מחזור 9: מפסידים 3:1 בברנבאו בקלאסיקו הראשון של השנה (פראן טורס)

הוא כן היה בנבדל.

הפורום הלבן רצה 4-0.
הם בחצי הדרך לשם והרגל עוד נטויה…

2:0 על כלום, באמת על כלום. אנחנו אולי לא טובים יותר, אבל בטח לא שווים 2 ספיגות מול 0 כיבושים במחצית הזו.

השד, לפחות כרגע, לא כזה נורא. בטח אם היה לנו מרכז שדה מתפקד.

ועדיין, מפחיד מה יכול לקרות אם ריאל כן תעלה הילוך.

נ.ב. לפעמים אני מתחיל להבין למה פרנקי לא פותח. או ראפינייה מוחלף ראשון.

פרנקי לא מספיק מעורב, אבל רוב הזמן בו הוא מעורב- הוא אחלה.

אל תסקלו אותי, אבל כבר כמה משחקים שאני לא מרוצה מפדרי. עושה הכול נורא לאט, מוסר לא מספיק טוב ולא מאיים על השער.

אני הייתי מוציא אותו ומכניס את פאטי, מוציא את באלדה, שרע היום בשני הצדדים, ומכניס את אלונסו ו… זה מה שיש כרגע.

ההגנה של מדריד מצוינת

20 הדקות הראשונות היו המשך לכל העונה. מהדקה ה20 חל שינוי ובארסה השתלטה על המגרש. מאותו רגע לריאל היו הרבה פחות הזדמנויות אבל עם הגנה כמו שלנו לא צריך הרבה הזדמנויות.

כל מי שהעדיף את באלדה על פני אלבה קיבל היום תשובה כמה הוא רחוק משם. גם סרג’י אף פעם לא היה מגן. פדרי עם אפס נוכחות והשפעה. ראפיניה לוקה בסינדרום פראן - המון חכמה והבנת כדורגל אבל אפס יכולת להביא את זה לידי ביטוי בתוצאה של המשחק.

רוצה לשבח את דמבלה שמשחק ממש כמו שחקן נשמה. אני בעד שיילך אבל משהו נכון צ’אבי עשה איתו. פרנקי עושה את ההבדל אבל זה לא מספיק.

שמבינים שבסופו של דבר, זה לא עניין רק של ההרכב, היאוש נהיה יותר נוח.

אנחנו קבוצה לא מספיק טובה לרמות האלו . אולי לא היינו נוראים כמו שהתוצאה מראה. אבל זה ריאל האופינית כך היא מנצחת. ואם במצב כזה זה רק “2-0” מפחיד אותי לחשוב איך המשחק יגמר.

מה שברור לי שבקיץ הקרוב צריך לעשות אולאיין על שתי מגינים טופ קלאס ועוד בלם . רוברטו פיקה אלבה ובוסקטס בכל הכבוד חיבים לעזוב.

דרך אגב, אלונסו צריך להחליף את רוברטו. רק לייצג את ההגנה ולהתפלל שזה יגמר בתוצאה הזו.

גם הגול השני שלהם הרבה מזל. אם אריק לא נוגח את הכדור, הוא מגיע לקונדה ואנחנו יוצאים להתקפה.

אז למה יש להם ככ הרבה מזל ולנו לא? לטעמי יש כמה סיבות:

1. עייפות של שחקנים - גם כשהיה אפשר צ’אבי לא עשה מספיק רוטציות. לבנדובסקי, בוסקטס, פדרי ואריק צריכים מנוחה. והרבה. הם יהיו שחקנים אחרים לגמרי אם הם ינוחו יותר.

2. לחץ בלתי פוסק של ריאל - כל השינויים שנעשו בסגל ואנחנו עדיין לא יודעים איך להשתחרר מלחץ כמו שצריך. אנחנו רואים משחק רגל לקוי של כמה שחקנים (קונדה בעיקר), כדרור יתר של אחרים (פרנקי, פדרי, דמבלה) והזדקנות של בוסקטס :(.

3. לחץ והיסטריה - ראינו את זה במשחק מול אינטר, ואנחנו רואים את זה עכשיו. השחקנים לא מצליחים לשמור על קור רוח, וביחד עם הנקודה הקודמת זה בערך כמו לשפוך נפט על מדורה.

4. אימון לא מספיק טוב - צ’אבי פשוט לא הכין את הקבוצה כמו שצריך. אנחנו מפסידים כרגע את המשחק הרביעי מתוך ארבעה מול קבוצות גדולות. האחריות בסופו של דבר נופלת על המאמן.

השער של בנזמה אומנם נפסל, אבל השמירה עליו הייתה קטסטרופה. טוב שלא ליוו אותו עד לשער, והצביעו לו לאן לבעוט.

כדור שטוח לצד ימין של טר שטגן זה גול יותר בטוח מפנדל מול שער ריק.

נמאס לי לשמוע את אבי נמני. אם יש שריקה נגד בארסה “אני הולך עם השופט”, גם כשזה מאוד בוטה, ואם יש שריקה נגד מדריד (בקושי יש, אבל עדיין) אז לא מפסיק לבלבל את המוח.

נראה שהייתי בכיוון.

מי היה מאמין, פראן טורס!
אפילו שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום

לא שכחת מישהו שבאמת צריך לקבל על זה קרדיט?

לא מקולקל ולא נעליים. הוא מצוין מאז שנכנס.

פראן ופאטי באמת נכנסו לא רע ועשו פעולות חיוביות מקדימה, אבל שאר המחליפים פשוט חושך. אם אפשר היה להוציא אותם ולהחזיר את מי שהם החליפו הייתי לוקח ב2 ידיים ו2 רגליים.

אל תגיד לי שעכשיו בגלל כמה דקות טובות שכחת עשרות משחקים איומים?

איפה כתבתי את זה?

למה לא בודקים נבדל???

אין

כמה נקודות, כי אין לי כוח לחפור:

1. אריק בעוד משחק רע. היה אמור להיות הבלם הרביעי, ויכול להיות שגם זה גדול עליו.
  2. פראן, מאז שנכנס, עשה יותר פעולות חיוביות מדמבלה וראפינייה ביחד. וזה בלי קשר לגול.
  3. אין. אי אפשר לנצח בלי קישור נורמלי. ילדים מבטיחים זה אחלה, אבל לא מעבר. רוצים מגן ימני? חלוץ? חובה גם קשר, ואחד משמעותי.
  4. אין שחקן בהיסטוריה שאני שונא יותר את העובדה שהגיע לריאל מדריד, מאשר לוקה מודריץ’. בוסקטס זקן? תבדקו בן כמה הקרואטי. כמה מחמאות שלא ישפכו עליו, הוא עדיין אנדרייטד.
  5. כשלבנדובסקי לא חד, אנחנו לא כובשים. אם שחקני הכנף שלנו לא יתחילו לספק מספרים, פער 3 הנקודות הזה רק יגדל ויגדל.
  6. שאפו לריאל מדריד על משחק לא גדול, אבל מאוד נכון. הוכיחה שלא צריך הרבה כדי לנצח את ברצלונה הנוכחית, וגם לא צריך לבזבז זמן מהדקה השנייה. פשוט לשחק.

נתראה אחרי המונדיאל, בתקווה שוויאריאל, בילבאו ו-ולנסיה לא יתפרו אותנו לפני.

פשוט מאוד. יצאנו ל3 משחקי חוץ קריטיים העונה:
אליאנץ ארנה, סן סירו ובברנבאו.

0 ניצחונות
0 תיקו
3 הפסדים

1 שערי זכות
6 שערי חובה

זה הכל.

יששש! נפטרנו מהברזילאי ופאטי חוזר סופית להרכב הפותח!

!
נחזור כשאראוחו יחזור