Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

הנבחרת מסיימת ב-1-1 נגד אקוודור
הכוכב העולה כבש במשחק הבכורה שלו בהרכב
האקוודורים קיבלו מה-var פנדל שלא היה

הסקלוניסטה עם 31 משחקים ללא הפסד משווה את השיא של הנבחרת של קוקו באסילה ברצף הארוך ביותר של הנבחרת.

כל הסימנים מצביעים על הדחה כואבת בשלב הבתים.

בית סבבה לשם שינוי לא?

מקסיקו ולבנדובסקי יעשו לנו את המוות.

בית קשה אבל לא בלתי עביר, היה יכול להיות יותר גרוע.

מקסיקו עם דור סביר, פולין תהיה משוכה לא פשוטה אבל הם משחק שלישי בבית אז מקווה שכבר נעלה עד אז.

השמינית צריכה להדאיג יותר שם נצטלב עם צרפת/דנמרק

החלטה רשמית של פיפ"א!
המשחק הדחוי ישוחק ב-22 בספטמבר.
השאלה איפה.

יש חלק בפיפ"א שאומרים שהמשחק צריך לחזור לנקודת הרתיחה בברזיל וחלק מדברים על איפשהו במפרץ הפרסי.

בכל אופן בעקבות ההחלטה מנסות 2 ההתאחדויות לדחות את משחק הידידות שנקבע באוסטרליה.

בחלק של ארץ הקודש גוברת הסבירות שהנבחרת תגיע לארץ למשחק ב-6 ביוני.

הסגל למשחק נגד איטליה והאלה שיבואו אחריו

די מריה פצוע?

הם יבואו לישראל?

אני מסתכל על הסגל, ואני מבין עכשיו כמה חזרנו אחורה לתקופה בה השחקנים מבריקים בארגנטינה ומתקשים בקבוצות. מסי, דה פול, די מריה, אוטמנדי, טאג ועוד ממש בתוך הבטיחו אוף מיינד הזה.

תכלס? לנבחרת זה מעולה, בטח אם זה טורניר אחרון ללא מעט מהשחקנים.

אחרי שלא הצליחו להגיע לישראל וגם לסגור את המשחקים נגד ברזיל ודרום קוריאה היום באופן רשמי נסגר שארגנטינה תשחק ב-5.6 נגד אסטוניה באנואטה של ריאל סוסיאדד

מישהו יודע באיזה ערוץ ישדרו את הפינליסימה?

צ’רלטון

מתי המשחק מול איטליה? ומה יש אחריו בסוף? סלובניה?

מחר ברבע ל10. בראשון אתם מול אסטוניה.

לה סקלונטה מגיעה ללונדון לעוד גמר!

יגידו לכם שזה סתם משחק הכנה למונדיאל, שזה גימיק שפיפ"א הביאו כדי לעשות כסף אבל הפיינליסטה בין ארגנטינה לאיטליה (21:45 ספורט 1) הוא גמר רשמי לכל דבר ונחשב גביע רשמי של פיפ"א…מה שאומר שהערב הנבחרת שלנו עולה לעוד מלחמה על תואר! לא החשוב של השנה אבל תואר!

ההרכב שיעלה ההערב סקלוני בוומבלי הוא די ההרכב הרגיל לא כולל הפצועים פארדס ואקוניה:

דיבו
מולינה, קוטי, אוטמנדי, טאג
דה פול, גידו רודריגז, לו סלסו
מסי, לאוטרו די מריה.

הארגנטינאים כבר כבשו את לונדון (כולל גל גדול מהארץ) ואין ספק למי יהיה יתרון באווירת הביתיות

שיהיה לנו בהצלחה!! :argentina:

2 הגולים ממהלכים גדולים של המבשלים. אתם לא אמורים לחגוג פה או משהו?

תשאל את הסלון שלי

לרגע חשבתי שאתה מגיב אצלנו כי המשחק משעמם אותך ואז נכנסתי לבדוק. אתה מוצא כח להגיב וגם לחגוג אני מבין.

לא כל יום יש לי הזדמנות להיות הסניגור של לאפורטה

סליחה על הספאם: גברים מול ילדים.

Ps. בטלוויזיה האיטלקית אמרו שהגיעו המכות למסי כי ארחנטינה משפילה יותר מדי. במיוחד בגלל ה’אולה’. זבלים.