Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

כרגיל אחרי תוצאה לא טובה מיד מסתכלים לספסל לראות בדיעבד מי היה חסר… כמו שנדב אמר לא מדיבאלה תגיע הבשורה.

מסה היה מרשים מאוד. תכנית המשחק של סמפאולי (משחק אגפים) כשלה באופן מוחלט. גם מבחינה הגנתית זה זוועה וגם מבחינה התקפית. אין לי מושג מה הפיתרון אבל סאלביו וטגליאפיקו זה כמו שיונה וולך הייתה אומרת: לא זה לא זה לא.

4 שנים חיכיתי. ואז לא רואים טוב (ביזיון!). ואז תיקו מול איסלנד. הבטחתי לעצמי לא לגדל ציפיות. הבטחתי לעצמי לא להתאכזב. זה חזק ממני.

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

רק מניח את זה כאן…
(וכן, עדיף להתקין acestream ולעבוד עם לינקים שמתלבשים ישירות לנגן)

אין צורך. פשוט כנס לאתר כאן, רואים שם מעולה. חבר לטלוויזיה ויש לך שידור ב-FHD (נראה לי שאם המסך שלך תומך 4K אז הוא יאפשר לך גם ב-4K). אתה יכול שם גם לבחור זוית צילום ולזפזפ אחורה וקדימה לאורך המשחק.

מעדיף שתפתרו לי את בעיית ה’תיקו מול איסלנד’…

ארגנטינה מאכזבים, אבל גם צרפת, אורגוואי וספרד התקשו במשחקים שלהן.
מה שכן נחמד לראות את אגוארו כובש במדי הנבחרת :smiley:

ולמה לא בעצם? הרי מבחינת איכות וכישרון נטו, הוא כנראה השחקן השני הכי טוב בנבחרת. אז להיות תקוע בקצה הספסל - עד כדי כך?

ובבקשה אל תגיב לי שהוא אכזב בנבחרת. הוא לא באמת קיבל הרבה הזדמנויות, וכשכן הנסיבות היו לרעתו והנבחרת הייתה קרקס אחד גדול.

כשיש לך עמודי חשמל שמצופפים עמדות, אתה צריך קצת יצירתיות ושחקנים שיודעים לעבור שחקן, ודיבאלה הוא אחד כזה. מסי חייב אחד כזה שימשוך אליו עמוד או שניים

אין לי שום התנגדות שדיבאלה ישחק להפך - אני אשמח. אבל לא בגלל זה ארגנטינה לא ניציה את איסלנד.

יכול להיות שאם דיבאלה היה משחק הכל היה שונה אבל צריך למצוא לו את המקום בנבחרת.ב20 דקות האחרונות שארגנטינה שלטה ואיסלנד רק ניסתה להעיף כדורים דיבאלה בשקט יכל לשחק ליד אגוארו כדי לנסות לעשות הרבה בלגן באיזור הרחבה. סמפאולי חייב לנסות לשתף אותו ,במיוחד ברגעים שהכל תקוע ומסי מנסה לעשות הכל לבד.

דיבאלה לא היה עוזר מהסיבה הפשוטה - ארגנטינה לא שיחקה טוב. במקום לשחק על הדשא הם רק העיפו כדורים לרחבה. היחידים שניסו לשחק מסודר על הדשא היו מסי ובאנגה. כל השאר העיפו כדורים.

דיבאלה צריך להיות על הדשא, אבל גם הכדור. מסי, אגוארו, די מריה, דיבאלה, אולי הנבחרת עם השחקנים הכי זריזים בטורניר. הם חייבים להשאיר את הכדור על הדשא.

דיי דיי צריכים להיות עיוורים כמו סמפאולי בשביל לא לשנות למסי תפקוד. עד שהגיע שחקן שיכול אשכרה לקחת ממנו את העול תוקעים אותו בספסל כי אעלק אין זמן בשבילם.

התוכנית משחק הזאת שמסי מקבל באמצע מול 4 ואז מנסה לעשות דאבל פס עם פיבוט שהוא לא פיבוט בכלל זאת תוכנית משחק שמתאימה למונדיאל 1986 עם מרדונה לא בעידן הנוכחי. זה לא עובד בברסה, למה שזה יעבוד עם הנכים האלה?

דבר שני, בתור אחד שנמצא פה, הלחץ עליהם הוא הכי גדול מכל הנבחרות. זה מטורף מה שהולך פה. אני לא הייתי מקיא, אני הייתי קורס.

אני גם חושב שצריך להוריד ממסי את העול הזה ולשלוח אותו לאגף.
קבוצות מצופפות באמצע חונקות את מסי כי יודעות שאין לו אופציות באגפים, ושהוא ינסה דבל פאס מהאמצע.
שליחה של מסי לאגף ושיתוף דיבאלה תיצור משחק יותר פתוח עם יותר ויותר שטחים. יהיה מי שינהל מהאמצע, ויהיה מי שיתעולל בשחקנים מהאגף ולחתוך לרגל שהוא אוהב.

אבל הנבחרת הזו כבר הרגילה אותנו שמה שנכון לא באמת אופציה.

שביט נסעת עד לשם לפחות תגיד לסאמפולי את הטקטיקה הנכונה!!
אבל עכשו ברצינות, אין סיכוי שמסי יזוז לימין, כמו שאין סיכוי שביבי יהיה שר חוץ, גם אם יכול להיות ממש סבבה בתפקיד! מסי נעול עמוק בתוך שכבות אינסופיות של אחריות/פחד/נטל/מורשת בשביל להיות קל רגליים בנבחרת הזו. תיקוותי היחידה היא שמשהו ישתחרר מול קרואטיה, בדרך נס, שהקבוצה תצליח להיראות כקבוצה, מה שיראה לפרעוש את דרך המלך לנעוץ את החץ בין עיניי השור.

כמות הפעמים שאמרתי ושמעתי את הדבר הזה בא לי כבר להקיא…
לא יקרה, מסי לא יזוז מהאמצע ונותר לי להאשים בכך רק את מסי כי מזמן כבר הבנתי שזה מה שהוא רוצה, המאמנים זורמים איתו וכל הקבוצה מנסה להתאים את עצמה לשיטה הזאת. כנראה שמסי דרך האמצע הוא יותר קרוב לשער וזה תפקיד שמאפשר לו לרוץ פחות ולהרגיש יותר בשליטה ובגלל זה הוא אוהב את זה, אבל זה כבר מזמן קשה לצפייה בהרבה משחקים, במיוחד במשחקים שקבוצות מצופפות באמצע. במקום לשחק מול בונקר דרך האגפים כמו שצריך לשחק ובקצב יותר מהיר עם יותר תנועה של שחקנים, מנסים לפרוץ דרך האמצע בדאבל פסים קצרים ובצפיפות נוראית כשמסי רוצה קודם כל לקבל כדור לרגל ואז להתחיל מהלך.

טוב אז אחרי התיקו המאכזב בשבת ואחרי ששאר הנבחרות החזקות אכזבו אף הן את אוהדיהן ושימחו את אוהדי האלביסלסטה מתחילים בארחנטינה להתכונן למשחק הבא.

בקלארין מסתבר שכבר מיציתי את מכסת הכתבות החינמיות שיש אז ניאלץ להסתפק בתמימות הדעים של פאחינה12 ואולה:

מדברים בעצם על 3 שינויים:

1. מרקאדו במקום סאלביו
  2. באנגה יוחלף בבאנגה או לו סלסו
  3. פאבון במקום די מריה

על פניו אלה אכן היו 3 החוליות החלשות מול איסלנד (למרות שגם טאגלאפיקו ממש רחוק מלהזכיר את זאנטי) אבל המשמעות האמיתית החא שחוזרים למערך הרבה פחות הרפתקני של 4-3-3.

דווקא אין לי המון טענות לטוטו, הבלאגן בהגנה היה רחוק מלהיות באשמתו. אפשר לדבר על למה פאסיו לא מועדף על פני רוחו שעשה הרבה בלאגן בהגנה.

לו צ’לסו יכול להיות אופציה מצויינת ביחס לקיים. ארגנטינה חייבת דינמיות וזריזות, וביגליה לא מעניק לה את זה, ואבר באנגה לא יציב מספיק כדי לסמוך עליו. על כל פעולה טובה הוא כאילו עושה ארבע פעולות מטופשות.

מעל הכל אני מקווה שסמפו מדבר על עיניין המנטליות. אין מקום לטעות, או שנותנים הכל נגד קרואטיה או שהולכים הבייתה.

יש לי הרגשה שאני עוד אשבור את הטלויזיה בסוף המשחק הזה.

למה באמת? לא ברור…

לפי סמפאולי זה בגלל משחק הרגל העדיף שלו שיסייע בבילד-אפ מההגנה.

לפי הדיווחים, זה מה שסמפאולי תרגל באימונים לקראת קרואטיה :flushed:

imageimage

המאמן הכי מטומטם בהיסטוריה של הנבחרת הזאת. בא לי לשבור לו את הראש ואם אני אתקל בו עם עוד אוהדים אני בטוח שהם יעשו אותו הדבר.