Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

לפחות אתה יכול להעיד שלא רבנו אף פעם מאז הגמר.

חלילה דיכאון… אני הולך על עננים כבר כמעט חודשיים. כל החיים שלי השתפרו! בכל התחומים.

כולנו ציפינו ממסי לפרוש אחרי שלקח את הגביע והוא נרקומן אמיתי לא יוותר על ההזדמנות לשחק כאלוף עולם. אולי הבעיה היא שכדורגל קבוצות לא מגיע לקרסוליים האמוציונליים של כדורגל נבחרות. מתי שחקן בוכה כשכובש שער? בארסה שהייתה הקבוצה הכי טובה שאי פעם שיחקה כדורגל ושלא פספסתי משחק שלה כבר עשרים שנה לא ריגשה אותי כמו מסירה גרועה של דה פול.

אז אני יושב ומסתכל ומשתדל לשמור על כל כללי הטקס (כדורגל רואים בריכוז ובלי הפרעות) אבל וואללה קשה… המוח לא מתחבר. מזכיר לי שכשהפסקתי לעשן היה לי ממש קשה לקרוא ספרים. אין לי מושג מה הקשר אבל לקח לי שנה עד שהצלחתי לחזור לקרוא.

אני של בארסה לנצח ולא הולך לשום מקום. פשוט תוהה אם בעננים יש צורך בכלל בכדורגל…

חד כתער. מתחבר מאוד לכמה תקופות בחיי.

שבת שלום!

במקרה של אקוניה - מסירה.

:large_blue_circle::heart::white_circle:
#FelizDíaDeLosEnamorados

ריבר ריגשו:

זה בחיים לא יהיה הבונבונרה אבל מדהים באמת.

אני חייב להצטרף. כרגיל, פספסתי את הדיון, אבל מאז הזכייה של ארגנטינה כלום לא מעניין אותי. היום לא ראיתי ברסה בכלל, היה יומולדת לחברה טובה. לפני הזכייה אין סיכוי שלא הייתי רואה, הייתי חוגג לה בדרך אחרת.

המדריך סלסה שלי חולה רונלדו. יש קטע שהוא עושה “סי” עם הקפיצה וכולם זורמים איתו. גם אני קופץ איתו. מרבון, העיקר שיחייך. העיקר שכולם מחייכים, רק שיהיו בריאים. אין לי עניין בויכוחים כבר על כדורגל, אני עברתי לפוליטיקה.

פה חשדתי…

הייתה חגיגה כללית ביציעים וגם טקס שלם לפני.
המונומנטל שהפך גם רשמית לאיצטדיון הכי גדול בדרום אמריקה אחרי השיפוץ שעבר ונראה באמת כמה רמות מעל כולם היה ביום חג (וגם ניצחו 1-2 את ארגנטינוס ג’וניורס על הדשא אז בכלל, ריבר של דמיצ’ליס נראת טוב).

אין מקום ראוי יותר להיות האחרון שסבב הגביע באיצטדיוני ארגנטינה מגיע אליו, המונומנטל הוא הבית של הנבחרת .
ריבר הוא המועדון עם הכי הרבה נציגים בסגל הנבחרת ובמשך ההיסטוריה המועדון הארגנטינאי עם הכי הרבה אגדות בנבחרות.

על הדשא היו הזוכים הטריים מהצוות של סקלוני אז’אלה ואיימאר שהם שחקני עבר גדולים במועדון ופרנקו ארמאני שהוא השחקן הזוכה היחידי שמשחק בעת הזכייה בליגה הארגנטינאית עצמה.

בנוסף היו “אל פאטו” פיליאול, “אל באטו” אלונסו, הבת של לאופולדו לוקה ז״ל מהזכייה של 78 ואוסקר רוג’ירי והקטור אנריקה מהזכייה של 86 ואפילו דניאל פסארלה גדול בלמי ארגנטינה בכל הזמנים, מניף הגביע של 78 וגם זוכה 86 שחזר למונומנטל פעם ראשונה אחרי 10 שנים והתקבל בתחושות מעורבות אחרי שהיה נשיא המועדון הגרוע בהיסטוריה שלנו.
כולם אגדות עבר במועדון שהיו שחקני ריבר בעת הזכייה.

ביציעים היו דגלי פריסה ענקיים של פלאסיוס ,חוליאן, אנזו, ארמאני, גידו, מונטיאל, פצלה וכמובן של הדיוס מסי.

DOS MESES, TRES ESTRELLAS :star::star::star:

כל מי שמכיר אותי יודע שעדיין לא התאוששתי מהזכייה המופלאה, וכנראה לא אתאושש.
עדיין צופה בסרטונים, מוריד המון מהם, מספים את החברים והמשפחה בסרטונים האלה וכמובן צפיתי בכל המשחקים במלואם כמה פעמים.
רק שני דברים מפריעים לי:
המתנקש מטעם הקרטל של יונייטד שלא שיחק בגמר ומעט מדי דקות לאחד השחקנים הכי אהובים עליי בכלל, גווידו רודריגז הגבר, שהיה יכול לתת לנו עוד מלחמה באמצע המגרש.

יעבור לי.

יוצאי נוער ריבר יפתחו מושבה בנוף הגליל?

ביי פאר אחד הסרטונים הכי מרגשים.

אתם יודעים מה חשבתי לעצמי?
שדיבר(תם)נו כל כך הרבה על כמה מסי רצה את הגביע הזה ולקח אותו במו רגליו, אבל אני לא חושב שהזכירו פה את כמות הפעולות ההגנתיות שמסי עשה בגביע העולם.

לא, לא ספרתי לו כמה הוא עשה ולא חיפשתי סטטיסטיקות, אבל זה ממש בלט לי בעין ש״מסי - זה שהולך על המגרש תוך כדי המשחק״ נתן כמה וכמה חילוצי כדור חשובים כמעט בכל משחק.

מסי. לא בלם, לא קשר, לא מלאך ולא שרף. מסי עשה פעולות הגנתיות וזה היה אחד הדברים הכי בולטים בעיניי בתשוקה העצומה שהייתה לו לקחת את הגביע.

זהו.
הצדק נעשה.

ירד לגליצ׳ים! והרבה. לא ראיתי אותו ככה בחיים, אפילו לא בגיל 20.

זה ידוע שמסי מתחיל בשיטוט, ומגביר רק בסוף.

רשמי:
הנבחרת.תשחק ב-23.3 במונומנטל את המשחק הראשון בחגיגות הנבחרת שתשחק לראשונה על אדמת ארגנטינה מאז הזכייה מול פנמה במשחק ידידות.

ב-29.3 היא תשחק את המשחק השני בחגיגות מול סורינם
האיצטדיון המארח למפגש הזה עוד לא נקבע סופית אבל סיכויים גדולים שזה יקרה באל סלינדרו של ראסינג ובכל המקרה המשחק יתקיים בתחומי בואנוס איירס, אין רצון שהנבחרת תנדוד במדינה.

כל הסגל צפוי להגיע

מסי ממש להוט לעקוף את רונאלדו, אה?

למה?
לא מגיע לאוהדים המרגשים בעולם לראות את האלופים שלהם? :pleading_face:

כי זאת פרוצדורת זמן והכנה אחרת.
הנבחרת עוד תגיע לערים האחרות.
במוקדמות שיחקנו בערים אחרות, יש יופי של איצטדיונים חדשים במנדוסה, קורדובה, סנטיאגו דה אסטרו, סן חואן ולה פלטה.