מחזור 8: מקבלים בראש 4:2 מול אוסאסונה בחוץ (פאו ויקטור, לאמין)

חאבי מיגל:

“לשחק עם פראן טורס זה יותר גרוע מלשחק עם 10 שחקנים”

פליק החליט שכדי לעצור את מגיפת הפציעות הוא משחק רוטציות בלי קשר למשחק עצמו. הוא עושה חכם ונכון. זה יעלה לנו בנקודות אבל זה עדיף על עוד ילדים פצועים.

ועם פראן, מרטין ודומינגס? קצת לא הוגן היתרון המספרי המשוגע הזה של אוסאסונה.

לפדרי אין עם מי לשחק. הוא צריך להחזיק מעמד, איכשהו, עד שכל הבלונדינים שלא קוראים להם “פבלו טורה” יחזרו. אחרת לא יעזור שום קסם של הבחור.

אם כבר זורקים את המשחק לפחות שיהיה מעניין - שיעלה עם ילדים שאולי יפתיעו ולא עם טורה ופראן שכבר לא ייצא מהם הרבה

השער השני של אוססונה היה חייב להיפסל.
דריכה ברורה על הרגל של פאו ויקטור בחטיפת הכדור.
כבר פסלו לנו שער מדריכה הרבה יותר קטנה של קונדה, ולויניסיוס נתנו פנדל על דריכה בלי הכדור בכלל.
ביזיון

שמתם לב שמהדקה 25 בערך המערך השתנה?
אריק משחק בלם. קונדה הרבה יותר למעלה.
אני חושב שזה בפעם הראשונה ואני לא מבין את זה.

צריך להגיד את האמת - פליק ויתר על המשחק, ועוד פעמיים: בהרכב שעלה, ובחילופים. זה שלבנדובסקי יצא (ולא הפקק), ודומינגז נשאר לראות דשא 90 דקות יותר ממה שהוא צריך, סימן אולי יותר מההרכב עצמו. אבל מעבר לכל, פליק פשוט ויתר על האגפים, והשאיר את פדרי לשרוד לבד מול כל האמצע של אוסאסונה, ואת לבנדובסקי לחוות פלאשבקים לבדידות שהוא חש תחת צ’אבי.

זה המשחק הראשון שיירשם תחת פליק, שלא בצורה חיובית. בכלל. התפרקות קלאסית של ברצלונה, במשחק גרוע מאוד, בהמשך ישיר למשחק מול חטאפה. משחק בו כלום לא הלך, כי שום דבר אפילו לא ניסה ללכת. אפשר לתרץ הרבה את ענייני הסגל החסר מאוד (והוא באמת במצב קטסטרופלי), אבל למה קונדה לא עבר לאמצע ופורט לעמדת המגן, למשל?

צריך לומר עוד אמת - מרטין ודומינגז פשוט גרועים. ממש ממש גרועים. אחד עקום, השני עושה חורים בגדלים תנ"כיים. ניסיתי לאורך כל המשחק לראות מי “מנצח”, ואין לי הכרעה. שניים שלא ראויים ללבוש חולצה של ברצלונה, שהוזמנה מסין, במשחק בשכונה. גם פבלו טורה צריך להיקבר בקצה הספסל כשהקשרים האחרים יחזרו. ופראן…טוב, די. זה כמו לבעוט בגופה.

ברצלונה תגיע ליאנג בויז כשהיא כבר על אדי השחקנים הכשירים האחרונים, כשלפניה יש עוד 2 משחקים עד לעוד פגרת נבחרות מפחידה, כלשאחריה אמורים להתחזק ב-2-4 שחקנים שאמורים לחזור לכשירות.
אז יש תקווה. אולי.

“אמרתי לכם” שהיה יכול להיות עצוב, אם זה לא היה צפוי.
שחקן גמור.

בסופו של דבר רק שלושה שחקנים קיבלו מנוחה: באלדה, לאמין ראפיניה.

פשוט יש לנו אינסוף פציעות: טר שטגן, אראוחו, כריסטנסן, מרטינז, ברנאל, פרנקי, אולמו, טומטום ואאאפ.

בסופו של משחק בלהות של מרטין ודומינגז גמר לנו את המשחק, ופחות ההתקפה שם הצלחנו לכפר על פראן טורס אחרי החילופים.

אפשר היה לשחק אחרת, עם פורט כמגן קונדה כבלם אבל אם פורט היה משחק לא טוב, וקונדה היה משחק פחות טוב כבלם אז היינו באים בטענות על זה.

צריך להתפלל לשרוד עד הפגרה, ולקוות שפרנקי ואולמו יחזרו. ואולי גם כריסטנסן. הוא יהיה שדרוג עצום להגנה. אני מאמין שצ’צ’ני לא יצטרך יותר מיומיים כדי לקחת את אפודת השוער הראשון.

חרא של משחק,

1000093214

אל תשכח את גאבי. סתום סתום, אבל יש לי הרגשה שהוא יפרח תחת פליק. וגם אם לא - הוא לפחות יכסח כמה בדרך.

ואתה שוב מזלזל באאא"פ. הבנתי.

בגדול את רוב הביקורת אני מקבל, אבל בעיני אין לפליק ברירה. יש לי ביקורת נקודתית על פראן ולבה אבל אני גם הפעם מאשים את מי שבנה את הסגל.

פליק מתפעל קבוצה על אדי דלק.

אם לא היינו מפסידים למונאקו עוד היתי בעד גם נגד יאנג בויז לעלות עם הרכב לא הכי חזק.

וגם צריך לומר את זה. מתחילת העונה רואים בבירור שמישהו שם בהנהלת הליגה החליט שקבוצה מסוימת תזכה באליפות. כבר ראינו עונות כאלה בעבר, וככל שהמירוץ יותר צמוד הטעויות יותר ויותר בוטות.

עם שופט לא מוטה, אז למרות כל הפציעות, הרוטציות הטעויות ופראן לא היינו מפסידים.

מאמן שלוקח אחריות, ולא מאשים את כל העולם. מוזר.

שלא לדבר על זה שהוא לא הורחק אפילו פעם אחת!

אם צ’אבי היה המאמן לא הייתי נרדם כל הלילה אבל מאחר וזה פליק המשחק היום לא מזיז לי בכלל.
זרקנו את הנקודות תמורת כשירות ואני סבבה עם זה.
אולי היה אפשר לשקול לעשות את זה מול יאנג בויז, אבל אחרי ההפסד מול מונאקו אנחנו חנוקים בטורניר הזה וחייבים את הניצחון.

מעבר לזה לפחות למדנו סופית שאי אפשר לסמוך על דומינגז, מרטין וטורה(אבירם ברוכיאן הספרדי). פניה כבר הוכיח את זה בעונה שעברה. אם מתכוונים להמשיך ברוטציה, צריך להתקדם לכישרונות הבאים בתור בלה מאסיה.

ואיזה גול יא מסי, אה… יא ימאל.
סתם. יא קרבחאל!

כמו שאמרתי בקיץ, למכור את פיי, אחרי שהבלם הטוב האחר שהיה לנו בנוער (נטלי) ברח לדקו, זו הייתה טעות גדולה, שהשאירה אותנו בסיטואציה הנוכחית עם דומינגז. כמו שאחרים אמרו, גם ההחלטה לגבי ואייה לא ברורה. מרטין נוראי.

זה פשוט ענייני פיירפליי שווי שוק. יכולנו לקושש גורואים על פיי ו-וואייה, זה הכל.

אין לי המון להגיד על המשחק שיכול להוסיף על הנאמר. נוצר רק לחכות שנצליח לשרוד את שני המשחקים שנשארו עד הפגרה.

ברור לי שזו הייתה המטרה - אבל זו הייתה טעות. היה אפשר למכור את לאמין, ולקושש הרבה יורואים. לפעמים היורואים לא שווים את זה

בקצת משחקים שהוא שיחק בהם אולמו נראה נפלא, ושדרג משמעותית את סט היכולות של הקבוצה.

הבעיה שלנו היא הרבה מעבר לפאייה, ואייה או קאסייה.

• השוער הראשון שלנו פצוע.
  • שניים מתוך שלושת הבלמים הבכירים שלנו פצועים (יש שיגידו שני הבכירים).
  • גם המחליף הראשון בעמדה הזאת פצוע.
  • שלושה מתוך ארבעת הקשרים הבכירים שלנו פצועים.
  • שני המחליפים הבכירים בקישור פצועים.

תוסיפו לזה ש:

• השוער השני מלכתחילה חלש מאוד.
  • אין לנו מחליפים בעמדות המגנים.
  • המחליף הבכיר שלנו בהתקפה פרען טורס. פרען מאוד.

לקחת קשה את האמירה של טיטי. הרי מה שהוא אמר זה בערך להזכיר ש 5=5, תוך הפרזה כמובן כי עבור קרבחאל זו עונת השיא ההבקעות ועבור לאמין זו העונה הראשונה המלאה, כשהוא מעשית עדיין לא בוגר. מזל שלאמין לא קורא את השטויות האלה…
בנוסף אציין שגם לקרבחאל היה בשנה שעברה שער דומה לזה של לאמין אתמול. אבל בוא- אין (לי) שום טענה שלאמין יתרום בקריירה את אותה כמות גולים שקרבחאל נתן. מעניין מתי ההשוואה הזו תינטש מחוסר רלבנטיות בעונות הבאות. ונקווה שגם על ידי טיטי כי זה לא מנחס את הילד, להיפך.

2 בלמים בכירים - ידוע.
מי המחליף הראשון?