מחזור 9 :: 2-0 על ויאריאל. קרבחאל גמר את העונה

לקראת ויאריאל

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק נגד ויאריאל במצב רוח רע מאוד והיא חייבת “להגיב” לאחר ההפסד 1:0 לליל ביום רביעי ולצאת לפגרת הנבחרות בתחושה טובה. זה היה שבוע סוער שהחל עם התיקו המתסכל בדרבי עם ספיגה ברגע האחרון (1:1) ונמשך עם הפסד בכורה ב-2024-25 וגם הראשון מזה 36 משחקים. כעת “השקר” התגלה, הקבוצה שלנו לא משחקת מספיק טוב, וריאל שרוצה להתחיל רצף חדש – צריכה לעשות ריסטארט. הפעם הקולות מחדר ההלבשה הם אחרים וחובת ההוכחה על ריאל, נגד יריבה שעשתה לה את המוות יחסית במשחקי הבית בעונות האחרונות על אף ה-1:4 אשתקד (וכמה שברהים דיאס חסר). הצוללת היא היריבה האחרונה שניצחה בברנבאו, איי שם באפריל 2023. “זו יריבה חזקה שיודעת מה לעשות עם הכדור ועומדת נהדר על המגרש. מחר יהיה לנו משחק קשה אבל גם הזדמנות לקבל גרסה טובה יותר מהקבוצה, להתחיל מחדש, לשחק כדורגל טוב שוב ולנצח”, אמר קרלו אנצ’לוטי שחטף ביקורת גדולה השבוע. הוא הבהיר כי “אינו מודאג בכלל”.

מסיבת העיתונאים הייתה עמוסה בדברים שצריך לשפר, מסר שחזר על עצמו בכל מיני דרכים שונות – השחקנים הבינו שככה זה לא יכול להימשך, הייתה ביקורת אישית שזה תמיד טוב וההפסד אולי ישפיע בצורה חיובית. “כל אחד יכול להגיע מה שהוא רוצה. הביקורת נכונה בהתחשב במשחק האחרון. לפעמים הפסד – ואף אחד מאיתנו לא אוהב להפסיד – מוציא ממך משהו אחר”, אמר, והודה שאולי הרצף הארוך הזה גרם לשחקנים לחשוב שהם בלתי מנוצחים וזה כמובן לא נכון. הוא מתבסס על הדקות האחרונות נגד ליל בהם הקבוצה באמת התאמצה והייתה קרובה להשוות. “נוכל להגיד שההפסד היה טוב אם נצא לרצף חדש ונדבר שוב עוד 40 משחקים. יש לנו את כל הביטחון שבעולם. אנחנו העצובים ביותר כשאנחנו מפסידים אבל אנחנו גם אלה שמחפשים את הפתרון. ההפסד הקודם עשה לנו טוב”, אמר.

ואולי כשבפנים משהו לא עובד תגיע תמיכה מבחוץ – טוני קרוס לא חוזר לשחק כדורגל בריאל אבל הוא הודיע שיהיה אורח הכבוד במשחק מחר בסנטיאגו ברנבאו, יצפה מהיציע ואולי זה יכניס קצת התלהבות בקבוצה שלנו. זה יהיה ביקור ראשון של קרוס בברנבאו מאז ה-25 במאי, משחק הפרידה נגד בטיס. לא דווח בינתיים האם המועדון מכין לו איזה טקס נחמד, אבל הגרמני דיבר בפודקאסט שלו ואמר דברים מפתיעים – זה נחמד שמזכירים אותו אבל צריך להפסיק עם זה. “ריאל התגברה על עזיבתם של אגדות כמו כריסטיאנו רונאלדו וסרחיו ראמוס וכך יהיה גם הפעם. אני שמח לדעת שהייתי חשוב אבל זה חוסר כבוד כלפי האחרים להזכיר אותי כל הזמן וההחלטה שלי נלקחה”.

בינתיים קרלו נשאל האם חסר לריאל שחקן שמזיז את הכדור ועל כך שמערך ארבעת הקשרים כשל ואמר: “אני לא מסכים. ללוקה מודריץ’, פדה ואלוורדה, אדוארדו קמאבינגה, ג’וד בלינגהאם – לכולם יש את היכולת הזו. יש לנו מגוון רחב. עד עכשיו אנחנו לא ממש מראים את זה אבל שום דבר לא חסר לנו בסגל”, אמר. זכורה בעיקר הביקורת של פדג’ה מיאטוביץ’ על כך שהקישור אפור מאוד. הוא ביקש שוב אינטנסיביות עם הכדור, לשחק מהר יותר ולהגיע לשחקני ההתקפה מהר יותר. “הסכמנו על העובדה שחסרה לנו אינטנסיביות, צריך לנוע מהר יותר”. הוא הוסיף כצפוי שלא מעט שחקנים לא נמצאים ברמה הרגילה שלהם ואין “רמז” ברור יותר מזה. ויניסיוס ג’וניור לא דומה לעונה שעברה, קיליאן אמבפה לא מביא ערך מוסף. ג’וד אמנם משחק בעמדה אחורית אבל בשנה שעברה כבש כבר שישה שערים והעונה אין לו. מעבר לכך כל כך הרבה איומים של ריאל מדריד נבלמו על ידי שחקני ההגנה.

אמבפה יחזור להרכב לאחר ששולב רק כמחליף נגד ליל. המאמן נשאל על כך שלא זומן לסגל נבחרת צרפת ואמר שהוא לא מתערב בהחלטות, לא מגיב על זה והוא אכן לא במאה אחוז. “אני לא יודע אם דידייה דשאן דיבר איתו אבל כן יודע שהצוות הרפואי שלנו בקשר עם הצרפתים”. לא רק אמבפה יחזור להרכב אלא גם רודריגו שקיבל מנוחה מוחלטת בצרפת ולא שולב בשל כאבי גב. הוא התאמן כרגיל. אנדריק לא ימשיך ב-11. ריאל תחזור למערך ה-4:3:3 שלה ככל הנראה. גם אדר מיליטאו שנאלץ להתחלף והיו דיוויחים על כך שהוא פצוע – זמין ויפתח בהרכב. הביקורת על פרלאן מנדי מתגברת, בעיקר המהלך ההוא שהיה יכול לבעוט ולבסוף הפגין שלומיאליות, איבד כדור ובסוף חטפנו, אך לא נראה שקרלו יזוז מדעתו. אנצ’לוטי שוב חזר על אותם הדברים שאמר על ארדה גולר – התחרות שלו קשה ולכן הוא ממעט לשחק. אשתקד נציין שהוא כבש צמד נגד הצוללת ב-4:4 המשוגע. לחפש את הפיתרון זה טוב ויפה – השאלה אם ריאל תמצא אותו, כאן ועכשיו. מעל עשרה משחקים העונה וזה כבר פרק זמן הגיוני לשאול שאלות, להעביר ביקורת ולדרוש שיפור. אין עוד הרבה זמן עד לקלאסיקו…

ריאל מדריד - הרכב משוער: אנדריי לונין| דני קרבחאל, אנטוניו רודיגר, אדר מיליטאו, פרלאן מנדי| אורליאן טשואמני, פדה ואלוורדה, ג’וד בלינגהאם| רודריגו, ויניסיוס ג’וניור וקיליאן אמבפה

מה המצב ויאריאל?

ויאריאל מגיעה למשחק בכושר טוב אחרי ניצחון ביתי 1:3 על לאס פלמאס שהיה השלישי שלה בארבעת המחזורים האחרונים. הצוללת של מרסליניו שממשיך עונה שנייה בתפקיד לאחר שהביא למפנה אשתקד, הייתה שותפה לאחד ממשחקי העונה כשגברה 3:4 על סלטה ויגו. אם ויאריאל עשתה לעצמה מנהג שלילי לפתוח עונה בעצלתיים הרי שהעונה זה ממש אחר מה שמגביר את הביטחון. היא מדורגת במקום השלישי - נקודה מתחת לריאל מדריד, עם מאזן לא רע של 17 נקודות מתוך 24, כשהיא כובשת כבר 17 שערים. זו פתיחת העונה הטובה ביותר שלה מאז 2013-14. “ויאריאל השיגה ניצחון מוצדק וחשוב כדי למקם את עצמה שלישית לפני המשחק נגד ריאל, בעיקר בזכות הובלתו של אלכס באנה”, נכתב בסיקור הניצחון על לאס פלמאס במארקה. הציפייה שבעונה בלי אירופה נראה את הצוללת גבוה-גבוה במעלי הטבלה. כמובן שהיו לא מעט שינויים בסגל אבל בצוללת לא מתלוננים. לא על זה, לא על מכת ההיעדרויות, פשוט עובדים קשה ונהנים.

אז מצד אחד התקופה הטובה מביאה לביטחון שיא ו-ויאריאל היא האחרונה שניצחה את ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו. המגן סרג’י קארדונה אף ‘מזהיר’ – “נראה ויאריאל אמיצה מאוד בסנטיאגו ברנבאו. אנחנו רוצים לצאת לפגרה עם ניצחון ומאמינים שזה אפשרי. יש לנו את התנאים לנצח את ריאל, אנחנו מגיעים בזמן טוב מאוד” (הוא גם החמיא לריאל כמובן). מנגד צריך קצת לסייג. הצוללת הושפלה לא מזמן 5:1 בביתה נגד ברצלונה במשחק הזוי בו גם פציעתו של מארק אנדרה טרש טגן לא עזרה לה למזער נזקים. כמובן שזה יכול לקרות. אולם ויאריאל סיימה בתיקו 2:2 גם נגד אתלטיקו מדריד. והיא ספגה 15 שערים – שזה המון-המון, רק שתיים בספרד ספגו יותר ממנה (כמעט שני שערים בממוצע למשחק). כדי להצליח ויאריאל תהיה חייבת למצוא את האיזון כפי שאומר המגן. לא פחות מאלף אוהדים ילוו את הקבוצה למשחק הזה – נתון יוצא דופן עבור הצוללת מה שמעיד על ההצלחה הגדולה שלה כפי שאמר מרסליניו. “זה סיפוק עבורינו. זה תמיד שילוב. הקבוצה צריכה לתת לקהל תחושה טובים והאוהדים מגיבים בדחיפה אדירה ותמיכה. זה מעגלי. נרצה מאוד לתת להם סיפוק”.

במשחק האחרון נגד ריאל מדריד, כמובן שלוויאריאל היה כוכב ענק בדמות אלכסנדר סורלות’ שהרשית רביעייה. החלוץ איננו והוא כבר באתלטיקו בתמורה ל-32 מיליון יורו. גם ארנאוט דנג’ומה שפתח את העונה טוב לא נמצא וכן השוער פיליפ יורגנסן שנמכר לצ’לסי, אך הצוללת מסתדרת עם השינויים בסגל. מה שכן, מכת הפציעות לא מרחמת. למשל החלוץ איוסה פרס שהצטרף מבטיס ופתח בסערה עם שישה שערים. הוא לא הצליח לחזור בזמן וכך גם דניס סוארס. הקפטן ג’רארד מורנו לא שיחק מאז המחזור השלישי, לא מצליח להילחם בפציעות ויש לו רק 116 דקות – אבדה גדולה לא רק לצוללת אלא לכל הכדורגל הספרדי. מי שעשה צעד קדימה הוא הקשר אלכס באנה שהחמיץ פנדל במשחק האחרון אבל זה היה שולי שכן הוא כבש ובישל וכל זה כמחליף. “אחד הקשרים הטובים באירופה”, נכתב עליו, הוא עם חמישה בישולים ב-512 דקות ויחזור להרכב. איוסה חסר? מרסליניו לא מתלונן. “זה הכדורגל והמאמן צריך לחשוב על אלה שהם פנויים ולא על אלה שאין לו. לא נחפש תירוצים, הסגל טוב ואנחנו סומכים על כולם לגמרי, הרעיון שלנו תמיד קולקטיבי”.

העונה ויאריאל מגלה אופי כפי שניצחה את סביליה בדקה ה-95 וכן את מאיורקה, משחקים אותם ציין מרסליניו במסיבת העיתונאים ודווקא בחוץ המאזן שלה טוב יותר עם עשר נקודות מ-12 אפשריות. “אנחנו מתמודדים עם המשחק בהתלהבות רבה”, אמר המאמן מרסליניו. “אלה המשחקים שכולם אוהבים. זה משחק גדול, ריאל הפסידה אחרי 37 משחקים ואני בעצמי כבר לא שולט בספירה הזו. בליגה אני חושב שהם לא הפסידו בברנבאו מאז 2023 אז ויאריאל היא זו שניצחה. אנחנו משחקים טוב ורוצים להראות את הרמה הטובה ביותר שלנו, ולאורך כל המשחק”. הוא לא שותף לביקורת על ריאל מדריד: “הם ניצחו וזכו כמעט בהכל בעונה שעברה והחתימו את אמבפה אבל אי אפשר לצפות שינצחו בכל משחק בארבעה שערים. אף קבוצה לא מנצחת בצורה נוחה כרגע, זה טבעי שסובלים בכדורגל, למעט ברצלונה”. לדבריו למרות שזה קרב בין המקום השני לשלישי הרי “שווי אריאל לא נמצאת בלבל הזה. אבל הוספנו הרבה נקודות בשלב הזה ואנחנו מרוצים מאוד, אני גאה בשילוב בין הצעירים לוותיקים שלנו”.

המאמן הבהיר כי לא יבצע שינויים רבים. “כשדברים מתנהלים כמו שצריך – המאמנים לא משנים”, וסייג כי אפשר לראות תזוזות קלות בשל מצבים ספציפיים והרצון הוא לא להעמיס על אף שחקן יותר מדי. ברור למשל שבאנה יפתח בהרכב וגם סאנטי קומסנייה שיחליף את פפה גויה. ירמי פינו שב מפציעה ויכול להוות אופציה נהדרת מהספסל. בחוד נראה את תירנו בארי הצעיר בן ה-21, ואין ספק שהצוללת היא קבוצה צעירה ומלהיבה, וכן את ניקולא פפה, שחקן הרכש היקר ביותר בתולדות ארסנל שנכשל טוטאלית אצל התותחנים ויקווה לשקם את הקריירה שלו. בניס ובטרנזונספור זה לא ממש עבד לו עד עכשיו. ראול אלביול הוותיק בן ה-39 עדיין כאן וראוי למילה טובה, משחק פחות אבל כמובן שהוא נכס. לא נראה שהצוללת תשנה משהו בחלק האחורי על אף שהיא סופגת המון.

ויאריאל - הרכב משוער: דייגו קונדה| קיקו פמניה, לוגן קוסטה, אריק באיי, סרג’י קארדונה| דני פארחו, סאנטי קומסנייה, איליאס אחומש, אלכס באנה| תירנו בארי וניקולאס פפה

היסטוריה ומפגשי עבר:

זה יהיה המפגש ה-25 בין ריאל מדריד לוויאריאל בסנטיאגו ברנבאו כשהראשון נערך במחזור הפתיחה בעונת 1998/99 וראול אותת על כוונותיו להיות הפיצ’יצ’י עם צמד בדרך ל-1:4, כולל שער נהדר בחיתוך לאמצע ובומבה ברגל שמאל לחיבור. 1:4 זו גם התוצאה שראינו בעונה שעברה במחזור ה-17, משחק מעולה של ריאל שלצערה איבדה את דויד אלאבה שקרע את הרצועה הצולבת באותו ערב. בלינגהאם כבש ראשון, רודריגו הכפיל וקצת אחרי שחוסה לואיס מוראלס צימק - הגיע בונבון אמיתי של ברהים. מודריץ’ חתם את התוצאה הסופית ארבע דקות אחר כך. דיברנו על כך שריאל קצת מתקשה נגד הצוללת בעונות האחרונות. אם נביט על המשחקים מעונת הדאבל של זינדין זידאן ב-2016-17 - ערב בו רצף הניצחונות הרצופים בליגה נקטע (16 - כולל סוף 2015-16) עם 1:1 - אז ריאל ניצחה רק בארבעה משמונת המשחקים. כעבור שנה הצוללת עשתה היסטוריה עם ניצחון בכורה בברנבאו - 0:1 במחזור סיום הסיבוב ב-2017-18 עם מתפרצת גדולה של פאבלו פונראלס. המשחק בעונת 2018-19 ייזכר לעד בזכות צמד אגדי של מריאנו דיאס ושער נוסף של חסוס ואייחו - זה נגמר 2:3- פריט לאספנים. כאמור, הצוללת האחרונה שניצחה במקדש עם 2:3 תוצרת סמואל צ’וקווזה שכבש צמד והקשה מאוד על נאצ’ו באותו ערב. במחזור ה-28 בעונת 2022-23 כשבאותה העת הליגה כבר הייתה אבודה. ליגה שלא הייתה אבודה היא עונת הקורונה 2019-20, ריאל הוכתרה מחזור אחד לסיום לעיני אצטדיון די סטפאנו הריק עם צמד של בנזמה בדרך ל-1:2.

מעשה האומן של ברהים. איזה כיף היה

וברצינות המשחק הזכור ביותר בין ריאל לוויאריאל לא היה ניצחון גדול אלא דווקא תיקו 3:3 – מחזור אחד לסיום 2005-06 כשהברנבאו נפרד מהאגדה זינדין זידאן. דייגו פורלאן וג’וליו בפטיסטה להטו עם צמדים כשהצרפתי כבש את ה-2:2 הזמני בנגיחה אחרי בישול של דיוויד בקהאם. כל האצטדיון לבש חג עם חולצות וצעיפים של הצרפתי ואוהדים אפילו בכו. הניצחון הכי גדול של ריאל על הצוללת היה 2:6 בעונת 2009-10, גלאקטיקוס2 עם מנואל פלגריני בסיבוב השני. כריסטיאנו כבש, צמדים לקאקה ולגונסאלו היגואין ופנדל לצ’אבי אלונסו. המאזן ב-24 משחקי הבית בהם ריאל היא המארחת עומד על 16 ניצחונות לריאל (67%), שש תוצאות תיקו (25%) ושני ניצחונות לוויאריאל (שמונה אחוזים), יחס שערים 26:58 לטובת ריאל. משחק שגם כדאי לדבר עליו איי היה ב-2000-01 – 0:4 גדול תוצרת גוטי עם שלושער כולל שער אחד ענק מהאוויר בהקפצה מעל השוער אחרי מסירה של רוברטו קרלוס – היו ימים. מסוף העשור הראשון של שנות ה-2000 – ניצחון 2:3 יפה עם שער של ווסלי סניידר (2008) ועד ל-2:4 בעונת הדסימה – ריאל רשמה שישה ניצחונות רצופים נגד הצוללת בבית וזה הרצף הטוב ביותר שלה. היה שם שלושער של כריסטיאנו בעונת 2010-11 בניצחון 2:4 וכעבור שנה ריאל סגרה עניין עם שלישייה בחצי שעה. מי שכשל במשימה כזו הוא פאביו קאפלו שבמחזור הפתיחה בעונת 2006-07 השיג רק תיקו ביתי. המאזן ב-48 המשחקים בסה"כ בליגה הוא 6:25 לריאל בניצחונות ועוד 17 משחקים שהסתיימו בתיקו, יחס שערים 53:98 לטובת ריאל

כמה לא מפתיע, הייתי עצבני אחרי הדרבי, תכפילו את התחושה הזו פי שניים אחרי ההפסד העלוב נגד ליל והנה יום משחק מגיע ואני כבר לא יכול לחכות לשעה 22:00 למרות שאני יודע מה בתפריט שלנו. אולי נחזור לנצח אחרי מה שמרגיש כמו הרבה זמן – אבל הכדורגל והגישה לא ישתנו. אני כן נזכר בשער האדיר של ברהים דיאס נגד ויאריאל במשחק הקודם – ניצחון 1:4 די לא שגרתי מול הצוללת שהפכה למנחוס רציני ולראייה 2010-11 היא העונה האחרונה שניצחנו אותם פעמיים – ומחייך. כמה שהוא חסר.

אני לא מבין למה צריך להפסיד ורק אז מסיקים מסקנות, אם בכל המשחקים לא שיחקנו טוב על כר הדשא, היכן השאפתנות, עקומת הלמידה, הרצון להשתפר, אבל ניחא. אני גם לא אוהב את הדיבורים האלה במסיבת העיתונאים. ראיתי שהפעם העיתונות פחות חסכה מקרלו אנצ’לוטי. הוא לא מוציא כלום מהסגל האדיר של ריאל מדריד וסלחו לי – לכל הקבוצות חסרים שחקנים בעונת הפציעות הזו. אנחנו משחקים הכי פחות טוב מבין קבוצות “הטופ” של אירופה או אלו שמתיימרות להיות שם. כעת, למשל, ברהים שנעדר בין-כה לא היה אמור לפתוח, ואמנם טיבו קורטואה אדיר אבל גם אנדריי לונין בסדר.

הקבוצה סובלת מאינסוף בעיות וזה קצת מעבר לכך שטוני קרוס חסר. אין מספיק ניידות ומוטיבציה, אין תרומה הגנתית מספקת של שחקני ההתקפה, המגינים מאוד מוגבלים – דני קרבחאל לא דומה לשחקן של העונה שעברה. בכל מקרה, רביעיית קשרים מעט אפורה כמו ששיחקנו נגד ליל – אני מקווה שזו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה. אתה רואה את רשימת הכוכבים שלנו בחלק הקדמי ואומר שאין מצב שמישהו לא יתן הברקה. רודריגו כבר שיחק טוב העונה פעמיים בצד ימין, קיליאן אמבפה נכנס לאיזשהו מומנטום אנחנו רוצים להבין לפני שנעדר בדרבי, וכמובן ויניסיוס. כמובן שהוא צריך לקבל אספקת כדורים רצינית יותר בעמדות המסוכנות. כדורגל-הסנטיאגו ברנבאו-ריאל מדריד – זו שמחה, כולנו זוכרים?

קמאבינגה בהחלט יכול לשדרג את קצב המשחק שלנו, אני גם אחזור על זה שהפנדל המטופש “שעשה” נתן לנו תחושה לא טובה אבל הקאמבק שלו היה חיובי. פדה ואלוורדה לא יכול לבד ואנחנו מחכים לג’וד בלינגהאם שהוא שחקן גדול שיכול גם להכריע משחקים. אני מקווה שכעת הצרפתי יוריד ממנו עומס בניהול המשחק ולא נראה גם אותו וגם את פדה “תקועים” מדי מאחור. הצטרפות של ג’וד מקו שני הוא מאוד חשובה ואולי גם אצלו מתחיל להצטבר לחץ עם רצף משחקים בלי שער.

העניין של המחציות הראשונות חייב להיגמר, זה תמיד אותו דבר. לחץ גבוה בדקות הפתיחה בברנבאו – כזה שלא מתואם ולא מטריד את היריבה, חמש-שש דקות טובות וזהו. מחצית של 55% החזקת כדור להוציא משחק אחד וארבע בעיטות לשער. ויאריאל קבוצה שמשחקת עם קו הגנה גבוה, לוקחת סיכונים, לא ממש יודעת לעשות הגנה, זה אמור להועיל לנו, ובואו, היא בלי שני החלוצים המובילים שלה.

נקווה שההפסד המתסכל בצרפת שקטע את הרצף יוציא אותנו לדרך חדשה ויביא את השחקנים להתעורר. הברנבאו צריך לראות קבוצה שמנסה – גם אם לא מצליחה – להתנפל – ואז הוא יביא את האנרגיות שלו. עוד כלי הוא בעיטות מרחוק, ומעבר לכך נראה לי שהקבוצה שלנו היא זו שהכי הרבה בעיטות שלה נבלמו על ידי שחקני הגנה. זה נובע מאיטיות במחשבה ובביצוע, מחוסר ביטחון, הססנות, שנייה אחת יותר מדי. וזה הכי לא אופייני לריאל מדריד. בהצלחה, האללה מדריד!

אם נעלה היום עם קמא-ג׳וד-פדה בקישור ושאר הגווארדיה הבכירה בהגנה ובהתקפה זה חד משמעית ההרכב הכי טוב שאנחנו יכולים להעמיד, ואם זה יראה זוועה כמו שנראינו עד כה… אז כבר הגיע הזמן לקפל את העונה.

לונין
פראן רודיגר טשואמני ואסקז
פדה קמא ג’וד
ויני אמבפה רודריגו

שרודריגו לא יעזוב את קו ימין, שג’וד ישחק בצד ימין בקישור ולא שמאל כדי שהוא, רודריגו וואסקז יאזנו את צד שמאל ונקבל מערך מאוזן בהתקפה.

שילך כבר.

רודריגו זה מקצועי או פציעה ?

רודריגו לא כשיר, כאבי גב

תפקיד מאד לא שגרתי לואלורדה. בייביסיטר על קרבחאל (על סף הבלם שלישי). בהתקפה קישור בדאבל פיבוט עם קמא. מודריץ׳ אמצע ימין וג׳וד יחסית באמצע

מבית היוצר של לוקה כ9 מזויף קבלו את הלהיט של 2024, מודריץ כקיצוני סופה ימין, עד מתי סבא קרלו.

פדה בלם שלישי וקשר אמצע
לא עושה בייביסיטר היום

השינוי הזה הוא בגלל קרבחאל. אנחנו משחקים במערך לא סימטרי. בשני האגפים יש משחק התקפה שונה לגמרי. בימין אלה קרבחאל את מודריץ׳ ובשמאל ויני ואמבפה. משחק ההתקפה קצת יותר שוטף אבל ההגנה נוראית

עדיף שטשומננאי יישאר בלם
קמבינגה עושה הרבה יותר ממנו כקשר

איך שלא נסובב את זה חסר לנו שחקן התקפה, כך היה גם עונה שעברה עם ה 442 הזה וכך גם עכשיו.

כשפדה קשר מרכזי הוא הרבה יותר טוב וגם מביא מספרים אבל אז הבעיה היא שהוא לא קשר ימני ואז קרבחאל אוכל קש, במיוחד כשמודריץ’ הוא השחקן בצד שלו.

אהבתי מאוד את הדאבל פיבוט.

ויני ואמבפה לא מסונכרנים, אבל באותם הרגעים כשהם כן מצליחים לדבר את אותה שפה אנחנו מקבלים הצצה קצרה למה שעתיד לבוא.

משחק לא טוב שלנו אבל היו רגעים טובים, מקווה שקרלו יעשה מה שהוא לא עשה עד עכשיו העונה וזה לתת המשכיות למשהו.

ובבקשה לתת לצ’ומה להמשיך בלם במקום מיליטאו.

בינתיים העונה הזו היא במסגרת פדה ועוד 10, נמצא בכל מקום וגם כובש ומבשל.
התגעגעתי מאד לקמאבינגה, מוסיף המון מרץ למשחק הרדום שלנו.
קיליאן לא טוב עדיין וכל פעם חסר לו הגרוש ללירה, ג’וד מתחמם.
בדקה ה45 קיבלנו תמצית של “משחק הלחץ” שלנו- 3 פסים פשוטים ביטלו לחלוטין את ג’וד, ויני וקיליאן שרצו לשחקנים שלהם באמוק וקיבלנו מתפרצת מסוכנת שלמזלנו רק הסתיימה בקרן.
משחק נזיל מאד, חייבים לשים את השני.

יש פה הרבה מיאוס באיצטדיון ממנדי
הרבה אהבה לפדה

ממשחק למשחק אני חושב שאמבפה לא יחזור להיות המכונה ההתקפית שהיה, איבד המון ממה שהיה לו.

ג׳וד צריך לעבור את הניתוח בכתף כבר שיעדר כמה שיעדר, הוא בבירור לא אותו אותו שחקן מאז שהוא סוחב את הפציעה הזאת.
קמא מאוד מרענן את האמצע, אין לנו אף שחקן שיודע להשתחרר ככה מלחץ במרכז המגרש , למעט ג׳וד כמובן אבל הוא משחק יותר למעלה.

האם @Gahtan זה בעצם טוני קרוס? :exploding_head:

מישהו פעם ראה את שניהם באותו החדר?

לצפות בריאל השנה זה על גבול הבלתי נסבל. פשע שכה אנחנו נראים עם חומר שחקנים כזה. פשע שהקבוצה לא מאוזנת בשיט.

רק אני קולט שג׳וד לא זז על המגרש ולא עושה תנועה לרחבה בכלל? כמעט במפגין לא זז.