8\1 ליגת האלופות :: 1-1 בסטמפורד ברידג'

מה זה הזלזול הזה בויליאן? הבחור הוא הבועט הטוב ביותר של צ’לסי כבר 3 עונות, כשרק מרכוס אלונסו מאתגר אותו איכשהו. המקרה עם הבננות המופלאות אתמול הוא שהן פגעו בקורה ולא ברשת, לא ההפך. הוא לא בעט מ-30 מטר. להשאיר אותו לבד על שפת הרחבה, גם אם דה חאה בשער, זו החלטה מטופשת ומסוכנת במידה שווה.

בוא נתפוס פרופורציות. 3 נצחונות, 3 הפסדים, ו6 תוצאות תיקו. זה המאזן של משחקי החוץ בצ’מפיונז של הקבוצה הכי טובה בכל ההסטוריה של הגלקסיות. בארסה של פפ. המשחק אתמול הוא תוצאה מצויינת מול קבוצה מסוכנת במגרש סיוטי. גם האיכות של המשחק הייתה רחוקה מלהיות מזעזעת אם מביאים בחשבון את כל המשתנים

35% דיוק לשער. 0.15 שערים למשחק. אפילו וויליאן עצמו מופתע מהתואר המפוקפק שהכתרת אותו. אם כבר, זה מעיד על ‘ההתקפה המיוחדת’ של צ’לסי בהנחה והבועט הכי טוב שלה זה וויליאן.

בקיצור, לא מסכים.

עריכה: הזאר בשביל ההשוואה משיג 0.35 גול למשחק ומדייק בבעיטות למסגרת ב44%. שלא לדבר שאם נעשה את החלוקה לבעיטות מחוץ למסגרת הסטטיסטיקה הגם ככה לא משהו של הברזילאי תצנח.

קולימביאיני, זה לא משנה לי מה הסטטיסטיקה שלו בליגה האנגלית. שחקן שבמחצית אחת בועט לך פעמיים מחוץ לרחבה והקבוצה שלך ניצלת בעור שיניה מלקבל בראש, אין שום מצב שאפשר לקבל ששחקן כזה יקבל עוד הזדמנות על חשבון הברון. . וזה לא שהוא עמד איזה שלושים ארבעים מטר מהשער .

הגול שספגנו הוא כישלון של הקישור ההגנתי נקודה. הויכוח מיותר

נ.ב השדר האנגלי בbt sorts אמר שלפני המשחק ווילאן אמר שהוא ינסה לבעוט מרחוק . אני באמת חושב שזה לא היה מיקרי וזה חלק מתוכנית המשחק של קונטה . הוא כל המשחק עמד על הקו וניסה לחפש עמדת בעיטה.

אתה ודאי יודע ששערים מגיעים לא רק בזכות יכולת בעיטה. שערים למשחק נתון לא רלוונטי לנושא.
בנוגע לדיוק, הזארד מן הסתם מגיע למצבי בעיטה טובים יותר מויליאן, כי הוא אשף בלסדר אותם לעצמו. לא חדש לי שהזארד שחקן טוב מויליאן. ומעולם לא טענתי שלצ’לסי יש התקפה מיוחדת.
לא יודע מאיפה הבאת את נתוני האחוזים, אבל אשמח אם תבדוק נתונים של שחקנים כמו הזארד, כריסטיאנו ולבנדובסקי, לעומת בועטים מצטיינים כמו פירלו, ז’וניניו או בקהאם. אני מניח שהאחוזים של הראשונים יהיו גבוהים יותר, אבל לאף אחד אין ספק מי בועטים טוב יותר. אם לא, טעיתי.

אני לא יודע מהי הגדרת בועט בשבילך. אם לא סטטיסטיקה אז מה אני יכול להביא? לקחתי את הסטטיסטיקה מהאתר של הפרמייר-ליג.

איני מזלזל בו לרגע, אבל הוא היה במוד של מסי. הלוואי בשביל צ’לסי שוויליאן שהם ראו זה הוויליאן האמיתי.

מוש - מסכים.

ההבדל בין כריסטיאנסן לבוסקטס :joy::joy::joy:

סטטיסטיקה שמטיסטיקה…
כל מי שראה ווליאן משחק ולא נכנס לאתר כל שהוא כדי לבדוק אחוז דיוק בבעיטה (נתון לא מכליל ולא מדוייק כי לאמלוקח בחשבון מרחק, זווית, תפקיד השחקן וכו’…), יודע בבירור שלווליאן יש בעיטה חזקה ומדוייקת להפליא.
מהבועטים הטובים מחוץ לרחבה שיש כיום בעולם ואת זה חצי עולם ידע עוד בטרם המשחק נגד ברצלונה.

תגובה לעניין! שמטיסטיקה…

“כל מי שמכיר… יודע ש…” בחיי שזו תגובה בזיונית. אין לנו פה אפילו אוהד צלסי אחד שרואה משחק אחר משחק שיחווה את דעתו. אבל אתה רביע יודע יותר טוב מכולם, אז אל תתן לעובדות לבלבל אותך. יפה.

וויליאן בועט נהדר, כל כך מדויק (6% דיוק מחוץ לרחבה מ2012) שההגנה נתנה לו לבעוט כמה שבא לו כהימור מחושב. להגיד שההגנה של בארסה לא עבדה טוב כי היא הגבילה בעיטות מחוץ לרחבה - סיכון מחושב והגיוני - קשקוש טהור. כן מתחבר לטענה הפשוטה של @mos56, כששחקן מדביק במשחק בהפרש של 10 דקות שתי קורות מחוץ לרחבה לא משאירים אותו לנסות שוב. בוסי לא נדבק לגופיה שלו בשער - הטעות היחידה אך הקריטית שלו.

חבוב, במקום לחלק לי ציונים פשוט תראה…
פשוט תראה

וזה נכון לנובמבר של לפני 3 חודשים.
מתוך 32 שערים יש לו 17 מחוץ לרחבה. רובם בבעיטות חופשיות או במצב דומה לגול ששם לנו.
הבחור עם טכניקה מעולה ועוצמה גבוהה וכובש בכמויות גבוהות מאוד מחוץ לרחבה.

זה גם עצוב ומצחיק באותו מידה, שהוא עוזר לנו יותר בקבוצות שהוא משחק נגדנו מאשר התקופה שהוא שיחק אצלנו.

כובש בכמויות אה? הקליפ הזה רק מבלבל אותך ומחזק את טענתי. לא מדובר פה בואן פרסי או למפארד, אפילו לא בקוטיניו, כולה בועט בינוני עם טכניקה איכותית. בועט שכמה מהבעיטות החופשיות שלו נכנסו כי הוא הגביה לרחבה ואף אחד לא נגע בכדור (והשחקנים הטעו את השוער), בועט שכבש כל כך קצת בעיטות על פני תקופה של חמש שנים לא נחשב לבועט גדול או מסוכן גם אם בפיפ"א נתנו לו ציון 90+ ב long shot.

מצטער, לא הרשמת אותי. וויליאן נשאר בינוני כמו שכמה מחברי אוהדי צ’לסי אמרו לי. זה כן, כשהוא תופס יום אז הוא שחקן מסחרחר. דריבל, מסירות מפתח (אספקט שהוא טוב יותר מבעיטה) וכן, גם בעיטה טובה - מה שקרה לו מול בארסה לצערנו, לשמחתנו מסי השבית את השמחה שלהם מהר.

זה בערב גם מה שאמרתי לחברים שלי לפני המשחק, סתם שחקן בינוני לא יותר, ואז הוא נתן משחק, הרבה בזכות החופש שקיבל מהקישור של בארסה. אבל סתם תפס יום טוב. זה קורה לו לעיתים.

זה לא משנה, גם את הבועט הכי גרוע לא משאירים חופשי לבעוט מחוץ לרחבה. גם אם זה היה פדרו או אזפיליקווטה.
יש תכנית משחק של לא לאפשר להכנס לרחבה ושהיריבה תבעט מרחוק, אך למרות שזה נחשב רחוק בראש שלנו כשזה מחוץ לרחבה אז זה לא באמת רחוק. לטעמי כל בעיטה במצב נוח של עד 25 מטר מהשער היא מצב מסוכן ולוויליאן היו 3 כאלה, בכולם היה חופשי לגמרי וזו טעות של ברסה.
וגם עזבו את זה. נגיד קרה פעם אחת ששחקן הגיע לעמדת בעיטה טובה ולא כבש, אז עושים התאמות כדי למנוע ממצב כזה לקרות שנית, לא רק שברסה לא עצרה זאת בפעם השניה אלא נתנה לזה לקרות גם בשלישית. ולא מדובר בסתם בעיטה לשמיים, 2 הבעיטות הרעידו את הקורה ואם אלה לא היו האות אזהרה מפני הבאות לא יודע מה כן.

לאחוזי הדיוק של וויליאן אין חשיבות (אגב הבועט הטוב של צלסי) יש חשיבות לעובדה שהוא פנוי פעם אחר פעם לבעיטה מאוד נוחה מלא רחוק בכלל וזהו לא הימור מחושב, זוהי טעות

אשקרה לזרוק חץ ולרוץ לסמן מטרה…
תראה לי כמה שחקנים כבשו יותר ממנו מבעיטות מחוץ לרחבה… ומוזמן לשמוט שתי הבעיטות שדיברת עליהם.

גולים ב-3 השנים האחרונות בבעיטות מחוץ לרחבה, ע״פ whoscored. ליגה וצ׳מפיונס בלבד.

• מסי - 19 גולים, 245 ניסיונות, 9,617 דקות, קרוב ל- 8% המרה
  • וויליאן - 10 גולים, 82 ניסיונות, 6,502 דקות, קצת יותר מ- 12% המרה
  • קוטיניו - 15 גולים, 206 ניסיונות, 6,917 דקות, קצת יותר מ- 7% המרה
  • כריסטיאנו - 12 גולים, 229 ניסיונות, 10,290 דקות, קצת יותר מ- 5% המרה

אז זה אומר שלוויליאן יש בעיטה הכי טובה מכל הארבעה. אבל כולם יודעים שאת מסי שומרים שני אנשים כמעט בכל רגע נתון. אז מי בועט טוב יותר? ואולי וויליאן קיבל בעיקר דקות נגד קבוצות קטנות?
אני הראשון שבעד להעזר בסטטיסטיקה, אבל צריך להתחשב פה באיכות המצבים, ועוד הרבה גורמים שקשה לדעת אותם. בכל מקרה, אינטואיטיבית המספרים האלה די מסתדרים לי (מישהו היה מופתע שרונאלדו בועט הרבה ומבקיע מעט?).
לפחות מצפייה בו, לדעתי הוא בועט טוב מרחוק. הייתי אומר אותו דבר גם על חאמס רודריגז, למרות שאני מניח שאין לו הרבה מאד גולים מרחוק בשלושת השנים האחרונות. פה מדד העין בהחלט משחק.

נ.ב
אם שחקן לא בועט ברמה של קוטיניו או למפארד, זה אומר שהוא בועט בינוני?

ואם שחקן לא בועט טוב אז תשאיר אותו פנוי מ20 מטר? ברמות האלה אין באמת בועטים גרועים. זה לא כדורסל שיש שחקנים שממש לא מפחיד לאפשר להם לזרוק ל3.
לא הייתי משאיר שחקן מהליגה הישראלית במקומות האלה פנוי.

לא משנה מה האחוזים שלו, להשאיר שחקן התקפה ברמות האלה לבד 20 מטר מהשער למצב בעיטה זאת טעות ענקית. זאת טעות ענקית אף יותר אחרי שפעם אחת הוא פגע בקורה. זאת טעות שערורייתית שפעמיים הוא פגע בקורה! בפעם הרביעית לפחות גם מסי וגם איניסטה חסמו אותו. לקח להם זמן ללמוד.

הגול של וויליאן הגיע מהבעיטה הכי קשה שהוא לקח במשחק. לכל אורך הדרך עד מטר לפני השער הכדור היה מחוץ למסגרת. זו הייתה בעיטה מדהימה, לא פחות.