Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

צריך לזכור שגם תרבות היציאה בארגנטינה היא מאוד מאוחרת, פאבים ומועדונים נפתחים רק באיזור 00:00-23:00 ואין מצב שתראה אנשים במקום לפני 1:00-00:30 אז אם כבר החלטת לצאת זה עד הבוקר

Boludos, ולא תשכנע אותי אחרת :wink:

מה יש לך נדב, לפעמים הייתי קם ב1 בלילה בשביל לצאת. המסיבה מתחילה מ2.

אהוד אמר וצדק

דיבו
טגלי, אוטמנדי, קוטי, רומרו
פארדס, דה פול
פאפו, מסי, די מריה
לאוטרו

כמה חסר את מסצ’ראנו לסגל הזה… לא מסוגלים להעביר את הכדור מרביעיית ההגנה לעיגול המרכז כדי לקדם את ההתקפה.

לא יודע אם ערב הסעודית טובה יותר מקטאר ואיראן, או שארגנטינה פחות טובה מהיריבות שלהן, אבל בינתיים החבורה של מסי מתקשה מול הלחץ הגבוה של הירוקים.

בינתיים לארגנטינה יש יותר נבדלים ממסירות.

בול. התשובה היא גם וגם, כנראה. קבוצה עם אותה מחוייבות הגנתית כמו של ערב הסעודית, אבל קצת יותר מוכשרת, תעשה מארגנטינה קציצות ביכולת הזאת.

אגב, אני לא יודע (או לא חושב) שזה ככ ישפיע על התוצאה הסופית, אבל זה בחיים לא פנדל הדבר הזה. היה פה בפורום ויכוח לא מזמן על מקרה, שבו אמרו שיש מיליון תפיסות כאלה במשחק שלא שורקים עליהן. פה זה אפילו לא המקרה - זאת “תפיסה” חוקית בעיניי, השחקן הארגנטיני פשוט הפיל את עצמו. ואני בעיקר לא מבין באיזה עולם שופטי הוואר החליטו שזה פנדל מעל לכל ספק סביר, כזה שמצדיק התערבות שלהם בניגוד לעמדת השופט על המגרש בזמן אמת.

ארגנטינה עושה פה תרגיל. קלטו שהסעודים מאוד מצופפים במרכז אז הלכו אחורה ושיחקו על מלא מסירות ארוכות. טכנולוגיה חדשה קצת שיבשה לנו את התכנית.

הסקאלונטה היא הרבה יותר יעילה ושקטה. לא בכוח מחפשת גוליאדות. אין לה בעיה לשנות קצת בשביל התמונה הכללית.

איזה פערים בין ליאור של ארגנטינה לליאור של בארסה, הארגנטינאי מקדש תוצאה וצורת משחק רק תן לו את הגביע, הקטלוני רוצה רק דרך ושימות הכדורגל הציני.

רק שהם הלכו אחורה יותר מידי, ושכחו שגם השער שלהם נמצא שם.

רגע למה ארגנטינה לא קיבלה פנדל ??

מעבר לתצוגה הזוועתית של ארגנטינה שזה עוד סביר כי הסעודים בטירוף, הנקודה היותר מדאיגה בעיניי מבחינתם היא שמסי נראה עם רמות חשק של מטופל לפני קולונוסקופיה.

במה הוא אשם ??

תשאל את מי שכתב שהוא אשם.
אני כתבתי שהוא נראה כבוי, חסר חשק. ציפיתי לראות מסי אחר. אולי יתבררו דברים בהמשך

משחק ראשון לא קובע לכלום (ספרד הפסידה לשוויץ ולקחה גביע) אבל היכולת, אוי היכולת.
לא מצליחים ברוב דקות המשחק לחבר פס. מסי בעוד אחד מהימים האלה שהוא קם על צד שמאל ודי מריה חושך מוחלט.

נראה אם המשחק הזה ייתן כאפה ויעיר אותם או רק יגרום לשקיעה עמוקה יותר.

על הנייר, המשחקים הבאים יותר קשים. אם ארגנטינה לא תתעורר על החיים שלה, ועכשיו, ההדחה תהיה מוקדמת מהצפוי.

מצד שני - אם ערב הסעודית תבוא לשחק ככה גם מול פולין ומקסיקו, היא עוד תעלה.

ערב הסעודית הייתה צריכה להיות קפיצה קלה לארגנטינה לקראת מקסיקו ופולין,איך שזה נראה עכשיו ארגנטינה לא שם.

הוא אשם כי הוא היה מחורבן היום, פשוט מחורבן.

הורדנו את הקוף של רצף משחקים בלי הפסד. החזרנו את הציפיות שלנו למקומן הטבעי והתקרבנו משחק אחד לגביע.

רגע לפי הדעה שלך זה תלוי רק בו ??