מחזור 7 :: תיקו 0 במטרופוליטאנו

זה בדיוק העניין שאם מסי כשיר אז נבואות הזעם היו מתממשים חלקית. אין לי בעיה להיות האיש השלילי והמעצבן לכמה רגעים. אתלטיקו כבשה אחרי דקה? השוונו בדקה ה-90? הם היו טובים יותר? היה לנו חוסר מזל? התשובה לכל השאלות: לא. אז אני מאוכזב מהתיקו.
סימאונה לא הפתיע בכלום ובפריויו באתר בלי לקרוא שום דבר בספרד - ידעתי שזה המשולש תומאס(הצטיין)-קוקה-סאול עם קשר אחד התקפי יותר. זו אותה קבוצה בדיוק כמו בחמש השנים האחרונות והשחקנים שבאו והלכו נניח גריזמן ופליקס זה לא רלוונטי. היה ברור שהם טובים הגנתית כקבוצה וכאינדיבידואל, היה ברור שיביו שני קווי הגנה ומעט שטחים. היה ברור שהם ירוצו הרבה וילחצו. ולזה היה צריך…להתכונן. ב-90 דקות יצרנו שני מצבים. היה צריך לשחק מהר ולבעוט מרחוק

בייל בקושי עושה אחד על אחד ומרים על עיוור וזה חבל. אולי לאור העובדה שנאצ’ו עלה אז היה אפשר לשחק עם חאמס או לכל הפחות לשלבו מוקדם יותר. מה שכן אני מרוצה מההגנה וקרוס באמת מעולה.

מצטער שאני לא מסופק ש"לא גמרנו את העונה באוקטובר". ניצחנו בפיחואן אבל איבדנו מול ויאדוליד בבית אז…
השנה שעברה לא מדד לכלום.

חג שמח ושנה טובה לכולם

אתלטיקו זו אכן אותה אתלטיקו כבר חמש שנים. מוזמנים לבדוק את המאזן שלנו נגדם. הדרבים בדרך כלל נגמרים בתיקו, כולל שני הגמרים בצ’מפיונס וגמר הגביע אגב. אין פה שום הסתפקות במועט, יש פה לא לחיות בסרט.

אם כל מה שהיה צריך כדי לנצח אותם זה להתכונן הם לא היו עוברים אותנו בטבלה כבר שנתיים. יש עוד קבוצות טובות בעולם, ואפילו - איך לומר - קבוצות טובות כמונו ואף טובות מאיתנו.

זה בדיוק העניין שאם מסי כשיר אז נבואות הזעם היו מתממשים חלקית.

נכון. כי בארסה עם מסי היא עדיין רמה מעלינו. אין לנו קבוצה למאזן טוב יותר ממה שהשגנו עד כה ובעיניי אנחנו שווים אפילו פחות. זידאן שוב יוציא מים מהסלע העונה, ההבדל הוא שהפעם בניגוד לקדנציה הקודמת הוא אשם בזה שיש סלע.

אחרי ההפסד בפאריז הייתי בטוח שנפסיד בסביליה ואז יגיע הדרבי שיגמור לנו את העונה כבר בתחילת אוקטובר כמו שאנחנו רגילים בשנים האחרונות,אבל משהו אחר קרה,זידאן חטף סטירה מצלצלת בפריז ומאז הקבוצה נראית הרבה יותר קבוצה,במיוחד הגנתית.
פתאום אנחנו מוצאים את עצמנו במקום הראשון אחרי שעברנו את הבלאידוס את הפיחואן ואת המטרופוליטנו הקשים (וגם ויאריאל בחוץ תמיד קשה) כשאנחנו שומרים על רשת נקייה כבר 3 משחקים ברצף.
אין מה להתלהב יותר מידי אנחנו רק בתחילת העונה אבל אפשר לפחות להיות מעודדים במיוחד אם מוסיפים לזה את כל הפציעות.

בנוגע לדרבי עצמו:
זידאן עלה עם הרכב נכון,ואלוורדה נתן משחק מעולה ביחד עם קרוס וקאסמירו שנראים מצוין מתחילת העונה,שלטנו בכדור ברוב שלבי המשחק,הקישור עזר מאוד להגנה והיינו נראים מחוברים.
הבעיה הייתה בהתקפה,או יותר נכון באגף שמאל,נאצ׳ו אמנם סיפק שני מצבי הבקעה מצוינים אבל לא עלה מספיק לאורך המשחק,לא עשה עקיפות ולא משך אליו שחקנים,מה שגרם להזאר למצוא את עצמו בפקעת של שחקני אתלטיקו בכל פעם שהוא קיבל את הכדור,ככה אי אפשר לעשות הרבה.

*עד לפגרה יש לנו 2 משחקי בית שאמורים להיות נוחים אבל הם סופר חשובים בגלל המצב שלנו בכל מפעל,יש בי חשש גדול שנבעט בדלי כלכך חזק בשבוע הקרוב שכל מה שעשינו בחודש האחרון יילך לפח,נקווה שזיזו יידע לשמור על השחקנים ברמת האינטנסיביות הדרושה.

אני מאוד מקווה לראות את הזאר פותח בשני משחקי הבית, במקום לתת לו מנוחה לא הכרחית (כמעט בטוח שזיזו יעלה עם ריאל מדריד ב’). הוא חייב חייב להיכנס לעניינים עם גולים- עוד שלושה מחזורים אנחנו בקאמפ נואו, וכרגע אין לנו מה למכור התקפית.

“אם מסי היה כשיר…”, שמעתי זאת הרבה פעמים מתחילת העונה, אז יצאתי לבדוק…
תחילת עונה שעברה עם מסי בהרכב ברצלונה ב-7 המשחקים הראשונים הגיעה ל-15 נקודות, בדיוק כמו ריאל העונה.

כולם מדברים על הפציעות של ברצלונה ומתעלמים מהפציעות שלנו, אם הזאר היה כשיר מתחילת העונה אני מניח שהוא היה מביא לנו עוד 2-4 נקודות, ועוד לא הזכרנו את כל שאר הפצועים.

אגב, גם ריאל עונה שעברה אחרי המחזור השביעי אחרי תיקו מול…אתלטיקו מדריד הייתה עם 15 נקודות, רק שאז זה היה אחרי לוח משחקים יותר קל.