מחזור 7: 3:0 קליל על לבאנטה בבית (ממפיס, לוק דה-יונג, פאטי)

אני חושב שאתם ממעיטים בערכו של המשחק הזה. אותה לבאנטה גם סיימה ב3-3 מול ריאל לפני חודש. פציעות או לא, גם אנחנו לא בסגל אופטימלי. העובדה שקומאן לא היה על הקווים גרמה לשחקנים להרגיש משוחררים יותר, ועוד לפני החזרה של פאטי (לגמרי סטאר ברמה אחרת. הוא לא צריך להיות מסי או אנדרס, כדי שיצא ממנו שחקן ברמה של תיאגו ואנחנו עדיין נרוויח ביג טיים) שיחקנו כדורגל. לא כדורגל מלהיב במיוחד, כי צילו של קומאן עדיין רודף אותם, אבל כדורגל.

לאחרונה התחילו דיווחים על כך שאנחנו לא יכולים לרשום מאמן חדש, כי מאמן נחשב במגבלת השכר שאנחנו חורגים ממנה. אולי זה ההסבר למה ההולנדי השפל עדיין פה. האמירות שלו אחרי גראנדה וקאדיס הן כתם על המועדון שלנו. ברור שאנחנו לא יכולים להתחרות על הצ’מפיונס, ולמרות שמאמן ברצלונה לא צריך להתבטא ככה גם אחרי באיירן, זה עוד היה מובן. אבל לדבר ככה אחרי גראנדה וקאדיס כאילו הן סיטי ופריז זה כתם שיקח לנו כמה שנים לנקות.

אני חושב שהמהלך האידיאלי יהיה לפטר את קומאן ולשים במקומו מישהו מהלה מאסיה עד סוף העונה. המקסימום שאנחנו יכולים להוציא מהעונה הזאת זה להריץ את פאטי, ריקי, גאבי, ניקו, אריק, באלדה ואראוחו וגם את דמבלה, פדרי, דה יונג ודסט שהם סהכ שחקנים צעירים וכבר כמה שנים משחקים בלי מאמן שיעזור להם להתפתח, תחת מאמן שיעזור להם להפוך לשחקנים שלמים יותר.

מאמן אחר צריך להביא עונה הבאה לפרוייקט חדש לחלוטין.

ככה נראית הרבע שעה הכי טובה של גאבי במשחק (לטעמי רבע השעה האחרונה של המחצית הראשונה): מדובר על נגיעות בכדור

image

וככה נראית הרבע שעה הטובה של ריקי (60-75 לפני שקומאן חיבל בו):

image

התפקיד של ריקי (ושל גאבי) זה לא ליצור סכנה אלא לנהל משחק, לוודא שיש הנעת כדור מהירה ופעלתנית, לוודא שמרכז המגרש בידינו ושאנחנו אדוני המשחק. מידת המעורבות של ריקי היא יוצאת דופן.

לא לפי קומאן שמנסה להחזיר את הקישור לשנות ה90 ולהתנהג איתם כמו מספרי 10 מאשר מנהלי משחק. בגלל זה הוא מנהל את הקישור עם שני אחוריים או אחד אחורי ואחד 50/50 כשתמיד יש קשר אחד שנמצא מתחת לחלוץ. זו טקטיקה מיושנת שכבר ויתרו עליה, הואיל והמאמנים ברמות הגבוהות מנטרלים בקלות שחקנים שמתבססים על היכולות האישיות שלהם.

התפקיד הזה לא סתם הלך מהעולם.

נקודה מעניינת… אז אולי זה ההבדל האמיתי בין ריקי לגאבי… אולי ריקי מתעקש לשחק את המשחק הברסאי הנכון וגאבי משחק את המשחק הקומאני הנחות. אולי בגלל זה קומאן מפחד מריקי. כי כשהוא משחק כל המשחק משתנה. אני ממש מקווה שקומאן לא ישרוף לנו את גאבי ופדרי וניקו ודמיר ומינגסה.

יש דיבורים על חברה מדובאי שרוצה לקנות את החוב של בארסה. אני מציע שישאירו את החוב אצלנו ורק יקנו את קומאן.

חברה מדובאי שרוצה לקנות את החוב של ברצלונה…

או שיש פה קאטצ רציני או שמדובר על האוהדים הכי מסורים של ברצלונה בכל העולם…

מה כבר יכול כבר לקרות???

Haven’t the dubi ppl suffered enough???

מסכים עם המשפט האחרון אבל לא כל כך מסכים עם המשפט הראשון.
אם זה לא התפקיד של ריקי לייצר סכנה, אז של מי? יש את ממפיס שיכול לייצר סכנה בעצמו, וזהו. הייתי מקבל את מה שאתה כותב אם מקדימה היו שלישיה של קילרים שיכולים לייצר סכנה בעצמם, אבל זה לא המצב. אני מצפה מריקי לקחת יוזמה, במיוחד כשיש מאחוריו שני פיבוטים, ולדחוף קדימה.
מצד שני, יותר חשוב בשבילו כרגע למלא אחר ההוראות של קומאן, מה שזה לא יהיה. אולי הוא ביצע את מה שקומאן ביקש, לא יודע.

אני מצפה שבברצלונה לפחות קשר אחד ייצר סכנה וימסור קדימה או שירוץ קדימה. ככה התרגלתי אפילו כשמקדימה היו שלושה קילרים.

כמה שערים ובישולים לאינסיטה ובוסקטס היו?
סתם שאלה…

כמה שערים ובישולים לפדרי הגדול מכולם יש?

תפקיד של ריקי זה לבנות מאחור.

ברגע שהוא יקבל מאמן נורמלי נקבל תשובה לשאלה.

אתה מפנה אותי לסטטיסטיקה של אינייסטה כדי להוכיח משהו? כאילו לא ראית אותו משחק.
מה שרשמתי אני לא מבקש מבוסקטס. אני מבקש את זה מפדרי, פרנקי ומחליפיהם.

אפילו כשיש את ניקו ובוסקטס מאחור?

אז כמה שערים ובישולים יש לפדרי הגדול מכולם, אימת הקבוצות ומלך העולם , תבדוק ותחזור אלי.

לגבי ניקו ובוסי זה תפנה למאמן, אני לא מאמן בברצלונה.

זה לא שריקי לא צריך להיות מסוכן אלא שלא זה מה שצריך לבחון אותו. בטח לא בכמה דקות שהוא מקבל בכל משחק

למה אתה מדבר על שערים ובישולים? זה לא מה שביקשתי.
הבאתי מפה של מסירות, וביקשתי שימסור יותר קדימה ולא רק הצידה. הגזמתי?

זה פדרי במשחק האחרון שלו מול אתלטיק בילבאו.

אתה יכול לראות את המסירות של ריקי כמה הודעות למעלה.

זה כמו CVC על סטרואידים. אמנם לא 50 שנה אלא רק 12, אבל במקום לקחת 10.95% מזכויות השידור, הם בעצם ישתלטו על בארסה כדי להחזיר לעצמם את ה 1.5B שהם מלווים לבארסה.
לפי דיווחים , בבארסה כבר סירבו בנימוס.

באתי ממש לאכול לך את הראש לגביי החשיבות של הנעת כדור מרחוק, ועל הפער המשמעותי בהתפתחות של השחקנים כשהם מוסטים מעמדת ניהול משחק של MEZZALA לעומת TREQUISTA, ולהסביר מה כל מושג אומר, אבל יצא לי שכתבתי על זה בעבר:

https://www.barcamania.co.il/החולייה-החסרה/

@mos56 , סלח לי שאני מצטט ממאניה, אבל לפחות זה תוכן שלי ואין לי מאיפה עוד לקחת את זה.

דימיטרי, אני מסכים עם זה שצריך קשר שישאוף למשחק יותר ישיר, אבל הקישור לא אמור לנוע ב: “או רוחב, או שליש קדמי”, אלא אמור להיות בילד אפ עם שאיפה קדימה, ומסתמן שיש לנו את חומר השחקנים שמתאים לזה. רק אין לנו את חומר המאמן שכל הנושא הזה זר לו בכל מקום בו הוא אימן.

תצטט מה שאתה רוצה מבארסה מניה. אני נגמלתי מהם. ממליץ לכולם :slight_smile:

דימיטרי אתה בהחלט צודק שאחד הפיצ’רים שחייבים להתווסף לקשר התקפי ברסאי בעידן המודרני זה היכולת לאיים על השער, אספקט במשחק שלכל הקשרים צעירים שלנו חסר.