מחזור 7: מסיימים בתיקו 2:2 מול מאיורקה בסון-מוש (ראפיניה, פרמין)

3 ימים אחרי המהפך המשוגע מול סלטה ויגו, ברצלונה יוצאת אל מעבר לים, למשחק אמצע שבוע מול מאיורקה.

זה יהיה משחק הבית השלישי בלבד, עד עכשיו, של האדומים ממאיורקה, שפתחו את העונה עם ניצחון, 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים, בדרך למקום ה-16 בטבלה.
רק שאתם זוכרים מה קרה בשבת האחרונה, מול קבוצה אחרת שהייתה במקום ה-16 בתחילת המחזור הקודם, נכון?

ברצלונה מגיעה למשחק מעודדת מהקאמבק, ומההתמקמות במקום הראשון בטבלה, אבל גם עם פרנקי דה יונג שהגיע היום למתחם עם קביים, ושייעדר בחודש וחצי - חודשיים הקרובים. פציעה שתגרום לו להפסיד את סביליה, פורטו, בילבאו, ריאל מדריד, ואולי גם את ריאל סוסיאדד. לא פשוט בכלל, בטח עם היכולת של ההולנדי העונה.

מי שאמור להיכנס לנעליו זה בעצם “מישהם”. לפחות עד החזרה של פדרי (לפי הדיווחים האחרונים - לקראת המשחק מול בילבאו, ב-22/10) - גונדואן, רומאו, ואולי בעיקר פבלו גאביריה, חייבים טו סטפ אפ, ולכפר על החיסרון של ההולנדי הבלתי נגמר. בהינתן העובדה שכרגע יש רק 3 קשרים בכירים כשירים בסגל - פרמין צפוי לקבל קצת יותר דקות. פה ושם. מתישהו.

לגביי השאר - יהיה מעניין לראות, כרגיל מאז הגעת הז’ואאואים, מי יפתח בהתקפה לצד לבנדובסקי, ובעקבות חזרתו של RFA - גם מי יפתח בהגנה. באלדה, כלל הנראה, יחזור להרכב הפותח, אך האם קונדה יזכה למנוחה שלא קיבל מתחיל העונה? האם איניגו יזכה סוף סוף לחולצת הרכב?

התשובות אצל ליאור. הוא זה שקובע את ההרכבים, מסתבר.

הסגל של ברצלונה -

כאמור, צמד ה-“פ” ייעדר עקב פציעות.

צ’אבי לוקח איתו 20 שחקני בלבד למאיורקה, ולא משלים את החסר עם שחקני מילואים/נוער (כלומר - חוץ מהקבועים, שהם אסטרלגה, פרמין ולאמין).

לא פוסל בכלל 3-4-3 כדי לחפות על פרנקי.
קאנסלו הראה שהוא יכול להיות גם קשר נייד , לא כמו פרנקי, אבל בערך.
ראפיניה חייב לפתוח, הוא נח מספיק. הוא גם עוזר בהגנה הכי הרבה מכל שחקני ההתקפה.
צ’אבי מבטיח 2-3 רוטציות כל משחק, אולי הפעם הוא ינסה את זה על לבה. למרות שקשה לי להאמין אחרי הצמד.

בשנה ורבע שלבה בקבוצה הוא פעם אחת קיבל מנוחה? עזבו לא לשבת על הספסל, אלא לרדת [ לנוח במצב של חמש אפס בדקה 70 80 אני באמת לא זוכר.

אני ממש לא פוסל שנראה את רוברטו בהרכב. דווקא הוא יכול לתת מענה מול קבוצות מקומיות בכל הנוגע ליצירת מצבים וניידות. בהינתן העובדה שנראה שהשחקנים נראו סחוטים מול סלטה, אני חושב שזו רוטציה שעשוייה לעזור לנו.

אני תוהה מה נעשה גם באגף ימין. בהינתן העובדה שאין תחליף לקנסלו, מה עדיף? לנסות שוב את אראוחו בימין, ואיניגו יפתח באמצע? אנחנו לא במצב לטחון גם את קנסלו.

לגבי לבה אני אפילו לא הולך לנסות…

אני לא פוסל שמחר בלילה אני שובר את הטלויזיה שלי בתגובה :slight_smile:

יצא בדקה ה-91 מול אוסאסונה. אם זו לא מנוחה מספקת לשחקן בן 35, אני לא יודע מה כן.

הסתכרנתי והלכתי לטראנספרמארקט. הוחלף 6 פעמים ונכנס כמחליף 2 פעמים בשנה שעברה.
7 מתוך 8 משחקים שהוא לא השלים היו לפני המונדיאל. אחר כך הייתה הרחקה וביתר המשחקים למעט אחד הוא השלים 90 דקות. מאז 19 לפברואר לא הפסיד דקה.
אבל בארסה כבר עפה מליגת האלופות והיו לו רק 2 משחקים מול יונייטד באירופה. לא כמו עכשיו.

אוי נו תירגעו, צ’אבי הביא לו מלא דקות מנוחה במשחקי הידידות בקיץ:

זה בטוח יספיק לו לכל העונה עכשיו.

אם צ’אבי יעשה איתו מה שהוא עם כריסטנסן בעונה שעברה, הוא יחכה למשחק הכי חשוב ואז יספסל אותו.

טוב, עוד שעתיים-שעתיים וחצי נגלה האם המילה של חואן אמרתי שווה משהו.

רוטציות!
image

טיקי תכלס בטלגרם טוענים לפני כמה דקות שלבה אכן בספסל, ביחד עם לאמין.

ההרכב של ברצלונה -

צ’אבי הולך על ההפתעה ומושיב את לבנדובסקי על הספסל!

כריסטנסן וקונדה גם נחים, כאשר איניגו ו-RFA ואיניגו יפתחו במקומם במרכז ההגנה. בתקווה שהאחרון כשיר לגמרי ולא מסכנים אותו.

בהתקפה - ראפיניה, פליקס ופראן ינסו למלא את החוסר של הפולני, ולהראות שלפעמים אפשר גם בלעדיו.

בקישור - “ברוכים הבאים” לאלה שיישחקו למוות, לפחות עד החזרה של פדרי. כמה דקות רוברטו ו/או פרמין יקבלו היום בקישור, אם בכלל? כי סביליה ופורטו מחכות.

ההרכב של מאיורקה -

החלטה טובה לתת מנוחה לזקן .

מעניין כמה זמן יקח לגאבי לקבל את הצהוב, אני מקוה שישרוד את העשר דקות הראשונות.

ככה זה, מאז המהפך שליאור השתלט על הראש של צ’אבי הרבה דברים הגיוניים קורים. חבל שהוא לא השתלט עליו סופית.

או שצ’אבי התחיל לקרוא פה.
הרכב מצוין . השאלה כמה זמן ייקח לי לדרוש שיכניס כבר את לבנדובסקי כי צריך גול.

סעמאק איזו טעות מעפנה… אוף, למה אין חמישיות מנוחה? אפילו שלישיות זה בסדר, נמאס לי מרדיפה אחרי קבוצות קטנות שעוקצות ומתבנקרות (מעריך שזה מה שנראה עכשיו)

בעיני הטעות הקשה היא של רומאו ולא של טר שטגן שנתן כדור למקום הנכון.
רומאו פשוט חלם ולא הבין את המהלך והחליט לעזוב את הכדור ולא ללכת אליו.
עושה רושם של שחקן נשמה אבל פשוט לא לרמה.

הטעות היא מקרית לגמרי… זה משהו שקורה פעם באלף מסירות שוער ואין איך להתגונן מפני זה. קורה. מטומטם אבל קורה. גונדואן לעומת זאת…

יש לו עוד הרבה לאן להתקדם וכמה להשתפר, אבל איזה הבדל בין גאבי כקיצוני מונפץ, לגאבי כקשר. שחקן אחר.