Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

1. הם הרבה יותר מקומבנים במסדרונות פיפ"א.

2. גם לארגנטינה המשחק הזה לא כל כך מתאים, היא לא תוציא את עצמה שעיר לעזאעזל בהצהרות כמו שברזיל עושה אבל היא גם לא תילחם עליו בשיניים

נסגרו 2 משחקי הכנה של הנבחרת בארה"ב בחודש הבא

23 או 24 בספטמבר במיאמי נגד הונדורס וב-27 בספטמבר בניו יורק נגד ג’מייקה

אהוד/נדב, אקוניה הוא קשר במקור נכון? איפה הוא התחיל לשחק כמגן שמאל? אצלנו או בסביליה?

התחיל במקור כקשר מרכזי גרזן אבל חילטר מידי פעם על כל צד שמאל.
הראשונים ששמו אותו ממש מגן שמאלי הם ספורטינג ליסבון ואז סמפאולי אימץ את זה גם לנבחרת.

לסביליה הוא הגיע כבר כמגן שמאלי

סגל ארגנטינה לצמד משחקי ההכנה נגד הונדורס וג’מייקה בסוף החודש

כן היה ניצחון 0-3 על הונדורס עם כדורגל מצויין וצ’יפ גאוני של המלך מעל השוער אבל יותר מהגולים והכדורגל המעולה זאת תחושת השייכות והמסירות, נבחרת ארגנטינה היא מאפיה ומסי הוא הבוס, מי שנוגע יותר מין המותר מקבל 10 שחקנים ויותר קופצים ומגנים עם מבט של רצח בעיניים.

הנבחרת של סקלוני מוכנה למות בשביל הסמל שלה והוא מצידו מרגיש מוגן ושייך יותר מתמיד ויכול לעשות את קסמיו בשקט.
עוד חודשיים הרגע הגדול, אנחנו מוכנים :argentina:

לראות כדורגל נבחרות זה כמו לראות כדורגל של פעם.

הגיל נראה על מסי בכל תנועה ועדיין הוא מסיים משחק עם 2 גולים (אחד פנדל ואחד מרהיב) ובישול מטורף שלא היה מבייש את צ’אבי (שאמנם לא יירשם כבישול אבל המסירה של מסי היא שעשתה את הגול).

קצת מעצבן לפעמים שמחפשים את מסי במקום לחפש את הגול או את המסירה הנכונה יותר אבל בכללי זה לגמרי נראה נכון. אנחנו מגיעים למונדיאל עם ביטחון עצמי ובלי רגשי נחיתות.

מה שהיה לי קצת מוזר זה לשחק עם לו צ’לסו ופאפו גומס במקום חלוץ אמיתי… גם ככה מסי מתפקד כקשר לכל דבר. למה לא פשוט לשחק אם לאוטרו וחוליאן?

ארגנטינה מסיימת הלילה את משחקי הידידות שלה עם עוד ניצחון 0-3 על ג’מייקה.
הנבחרת עלתה בלי מסי שעלה כמחליף בדקה ה-57 והוסיף צמד, חולי אלבארז כבש אל הראשון.

לא זה לא נורמלי הדבר הזה

קדימה למונדיאל

כי אנחנו אוהבים את הפיקנטריות האלה…המטוס של הנבחרת למונדיאל בקטאר

יש דיווחים כבר על הפציעה של די מריה?

יש אבל כמובן שעוד לא יודעים כלום…

רק מהסתכלות, קרע בהמסטרינגס ספציפית ב biceps femoris, המיקום נראה גבוה, שזה לא ממש טוב מבחינת החלמה. אני מקווה שאני טועה במיקום המדוייק בהמסטרינגס.

אם זה סיבי שריר בלבד ימצאו איך להכשיר אותו עד המונדיאל, אבל יכול להיות שלא יחזיק כל הטורניר, אם זה באיזור הגיד אז זה עשוי לקחת יותר זמן, ברמת החודשיים, קרי החמצת מונדיאל.

נראה מה תהיה ההודעה הרשמית.

הערכות ראשונות מדברות על ‘קרע מינורי’ שפירושו שבועיים-שלושה בחוץ.

אני חושב שיש “אובר” זהירות אצל הארחנטינאים. הם מעוניינים, ובצדק, רק במונדיאל, ואולי אולי הם מתחילים להוריד הילוך עכשיו ולהיפצע בדיוק בזמן כדי שלא יסתכנו.

חכם מאוד ואני מסכים עם הזהירות הזאת.

רק 3 שבועות בחוץ לדי מאריה.

מהאתלטיק

סקלוני פרסם את רשימת 22 השחקנים הבטוחים שלו לסגל למונדיאל ועוד 6 שהוא מתלבט עליהם מתוכם 4 יצטרפו, הסגלים למונדיאל השנה הם 26 בסגל ולא 23 כמו תמיד בגלל קורונה וכאלה.
ה-6 שמועמדים להצטרף: חואן פויט, אנזו פרננדז, אזיקאיל פלאסיוס, אנחל קוראה, פאולו דיבאלה וחואקין קוראה

מה שלא ברור לי זה איך לכל הרוחות מעבירים את החודש ויום שנשארו… פעם בארבע שנים זו התעללות.

מה שאני מנסה להבין יותר זה מה נקבל בגלל השינוי המפגר של המונדיאל שעבר מהקיץ לחורף. או שנקבל מונדיאל ברמה נמוכה כי כולם עוד ברמת אינטנסיביות של חצי עונה ראשונה, או שכולם יפלו מהרגליים בחצי השני.

מעניין את מי הוא יקח חוץ מחואקין קוריאה. מאמנים מתים על השחקן הזה.

מאמין שחואקין יכנס, אנזו יכנס, פויט יכנס והשאלה תהיה בין הכשירות של דיבאלה לפלאסיוס.
לא חושב שאנחל קוראה יכלל