שוב אלופי אירופה! האלה מדריד ו-A Por La 14!

אני אמרתי להחליף את קרוס באיסקו.
ואיסקו יוחלף בשחקן התקפה כמובן.
לא אשרף חכימי מיועד להכנס שם לנעליים.

כל הפסקה שלי הייתה בנוגע להתאמה ולא לרמה או יכולת כי גם איסקו וגם קרוס שחקנים מצוינים אך אנו לא זקוקים ל4 קשרים בשביל לעשות עבודה של 3 קשרי אמצע.

אני מתנגד ל442 שעמום עם איסקו, זה עובד אך לדעתי אנחנו מסוגלים גם לנצח קבוצה בלי לשעמם אותה קודם, ולדעתי 433 שמשוחק כראוי מסוגל לשנות סגנון משחק תוך כדי המשחק.

433 יכול להוריד קצת בקלות ולהניע כדור לאט.
433 מסוגל להפעיל לחץ גבוה ולצאת למתפרצות.
והכי חשוב ב433 יש לנו 3 שחקני התקפה ולא 2.

ואגב קובא הוא לא שחקן שיכול לנצח רק את דפור והוא הוכיח זאת במסףר משחקים גדולים כמו אותו משחק כשומר אישי של מסי כשעשה זאת במשך 90 דקות מבלי להפסיד פעם אחת כולל כמה גלישות יפות. ועשה זאת גם נגד פסז כשהחזיק עם קאסמירו קישור של 2!

אנך לא טענתי כלום לגבי זהות השחקנים, כל ההודעה האחרונה כמעט דיברה על ההרכב עצמו ונגד הרכב 4 קשרי האמצע

אתה כותב אותו דבר כבר כשנתיים. כל העניין היה שהמעבר לדאימונד הצדיק את עצמו כי הביביסי לא היו שווים שלוש מקומות. לפי ההיגיון שלך זה אסנסיו או בייל במקום איסקו, אבל מה לעשות שבייל היה רוב הזמן פצוע או ביכולת חלשה וגם אסנסיו לא היה יותר מדי מבריק כשעלה בהרכב.

בכללי, אין מה להיתפס יותר מדי ל 443 או 442 או המספרים האלה, מה שמשנה זה מה שאתה רואה על המגרש. החלוצים היו יחסית חלשים, הייתה בעיה ביצירת מצבים, ובמקביל רונאלדו ובנזמה שיחקו שניהם קרוב לרחבה. לכן הוכנס עוד קשר. תביא את ניימאר (ללא קשר לאם אני באמת רוצה אותו) שיודע לייצר מצבים לחבריו, ונחליף את איסקו.

שוב אתה אבל מפספס את השחקן שיצא.
אני לא רוצה את איסקו בחוץ אלא את קרוס.
לא אומר שלא הייתה סיבה לדאימונד, אני אומר שהיום אין