאר נכנס. ויניסיוס בשוונג בכל מקרה. מאמין שכן נזדקק לבלגי בשלב כזה או אחר. רודריגו נחמד, מדי פעם משחק כחצי חלוץ אבל אפשר לוותר עליו. וגם יוביץ’ במקום בנזמה.

חייב להגן קצת על זידאן, היה לו מזל רע לדעתי בעונה שעברה ובכלל. וזה לא פשוט לשחק בלי הברנבאו. לדעתי אפילו אם היינו משחקים שם בלי קהל, הכל עדיף על מגרש האימונים הזה. נכון שבתחילת העונה הסגל היה שלם יחסית ברמת הפציעות ועדיין. עם ההשוואות בואו נחכה קצת. זידאן>>>אנצ’לוטי.

מעולה שמגיעים מולנו לשישה מצבים, אנחנו מגיעים ל12. לי בינתיים כיף. בארבעה חמישה משחקים נהנתי והתרגשתי, רציתי לומר יותר מהקבוצה של זידאן, אבל למעשה הקבוצה של זידאן הוציאה לי את החשק מכדורגל.

לא יודע איך נשחק מול יריבות אחרות. קשה לי להאמין שנפתח במערך דומה.

נו, מתי תרד מהעץ? זידאן פוסוט רונאלדו לא הראה לקמצוץ של רגע מול הקבוצה הכי נחותה בספרד שהוא יכול להוציא מהסגל הזה משחק התקפה כזה. וזה ה-דבר לשים עליו דגש אחרי 3 שנים של ממוצע שערים פחות מ1.5.
במרכז ההגנה אנצ’לוטי לא עושה רוטציה, הוא דבק בצמד הבכיר בעיניו.