מחזור 9 בספרד: ללא הגנה וללא בושה: מושפלים 4:1 במאסטייה

דווקא שיחקנו טוב, כל מה שולנסיה הצליחה לעשות זה 2 כדורי רוחב סתמיים ולא מסוכנים, אבל לפעמים בכדורגל זה מספיק ל 2 שערים.
יש להמשיך לשחק אותו הדבר מחצית שנייה.

מרסלו נראה הרבה יותר טוב מהמשחק הקודם, יותר חד ומעיז יותר, אם יחזור ל 70% כושר זאת תוספת גדולה לריאל.

היה פה עוד מישהו ששם לב לנתון הבעיטות לשער? ולנסיה בעטה פעם אחת ומובילה 2-1. זה יכול לקרות רק לריאל.

זה בסדר התבזנו גם מול אימפריית הקורונה של שחטייאר.

ביקשת, קיבלת. ממשיכים לשחק אותו דבר…

לא היה שום פנדל פה, עבירה על מרסלו, השיפוט פשוט נוראי, נתנו 2 שערים מתנה לולנסיה.

המנחוס העיקש של אוהדי ברצלונה עבד, כל ה50 50 של העולם הולכים נגדנו במשחק אחד

מרסלו, איסקו, אסנסיו וויני פשוט לא תרמו כלום המשחק. פשוט עצוב לראות אותם. למעט ויני, האנשים האלה כבר נגעו בפסגת הכדורגל. לראות אותם ככה זה פשוט עצוב.

2 שערים באשמת אסנסיו. הוא לא אמור להיות בהרכב מסיבות טקטיות? כלומר להיות עזר בהגנה לפחות.
איזו קבוצה אפורה שאלוהים יעזור. שנתיים של שיעמום.

מתחיל להזכיר את השביעייה שליברפול ספגה נגד אסטון וילה, אין מה לעשות, זה משחק שהכל הולך נגדך.

וראן מאוד בעייתי.

מה שקורה פה רשום רק על זידאן, אתה לא יכול לפתוח בהרכב כזה במשחק חוץ מול ולנסיה.
קישור מאוד רך עם שני מגנים שלא יודעים להגן זה מתכון לאסון, וזה בדיוק מה שקרה.

השיפוט הכי גרוע שראיתי מאז חרפת סטאמפורד ברידג 2008,פשוט גמר את המשחק,בשער השני עבירה ברורה על אסנסיו,הפנדל השני הוא פשוט בדיחה הזויה,המשחק גמור,השחקנים גמורים מנטלית,בושה.
העיקר שסולר חוגג כמו גנב.

אה?

כל פנדל שלא נשרק היום זו טעות.

image

מחקתי את התגובה מהמחצית, המצב החמיר מאז וזה. הובלנו בקלות נגד קבוצת נוער מסוימת, זה היה צריך להיות עניין של זמן עד ה-0:2 אבל העדפנו להניע כדור בלי תכלית ואז התחיל מופע האימים. אני בהלם, כל אחד יותר דביל מהשני. מגיע לנו כל מה שקורה, כל החפיפניקיות הזו ברחבה וחוסר האחריות של כולם ללא יוצא מן הכלל. ואראן המבוהל מלך השערים העצמיים ששווה גול ליריבה בכל משחק, ראמוס שאשכרה החליט “אין משחק” ונגע ביד כמו אידיוט, גם לוקאס שהתחיל את הביזיון ההגנתי הזה. למה מי אנחנו שנהיה נפוחים? אנחנו לא אותה אימפריה שהיינו עם כריסטיאנו, מריאל מדריד נשאר רק השם, כל גול הוא כמו לידה.

היו דקות שנהנתי מעט, בעיקר מצד שמאל עם מרסלו במחצית הראשונה אבל גם זה לא הביא ליצירת מספיק מצבים, זידאן לקח הימור ומילא שטעה אבל מה החוכמה לבצע שינויים רק ב-1:4? נו באמת. אסנסיו קטסטרופה ומאוד רך וזה עלה לנו גם בשערים, ויניסיוס בלי דריבל זה לא ויניסיוס. מרחם על טיבו קורטואה שהיה קרוב להדוף שני פנדלים, איקר רואה את המשחק בבית ונזכר בימי קדם.
לא אכפת לי שהייתה עבירה קלילה על אסנסיו לא רוצה לדבר על שופטים, זה לא העניין, לא כל איבוד כדור צריך להפוך לחצי מצב לגול ליריבה העניין הוא שאין כדורגל בקבוצה הזו. לא נתנו משחק אחד מרשים מאז שזידאן חזר חוץ מה-2:2 נגד פ.ס.ז’ ואולי הקלאסיקו (ותסלח לי גלאטסראיי).
כל השבוע אוכל חרא ורוצה את השקט שלי ו-90 דקות קצת ליהנות ולהתנתק וזה כל פעם אותו הדבר, נמאס לי מצד אחד, אני צריך מהם חופשה ומצד שני אני יודע שכרגיל אכנס למארקה ול-AS ואחכה לקרוא כל פיפס עד למשחק ובעיקר אתגעגע אחושרמוטה. לעזאזל

כל פנדל נשרק בצדק. אם זה הפוך אף אחד פה לא מתלונן. אסנסיו קיבל ״ליטוף״ והתקפל כאילו דפקו לו מרפק לפנים. הפנדל השני מרסלו לקח לחלוץ את הרגל, לא היה קרוב לכדור בכלל.
כל התלונות צריכות ללכת לזידאן, ששוב העמיד הרכב שלא תואם שום היגיון ולא לשופט.

חכו עם כל הבכי והנהי לסוף המשחק, קרוס ומריאנו מתחממים.

אני מודע היטב לבעיות של זידאן,נמאס לחזור עליהן כל פעם,אבל אם השיפוט לא היה כזה גרוע אז כנראה שהיינו מנצחים היום ואפילו נראינו לא רע עד הפנדל הראשון (מוצדק,התלונות הן על השער השני ועל הפנדל השני שגמרו את המשחק).

כל פנדל היה מוצדק ב100%, גם הפנדל החוזר.
הטענה היחידה בפנדל השני היא לאסנסיו שהחליט להקפיץ ברחבה מעל השחקן.

לא לא לא, אין מה להאשים את השופטים. השערוריה היחידה במשחק הזה זה 5 שחקנים (חצי הרכב!!) בפנסיה שמקבלים מקום בהרכב (ואני לא מדבר על מודריץ’ וראמוס…). 0 יכולת לכבוש שער.

יום חגם של הצעקנים, מזל שיש להם כמה ימים כאלה כל שנה, אותם אנשים שזרקו את עונה שעברה לפח וקבעו שנסיים אחרי אתלטיקו וברצלונה.

אני באמת מעריץ אותך על היכולת לראות את המשחקים האלה ולהישאר אופטימי.