מחזור 9 :: 2-0 על ויאריאל. קרבחאל גמר את העונה

מי כן עושה תנועה לרחבה? לא משנה המערך, וכמה חלוצים על הנייר יש על המגרש, אני לא מבין את חוסר ההצטרפות הזאת.
מילא שתמיד זה ויניסיוס נגד העולם אבל לפחות שמישהו יחכה ברחבה

אני כבר לא בטוח אם אנחנו לא רוצים לאיים על השער או פשוט לא מסוגלים.

בתור מישהו שרץ כל החיים שלו,
ג׳וד מאוד כבד בתנועה שלו ובבירור פצוע

חייבים עוד שחקן התקפה. די עם ה4-4-2 הזה. אין אופציות למסירה בהתקפה.

גם גולר בצד ימין זה אחלה

אני מתגעגע לחוסלו.
שנה שעברה ידעתי שמתישהו הוא ייכנס למשחק ולא תהיה ברירה אלא לשחק יותר טוב כי זה מה שקורה באופן טבעי שיש חלוץ על המגרש. השנה ועם הפציעה של ברהים אין למי לחכות שישנה משהו

זה כאילו השופטים בספרד עושים ביניהם תחרות כל שנה מי יקבל את ההחלטה הכי תלושה והזויה, זה באמת שובר שיאים.
משזה נאמר - גם השיפוט לא יהיה תירוץ היום, היכולת לא טובה מספיק. חייבים להכניס עוד אחד ולגמור את המשחק הזה כבר.

מה שהורג אותי במשחקים מול ויאריאל בשנים האחרונות, ועוד יותר הערב, זה שבתור אוהד ריאל אני זוכר עד כמה כבד ולא טכני הוא אלביול, ואז אני מוסיף לשחקן שאני זוכר הזדקנות של בערך עשור (!!), ואיכשהו פתאום כשהשחקנים הצעירים המוכשרים והיקרים שלנו פוגשים את התוצאה של מה שקיבלתי בראש - הם מצליחים לגרום לה להיראות כמו ואן דייק בשיאו.

הוציאו לנו צו הרחקה מהרחבה, אין לי שום הסבר אחר…
(חוץ מזה שאין לנו משחק התקפה בכלל)

אי אפשר לשחק עם 2 שחקני התקפה.
במחצית הראשונה ויני יצא לריצה כאשר רק אמבפה בסביבה מול 8 שחקני ויאריאל. ככה אי אפשר לתת גול.

הקבוצה ממשיכה לשחק גרוע ואנצ׳לוטי מסרב לשנות. תכניס כבר את גולר במקום מודריץ׳

אגב, ורציתי לכתוב את זה עוד לפני השער - ויניסיוס חוטף מאיתנו הרבה אש (ובצדק) בלא מעט משחקים, אבל כשמגיעות המחמאות אז מגיע. הערב הוא פשוט בגאד מוד. עבר שחקנים באגף שלו כמו מים, תנועות ונגיעות חכמות ונכונות, וגם לא התעסק יותר מידיי עם השופט והיריבה (מעבר לעצבים טבעיים ומוצדקים, יש לומר). הבעיה שלו הייתה שהוא ליטרלי שיחק לבד, כפי שהיטיבו לתאר לפניי.
השער שהוא כבש הוא בסה"כ הדובדבן שבהחלט מגיע לו אחרי הערב הזה.

סעמק זה נראה כמו פציעה שגומרת עונה…

הכדורגל לפעמים כל כך אכזר. איזה עצוב לראות את הלוחם הגדול הזה ושחקן הנשמה הזה דני קרבחאל יורד מהמגרש ככה לא מסוגל ללכת. בוכה וחסר אונים, מסתיר את הפנים, יורד באלנוקה. אחרי עונת חייו כשהיה בריא לחלוטין וכשמובן מאליו שהוא שחקן קבוע בסגל הנבחרת, הקפטן השני של ריאל מדריד ובדרך לחוזה חדש במועדון של חייו. עדיין לא מדבר בכלל על האובדן המקצועי והוא כבר לא ילד. ה-0:2 הזה על ויאריאל לא מעניין בכלל, אוף, הכדורגל אכזרי. כמעט ירדה לי דמעה. נחזיק אצבעות. Animo Dani

אני חייב לזרוק מילה על רודריגו
נכנסת במקום אמבפה, כביכול הסטאר הכי גדול. קיבלת את צד שמאל שאתה כל כך אוהב. ההתקפה באותה רגע לא פגעה כל המשחק. יש לך 20 דקות פלוס תוספת זמן להראות מה אתה מסוגל. בפועל? נאדה.
אפס ניסיונות לעשות מהלך, אפס חוצפה, פשוט כלום.

כנראה שהוא שחקן של 5-6 משחקים גדולים בעונה וזהו

קשה לבוא לשחקן ספציפי בטענות כשזו רוח הקבוצה. דובר הרבה על חוסר האימון והיכולת - הקבוצה הזאת גם לא רוצה. אפס חדוות משחק, אפס אנרגיה “מיותרת” - מבחינתם להעביר את המשחק בהליכה מאחורי הכדור כל עוד יש יתרון.

לכן שער מוקדם הוא רע משתי סיבות - משחק ההליכה מתחיל מוקדם והחילופים המעניינים נגנזים - כי הרי אי אפשר להפחית את מספר הקשרים המוגזם שפתחת איתם כשאתה ביתרון, זה כנראה מביא מזל רע.

כואב הלב על דני. ומצד שני הוא אחרי עונה של צ’מפיונס, אליפות ואליפות אירופה נבחרות. אם כבר לקבל את החרא הזה אז בעונת next כזו שהקבוצה בלי רעב וחסרת רעיונות, ככה גם הכישלון לא ידבק בו והוא יחזור רעב כמו מלוע של תותח לעונה הבאה.

ארשה לעצמי להיות נמהר בין כותלי הפורום ולהגיד שמדובר לדעתי בקרע ברצועה צולבת קדמית (לפחות). מאוד אופתע אם יצא נקי מהmri.

לצערי בגיל שלו קשה לי להגיד שאני פוסל פרישה שלו, אבל היו הפתעות.

התופעה הזו שאנצלוטי עושה חילופים גרועים והגנתיים ואז 20 דקות אחרונות אנחנו לא מצליחים לעבור את החצי ונלחצים לשער שלנו זה אחד הדברים הכי מביכים שראיתי.

התופעה הזו שהוא מכניס את לוקאס כשהמשחק כבר גמור ולא נותן דקות לצעירים כשיש לו עוד חילופים לעשות זה אחד הדברים המבאסים שראיתי,אבל עכשיו לוקאס יהיה בהרכב עד סוף העונה אז לפחות מהתופעה הזו ניפטר.

ברור לכם שלא יהיה שום רכש או אפילו השאלה לסתימת חור בינואר,ישלחו את אנצלוטי להגיד לתקשורת שיש לנו את לוקאס ועוד שחקן גנרי מקסטיליה שלעולם לא יקבל דקות שהוא יגיד שהוא סומך עליו והנה העונה עם הכי הרבה ציפיות הולכת לפח.

החלמה מהירה לדני,מקווה שהוא יצליח לחזור מזה בגילו איכשהו,כואב הלב.

image

אני בעד לבדוק עם הסעודים עדיין מעוניינים באמבלוף שלנו, גם אם יחזור לכבוש במספרים סבירים השחקן שהוא היה גמור לגמרי לא נקבל מה שחלמנו עליו.
רק תראו את ויני לידו גם כשהוא במוד מחרב התקפות שלו עדיין רואים את הטונות של הכישרון והזריזות, על אמבפה אני לא רואה כלום הוא כושל בפעולות הבסיסיות ביותר של כדורגל.

אני כבר מיואש מהכדורגל שלנו, אתמול קמתי לראות את המשחק ואשתי אמרה לי לא נמאס לך לסבול? וואלה באמת נמאס לי לסבול אבל לא יכול בלי זה כבר חלק מDNA ריאל מדריד, בטוב ובאמבפה.

למישהו באמת יש חשק לכתוב ולנתח את המשחק של ריאל מדריד? זה די מהר אבד לי, הדקה ה-93 הארורה הזו, הפציעה של דני קרבחאל היא חץ בלבד, אני אכתוב על זה בנפרד נדמה לי, חזק ממני. לא עוזבת אותי התחושה מה היה קורה אם השופט היה שורק לסיום בדקה ה-90.

אין לי כותרת יצירתית חוץ מניצחון ולישון. הבטחתי לפני המשחק שלא אקח ללב ולא אתרגז וכשאני צופה בריאל מדריד ואני שקט, לא באמת אדיש אבל בכאילו - זה הכי גרוע. הרגע המרגש במשחק היה כשהראו את טוני קרוס בפריים - לבמאי לקח יותר מדי זמן לתפוס אותו, וגם רפאל ואראן היה אתמול בסנטיאגו ברנבאו. הקבוצה שיחקה כדורגל כל כך עלוב בכל העונה הזו עד שהמחצית הראשונה נגד ויאריאל אתמול לדעתי הייתה סבירה ולא רעה בכלל, כביכול היה שיפור ביחס לכלום שלנו.

פדה ואלוורדה הוא חצי קבוצה וכמה כיף שזה נכנס לו - המזל הולך עם הטובים, הוא מנסה. אבי נמני לא הבין שהוא משחק מאחורה ואולי כדאי שאדוארדו קמאבינגה יהיה האחורי ביותר אבל קמאבינגה פחות אחראי. בכל מקרה כשיש אותו, ויש את קמאבינגה שחזר מפציעה מעולה לטעמי ומנצח כל כך הרבה דו-קרבים באמצע וזה עדיין רק 50% קמאבינגה, וג’וד בלינגהאם שהמשחק שלו מרגיש לי חלוד ואפור אבל הוא עובד כל כך קשה ואני זוכר גליץ’ אדיר שלו לקרן למנוע התקפה מוויאריאל במחצית השנייה - זה מראה כמה הקבוצה הזו לא מוציאה כ-ל-ו-ם מעצמה. פדה יצטרך גם לנוח מתישהו כן? לא רק סיכון של פציעה אלא גם עייפות-עייפות-עייפות שלא יגיע בלי ריאה למשחקים הגדולים באפריל-מאי.

אפס עבודת אימון. הרי ג’וד ינצח כמעט כל שחקן במאבק, וקמאבינגה קליל רגליים, ופדה הוא ה-MVP של העונה וזה מרגיש שהוא כמו שלושה שחקנים. ועדיין אין משחק לחץ, ועדיין עם ארבעה קשרים אנחנו בקושי שולטים בכדור נגד ויאריאל-לייט. אנחנו לא מתקדמים בשום דבר כמעט למעט קצת אחריות.

נמאס לי כבר מזה שפיארו את ויאריאל ולא שיש לי משהו נגדה חלילה: מרסליניו אחלה מאמן, ו-ויאריאל העונה גם באמת פתחה טוב. אבל קיבלה מאניטה מברצלונה ועוד בבית ועשתה תיקו עם אתלטיקו מדריד, היא בלי ג’רארד מורנו - כרגיל וגם ללא איוסה פרס.

אתמול צפיתי במחצית של ליברפול נגד קרסיטל פאלאס, וגאון באנגליה אני לא - לצערי, בדקתי לאחר מכן את הטבלה וברור שהיריבה הזו היא לא מדד. אבל היו שישה שחקנים ברחבה או אפילו שבעה וממש קינאתי. אצלינו זה קיליאן אמבפה, ויניסיוס ג’וניור, דני קרבחאל לעתים ולפעמים-לפעמים-לפעמים ג’וד שלא תמיד מספיק להגיע.

עכשיו כמובן שזה משפיע לרעה על שחקני ההתקפה וקשה ככה אבל אף אחד לא ישכנע אותי שלא קיבלנו מתחזה לאמבפה. סליחה. וברצינות: הבעיטות שלו תמיד-תמיד נבלמות, הוא קצת איטי ולא מהיר כסופה. הוא שחקן שבנוי על הפעולה האחרונה במגרש מה לעשות. בהגנה הוא לא לוחץ בכלל, אפילו לא בכאילו, גם לא כששחקן צהוב היה בכמה מטרים קרובים אליו. אני לא שופט אותו רק לגבי גולים. הוא ניצח בשלושה מאבקים מתוך 11 או משהו כזה. והמשחק הרע שלו היה כשוויניסיוס ביום טוב ושקט בפן החיובי, כמובן שער שהזכיר את כריסטיאנו רונאלדו - תמשיך ככה. אני חושב שמעבר לשער הוא היה בסדר וזו לא הופעה של הבלון ד’אור העתידי אבל הוא במגמת עליה.

גם בעונות חלשות שנגמרו בינואר כמו 2004/05 שאז היה רצף ניצחונות שהביא לאשליה שקרית שאפשר לגנוב משהו, עם הגלאקטיקוס הגמורים, גם ב-2005/06 שהייתה כישלון חרוץ - היו משחקים שניצחנו בקלות על הרזרבות של זינדין זידאן ורונאלדו-פנומנו, קצת גוטי. העונה זה מרגיש שהכל הולך קשה. אני מנסה לא להגזים ולהיות קשה מדי אבל הכל קשה לנו, 12 משחקים מתחילת העונה…