מחזור 9 בספרד: ללא הגנה וללא בושה: מושפלים 4:1 במאסטייה

אכן שערוריה,אבל אפילו ההרכב הזה הצליח לכבוש וכנראה גם היה מנצח את ולנסיה הנוכחית אם המשחק היה מוכרע בכדורגל נטו.

אנחנו יכולים גם העונה לקחת אליפות. זה לא העניין. בעיקר בגלל ברצלונה הנוכחית. אתה מתעלם בכוונה מזה שהקבוצה חרבנא? פעם אחת לא כתבת ביקורת קשה כפי שמגיע לקבוצה לקבל. זה לא רק כריסטיאנו שחסר. חסר כלכך הרבה.

הפנדל של ראמוס בלתי נסלח. זו שערורייה. במארקה אומרים שהיה פאול על אסנסיו ב-2:1 וגם על מרסלו ב-3:1. אני חושב שזה לא נכון וכל החלטה נכונה. זה בטח לא משנה. הפסדנו כי אנחנו קבוצה מרושלת שעושה הכל בכאילו. לא בגלל השופטים. ונהנינו מספיק פעמים ממקרים די גבוליים כמו באליפות הקורונה.

גם בכדורגל נטו צריך לייצר ולנצל מצבים מול השער.

מרגיש לי שמיציתי את זידאן.

אני עם טיטי, עד הפנדל הראשון נראנו אחלה ומרסלו ואיסקו היו בחירה חכמה מול בונקר של 10 שחקנים.

לא משנה כמה מההחלטות מוצדקות או לא, אבל קיבלנו 4 שערים מטעויות מטופשות של כל אחד מהחוליה האחורית, ואם כבר הפנדל היחיד שנתון לספק הוא של מרסלו.
מדובר בביש מזל היסטורי ולשחקנים יצא האוויר אחרי מכה ועוד מכה משום מקום.

ריאל מביסה את עצמה 4-1.
לא זוכר ריאל של זידאן כל כך מבישה הגנתית.

איזה מחמאות לקבוצה על כך ש"נראנו אחלה" חצי שעה (הגול, בעיטה של אסנסיו ליד הקורה וזהו - אין מצבים. קיקה סטיין היה סופר מסירות, לא אני). זה לא ביש מזל - זה טמטום ומנטליות מחורבנת. אין אוהדים במאסטייה, רק מזכיר, זו קבוצה מפורקת וגם עם רודריגו ופארחו ופראן טורס לא עפתי עליהם, סיימו במקום התשיעי אשתקד. למה טעות אחרת מחסלת אותנו כמו שהיה נגד גלדבאך? למה סופגים כל כך מהר את השער השני? זה קרה גם נגד שחטאר וגם נגד גלדבאך וגם נגד אינטר. ואראן נראה אותו דבר מאז המשחק נגד מנצ’סטר סיטי. איסקו שחקן קישור התקפי שלא מייצר הזדמנויות. עם מרסלו לא הייתה לי שום בעיה, להיפך.

מה זה בגלל ברצלונה? אנחנו לא ב 2015, הברצלונה ההיא וריאל מדריד ההיא כבר לא קיימות, כדי לקחת אליפות כרגע לא צריכים 100 נקודות ו 2500 שערים.
ואני כל שבוע כותב ביקורת, אין כישרון בקבוצה, חסרים 2 שחקני על בסגל.
במדחק היום אין לי הרבה ביקורת, לדעתי שיחקנו טוב עד לרבע שעה של מזל רע שיכול להרוס כל קבוצה, היריבה הצליחה לייצר רק מצב אחד טוב( הקורה)והבקיעה רביעייה, לפעמים זה קורה ואין הרבה מה לפרשן.
אם בודקים הכל ב var אז חייבים לפסול את הגול השני, ומרסלו לא עשה פנדל אלא נעשתה עליו עבירה, אם השופט לא היה שורק ה var לא היה קובע פנדל, בגלל שהשופט שרק ה var לא פסל כי הוא מתערב רק שהוא בטוח ב 100% שהשופט טעה.
גם היד של ראמוס לא בטוח שזה פנדל גם עם החוק החדש.

בקיצור יש ימים כאלה בכדורגל, אין הרבה מה לעשות.

כי כדור פגע במקרה ביד של לוקאס, כי לראמוס היה רפלקס הזוי ברחבה, כי ולנסיה קיבלה התקפה במתנה מאסנסיו שתקעו לו אצבע בעין (וכי ואראן אידיוט).
כל פעם מכה אחרת באה לפני שהספקנו להתאושש, עד שקיבלנו נוקאאוט. אירוע חד פעמי, יישכח אחרי הפגרה.

דווקא היום למרות שאנחנו באופן כללי חלשים יש המון נסיבות מקלות- קודם כל זה המסטאייה ואנחנו מעולם לא היינו מסוגלים לנצח שם, קאסמירו והזאר עם הקורונה וקרבאחל כמובן שחסרים וכמות פנדלים היסטורית במשחק אחד.
זידאן כמובן היה חייב לעזור לולנסיה לצאת מהמשבר, אם קאסמירו לא משחק למה איסקו שחקן העבר ולא קרוס? אסנסיו גם הוא פשוט זוועתי ולא מובן כרגע במה הוא עדיף על רודריגו.
בשורה התחתונה- אם אתלטיקו העונה לא לוקחים אליפות לא יודע מתי הם יקחו.

ברצלונה היא לא הקבוצה של 2015 בוודאי אבל זו הקבוצה הכי חלשה שלהם מאז היום בו מסי עלה לבוגרים. עם מה שהיה לך בשנה שעברה, עזוב פרמיירליג - אני לא בטוח שאתה משיג את אינטר של אשתקד, וגם לא את פ.ס.ז’. סבלנו מכדורגל שהיה, זידאן השנה ויתר על ארבעת הקשרים והתוצאה היא בית זונות הגנתי, חבל מאוד. עצם זה שאתה מקבל בשלוות נפש את מה שקרה היום זה חבל. גם בדקות הטובות לא עשינו כלום. ריאל של מוריניו או אנצ’לוטי ויש כאן פי שלושה פוסטים על קבוצה חרבנא וביקורות נוראיות יותר. ברבע שעה רעה תספוג את השוויון ותרד ככה למחצית, תספוג את ה-2:1, ניחא, לא לחטוף רביעייה מקבוצה שחגגה שעברה את החצי. כמה שחקנים של ולנסיה הכרת היום חוץ מסולאר וצ’רישב ואולי השוער? שואל ברצינות. אני לא מדבר על שופטים, אני רואה קבוצה שבקלות מרגיזה מתפרקת כל פעם ולא תמיד אפשר לחזור מזה. היד של ראמוס זה אמא של הפנדלים, הוא עשה כמו בשכונה, ממש שכונה

יש ימים כאלה זה נכון וזה קורה לכל קבוצה, רק שבחודש האחרון היו לך 3 ימים כאלה שזה כבר יותר מדי, זה כבר לא יש ימים כאלה אלא זה המצב של הקבוצה ופשוט חייבים לקבל את זה.
יש לנו יותר מדי שחקנים בסגל שלא אמורים לשחק בריאל מדריד, אני לא יכול לסבול יותר לראות את איסקו משחק, הוא פשוט לא תורם כלום, אותו דבר לגבי מרסלו, השחקנים האלה לא אמורים לשחק במשחקים כאלה.
סידאן לא רוצה להבין שאין לו קבוצה ב השנה? אין לנו שחקנים על הספסל שיכולים לנצח לנו משחקים, אלא שבהרכב בקושי מנצחים.

אתם מדברים פה הרבה על כמה שבארסה חלשה וזה נכון אבל לדעתי התחרות שלכם השנה תהיה יותר מול אתלטי (פוטנציאלית 4 נק מעליכם).

לא שאתלטיקו איזו מפלצת וגם לא קרוב, אבל יש להם הגנה חזקה בניגוד לבארסה, פליקס נראה מצוין וגם סוארז ייתן שערים בליגה וככל שהם ירגישו שזה באמת אפשרי הם יהיו רעבים יותר ויותר. לדעתי התחרות האמיתית שלכם השנה תהיה מולם.

דור, לא מבין למה אתה צריך להתלונן ולכעוס אחרי כל משחק על המצב שלנו. אנחנו קבוצה בינונית כרגע - וזאת עובדה. (אנחנו משחקים בהרכב הפותח עם ויניסיוס ואסנסיו בהתקפה, אחד בורח מהשער והשני שחקן שלא יודע לבעוט).
בכל מקרה, זה יכול להספיק לאליפות ושלבי נוקאאוט בליגת האלופות. זה מה יש, תזרום עד לשדרוג המיוחל.

בדיוק ! חזרנו לתקופה של לפני מסי שגרמה לפרז לבנות את ריאל מדריד של רונאלדו, ככה זה תמיד היה, לא כל אליפות שנקח מעכשיו נטען שזה לא אותה ברצלונה כמו שאי אפשר יהיה לטעון באליפות של ברצלונה שזאת לא אותה ריאל, או באליפות של אתלטיקו שזאת לא אותה ריאל וברצלונה.

מה יש לי לעשות ? זה הסגל שיש ולא יהיה הרבה יותר טוב, עונה שעברה כתבתי שאני לא מעביר ביקורת על הסגנון ושאליפות שווה זאת ושהחל מהעונה הזאת אבקש גם כדורגל הרבה יותר טוב, אבל אז הגיעה הקורונה והסגל לא השתדרג.
מה שכן אם אנחנו רוצים להוציא משהו מהסגל הזה ואם יש סיכוי לכדורגל טוב אז חייבים להחזיר את מרסלו ואיסקו לעניינים, שני שחקנים שיחד עם הזאר יכולים מאוד לעזור לנו, משחקים כאלה זה בדיוק המשחקים לתת להם דקות ואם לא צירוף מקרים נדיר אני בטוח שהיינו מנצחים.
איסקו היה סביר פלוס ואחד הטובים למרות שהוא מיד הופך לאשם העיקרי בלי הצדקה, מרסלו גם נראה הרבה יותר טוב הפעיל נכון את וניסיוס ואת בנזמה ואף בישל שער, גם עזר בהנעת הכדור ובניגוד למה שטענו כאן לפני המשחק השחקן שלו לא עבר אותו אפילו פעם אחת.
אולי זה ישמע מוזר, אבל למשחקים הבאים נגד קבוצות תחתית אני אעדיף לעלות עם הקישור שעלה היום ולוותר לפעמים על קאסמירו.

אני טענתי רק לגבי היום, זה שהסרחנו נגד שחטאר לא אומר שהיום לא היה מקרה יוצא דופן שדברים מאוד מוזרים קרו ושהסבירות שיקרו עוד פעם שואפת לאפס.

לא מסכים, היום שני אלה היו בין הכי טובים, וראן, אסנסיו, ואסקז ווניסיוס היו הכי חלשים.

תזרום :joy:
כאילו התבלבלו בהזמנה שלו בארומה.

ביום רגיל- חרא כדורגל ותוצאות טובות לרוב = תלונות.
בימים כאלה- חרא כדורגל ותוצאה רעה = תלונות על טורבו.

לגיטימי לחלוטין. התוצאה היום חריגה אבל הכדורגל שלנו זו כבר שיגרת חיים. זה כל הסיפור.

אני לא חלק מהאנטי של המארקה וה-AS כלפי מרסלו. לטעמי הפס האחרון שלו חלוד מאוד אחרת היה מבשל כבר מזמן אבל היום אין לי תלונות בכלל. אבל ההבדל בינו ובין איסקו להזאר זה המצב הפיזי. הם נראים פנסיונרים בלי קשר לפציעות. הזאר עדיין לא כזה אבל אולי בדרך. אני גם לא משוכנע שאיסקו הוא “חובה” כדי שנתקדם/נשחק פחות אנטי כדורגל.

אני טוטאלי ועם תשוקה לכדורגל כאילו אני עדיין בן 17. לטוב ולרע. בגלל זה הוצאתי ספר. בלי כדורגל הייתי אדם עצוב וריק. הנחתי שהשנה ניקח אליפות נוספת ולא מרשימה כי אנחנו הפחות גרועים ובזכות זידאן, ושבליגת האלופות…הגביע ה-14 לא יגיע אבל לא לקחתי בחשבון אפשרות של שלב בתים מסויט.

אגב “רפלקס הזוי” שמישהו כתב על ראמוס - אני האוהד מספר1 שלו ועדיין מניח שזה נאמר בצחוק. זה אחד הדברים הכי מטופשים שראיתי ואין סליחה. וזה עוד ביחס אליו שידוע כאחד שנוטה לעשות שטויות.
שער עצמי ושלושה פנדלים זה אכן בדיחה. אבל גם הגולים מול האימפריה של מנור ונגד גלדבאך היו של מתנ"ס. תמיד מישהו מחליק, טועה, מאחר או חסר וכמובן שהיו מצבים שלא נכנסו. גם נגד אינטר.

קורטואה ריגש אשכרה. איזה גבר, תראו את זה ב-3:1 כשנגע בכדור. מרחם עליו. תמיד “כמעט”. הגיע לו לעצור פנדל אחד לפחות.

הפס חלוד כי הוא לא שיחק מספיק, למרות זאת עדיין שווה 2 מצבים לגול כל משחק, בקשר למצב הפיזי היום הוא כבר נראה הרבה יותר טוב, גם הביטחון שנראה שהלך לאיבוד חזר קצת, לקח על עצמו יותר, כידרר יותר ולא מיד שיחרר כמו במשחקים הקודמים, מרסלו כמובן שהרבה יותר חשוב מאיסקו.
אבל אם אני צריך לבחור למי לתת צ’נסים למרסלו ואיסקו או מנדי ווניסיוס אני אתן אותו למרסלו ואיסקו.

נעבור את הבית הזה ממקום ראשון, אנחנו פשוט אוהבים לעשות זאת בדרך הקשה, שיהיה מעניין עד הסוף.

אז שיחקנו חרא, היום המזל פשוט היה חרא.

החוסר במגן ימני מורגש בקביעות כבר. מול אינטר פרישיץ’ עשה על לוקאס שני מהלכים שאחד מהם נגמר בשער והשני במשקוף נראה לי מנגיחה של שחקן אחר. היום נגיעת היד שהובילה לפנדל, שאני בטוח שדני לא היה נוגע ביד כי הוא על אוטומט מצמיד את הידיים כשהוא ברחבה מול המגן. לוקאס משתלב טוב לפעמים בהתקפות מעמדת המגן הימני, אבל הוא לא יודע לעשות פעולות בסיסיות של שחקן הגנה סביר בחלק האחורי ואנחנו משלמים על זה כל משחק כמעט.

טיטי @titi_camara אתה לא רציני לגביי הנגיעת יד של ראמוס, נכון? זה האמ-אמא של כל הפנדלים. אם זה נעשה ע״י שחקן קבוצה יריבה אנחנו גם דורשים אדום, אז בואו נעשה טובה…השיפוט לא היה לרגע הבעיה במשחק.

לטענה שלך שמשחקים כאלו קורים מידי פעם…קאדיס, שחטאר, גלאדבך, לאבנטה, ויאדוליד וריאל סוסיאד. בכל המשחקים האלו נראה זוועה. זה 6/12 משחקים ששיחקנו העונה ואם ניקח בחשבון את המשחק מול ולנסיה אז יותר מחצי מהמשחקים נראנו רע, ושים לב שאין פה שמות מפוצצים. הפסדים לקאדיס ולשחטאר, ניצחונות דחוקים על לאבנטה ו-ויאדוליד מפלצות הליגה וגניבת נקודה מגלדבך וריאל סוסיאדד. אני רואה פה מגמה קבועה של הסרחה ולא משהו חד פעמי ש״קורה״ לכל קבוצה מידי פעם כמו שאתה מציג את זה.