Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

בושה וחרפה

נראה שמנסים לדפוק את ארגנטינה בכוח.
2 הנבחרטת כבר עלו, ארגנטינה תגיע למשחק ביוני שככל הנראה יהיה בלונדון עם 4 חיסורים

המשחק בפירוש נעצר בגלל הברזילאים אבל ככה זה כשהכוח הברזילאי גדול יותר במסדרונות פיפ"א מזה של ארגנטינה

פיפ"א זה ארגון כל כך מושחת שכבר לא אכפת לו שרואים לו. הוא יודע שאף אחד לא יכול לעשות לה כלום.

איזה בושה.

אני הבנתי נכון שהעונש על ברזיל זה עונש כספי בלבד וארגנטינה ספגה את הרוב מבחינת העונש?

ברזיל ספגה עונש כספי של 540 אלף דולרים
ארגנטינה ספגה עונש כספי של 216 אלף דולרים וארבעת ה"אנגלים" שלנו מורחקים מ-2 משחקים: דיבו מרטינז, לו סלסו, קוטי רומרו ובואנדיה

הסגל הראשוני של סקלוני למשחקים נגד ונצואלה בבית ונגד אקוודור בחוץ ב-2 המחזורים האחרונים של המוקדמות בסוף החודש.

אתם לא טועים כשאתם מסתכלים על הסגל ומוצאים מלא שמות שאתם לא מכירים. תן

לוקה רומרו בן 17 מלאציו, מתיאס זולה בן 18 מיובה, האחים פרנקו ו-ולנטין קרבוני בני נ-18 וה-17 מאינטר, אלחנדרו גארנצ’ו בן 17 ממנצ’סטר יונייטד, ניקולס פאז בן 17 מריאל מדריד וטיאגו ג’רלינק בן 18 מויאריאל הם כולם ילדים שמשחקים בקבוצות הנוער ואפילו לא ממש קיבלו הזדמנות בקבוצה הבוגרת שלהם, אז למה הם פה?

פוליטיקה.
התאריך הוא תאריך רשמי של פיפ"א לנבחרות בוגרות אבל לא לנבחרות הצעירות, הגעה של שחקנים צעירים תחת הסגל הבוגר לא נותן בעצם לקבוצות אופציה להתנגד להגעה של השחקנים האלה מאירופה לארגנטינה וככה מאפשר למאמן ארגנטינה עד גיל 20 חוויאר מסצ’ארנו הזדמנות לעשות לנבחרת הצעירה עוד אימונים אקסטרא.
ברגע שהם תחת הסגל ובארגנטינה אין פיקוח תחת מי ואיפה הם יתאמנו.
בנוסף הם יקבלו הזדמנות להתאמן עם הסגל הבוגר תחת סקלוני שיוכל לבחון אותם לעתיד ואולי אפילו לתת לחלק מהם דקות במשחק רשמי שיבטיח את מקומם בנבחרת שלנו אחרי שלחלקם כבר יש הצעות מההתאחדויות של ספרד ואיטליה לשחק אצלם.

בקיצור סקלוני כבר חושב מעבר לקטאר וזה משהו שלא נראה אצלנו שנים…פשוט כיף

אה כן וגם מסי אחד חוזר והנבחרת תיפרד מהקהל במשחק הבית האחרון בבונבונרה נגד ונצואלה וצפויה שם הצגה

איזה כיף שרואים שם הלאה. מה שמיוחד היום זה שבניגוד לעבר, מלא שחקנים יוצאים לאירופה בגילאים צעירים לקבוצות הצעירות, ככה שאם בעבר כמעט כול הילדודס שיחקו בארגנטינה וכן היו פחות או יותר מוכרים, כאן יש את אפקט ההפתעה. לדעתי גם יודעים שלא סתם הקבוצות החזקות באירופה הביאו אותם בגילאים צעירים. בקיצור, יהיה מעניין

יעניין את מי שמבין ספרדית, אבל גם מי שלא, סרטון מעניין על הזימונים:

סרטון מצויין

חגיגה בבונבונרה נגד ונצואלה

הסקלוניסטה תחגוג הלילה את העפלה למונדיאל במשחק הביתי האחרון של הנבחרת לפני קטאר עוד 8 חודשים כשתארח (2:30) את ונצואלה החלשה.

הנבחרת של סקלוני מגיעה עם חיסורים רבים ביניהם '4 האנגלים" שקיבלו עונש הרחקה שערורייתי של 2 משחקים, דיבו מרטינז, קוטי רומרו, ג’ובאני לו סלסו ואמיליאנו בואנדיה.
אליהם יצטרפו פצועים ניוספים כגון, מרקוס אקוניה, ליסנדרו מרטינז, פאפו גומז שיעדרו גם הם.

אנחל די מריה שזומן לסגל סובל גם הוא ולא יפתח, מה שמביא אותנו להרכב המשוער הבא:

ארמאני
מולינה, אוטמנדי, פצלה וטאגלופיקו.
דה פול פארדס מאק אליסטר
מסי חואקין קוריה

מי שצפוי ככל הנראה לשחק את משחקו האחרון על אדמת ארגנטינה עם הנבחרת הוא ליאו מסי שרומז לאט לאט בראיונות בארגנטינה על כך שלא ימשיך בקמפיין הבא של המונדיאל ב-2026

אני באופן אישי מקווה שהילדים שזומנו גם יקבלו דקות.

ונצואלה מה שלומך?

הווינוטינטו מסיימים עוד מוקדמות מונדיאל כושל במקום האחרון כמי שיעמוד על הקווים מולנו הוא אקס ידוע ומאמן ונצואלה החדש, חוסה פקרמן.

גם הסגולים סובלים מחיסורים רבים כשהמשמעותיים ביותר הם של תומאס רינקון וסולטדו
מי שיפתחו בחוד הם דווין מצ’יס, ג’פרסון סאברינו וסולומון רונדון הבלתי נגמר

היסטוריה
Ihd49IPxR_340x340__1

7 פעמים אירחה ארגנטינה את ונצואלה במוקדמות המונדיאל כשהמאזן עומד על 6 נצ’ ותיקו אחד, זה קרה במוקדמות האחרונים לרוסיה.

ההמנון של ארחנטינה הוא צמרמורת מהלכת

אני פחות אוהב שנותנים למישהו לשיר.
מעדיף שיהיה מישהו מוסיקה והקהל.שר

כל אבל ראית… אפילו ליונל לא בא לי לשיר הערב מסי בסוף נכנע והצטרף. ההמנון הזה הוא משאבת פאתוס ענקית בכל ביצוע.

תענוג לראות את ארגנטינה משחקת

זוכרים שעד לא מזמן היה סיוט להישאר ער בשביל הנבחרת? אז לילה טוב אמר ליאור כשחיוך מרוח על פניו

מתי בפעם האחרונה נהנת מברצלונה וארגנטינה באותו הזמן?

ניצחון ביתי אחרון לקמפיין על ונצואלה

הנבחרת נראתה פשוט מצויין הלילה בניצחון 0-3 על ונצואלה שסגר את הקמפיין הביתי של מוקדמות 2022 לקטאר, נשאר עוד משחק אחד נגד אקוודור בחוץ…זוכרים שב-2018 הגענו לשם עם חששות לאי עלייה?! העולם מתהפך לו לאט לאט והנבחרת עם 30 משחקים ללא הפסד.

האווירה הייתה נהדרת אתמול בבומבונרה ומסי קיבל מלא כבוד במה שאולי אולי היה המשחק האחרון והשער האחרון שלו על אדמת ארגנטינה.

מי שצריך לקבל המון כבוד אצלנו הוא דה פול שלמרות שחווה עונת התאקלמות פחות טובה באתלטיקו, כשהוא מגיע לנבחרת הוא תמיד נותן הצגות ואת כל הלב, התמונה ששמתי לא נבחרה בלי סיבה והלילה הוא נתן 2 בישולים נהדרים.

בלילה שבין שלישי לרביעי סוגרים קמפיין ואני כבר לא יכול לחכות לדבר האמיתי. :large_blue_circle::white_circle:

FOTON :blue_heart::argentina:

לא יצא לי עוד לדבר על המשחק, אבל הדבר שהכי בלט היה השמחה של מסי בחזרה לארגנטינה. לא ממש עקבתי אחרי פריז, אבל ממה שראיתי לאחר צמד המשחקים נגד ריאל נראה שהוא שמח לחזור למקום היחיד שמרגיש לו באמת כמו בית. הוא צריך את האנשים, הוא צריך את הקהל שלו, הוא צריך מקום בו הוא יוכל לבוא לידי ביטוי. הוא לא בשלב בקריירה להמציא את עצמו מחדש. עם כל דקה במשחק נראה שהוא לאט לאט מתעורר מחדש מתרדמת. אם יש תסריט בו אולי נוכל לקבל את מסי מחויב במאה אחוז לנבחרת, זה התסריט הנוכחי בו הוא מרגיש שלא מחכה לו שום דבר עם הקבוצה.

מעניין מה הוא מתכנן לעשות עד המונדיאל.

מתנצל לא יהיה סיקור הערב, יום ארוך ועמוס מידי

הלילה (2:30) סוגרים קמפיין בגוויאיקיל נגד אקוודור.
ככל הנראה רכב חצי רוטציוני עם חוליאן אלברז כחלוץ 9 בהופעת הבכורה שלו בהרכב.

ההרכב המשוער:
רולי
מולינה, מרטינז קווארטה, אוטמנדי טאגלפיקו
דה פול , פארדס, פלאסיוס/מק אליסטר
מסי, אלברז, אנחל קוריה/ניקו גונזלס

אקוודור תגיע לחגוג עלייה ותשחק ללא החלוץ המרכזי שלה אנר ולנסיה שמושעה בגלל צהובים.

בהצלחה לנו!

ההרכב שלנו

רולי
מונטיאל, קוארטה, אוטמנדי, טגליאפיקו
דה פול, פארדס, מק’אליסטר
מסי, חוליאן, ניקו גונזלס

סוף סוף נראה קצת את חוליאן הזה שכולם מדברים עליו. אמן יהיה סקורר לפחות כמו היגואין. מי שהרשים אותי לרעה במשחק הקודם היה מק’אליסטר. נראה אולי יתקן את הרושם?

ממה שאני מבין העיר הזו בכלל לא גבוהה אז אקוודור סוף סוף מארחת משחק ספורטיבי

משחק next. ארגנטינה לא באה לעבוד היום (חוץ מהפה של דה פול שעבד שעות נוספות). פנדל סופר גבולי נתן לאקוודור תיקו. מק’אליסטר חלש מאוד ולא מתאים לרמה. חוליאן נגע בכדור בערך פעם אחת וזה כל מה שצריך.