Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

אכן אני לא רואה אפשרות אחרת… הברזילאים עשו פה בזיון גדול. פשט חבורה של נבלות.

הברזילאים צריכים לקבל הפסד טכני על ביזיון והחוצפה שלהם

כולם כבר בבית בארגנטינה

הברזילאים ירו לעצמם ברגל להצגה כשם הצגה וכבר יש טענות נגדם על התנהלות אחרת במקרים האחרים מהמקרה הבזוי הזה.

1. ב-14 וב-28 למאי השנה העבירו תקנות כי ברזילאים המגיעים למדינה יצטרכו לשהות בבידוד של 14 יום אך לא כך קרה עם אדרסון, ז’זוס, אליסון, פירמינו וריצ’לסון ששיחקו באנגליה ב-23 למאי, הצטרפו 4 ימים אחר כך למחנה האימונים הברזילאי ואף שיחקו נגד אקוודור במוקדמות המונדיאל בניצחון 0-2 ללא כל בידוד מצידם.

2 היה הסכם עם ההתאחדות הברזילאית שהשחקנים שהגיעו מאנגליה לא ישהו במדינה יותר מ-72 שעות (בכל מקרה תכננו לצאת אחרי המשחק ) כשהם זכאים להיות ביחד עם כל חבריהם לנבחרת בלי שוני או תקנות מיוחדות

1. במוצאי שבת שלחו הברזילאים תיעוד של שמות המשלחת הארגנטינאית לרישום ואישור, לא נצפתה שום בעיה באותו ערב.

2. בקופה אמריקה משרד הבריאות התחייב להתאחדות ולקונמבול לתת אישורים של 72 שעות למסדרון תברואתי לנבחרות ולצוותים שלהם כדי שיוכלו להיכנס, לנוע לשחק ולצאת מהמדינה בעת הצורך, היו יכולים לבחור לעשות את אותו מסדרון גם פה, בחרו שלא.

בקיצור משרד הבריאות רצה את ההצגה שלו, רצה את ארגנטינה בחוץ, רצה את הלעג של להוריד שחקנים ארגנטינאים מהמגרש ויזכה עכשיו לקבל בראש מההתאחדויות הגדולות

פיפ"א פתחה רשמית בהליך משפטי נגד ברזיל ונותנת לה 6 ימים להציג את הטענות להגנה.
מנגד ההתאחדות הארגנטינאית הגישה תביעה רשמית לקבלת הנקודות

יאללה עוד ניצחון על ברזיל :rofl:

ארגנטינה-בוליביה (2:30)

בצל מאורעות סאו פאולו והסאגה המשפטית שעוד תיסגר בקרוב תעלה הלילה ארגנטינה למשחק מאוד מרגש במונומנטל מול בוליביה ותלבש חג במשחק שמסמל את חזרת הקהל הארגנטינאי למגרשים ולאיצטדיון הגדול במדינה שם לא שיחקה מאז ספטמבר 2017 ובנוסף יתקיים לו טקס הזכייה הרשמי של הקופה אמריקה לפני פתיחת המשחק.

כרגע יהיו באיצטדיון של ריבר רק 21 אלף מאושרים שיצטרכו להתמודד גם עם גשם זלעפות שפוקד את בואנוס איירס בימים אלה אבל זה כלום לעומת השעות שהם עמדו בגשם השוטף כדי לקבל את הכרטיסים שרכשו

בפן המקצועי

ארגנטינה תתמודד עם 3 שינויים ידועים וכפויים כאשר כאשר ארבעת ה"אנגלים" שלנו אמיליאנו מרטינז, כריסטיאן רומרו, אמי בואנדיה וג’ובאני לו סלסו חזרו לקבוצותים, בעוד עמדת המגן הימני היא תמיד חידה לא פתורה אצל סקלוני

את מקומו של דיבו מרטינז בשער יתפוס בהופעת בכורה בהרכב חואן מוסו, זאת לאחר שגם פרנקו ארמאני המחליף הקבוע של אמיליאנו נפצע, מקומו של מוסו בהחלט ראוי.

בהגנה חרמן פצלה יחליף את קוטי רומרו וישחק עם מולינה/מונטיאל, אוטמנדי ו-huevo אקוניה
בקישור את מקומו של לו סלסו לצידם של פארדס ודה פול יתפוס פאפו גומז ובהתקפה השלישייה הרגילה של פידאו די מריה, ליאו מסי ואל טורו מרטינז.

אצל בוליביה יש הרבה שמות לא מוכרים לציבור הרחב חוץ מאחד מרסלו מורנו מרטינס שכבר כבש 5 פעמים רצופות מול האלביסלסטה ובוודאי ירצה לדפוק אותנו שוב.

היסטוריה

hqdefault-1

10 מפגשי מוקדמות מונדיאל נערכו בארגנטינה בין ארגנטינה לבוליביה והמאזן כמובן חד צדדי עם 9 נצ’ ותיקו אחד…
אם תשאלו את עצמכם באיזה מין כללל 10 המשחקים הללו עבדכם הנאמן היה? כמובן שבתיקו 1-1 בנובמבר 2011 במוקדמות המונדיאל של ברזיל 2014…איזה נאחס אה

אז הפעם אני בספה בבית ובתקווה שנאחסים לא עובדים מהצד השני של כדור הארץ…vamos argentina carajo

מבין כל משחקי החזרה של הקהל למגרשים (לאחר שטמטום הקורונה פקד את העולם באופן אוניברסלי ומייאש שגורם לי לתהות לגבי סיכוייו של המין האנושי לשרוד את טמטומו) החזרה של הקהל הארגנטינאי, המדהים והמרגש הזה, מראה לעולם למה כדורגל שייך למקום ולמה הסופרליג זה רעיון מגעיל.

אני מאוד אוהב את השילוב של די מריה ומסי. ההבנה העיוורת בין שני גאוני המשחק הזה היא פשוט תאווה לעיניים. לפעמים זה מרגיש כאילו די מריה הוא השחקן היחיד בעולם שמשתווה לכדורגל הרעיוני של מסי (בתרגום הרעיונות למעשה די מריה הרבה פחות עקבי ביכולותיו ממסי) ושמבין מה מסי מנסה לעשות כאן על כדור הארץ שלנו.

שמע, שניהם הגיעו מרוסריו. אומנם אחד מהקבוצה הטובה של העיר, אבל עדיין מאותה העיר.

הגול של מסי הוא תמצית השחקן הזה, שעדיין יש קשקשנים שלא מבינים שזה לא רק מספר הגולים, זה איך הם מובקעים. זה למה שווה להישאר ערים ב3 בלילה. וואו, וואו, וואו. מזל שאני אוהד ארגנטינה והנשיא של הנבחרת לא הצליח להעיף את מסי.

שלא ייגמר לעולם

Quédate para siempre, genio

ארגנטינה מנצחת 0-3 את בוליביה משלושער של הגדול מכולם ומי שלא ראה את הגול הראשון, רוצו לחפש.

כרגיל אצל מסי, אנשים אומרים ‘לכו תראו את השער הראשון’, אז אתה הולך לראות ומגלה שהשער השני בכלל יותר יפה.

לגמרי, גול יפייפה

אבל הרגע הכי יפה זה בכלל זה

מסי מציג את הגביע בפני הקהל הביתי ברגע שחלם עליו כל החיים ולא יכול לעצור את הדמעות

האמת שמגיע לדי מריה קרדיט. שחקן שמבחינת כולם היה ברור שהוא washed up, אבל הצליח לחוות סוג של רנסאנס בנבחרת.

לגבי מסי אין לי מה להוסיף.

מסכים עם נדב
כולם יודעים את דעתי על די מריה וכמה לא רציתי אותו בשנים האחרונות בנבחרת אבל מה שהוא עושה בחצי שנה האחרונה זה שיקום המתים.

אני עדיין מקווה שהגישה להגברת דקות המשחק של הצעירים תתקיים אבל בכל מקרה עוד שנה וקצת נהיה חייבים כי אני מאמין שאחרי קטאר מסי ודי מריה כבר לא יהיו שם

ואוטמנדי אני מקווה…

גם הוא ילך.
אחרי קטאר הגווארדיה הותיקה על כל שרידיה תפרוש.

תשמע אוטמנדי ודי מריה משחקים ונראים אפילו טוב מאוד ברמת הקבוצות, מקווה שלא יזמנו את אגוארו שמרגיש שהוא פרש בלי פרישה

3 פוסטים אוחדו לנושא קיים: הסופרליג:: החייאה?

האוטובוס של סקלוני ממשיך במסע ומגיע לפארגוואי

פגרת הנבחרות מחזירה לנו את אלופת היבשת לעוד 3 משחקים של מוקדמות מונדיאל תוך שבוע וההתחלה תהיה הלילה במשחק קשוח נגד פארגוואי באסונסיון (2:00 שידור בספורט 4)

כולם כאן כולל ה"האנגלים"

בפן המקצועי יש לנו שינוי כפוי אחד בהרכב כאשר לאוטרו מרטימז סובל מעומס שרירי ואת מקומו בחוד יתפוס טוקו קוריה הנהדר.

ההרכב הרגיל:
מרטינז
מוניטיאל, קוטי רומרו, אוטמנדי,אקוניה
דה פול, פארדס, לו סלסו
די מריה, קוריה, מסי

מה נשמע פארגוואי

פארגוואי ממוקמת במקום השישי בטבלה, מרחק 4 נק מארגנטינה ו-2 ממקום 4 שמוליך למונדיאל וכיאה לנבחרת העקשנית שאנחנו מכירים שהיא המאזן שלה עומד על 2 נצ, 5 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים ואת הפגרה הקודמת הם סיימו עם הפסד באקוודור, תיקו בית מול קולומביה וניצחון ביתי על ונצואלה.

אצל החבורה של אדוארדו באריזו אפשר למצוא את האחים רומרו הידועים לחובבי הכדורגל הארגנטינאי, את עומר אלדרטה הבלם מולנסיה, את חורחה אלמיריון הסופר מוכשר ואת אנטוניו סנאבריה.
חילופי הדורות הפארגוואים הסתיימו ובטורניר המוקדמות הנוכחי “לוס גואריינס” מציגים נבחרת כישרונית מאוד

היסטוריה

argentina-paraguay

לפארגוואי יש מטרה אחת הערב והיא לנצח את ארגנטינה באסונסיון לראשונה מזה 12 שנים.
הניצחון האחרון היה ב-2009 עם 1-0 של נלסון ואלדס

סה"כ ארגנטינה ופארגוואי שיחקו באסונסיון 9 מפגשים כאשר ארגנטינה מנצחת 3 פעמים, פארגוואי פעמיים ו-4 מפגשים הסתיימו בתיקו.

אז לפני שחוזרים הביתה ל-2 מפגשים נגד אורגוואי ופרו הלילה צריכים לצאת בשלום מהמוקש באסונסיון

Que tengamos suerte

חוץ מהכיף של לראות את מסי שוב בחולצה שאני אוהב, נותר לראות באיזה כושר יגיעו החבר’ה למשחק. מעניין אם סקלוני ינסה להכניס שחקנים חדשים לסגל הארגנטינאי. אני בהחלט חושב שזה הזמן להתחיל למצוא 9 רציני יותר מלאוטרו בארגנטינה.

אני ממש מקווה שחולי אלבראז יקבל דקות כ-9 של הנבחרת באחד ממשחקי הבית.

מגיע לו כל כך