Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

סקלונטה עד סוף 2026

גם אם ציפיתי לזה, זו ידעיה משמחת ביותר!
מסי רואה שיש מסביבו ילדים שהפכו איתו לאלופי עולם והם עדיין בחיתולים. מפה הם רק ישתפרו ואפילו במונדיאל הבא עדיין לא יגיעו לשיא.
מדובר בנבחרת חזקה, מגובשת, זלא נשברת אף פעם, לוחמנית בצורה מעוררת השראה וגם פטריוטית וצנועה ביותר.

מה כל הברברת הזו אומרת? מסי לוקח ברצינות את הקופה. הוא רוצה לשחק שמה כאלוף עולם וגם לזכות בה.
בגלל זה אני חושב שמסי רוצה לעבור למועדון אמיתי שיבין אותו וישאיר אותו בכושר תחרותי ומתח בריא.
אז אם טאבס המאוס לא יתערב מסי כנראה חוזר לברסה והנבחרת תגיע בטירוף לקופה בעוד שנה וחצי. שזה ממש עוד רגע.

ואני מאמין ומקווה שאם הנבחרת זוכה בקופה או לפחות נותנת טורניר מצוין ומראה גיבוש, חוזק וצמיחה אמתית אז מסי ימשיך למונדיאל הבא.

כן כן, זה נשמע כמו ווישפול ט’ינקינג אבל מסי עדיין הטוב בעולם ועדיין יכול לתרום לנבחרת גם בגיל 40.

Vamooossss CARAJOOO la putaaaaaaa madreeee!!

וואי וואי
מסי בגיל 40 במונדיאל זה באמת חתיכת הזיה…
אני רוצה ממה שאתה מעשן :crazy_face::crazy_face:

זה בדיוק מה שאמרו לי ב2018 אחרי ההדחה מול צרפת שטענתי שמסי הולך לא רק לשחק במונדיאל הבא אלא יגיע כשחקן הטוב בעולם.
אמבפה נחשב כטוב ממסי עכשיו רק בגלל הגיל. אבל אם מסי היה עכשיו בן 24 עם אותה היכולת שיש לו עכשיו בגל 36 אז אני לוקח את מסי הזה על אמבפה כל יום. כן, גם אם הוא לא רץ ולא עושה דריבל כמו פעם.

מסי, באופן מדהים, עדיין מתפתח ולומד. הבן אדם צנוע ומנסה להשתפר כל הזמן. סוף סוף יש לו מאמן שמבין אותו ונותן לו שלחק עם אנשים שמשלימים אותו.
זו לא כזו הזייה שהוא יגיע לקופה עם אותה היכולת שיש לו היום אבל עם נבחרת יותר טובה. אלברז, קוטי, הסקוטי ואנזו (אם יברח) רק ישתפרו. ובעזרת סקאלוני הם יחפו על כל חולשה של מסי שיכולה לצוץ עד אז.

ומהקופה למונדיאל זה… רק שנתיים :grin: אז אפשר לחלום.

3 כוכבים

והתואר החשוב מכולם מאתמול בערב

הם כאילו לא רוצים שהוא יחזור לארגנטינה? למה?

@Aragones רצית קיבלת
אז חוץ מזה שהמשחק נגד פנמה כבר שובץ סופית ל-23.3 במונומנטל אז המשחק השני נגד סורינם שונה לנבחרת של קורסאו ויערך מחוץ לגבולות בואנוס איירס באיצטדיון היפייפה של סנטיאגו דה אסטרו

אה?

:smiling_face_with_tear:

תראה לא אומר שמעשים כאלה לא ירחיקו את ליאו מלחזור לארגנטינה איזה 100 צעדים אחורה אבל תכלס הסיפור פה הוא לא מסי אלה הבלאגן של רוסריו שהפכה לעיר הכי מסוכנת בארגנטינה בפער.

קרב המאפיות בעיר חוצה גבולות והמאפיה הסינית שהעלתה את ראשה בשנה האחרונה ממש יוצאת נגד ראש העיר שמנסה להילחם בה ולכן המשפט של אגוארו מתחיל השבוע על כך שמסי רוצה לבוא לניואלס הוא רק דרך שלהם לעשות טריגר ושם ל…“אנחנו פה השולטים לא הראש עיר הוא לא ישמור עליך הוא מאפיונר בעצמו”
זה בעצם מה שרשום במכתב.

מסי הוא סתם הרעש מסביב לעשיית הכותרות במלחמה המטורפת בעיר

הסגל לצמד המשחקים

אופטופיק

הארגנטינאים צריכים לעשות מה שאל סלבדור עושים עכשיו

https://twitter.com/mualphaxi/status/1629854665776017408

מיליון ו-300 אלף איש נמצאים כעת ברשימת ההמתנה לקניית כרטיסים למשחק של נבחרת ארגנטינה במונומנטל נגד פנמה עוד שבוע.
הבעיה…יש באיצטדיון “רק” 83 אלף איש…:woozy_face:

מסי חזר לארגנטינה אתמול לקראת משחק הנבחרת ויצא בערב לאכול במסעדת הבשרים דון חוליו מהטובות בעולם.
במהרה התקבצו מאות אנשים מחוץ למסעדה והחלו לשיר ולעודד…3 חודשים אחרי כלום לא נרגע :argentina::soccer::heart:

https://mobile.twitter.com/sudanalytics_/status/1638008921829830657

המעבר מלקבל שריקות בוז מהקהל הביתי שלך בפריז, לזה, הוא כמעט לא אנושי.

אני לא רואה כמעט מצב שמסי נשאר שם בקיץ.

עריכה:

גם ג׳רארד רומרו

הוא לא קיבל שריקות בוז השנה.

הפרסומים היו פייק.

קיבל קצת, לצד קריאות עידוד, בערך כמו אמבפה.
אבל איכשהו על הבוז שאמבפה קיבל לא היו כותרות.