Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

ארגנטינה שיחקה היום את המשחק השני שלה בסבב האסיאתי וניצחה את אינדונזיה 0-2.

ההרכב היה הרכב משני יותר:

דיבו
מולינה, קוטי, פצלה, מדינה
פלאסיוס, פארדס, לו סלסו
בואננוטה, חולי, ניקו גונזלס.

פצצה של פארדס ושער של קוטי רומרו אחד בכל מחצית נתנו לנבחרת את הניצחון
לו סלסו חזר לראשונה להרכב אחרי הפציעה מלפני המונדיאל, מדינה פתח לראשונה בהרכב וגם הילד הסופר כישרוני בואננוטה.
גרנאצ’ו עלה שוב כמחליף

הפגרה הבאה בספטמבר היא כבר תחילת מוקדמות המונדיאל!!! פותחים מול אקוודור בבית ואז בוליביה בחוץ

אני עדיין לא מאמין שלקחנו. כוסעמק.

כל פעם שאני רואה את הגמר ואמבפה מבקיע כואב לי הלב. אפילו שאני יודע איך זה נגמר. כואב לי הלב על מונטיאל שנכנס ועשה פנדל, על מסי שכבש רק כדי שיקחו לו את זה, על ההחמצה של מסי אחרי שלקחו לו את זה, על אוטמנדי שמאבד את קולומואני לפני ההצלה של דיבו, על הנגיחה הגרועה של לאוטרו רגע אחר כך.

אבל האמת? הדבר היחיד שמעולם לא ראיתי זה שחקן שפורץ בבכי בדקה ה35 בגלל גול שכבש. אני חושב שזה השער הכי יפה שנכבש אי פעם במשחק הזה. פשוט שלמות מהתחלה ועד הסוף. מרמת הביצוע, דרך הקבוצתיות ועד המשמעות.

El año en que tu sueño y el nuestro se hicieron realidad :argentina::heart:
יום הולדת 36 שמח ליאו מסי

IMG_20230624_124141

משחק הפרידה של מקסי רודריגז מהכדורגל בגיל 42

ניואלס נגד ארגנטינה, תראו איזה שמות!!! (בולט בהעדרו-מסי)

ההרכבים:

חילופים דקה 25

מחצית שנייה:

היה סימן שאלה גדול על ההגעה של מסי למשחק הזה, האוהדים של ניואלס מאוד רוצים לראות אותו אצלם באיצטדיון.

למשחק של ריקלמה הוא יגיע ככל הנראה-אישר הגעה.
גם שם יהיה שמות גדולים.

מסי הפתיע בסוף והגיע, שיחק רק במחצית הראשונה במדים של ארגנטינה וכבש שלושער בניצחון 5-7 על ניואלס.

לפני 9 שנים בדיוק. כמה סיוטים נתן לי היום ההוא, אבל הפצע סוף סוף הגליד.
רק חבל לי שאל חפסיטו לא זכה להניף את הגביע שכל כך הגיע לו, אבל בשבילי כל מי ששיחק עם החולצה הקדושה ב36 השנים האחרונות היה חלק מהזכייה הזו.

:blue_heart: :white_heart: :blue_heart:

אהוד תכין אותי לפגרת נבחרות

ככה אתה מכיר אותי, אכין סיקור מסודר לפני כל משחק.

בגדול בלילה שבין חמישי לשישי 8.9 שעה 3:00 ארגנטינה פותחת את מוקדמות המונדיאל שלה בבית, במונומנטל מול אקוודור וביום שלישי 12.9 יום שלישי ב-23:00 מול בוליביה בחוץ.
הסגל עוד לא פורסם

העונה התחילה לפני שנייה וחצי. איזה מביך זה פגרת נבחרות.

תמיד יש פגרה בספטמבר, אוקטובר ונובמבר…משלל סיבות של מוקדמות יורו, מונדיאל, פלייאוף וליגת אומות.

זה לא הופך את זה לפחות ביזיון.

מה גם שקיבלנו 4 מחזורים לפני הפגרה, וככה יהיה לפני הפגרות הבאות, רק שאז יהיה עוד עומס גם באמצע השבוע.

פורסם הסגל למשחקי המוקדמות נגד אקוודור ובוליביה שיתקיים עוד שבועיים.

הזימונים החדשים והמפתיעים הם לוקאס בלטראן אקס ריבר וחלוץ הרכש החדש פיורנטינה בן ה-22, עוד יצוא מבית היוצר של המיז’ונריוס.

זימון נוסף זה אלאן ולאסקז הקיצוני שמאלי של פ.צ. דאלאס בן ה-21 שהגיע לארה"ב מאינדפנדיינטה לפני עונה.

עוד זינון הוא ברונו זאפלי בן ה-21, קשרה ההתקפי של אתלטיקו פרנאננסה החדש, אקס בלגראנו ששיחק גם בנבחרת הצעירה עד גיל 21 של איטליה.
והזימון האחרון הוא לוקאס אסקיבאל המגן השמאלי החדש בן ה-21 של אתלטיקו פרנאננסה שהגיע מאוניון הקיץ.

בקרוב אעשה סיקור מסודר על ההתמודדויות ועל מבנה המוקדמות שהשתנה

בעוד רגע זו שנה.

תיעוד לרגע שדייגו העביר למסי קצת ערסיות שעזרה להניף את הגביע הקדוש.

עוד לא עברה משנה מרגע ההנפה וכבר קמפיין ההגנה על התואר יוצא הלילה לדרך כשארגנטינה תארח (3:00 ספורט 4) את אקוודור במונומטל המחודש בעל 86 אלף הצופים.

למי שעוד לא יודע או למי שזה פרח מזכרונו המונדיאל ב-2026 גדל מ-32 נבחרות ל-48, מה שגם מגדיל את כמות העולות מהיבשת הדרום אמריקאית
אם עד כה 4 הראשונות היו עולות אוטומטית והחמישית הלכה לפלייאוף, כעת 6 הראשונות עולות אוטומטית והשביעית הולכת לפלייאוף, יותר ממחצית מהנבחרות בטבלה, מה שכמובן משאיר סיכויים מאוד מינורים לאי העפלה.
אבל בדרום אמריקה כמו בדרום אמריקה כדורגל זה כדורגל ומלחמה זאת מלחמה, הכבוד הוא כבוד והיוקרה היא יוקרה, בטח כשאתה אלוף עולם מכהן…הרצון לנצח ולסיים ראשונים מעל כולן קיים ואת זה ארגנטינה תרצה להשיג.

על הסגל למשחק דיברתי 2 הודעות מעל ורוב הפנים המוכרות יחד עם כמה חבר’ה צעירים חדשים עדיין כאן.
מי שלא נמצאים בסגל הם מרקוס אקוניה ופאולו דיבאלה הפצועים.

ההרכב של סקלוני ברובו די ברור עם כמה התלבטויוית קלות בהתקפה.
ההרכב המשוער:
דיבו
מולינה, קוטי, אוטמנדי וטאגלפיקו
מק אליסטר, אנזו ודה פול
מסי, חוליאן וניקו גונזלס

ההתלבטות ההתקפית של סקלוני היא בין חוליאן ללאוטרו שנמצא בכושר מצויין ובין ניקו גונזלס לאנחליטו באגף שמאל.

איך אקוודור מגיעה להתמודדות?

עם 3 נק’ פחות בטבלה…למה?
אקוודור נענשה בהפחתה של 3 נק’ בעקבות תיק בראיין קסטיו…האקוודורים אומנם לא נענשו בהדחה מהמונדיאל האחרון כפי שרצו בצילה ופרו אך כן נמצאו אשמים ברישום של נכון של השחקן במשך 8 משחקים ולכן יכלו את המסע למונדיאל עם הפחתת נקודות.

K8PR51FWe_386x280__1

בפן המקצועי אקוודור תעלה הערב עם מאמן חדש מזה שאימן אותה במונדיאל, פליקס סאנצ’ס שעזב את הפרוייקט הקטארי אחרי המונדיאל החליף את גוסטבו אלפרו.

באקוודור יש מלחמה גדולה על ההרכב הראשון לקראת הטורניר והרבה חבר’ה צעירים מאיימים להחליף את הגווארדיה הותיקה שהגיעה למונדיאלים האחרונים.
גם השיטה תשתנה שפליקס שאוהב את מערך 3 הבלמים ו-2 מגנים תוקפים וחונך את אקוודור אליו בכל ארבעת משחקי הידידות הראשונים שלו בלה טרי.

PRCTtkGgV_386x280__1

ההרכב המשוער של אקוודור:
דומינגז/גלינדס
ארבולדה, פליקס טורס, פאצ’ו
פרסיאדו/הורטאדו, גרוזו, סיפואנטס, קייסאדו ואסטופיניאן
פלאטה, אנר ולנסיה/מנה.

משחקי עבר והיסטוריה

ארגנטינה ואקוודור שיחקו ביניהן 38 משחקים לאורך ההיסטוריה, ארגנטינה ניצחה 22, 11 הסתיימו בתיקו והאקוודורים ניצחו 5.

במוקדמות המונדיאל הן ניפגשו 16 פעמים כשארגנטינה 9 פעמים, 3 פעמים המשחקים הסתיימו בתיקו ו-4 פעמים האקוודורים ניצחו.

נחזור ליוני 2012 ולנבחרת האדירה של אלחנדרו סאבלה שפירקה 0-4 את האקוודורים עם הצגה של הרבעייה האדירה שהייתה לנו אז, מסי, אגוארו, די מריה והיגוואין שפשוט פירקה את היבשת במוקדמות לברזיל למי שזוכר.

עוד הלילה ובין שישי לשבת 6 מאמנים ארגנטינאים נלחמים על החלום ל-2026 (7 מתוך 10 יחד עם סקלוני):

פארגוואי (ג’זרמו בארוש שאלוטו) תארח את פרו (1:30)
קולומביה(נסטור לורנסו) נגד ונצואלה (פרננדו באטיסטה) (2:00)
אורגוואי (מרסלו ביאלסה) נגד צ’ילה (אדוארדו באריזו) (שבת ב-2:00)
ברזיל נגד בוליביה (גוסטבו קוסטאס) (שבת 3:45)

מוקדמות מונדיאל 2026 יוצאים לדרך!!!
Vamos argentina carajo :argentina:

@Aragones @Aimarito @Ganjo @Mendieta

אהבתי שתייגת את ליאור, רביע ונדב בסוף ההודעה, כאילו כל הודעה בת’רד הזה לא הולכת ישר אל ראש רשימת הנוטיפיקציות בפלאפון/מחשב/ביפר/בלאקברי שלהם.

זה עתה התעלפתי.

שכחת את @Mendieta