מחזור 8: מקבלים בראש 4:2 מול אוסאסונה בחוץ (פאו ויקטור, לאמין)

בצל האירועים בצפון, ובכללי במדינה, אוהדי ברצלונה בישראל (וגם כמה אוהדי ריאל, משום מה) יתכנסו הערב כדי לצפות בניסיון של פליק וחניכיו להשוות את פתיחת העונה הטובה ביותר של המועדון (שיא שהגיע אליו טאטה “חולצה ירוקה” מרטינו).

אל מול ברצלונה, שמצב הסגל שלה נראה כמו רשימת הבכירים של חיזבאללה, תתייצב אוסאסונה. כיאה לקבוצה באסקית, כנראה שברצלונה תפגוש מולה אחוז גבוה מאוד של משחק קשוח, ו-100% של שחקנים ששם המשפחה שלהם הוא “גרסיה”. אוסאסונה מגיעה מהמקום השביעי, עם 3 נצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים, ועם יחס שערים של 8:11, לרעתה (כש-4 מה-11 היא חטפה מג’ירונה, ועוד 3 מראיו).

אצל קבוצתנו - פדרי יחזור ככל הנראה להרכב, כאשר השאלה החוזרת ונשנית היא “מי ינוח הפעם?”. רשימת המועמדים הישירה כוללת את לבנדובסקי, לאמין, ראפיניה, איניגו וקונדה. כאשר על האפשרות למנוחה של האחרון, הגיב פליק במסיבת העיתונאים לפני המשחק ב"חחחחחחחחחחחחח" מהדהד.

הסגל למשחק -

העתק הדבק לרשימת הפצועים, בתקווה שלא לעוד הרבה זמן -
פרנקי, גאבי, אאא"פ, אולמו, כריסטנסן, RFA, מאטס, ברנאל.

כנראה שיפתח כי אין ברירה ואיזו באסה -
פראן. או אריק. או שניהם.

יחזקו את הגנון -
יעקובישווילי והפרננדסים.

יעלה להתחמם כדי לחזור חם לספסל -
פאטי.

הרכבים משוערים -

מצד אחד - פליק כבר הראה שאי אפשר לצפות לחלוטין את ההרכב איתו הוא יעלה במשחק. מצד שני - כמה אופציות כבר יש לו?
לכן אני נוטה להאמין שפראן יפתח, על חשבון לאמין או ראפיניה, ואולי גם דומינגז, על חשבון איניגו (אם כי אולי עדיף פורט במקום איניגו, ואז קונדה באמצע, אבל אסור לחיות יותר מדי באשליות).

איילוש אני לא אוסיף כלום, כי מה שכתבת זה אחת מההודעות פתיחה היותר טובות ושנונות שראיתי מזה שנים. נסראללה מוציא ממך את כל הטוב.

מה אגיד על טקטיקה ותחזיות? הן ניתנו לשוטים.

ההרכב -

אמרתי לכם שאין אפשרות לנחש מה פליק יעשה -

לאמין, ראפיניה, איניגו, אסאדו ובאלדה מקבלים מנוחה, כאשר במקומם פותחים פראן ופאו ויקטור בהתקפה, דומינגז המחורר כבלם, החבר של @Cockroach_Crazy כמגן, ואריק כקשר אחורי.

חתיכת רוטציה.

פליק מגרד את קצה האפשרויות שלו לרוטציה, במצב הסגל הנוכחי. מקווה שזה לא יתפוצץ לו בפנים.

ההרכב של אוסאסונה -

איניגו, באלדה, קסאדו, ראפיניה וימאל על הספסל.
פליק עם רוטציה משמעותית למרות משחק שהוא תיאר כמשחק חוץ קשה.

לא כל כך מבין למה דומינגז מתועדף על פורט.
וגם לא מבין למה ויקטור פותח באגף. תספסל את לבה או תעלה את פאטי.

האמת שזה מעניין מסיבה נוספת: ברצלונה בעצם פותחת בלי אף שחקן כנף. בכלל. אפילו לא באלדה כגיבוי לזה שראפיניה מתחיל בספסל.

מעניין איך פליק מתכנן להתמודד עם הפקק(*) הזה.

(*) - כינוי למצב בו יש עומס מצטבר על מקום מסוים, ולפראן טורס.

ויקטור לא שיחק באגף במילואים?
לא חושב שפאטי יכול להתמודד עם העומס של לשחק באגף.

לרוב שיחק באגף שמאל אני חושב, כשגיו חלוץ מרכזי.
אבל אני חושב שהוא חלוץ מרכזי במקור.

הרכב מוזר, פליק לא מפסיק להפתיע. אבל משום מה אני סומך עליו יותר ממה שאני סומך על עצמי.

ההרכב הזה, אני חושש, הוא הצעד אחד רחוק מידי. אני מרגיש שפליק כל פעם עושה יותר ויותר רוטאציות, רואה שהוא can get away with it ולוקח עוד צעד. הפעם זה יותר מידי.

ההרכב הזה חלש מאוד. אני חושש שנפסיד את המשחק הזה.

וואי וואי הגזמה פראית… יותר מדי הרבה למלמים.

והחור בפינה השמאלית זה על איל, אני הסרתי אחריות.

בסופו של דבר אנחנו מדברים על קבוצה שכבשה 8 שערים ב-7 משחקים. נכון שבבית הם נראים משמעותית טוב יותר (3 ניצחונות ותיקו), ועדיין אני לא חושב שפליק הגזים פה. תמיד אפשר לעשות חילופים בהמשך.

1000093209

הסגל הזה מזעזע ואני תוהה אם זה רק בגלל הפציעות

אז למה עוד?

לי אישית זה מרגיש כמו הפסד ליגה הראשון. האנומליות היחידות זה היכולת של אוססונה להתמודד גם עם שלושה משחקים רצופים בפרק זמן קצר, והאם נראה איזו בתעלות משחקים שלא חשבנו או האמנו.

על הכדורגל עצמו קשה לי לבוא עם ציפיות. מי שמאמין מוזמן להדליק נרות לפדרי ולתת איזו תפילה שישרוד. יש לי הרגשה שינסו להוריד אותו כאילו הוא בכיר בחיזבאללה.

אם הפסד זה מה שיבוא, שיבוא.
מעדיף את זה על קרעים ברצועות וכו’.

אני מקבל את כל הרוטציות של פליק, כמעט, רק לא מבין למה לבה פותח כל משחק
אינגו חצי פצוע לאמין גם חטף אין לי תלונות על ההרכב מלבד לבה.

לבה נותן הכי פחות מאמץ, סביר להניח שהוא צריך הכי פחות מנוחה.

למה סמל נייק על החולצה שלכם נראה כאילו לקח ויאגרה ? :thinking:

נייקי על הפנים בעיצוב מדים.
רוב הזמן זה מזעזע

טוב, אז פליק מעדיף מנוחה על ניצחון. גם סוג של אסטרטגיה.