Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

אם מישהו מחפש סיבה להגיע עם דרבון או ציפייה כלשהי לקראת קרואטיה, או אולי סיבה לצחוק על הנבחרת מוזמן לעקוב אחרי הסדרה המצויירת של גבריאל לוסרו Gente Rota, וספציפית אחרי El fletero שלו.

זה צפוי להיות ההרכב שיפתח נגד קרואטיה מחר:

קבאז’רו.
מרקאדו, אוטאמנדי, טליאפיקו.
סאלביו, אנסו פרס, מסצ’ה, אקוניה.
מסי, אגוארו, מסה.

אני כבר לא יודע מה להגיד…

התאבדות. מה עוד יש להגיד?

לו סלסו,דיבאלה יוכלו לפחות להגיד שהם לא היו שותפים לבזיון של המאמן.
כולם יודעים שמסי צריך לקבל את הכדור ברגע הנכון כדי להיות אחד על אחד מול שחקן ההגנה שלו.מי בדיוק ימסור לו? גם פאבון שב20 דקות נגד איסלנד היה טוב יתחיל על הספסל. באמת שאין מילים
אולי אחרי ההדחה הצפויה יתחילו לעשות בדק בית ולראות מה לא עובד שם במשך 25 שנה.

מצד שני תגידו ביזיון אך מונדיאל שעבר הגעתם לגמר.
ב3 מונדיאלים האחרונים (יותר מזה כבר מדברים על דורות שונים לגמרי) הנבחרות היחידות שהצליחו יותר מכם הן הזוכות: איטליה ספרד וגרמניה.

אפשר לדבר על המון מאמנים, אבל אולי השחקנים לא חפים מפשע? הרי זה לא שמסי עד היום היה תותח בנבחרת ודי מריה גם תחת שום מאמן לא הביא את עצמו לידי ביטוי וזה נכון לכל שחקן התקפה בעצם.
האם לברזיל יש מאמנים טובים יותר? או לכל נבחרת אחרת?

בלי מסי ארגנטינה לא במונדיאל. זה לא דעה זה עובדה. אנשים יש להם זיכרון של צב. שכחו מה קרה שמסי היה פצוע.

תבדוק את צבירת הנקודות של ארגנטינה בלי מסי ועם מסי.ספוילר אלרט, התוצאות חד משמעיות לטובת מסי.

זו לא הייתה הודעה כנגד מסי.
אלא נגד השחקנים באופן כללי.
קל להפיל הכל על מאמן, אבל לטעמי אנשים משתמשים בו כתירוץ לחוסר יכולת על המגרש.
קבוצה אולי תעמוד לא נכון אבל זה לא נותן תירוץ לדי מריה לא לדייק במסירה או לא לעבור שחקן.
נבחרת עם שחקנים כל כך טובים צריכה להראות טוב יותר גם ללא מאמן כלל.

זה בכללי ככה לאחרונה, תמיד הכי קל להאשים אץ המאמן. ה3-0 של רומא זה רק וולוורדה וכו.
אפשר גם להגיד ששחקנים פישלו. גם מאמן שומר על קו אחיד לרוב, משחק נפל ב90% מהמשחקים יהיה בגלל השחקנים ולא המאמן

קשה לי לבקר שחקנים שלא אמורים בגלל לשחק.

חבר’ה, אנחנו ב win win situation!
או שמסי מציל את הנבחרת ונחתם כטוב בהסטוריה. או שמסי כושל עם הנבחרת ונחתם כטוב בהיסטוריה.

בין לבין, הבה ניתן לאמת הצרופה להתנסח בדיעבד.

בהצלחה

מדהים איזה רכבת הרים חווים עם הנבחרת הזו.
בתחילת המוקדמות הייתי בטוח שהולכים לקרוע את כולם, ואז הייתי בטוח שלא נעלה למונדיאל.
ןאז מסי לקח אותנו במו רגליו לשם, והייתה תחושה שזה סוף סוף התחבר ואנחנו הולכים לנצח כל מה שזז כל הדרך עד הנפת הגביע…
תיקו אחד, החמצת פנדל של המשיח מספיק לי כדי להיות “בטוח” שהערב אנחנו מפסידים, איסלנד מנצח בפער דו ספרתי את ניגריה ואנחנו הולכים הביתה בשלה הבתים…

בשביל הרישמי:

לא מצליח להבין למה מדליפים הרכב כל כך הרבה זמן לפני, כאילו שרוצים לעשות לקרואטים עבודה יותר קלה.

אני מסאמפולי התיאשתי סופית. אני מתבייש שבזמנו חלמתי שהוא יגיע לברצלונה.

לא מבין מה זה ההרכב המפגר הזה.
לא מבין מה הבעיה להעמיד הרכב כזה ;
רוחו פאזיו אוטמנדי מרקאדו
לוצ’לסו מסצ’
פאבון דיבאלה מסי
אגוארו

במקום הפשוט והקל מסבכים את המסובך, מדליפים אותו לתקשורת ויוצרים לחץ ציפייה למנימום מניטות כל הדרך לגמר.

צריך את באנגה כדי לשחרר את מסי לחופשי

הקרואטים מנומנמים. משהו שם ישן, זה נראה שהארגנטינאים פשוט רוצים ונלחמים יותר

מסי כרגיל מאכזב, בפעם המי יודע כמה, מצפה ממסי שיעלה ויטרוף את הדשא והוא נראה כמו אימפוטנט

מסי לא מעורב מספיק, לא יוזם, רואים שהוא מאוד לחוץ.
למחצית השניה עולה עם הראש למטה כמאין מנסה להדחיק משו…

אני לא פסיכולוג חלילה, אבל זה ממש בולט הלחץ העצום שהוא נמצא בו וזה לא מועיל לאף אחד.

גם עוד מאה שעות נבחרת ארגנטינה לא תבקיע, מאמן דפוק עם זימונים הזויים. טאטה מרטינו, אחריך!

המניה הכי בטוחה בסגל ארגנטינה - יותר ממסצ’ראנו - היא סרחיו רומרו, געגועים למונדיאל של 2014… אגב, אולי כדאי שסמפאולי יתפטר עכשיו, ככה ישאר סיכוי לנצח את ניגריה…

בחיי אני עוד שניה בוכה…

נשבר הזין מדיוני מסי. מאמן אידיוט שמקבל קרדיט כי בארגנטינה בזמן מונדיאל כולם נוקטים בגישה של שקט יורים. כל החלטה שהאפס הזה קיבל בשנה האחרונה נופלת כמו קוביות של דומינו.

לא יודע כן הכנה לא הכנה - זה הפסד שהוא חד משמעית מאמן. לא עלה עם הרכב טוב ויותר גרוע לא רואה מה קורה על הדשא.