מחזור 7: מסיימים בתיקו 2:2 מול מאיורקה בסון-מוש (ראפיניה, פרמין)

כן כי זה מכריח אותו להיות הרבה יותר מעורב במשחק ולא להתחבא מקדימה כמו שגונדואן עושה. השאלה היא האם יש לו מספיק נוכחות ופיזיות כדי להתמודד במרכז המגרש עם קבוצה קצת יותר חזקה.

שנים שמאטס מציל לנו את התחת. היום הוא נח.

איניגו ורומאו לא איתנו היום. גם באלדה. אני מקווה שמתישהו מישהו יסביר לו שהוא לא יכול לעמוד תמיד 5 מטר לפני שחקן יריב, ולקוות שהוא יחזור בזמן בזכות המהירות. הוא פשוט לא יודע להתמקם בהגנה.

גונדואן. 11 מסירות מדויקות מ-13. 19 נגיעות. בושה. גם רומיאו במשחק סופר חלש. מי שמנהל לנו את המשחק זה קאנסלו וראפיניה. היחידים שהגיעו היום לעבודה (טוב נו יחד עם גאבי)

השער השני הוא על רומאו, אראוחו ואיניגו. איזה גול מביך. 2 נגיעות מהשוער ועד הגול, ואף שחקן שלנו לא עושה כלום כדי להפריע להם. בדיחה גדולה.

בארסה ככ התאמצה למצוא מגן ימני ושכחה שגם בשמאל לא הכל חלק. כל עוד באלדה לא מתאפס על עצמו אין לנו מגן שמאלי העונה. נהדר.

אנחנו נאשים את כל ההחנקות הכלכלית של המועדון בידי המחבל ברטומאו. אבל זה שצ’אבי מצליח להוציא מכזה סגל 20 אחוז ואני נדיב, זה נטו על צ’אבי.

אם זה לא היה הוא, מזמן היינו בועטים בו. ויודעים מה אולי הגיע הזמן שלמרות הכל נשחרר אותו. שחקן ענק, מאמן רע, ממש

כל מה שרומאו יכול לעשות בנגיעה, הוא עושה ב-3, ואז כבר האופציות נסגרות. זה לא זה.

רק שבמקום זה מאריכים לו חוזה עד 2096.

הילד ענק, אבל אין פנדל. החלטה נכונה.

תרשמו: כשמשחקים עם 3 קשרים ו3 חלוצים כובשים. כשמשחקים עם 2 קשרים ו4 חלוצים לא כובשים.

עכשיו יגידו שהחילופים של צ’אבי עשו את ההבדל. עולם הפוך.

בבועה מגדילה שעשו אחרי שהשופט ביטל נראה שיש נגיעה בקצה של הקצה של הקצה של הצד של הנעל.

ועם 5 חלוצים כובשים שלושער ב 10 דקות.

אנחנו אוהבים להתלונן על שיפוט (ובצדק, לרוב), אבל אני לא חושב שיש ספורט קשה יותר לשיפוט מאשר כדורגל. החוק מראש עמום וכפוף במיוחד לפרשנות, כך שנדרשים לא פעם 10 הילוכים חוזרים מכל זווית אפשרית כדי להגיע להחלטה הנכונה, וגם אז - אם שני אנשים שונים יצפו באותם השידורים החוזרים - הם עשויים להגיע לשלוש מסקנות שונות לגבי השריקה הרצויה.

וכשלוקחים בחשבון גם עד כמה גורלית ההחלטה יכולה להיות בהשפעה ישירה על התוצאה הסופית של המשחק - בכלל צריך להיות חולה נפש כדי לקחת על עצמך את התפקיד (מה שסוגר מעגל יפה עם תחילת ההודעה שלי, ומסביר אולי את התלונות שלנו על השיפוט).

גאבי עושה משחק ממש טוב. גם כמו עכשיו בהגנה.

קונדה יותר גרוע מאיניאקי. הוא לא איתנו.

איניאקי מרטינז?

אגב, זה לא נאמר כאן, אבל צ’אבי מצא פטנט חדש - איך להוציא את ראפיניה מהמשחק בדקה ה-70, בלי להוציא את ראפיניה פיזית מהמשחק בדקה ה-70.

סביליה בחרה זמן לחזור לכושר הבקעה, עם חמישייה מול אלמריה, וגורמת לי לחשוש מאוד לא רק מרביעי הבא מול פורטו, בדרגאו, אלא גם מסביליה בשישי.

אין לי מה להוסיף יותר מידי, איבוד הנקודות היה רק עניין של זמן, והחרא הרגיל צף ועולה בכל משחק מחדש. ככה זה כשהשלם קטן מסך חלקיו.

נקודות האור היחידות הן גאבי במשחק לא רע בכלל, אבל די לבד, וזה שצ’אבי הכניס את פרמין ולא את רוברטו. כל השאר באמת זבל, כולל גונדואן במשחק חלש שני רצוף.

שאפו למאיורקה.

נ.ב. אם למאמן שלנו היו קוראים קומאן, ואלוורדה או סטיין…

תתנחמו בזה שלא קוראים לו אנצ’לוטי.

בחיי שאני לא מוצא היגיון. אחרי 2 מאניטות איך חזרנו שוב לשחק על אותה טעות של שנה וחצי?

פעם הקרב על האליפות היה על מי הקבוצה הטובה יותר, אחרי זה מי השחקן הטוב יותר, ואז זה הגיע למי הקבוצה הכי פחות גרועה. עכשיו? עכשיו זה מסתכם במי המאמן שהכי פחות פוגע בקבוצה שלו.

זו תהיה תחרות מרתקת.