Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

לשביט לא קוראים הוא בא לבד העלוקה הזה

הוא לא זוכר אותי תמיד הקקה הזה.

לפחות הוא לא צריך שיגידו 3 פעמים “באטיסטוטה” כדי לבוא.

אם יש למישהו קישור טוב שלא יתבייש

יש לי קישור לפוטבול, העונה מתחילה היום… זה המקסימום.

יאללה קח. שכל אחד יהנה ממה שעושה לו טוב.

ואין אחריות על הפרסומת שיקפצו לך, לא בכמות ובטח לא באיכות (הפורנו או וואטאבר)

https://watch.soccerlive.app/soccer/NDY1OTg5NDM2

אם דן יבקש ממישהו ספר תורה תנו לו בתרגום לערבית, שיראה מה זה לתת קישור למשחק של ארגנטינה בפורטוגזית. סתם דן הצלת אותי!

איך התגעגעתי לנבחרת! פעם לקום באמצע הלילה לראות את ארגנטינה היה כרוך בעיקר בסבל. היום זה אתנחתא מהמדורים שצ’אבי מעביר אותי.

מעניין אותי מאוד איך סקאלוני יצליח לבנות נבחרת שלא רק נשענת על נוסטלגיה טריה. האם יהיה לו האומץ לשנות ולנסות או שהוא ינסה לנוח על זרי הדפנה. אני סומך עליו בעיניים עצומות.

קח ספר תורה באנגלית… לא מצאתי ספרדית.

https://play4.808livetv2.com/football/2464399-argentina-vs-ecuador.html

לא עוזבים קישור חלק! אפילו אם הוא בפורטוגזית. שיאכלו את הלב הברזילאים. ומתי כבר יקצרו את המחצית בדרום אמריקה לרבע שעה כמו בכל העולם? ומתי ימציאו שם למחצית כדי שיהיה ברור אם מדברים על המשחק או על ההפסקה?

https://twitter.com/RoyNemer/status/1699962281260433572

זה כמו פנדל בשבילו…

Gano argentina!!! :argentina::large_blue_circle::white_circle:
אין עוד מלבדו

סיכום משחק בשעה נורמלית יותר…

אני יודע שאתה מאוכזב מצ’אבי וגאבי, אבל אני לא יודע אם לשנורר קשרים בפורום אינטרנטי זה הפיתרון

לרוב זה המבחן האמיתי של האלופות: צרפת ב2002, איטליה ב2010, ספרד ב2014 וגרמניה ב2018. כולן נעשנו על הסגל שזכה בגביע בלי רענון רציני ועפו בבושת פנים מיד אחרי. אני מקווה ומאמין שפה יהיה שונה.
בסופו של דבר הקישור צעיר מאוד ורק ילך וישתפר וחוליאן ישחק יותר ויותר על חשבון לאוטארו. אולי צריך מחליף לאוטאמנדי וזהו.

אבל צריך גם להיזהר מלתת יותר מידי כבוד למקאליסטר אנסו ודה פול… גם מולינה וטגליאפיקו… בקיצור זה לא חבורה של סופרסטארים שקיבעו את מעמדם ככדורגלני טופ (נטו מבחינה מקצועית)

סיכום משחק קטן

הטוב: כריסטיאן קוטי פאקינג רומרו

בכושר של קוטי מתחילת העונה ובצורה שהוא מנהיג את ההגנה שלנו אולי בטעות הוא עוד יהפוך להיות הבלם הכי טוב בעולם.
השקט שלו וקריאת המשחק לצד הצעקות על חלוצי היריב מזכירים לי בלמי עבר גדולים שלנו כמו אז’אלה ורוג’רי

הרע: אנסו פרננדז ולא באשמתוי

סקאלוני קצת התאהב בקישור המשולש שלנו עם אנסו, מק אליסטר ודה פול ואני יכול להבין למה, זאת שלישייה שלא מפסיקה לרוץ וללחוץ ולתקל ולמסור ולהניע כדור.
אך יחד עם זאת בתוך השלישייה הזאת ההצבה של אנסו כאחורי יותר לגמרי גורעת מיכולותיו לקחת כדור קדימה ולעשות את הדברים שהוא טוב בהם כמו בעיטות מרחוק ומסירות עומק ויותר התעסקויות של פועל שחור, זה בסדר אבל זה לא מה שאני הייתי רוצה מיהלום כמו פרננדז.

ברגע שפארדס נכנס ושלח את אנסו קדימה יותר משהו גם במשחק של ארגנטינה השתחרר ונהיה מהיר יותר.
זאת נקודה למחשבה של מה עדיף בבעד ונגד הזה שסקלוני צריך לפתור.

המכוער: הבונקר הצפוי של אקוודור

3 בעיטות למסגרת עם אנר ולנסיה שבעיקר התסיס, אקוודור נבחרת שמסוגלת ליותר מזה.

צריך לחלק את השאלה הזאת עד הקופה של 24 עוד שנה ואחריה.
הסגל הזה יראה דומה כמעט 2 טיפות מאטה בשנה הקרובה, החבר’ה שכו בגביעים יקבלו את הכבוד שלהם, בטח הותיקים שצפוים לעשות סיבוב אחרון.
די מריה ככל הנראה יפרוש מהנבחרת אחרי הקופה של 24, אוטמנדי גם ומסי הוא סימן שאלה לא ברור.

צריך לזכור שבסה"כ רוב הנבחרת צעירה, לקראת 2026 נצטרך למצוא מחליף לאוטמנדי לצידו של קוטי, מגן שמאלי שיחליף את אקוניה וטאגלפיקו הותיקים וקיצוני שמאלי שיחליף את די מריה, כל שאר השמות יחסית בגילאים טובים ולמעשה כל עוד הם בכושר ולא פציעים הם מהווים את ארגנטינה “החדשה” של אחרי הדור של מסצ’ארנו ואגוארו.

לנוח על זרי הדפנה זה הדבר הכי חשוב ובעצם זה פעם ראשונה מזה כמעט 40 שנה שאנחנו באים לתחרות אחרי זכייה וזאת עבודה פסיכולוגית שונה לגמרי, אני מאמין בסקלוני אבל גם לא הייתי עושה יותר מידי חיתוכים בבשר החי.

יאללה ליום שלישי, 23:00 שעה נוחה, עולים למשחק פחות נוח בגובה של לה פאס.

אהוד זה קרה כבר בפתיחת המחצית השניה ובלי קשר לכניסתו של פארדס. נראה לי שסקאלוני ראה את מה שאתה ראית והגיב מהר. דווקא מקאליסטר פתח במחצית השנייה כאחורי יותר מבין שלישיית הקשרים.

תשמע יכול להיות שזה שינוי שהתחיל כבר בפתיחת המחצית השנייה שאני לא ראיתי אבל לי זה מאוד בלט לעין ברגע שפארדס נכנס רבע שעה לסיום ארגנטינה פתאום לחצה ותקפה גלים גלים הרבה יותר.

כן אבל זה קרה בגלל שמסי הבקיע ואקוודור נאלצה לפתוח את המשחק ולא בגלל הכניסה של פארדס😁

@Aragones למיטב זכרוני אתה עוקב ומתרגש כמוני
מחר 22:00 נגד אנגליה :argentina:

:blue_heart: :white_heart: :blue_heart:VAAAAMOOOS PUMAAAAAAASSSSS!!!

ראיתי עכשיו את הגמר מול צרפת. זה כמו להיות בתוך מכונת כביסה על פונקציית סחיטה 3 שעות.