מחזור 7 :: מנצחים בחוץ לראשונה עם 0-2 על חטאפה

משה, אני לא טוען שמדובר בחוכמה בדיעבד, רק שהבחור עשה משהו בקריירה ולא הגיע לפה בגלל שברתומאו הפסיד במה הסיכוי או משהו בסגנון.
לא הכרתי אותו כשהגיע, לא יכולתי לדעת אם מתאים או לא, אך הרקורד הסטטיסטי שלו כמאמן בהחלט הצדיק הגעה למועדון גדול יותר, וכן גם לברסה.

פה מסתכמת כל הטענה שלי.
לא טענתי שהוא צריך להשאר
גם לא טענתי שהוא היה הבחירה הכי טובה בשביל ברסה מלכתחילה
רק טענתי שהוא כן עשה דבר או 2 בקריירה ולכן הבחור הגיע בזכות.

מה הם הישגיהם שמבטיחים הצלחה במועדון בסדר גודל של בארסה? או לפחות סיכוי טוב להצליח?
אף אחד מהם לא אימן קבוצה גדולה.
קיקה סטיין בבטיס השיג פחות ממה שוולוורדה השיג באתלטיק עם קבוצה באותו סדר גודל.
טן האג מאמן קבוצה בליגה התשיעית בטיבה באירופה. לפחות הקבוצה שלו נראתה ממש טוב באלופות, אבל גם קרואטיה לקחה מקום 2 במונדיאל, זה לא אומר שהמאמן שלה גאון.
על פימיינטה אין לי מה להגיד חוץ משלא כולם פפ.

בקו מחשבה הזה גם פפ וגם ריקארד וגם לואיס אנריקה לא היו מגיעים לברצלונה. ומכיון שאין שום תעודת ביטוח לשום מאמן שיגיע , אז אני לא יכול להבטיח לך הצלחה. אז מכיון שאני לא מתכון אפילו לחשוב או להתדיין על אפשרות שהצנון ישאר פה עוד שנה. אז נסכים שלא להסכים. שאני רואה את ברצלונה משחקת העינים שלי כואבות. טר שטגן במחצית הראשונה מול חטאפה היה השחקן שיצר הכי הרבה מצבי הבקעה!!! אתה קולט ? קישור של שלושה יהולמים וצריך את טר שטגן שיציל לך את המצב. עד השער של סוארז הינו בקצב של בעיטה אחת למסגרת במשחק.

ואלורדה צריך ללכת וכמה שיותר מהר. אחרי זה נחשוב על מאמן.

דרך אגב גם ואלורדה לא היה צריך להגיע לברצלונה. וזידאן לא היה צריך להגיע לריאל מדריד.

לילה טוב.