Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

תענוג לראות את הנבחרת. אני לא יודע אם זה אנחנו או החולשה של בארסה אבל אני אשכרה נהנה. שלישיית קישור לפנים. משחק לחץ טוב. התקפות מעבר מהירות. והמון המון רוגע. כולם טועים ואף אחד לא מאבד את הראש.

לא ראיתי את המשחק בגלל חתונה של אחותי.
שמח לקרוא על הניצחון, ארחיב כשאצפה בשידור החוזר

אהוד, תרחיב על החתונה… עזוב אותך משחק גארבג’ טיים…

מזל טוב!

קצת מבאס שברגע שמשיגים יתרון מפסיקים לשחק אבל אחיות זה בעיה אהוד… שלי צמחונית, שלך מתחתנת ביום של משחק… מזל טוב!

אישתי צמחונית, מה נעשה.
כמעט הוציאו אותי מהירושה ועד היום צוחקים עליה.
כל אחד והמבחנים שלו לאלוהים

אם אשים בצד את כל חילולי הקודש שאני קורא פה. אני חייב להגיד שאני מבואס בשביל דה פול. היה ביי פאר הקשר הכי טוב בנבחרת, ונראה שהחיוורון שלו באתלטיקו מתחיל להשפיע עליו בנבחרת. הרבה חוסר ריכוז והרבה איבודי כדור. אני מקווה שלקראת קטאר דברים יתחילו להסתדר לו ברמת הקבוצות. גם פאפו גומז, שניסה לעשות דברים מעניינים הלך ודעך מול האגרסיביות הצ’יליאנית.

בחלק הטוב של הנבחרת, די מריה הראה שהוא עוד לא גמור, ויש לו מה לתת בנבחרת, גם פארדס היה מעולה במרכז המגרש, ההגנה ודיבו היו סך הכל בסדר, עם כמה פאדיחות קלות יחד עם השער הלא ברור של הריטי-צ’ילאני הביזארי הזה .

בתנאים לא אידאליים ארגנטינה אספו עוד שלוש נקודות במגרש מאוד קשה, שעבר למקום שמצא 2000 מטר מעל פני הים במטרה להקשות על הנבחרת. לא היה משחק מהמדהימים שארגנטינה שיחקה בתקופה האחרונה, אבל בהינתן הסיטואציה אלו לחלוטין 3 נקודות להתגאות בהן.

בחודש אוקטובר נבחרת קולומביה דורגה במקום הרביעי והבטוח שמבטיח מקום במונדיאל.
מאז 6 מחזורי מוקדמות ללא ניצחון וללא שער (!!!) והלילה היא מפסידה הפסד ביתי חשוב לפרו 1-0 שעוברת אותה בטבלה ומורידה את הקולומביאנים למקום השישי וחוץ למקום הבטוח בקטאר.

בלילה שבין שלישי לרביעי הקפאטרוס פוגשים את אלופת היבשת ארגגנטינה שבכושר נהדר במשחק חוץ חשוב שנותרו רק 3 מחזורים לסיום.
במוקדמות של 94 קולומביה הביסה את ארגנטינה על אדמת בואנוס איירס וכמעט השאירה אותה מחוץ.לטורניר בארה"ב, אולי 28 שנה אחרי…הזמן לסגור חשבון הגיע.

יש חדש לגבי המשחק שבוטל מול ברזיל?

שבוע שעבר נגמר מועד הגשת התביעה וההגנה של כל נבחרת וכעת מחכים לדין.

לא ידוע בדיוק מתי יתכנס בית הדין אבל מעריכים שזה יקרה בימים הקרובים.

הלוואי והייתי יודע לתת לך תאריך

a-25-anos-de-un-papelon-historicp

5 בספטמבר 1993 מחזור 6 ואחרון של בית A במוקדמות העלייה למונדיאל בארה"ב בדרום אמריקה.
ארגנטינה עם 7 נק’ מארחת את קולומביה עם אותו מספר נקודות וסופגת ממנה את המכה הגדולה ביותר שספגה במשחק בית אי פעם עם תבוסה 5-0, הקולומביאנים מסיימים ראשונים בבית ועולים למונדיאל.
באותו לילה ארגנטינה נעזרת באלילת המזל ששמה פרו, הפרואנים שעד המחזור האחרון הפסידו בכל חמשת המשחקים שלהם מצליחים לחלץ 2-2 ביתי מול פארגוואי שמסיימת עם 6 נק’ ונותנת לארגנטינה מקום בפלייאוף מול אוסטרליה ועלייה למונדיאל.
ניצחון פארגוואי צפוי על הפרואנים החלשים היה משאיר את הארגנטינאים בחוץ.

29 שנה אחרי קולומביה חוזרת הלילה לאדמת ארגנטינה שהפעם חוד הסכין מונח על צווארה לעומת ארגנטינה שמגיעה נינוחה מאוד וכבר הבטיחה את המקום בקטאר, האם ארגנטינה תרצה לנקום ולהניח עוד פטיש בסיכויי הקאפטרוס לעלות למונדיאל הקרוב.

נגלה הכל הלילה (1:30) באיצטדיון בקורדובה.

מה שלומך ארגנטינה שלנו?

ארגנטינה מגיעה מעודדת מאוד מהניצחון החשוב על צ’ילה בסופ"ש עם מחצית ראשונה נהדרת ושנייה קצת מנומנת אבל החבורה של סקלוני ממשיכה לדהור קדימה ולשבור שיאים.

על הקווים חוזרים פבלו איימאר והמאמן הנערץ ליונל סקלוני אחרי שהחלים מקורונה

סקלוני מתכנן מספר שינויים בהרכב הלילה כאשר חלקן מחוייבות וחלקן לא.

בשער ישמור על מקומו דיבו מרטינז
בהגנה גונזלו מונטיאל יחליף את נוהאל מולינה כחלק מהרוטציה הקבועה.
במרכז ההגנה ליסנדרו מרטינז ימשיך לקבל קרדיט כשאליו יצטרף חרמן פצלה בעקבות עונש השעיית הצהובים של אוטמנדי ובחלק השמאלי של ההגנה ניקולאס טאגלפיקו יחליף את אקוניה.

בקישור ארגנטינה תציב מרכז חדש לגמרי לאחר שגם פארדס וגם דה פול מושעים, את מקומם יתפסו גידו רודריגז שחזר מקורונה, ג’ובאני לו סלסו שחוזר להרכב, כאשר פאפו גומז ימשיך לקבל קרדיט כמו מול צ’ילה.

בהתקפה אנחל די מריה ימשיך לקבל את המושכות ואת סרט הקפטן כאשר פאולו דיבאלה יקבל את הקרדיט גם הוא כאשר יתופקד כ-9 מזוייף.
ההתלבטות היחידה של סקלוני היא הרצון לתת לאוקמפוס את חולצות ההרכב אך השחקן של סביליה סובל מאי נוחות בקרסול ומצבו יוכרע ממש לפני הפתיחה, במידה והוא לא יודע לשחק לאוטרו יעלה בהרכב ואז דיבאלה יזוז שמאלה.

מה איתך קולומביה?

מצבה של קולומביה רע מאוד.
לפני 6 מחזורים הם התבוססו במקום הרביעי שמוליך ישירות לקטאר, אך מאז הם עם 6 מחזורים ללא ניצחון, 4 תוצאות תיקו מאופס ו-2 הפסדים של 1-0 לברזיל ולפרו בבית.
כאשר אתם קוראים את הנתונים אתם מביאים נכון, קולומביה לא כבשה גם באותם 6 מחזורים אפילו לא שער אחד וסובלת מבצורת גדולה בהתקפה, בצורת שהורידה אותה אל המקום השישי בטבלה ואל מחוץ לתמונת העולות לקטאר כאשר נותרו עוד 3 מחזורים לסיום.

ההרכב הצפוי שיעלה הלילה ריינאחלדו רואדה למשחק מול הארגנטינאים:

אוספינה/וארגס
מדינה, דווינסון סאנצ’ס, מורייו, מוחיקה
באריוס, אוריבה
חאמס
קווארדדו, מיגל בורחה, לואיס דיאז.

היסטוריה

ארגנטינה אירחה 8 פעמים את קולומביה במסגרת מוקדמות המונדיאל ועומדת על מאזן 5 נצ’ לארגנטינאים, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד ידוע וכואב.

הניצחון המשכנע והזכור ביותר היה במוקדמות של 2002 עם ניצחון 0-3 בבואנוס איירס.

קילי גונזלס, פיוחו לופז והרנן קרספו כבשו לאלביסלסטה תוך 38 דקות הכריעו את המשחק כבר במחצית הראשונה.

גם במוקדמות של 2018 ניצחנו 0-3 את הקולומביאנים במשחק שהיה חשוב הרבה יותר בקרב על העלייה לרוסיה במחזורי הסיום.

חופשית אדירה של מסי, נגיחה משוגעת של לוקאס פראטו ועוד אחד של אנחליטו די מריה נתנו לארגנטינה 3 נק בלילה חשוב בסן חואן.

בהצלחה לנו!

אהוד אמר שיהיו שינויים וגם קיים. הרבה שילובים מעניינים והתקפיים בחלק הקדמי. הולך להיות מעניין עם אוקמפוס ופאפו. מאוד מקווה לראות טירוף הלילה, שכן קולומביה עם הגב לקיר, מורחב הזמן שלה לשנות את הסיטואציה הולך וקטן.

Aguante Argentina!

זה שדיבאלה שדיברו עליו כל השבוע וכל קדם הפגרה שהפעם שאין את מסי הוא יקבל את חולצת ההרכב, לא עושה את זה באף אחד מ-2 המשחקים מראה שהאמונה של סקלוני בו והצורך בו יורדת לאט לאט.

משהו עם הקריירה של דיבאלה בנבחרת פשוט לא נדבק ביחד…

לא הבנתי מה אוקאמפוס עושה על המגרש. נגמרו החלוצים?

ארגנטינה מנצחת ומורידה את קולומביה לקרשים

האלביסלסטה מנצחים 0-1 את קולומביה משער של לאוטרו וממשיכה את רצף המשחקים ללא הפסד.

זאת הפעם השלישית שארגנטינה מנצחת 0-1 את קולומביה במשחק בית במוקדמות המונדיאל וזאת הופכת להיות התוצאה הנפוצה ביותר בין השניים.

ארגנטינה לא הדהימה אך נראתה מאוד רגועה, מצד שני קולומביה נראתה מאוד אנמית, סגרה משחק 7 ללא ניצחון או שער ואם לא יקרה נס ב-2 מחזורי הסיום היא תראה את המונדיאל מהבית.

הנבחרת תחזור במרץ למשחקים נגד ונצואלה בבית ואקוודור בחוץ.

בכמה מילים על המשחק- אני מאוכזב מקולומביה. נבחרת שהייתה צבעונית עם שחקנים מצויינים עם הגב לקיר הראתה כדורגל ציני ואנמי. ניסו לחכות לטעויות בקישור של ארגנטינה ולבנות על התקפות מעבר, כשמנגד ארגנטינה הצליחה להתמודד עם זה למרות יום חלש בקישור. מרכז שדה בלי פארדס ודה פול הביא לכך שארגנטינה לא הצליחה לבנות התקפות מהאמצע, הואיל ופאפו רואה בעיקר את השליש הקדמי, ללו צ’לסו לקח זמן להיכנס למשחק וגידו רודריגז הגנתי גרידא. למרות כל הנ"ל ארגנטינה הצליחה להראות עליונות וקור רוח גם עם המחליפים שהיו צריכים את הבטחון הזה (היה מורגש על מונטיאל, פצאלה, אוקמפוס וכמובן לו צ’לסו). מי שכמובן היה הכי טוב על המגרש היה די מריה שכל מה שהיה חסר לו זה כדור ברשת כדי להראות את העליונות שלו על המגרש. הקאמבק שלו בנבחרת לא מפסיק להפתיע אותי.

הואיל ואין דיון ממש על המוקדמות כמה דברים שכדאי לדבר עליהם לקראת פגרת הנבחרות במרץ:

• אקוודור במרחק שלוש נקודות מהבטחת עלייה מהמקום השלישי צפייה לפגוש את פאראגוואי וארגנטינה.

• אורוגוואי סוף סוף תלויה בעצמה במקום הרביעי שלוש נקודות מתחת לאקוודור, אבל מצפות לה שתי מלחמות עולם מול פרו וצ’ילה כשהמשחק האחרון בחוץ.

• פרו מהמקום החמישי תפגוש את פאראגוואי לאחר מלחמת העולם מול אורוגוואי.

• צ’ילה במקום השישי חוץ מאת אורוגוואי בבית צפויה לפגוש לפני כן את ברזיל בחוץ.

• קולומביה נותרה עם משחקים מול הנבחרות החלשות של הבית: בוליביה ו-ונצואלה, ותתפלל שכח היתר יאבדו נקודות.

הולך להיות מטורף במרץ, ועוד אם בלי כוונה אקוודור תאבד נקודות מול פאראגוואי, המחזור האחרון של המוקדמות הולך להיות פוטו פיניש דרמטי מטורף.

עוד משהו ששווה לדבר עליו זה הפיק המטורף שהנבחרת נמצאת בו.

29 משחקים בלי להפסיד כושר טוב, רעב, רוח לחימה והשאלה מה יקרה אם פתאום משהו יתפקששכי דוגרי וגרי למרות שהשיא משחקים ללא הפסד זה נחמד
אני מעדיף שזה יקרה עכשיו לפני המונדיאל עדי לדעת שגם מנפילה נוכל לקום.

ז’ליקו אוברדוביץ הגדול היה יוצר לקבוצות שלו משברים בכוונה באמצע העונה כדי שיגיעו רעבים למאני טיים

אז כדורסל זה לא כדורגל ונבחרת זה לא קבוצה אבל וואלה יש מחשבה מתי כדאי שהפיק ישתחרר

מה שהכי מרשים (ומתסכל) בסטרייק הזה זה האיפוק. ברגע שאנחנו משיגים יתרון אנחנו (לטוב ולרע) עוסקים אך ורק בשימור עצמי. אין גוליאדות מטורפות ואין נצחונות אדירים. הכל מאוד מקורקע.

בגלל זה שחקנים כמו אקוניה ודה פול ודיבו ופאפו עושים לי את זה. שחקנים שמשחקים אך ורק מהלב ומפצים קצת על האירופאיות היעילה הזו.

אגב אהוד אני משום מה סופר 30 משחקים מאז ההפסד לברזיל ב2019…

לא יודע דרך מה ואיפה ספרת.

שיחקנו 29 משחקים גמורים, ה-30 הוא המשחק הדחוי נגד ברזיל, רשום ברשימות אבל לא שיחקנו אותו לא ידוע אם הוא הפסד או ניצחון

כן זה כנראה מה שבלבל אותי… אז יש מצב בעצם שאנחנו לא בכלל לא ברצף

טוב אז פיפ"א קבעה שהמשחק המושעה בין ברזיל לארגנטינה ישוחק שוב באירופה או באסיה…כנראה ביוני… :man_facepalming::man_shrugging:

@Ganjo