Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

ניצחון ענק!
ארגנטינה שיחקה כמעט מושלם וכבשה 3 שערים אדירים עם בישולים אדירים ויכל להיגמר יותר

איטליה ממש חלשים, עצוב שאלופת אירופה נראת ככה וממש מובן למה הם לא במונדיאל.

איזה כיף!

מה שסקאלוני עשה לנבחרת הזו זה פשוט מדהים. תענוג לראות. זו לא הארגנטינה הכי יפה שראיתי (למרות שהיום זה ממש קרוב כבר) אבל זו ארגנטינה קשוחה חזקה רגועה וחכמה.

לאוטרו מסתובב לשער כמו גאון יחיד בדורו. די מריה שלא ייגמר לעולם ורומרו בלם ענק.

מי שקצת לא ברור לי מה הוא עושה כאן זה גווידו. גם דה פול היום היה חלש מאוד.

בכנות? משחק על easy. איטליה לא הייתה, ארגנטינה בעיקר השתדלה לשחק חכם, וזה כל מה שהיא הייתה צריכה.

די מריה מסי ולו סלסו במשחק גדול, דה פול לא היה מדהים, אבל דאגו שהוא לא ירים את הראש כל המשחק וגם לאוטרו שעקרונית לא היה מדהים מסיים עם שער ובישול.

איטליה עם בלמים מבוגרים ואיטיים, שחקני התקפה ללא ברק וקשרים נטולי יצירתיות אפילו לא הצליחו לייצר אינטנסיביות אמיתית. אפילו משהו בסיסי כמו לחץ גבוה לא ממש היה.

לא מאמין שהאסקפיזם שלי זה הנבחרת הזאת. עברו יותר מידי שנים.

אגב די מריה ולאוטרו היום ציון 10!!

QUE DE LA MANO, DE LEO MESSI :musical_note::notes:

כיף לראות את הנבחרת.

צריך להודות, היא לא מלהיבה והתקפית כמו הנבחרת במונדיאל 2006 וגם לא כזאת נוצצת כמו 2014. היא פשוט חונקת את היריבה, מוציאה לה את החשק לשחק כדורגל דרך האמצע, ושמה גולים במצבים שיש לה. היא משחקת מאוד פשוט, כמו שכדורגל נבחרות אמור להיראות-משעמם אבל יעיל. שהמצבים יכנסו, זה מה שחשוב.

חבל שמסי לא כבש, אבל איזה כיף לראות אותו מקבל את כל הפירגונים האלה. מאוהבים בו סוף סוף בבית שלו, גם הקהל וגם השחקנים. חבל שזה הגיע מאוחר, אבל העיקר שזה הגיע.

לגבי איטליה…שמעו, היא דוגמה למה כדורגל נבחרות הוא בינוני. טורניר אחד היא לוקחת יורו, טורניר שני היא לא עולה ומשחקת כמו בדיחה נגד ארגנטינה. הכל תלוי תקופה. מה שכן, כנראה שעם קייזה ווראטי זה היה נראה אחרת.

כנראה שאם מסי מצליח בנבחרת הוא חייב לאכזב בקבוצה שלו, כשעד הקיץ הקודם זה היה הפוך. אי אפשר להצליח גם פה וגם פה.

אבל מסי מספרית לא מצליח בנבחרת…הוא למעשה משחק אותו דבר. זה השחקן היום, מספר 10 של פעם שמקבל כדור באמצע ועושה משחק. זה לא מתבטא הגולים, יותר במסירות מפתח ושליטה בקצב.

הערב משחק ידידות באיצטדיון של אוססונה בפמפלונה.
נגד אסטוניה בשעה 21:00 (אין שידור בארץ).

לפי הדיווחים בין 20-10 אלף ארגנטינאים שחיים בספרד ילוו את הנבחרת.

זה ההרכב שיעלה הערב, מסי ורוטציות:
ליאו ביקש לשחק

אם מישהו יוכל להעלות פה לינקים זה יהיה נהדר!

בעיקר פה אמור להיות שידור

מעניין למה…

חמישייה של הפרעוש נגד אסטוניה.
אין ממש מה לקחת מהמשחק הזה חוץ מזה ששיחקו ען המחליפים שקצת יקבלו ביטחון

היריבה לא ברמה…נתראה בספטמבר עם משחקי ההכנה הבאים

השידור הארגנטינאי תענוג. ענייני ואינפורמטיבי. לא מזיינים את השכל פשוט משדרים את המשחק. לא מגזימים עם שמות תואר ופרשנויות.

נחמד לראות שסקאלוני בחר די במדויק את ה-11 הקבועים שלו וגם נחמד להיזכר שיש לנו גם כמה חילופים ראויים ביותר (פצלה, פאפו, חוליאן). אני חושב שהתחרות הכי קשה למונדיאל תהיה בין טגליאפיקו לאקוניה, ופייר? גם אני עוד לא סגור בעניין. \

אם אני צ’אבי אני דוחק בלאפורטה להתקשר לאודינזה ולהניח הצעה על נהואל מולינה. השחקן הזה מתפתח פנטסטי ובעמדה כזו שיש בה מחסור מטורף של שחקנים נראה לי שהוא יכול לסגור לנו פינה נהדר.

רואים שלחוליאן יש קסם ברגליים אבל התחרות עם לאוטרו קשה. מקווה מאוד שבמהלך המונדיאל הוא יצליח להתברג פנימה ולהשפיע.

הקטע של פויט כקש"א זה היה סתם ל-5 דקות או שזה מבוסס על משהו?

22.9 ארנה דה קורינטיאנס ארגנטינה חוזרת לזירת הפשע נגד ברזיל.
זאת ההחלטה של פיפ"א למשחק הדחוי ההוא.

יש לציין ששתי ההתאחדויות לא ממש מרוצות מההחלטה להיפגש חודשיים לפני המונדיאל למשחק רשמי שכן הרחקה במשחק הזה תביא להשעייה מהמשחק הראשון במונדיאל.

צפו להרכבי ילדים ונוער…

ההתאחדות הדרום אמריקאית הציגה השבוע את המועמדות שלה לאירוח מונדיאל 2030 עם אירוח משותף של צ’ילה-אורגוואי-פארגוואי-ארגנטינה.

ראשי התיבות שעל הלוגו כאותיות הראשונות של כל מדינה
Ch-צ’ילה
U-אורגוואי
PR-פארגוואי
AR- ארגנטינה

רק שמחברים את כל האותיות ביחד בסדר הזה יוצאת המילה chupar שהפירוש שלה היא למצוץ…:sweat_smile:

עובדת בונוס: chupar (לפחות בארגנטינה ואורוגוואי) זה גם מילת סלנג כדי להגיד לשתות אלכוהול

לא יודע מה עדיף… למצוץ או לשתות… ככה הם מתחילים אפשר רק לדמיין איך זה ייגמר

תואר ראשון למסצ’ה עם הילדים של נבחרת ארגנטינה עד גיל 20 לאחר שהוכתרו לאלופי טורניר ל’אלקודיה, בספרד.
טורניר אימון שנחשב ליוקרתיים שבגילאים הללו

טוב אז ברזיל הודיעה רשמית שאין בכוונה להופיעה למשחק הדחוי נגד ארגנטינה ממוקדמות המונדיאל בספטמבר בטענה שזה פוגע לה בהכנות למונדיאל עצמו.

יש לציין שגם ארגנטינה לא מתלהבת ממועד המשחק ולא ממש מעוניינת לשחק בו אבל לא הודיעה רשמית על אי הגעה כמו ברזיל

נראה איך פיפ"א תגיב

ברזיל טוענים שהם קבעו כבר משחקי ידידות אחרים בתאריכים האלה נגד צרפת ואנגליה והם מתכוננים ברצינות לגביע בשישי בקטאר.

בכיינים

בכלל לא הייתי מקטין את זה. ההדחה מולכם ב1990 היא הפעם היחידה שברזיל הודחה בנוקאאוט מול קבוצה לא אירופאית. זכייה בקופה 2019 וגמר בקופה 2021 אומר שהנבחרת צריכה למקד את כל ההכנות שלה להתמודדות מול נבחרות אירופאיות בכירות.

במקום שיפסידו טכנית קיבלו משחק חוזר. עכשיו מודיעים שלא יגיעו. לדעתי זה הפסד טכני שני.