Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

טוב אז כנראה שטפשת הריון זה מדבק ועבר אלי מאישתי אלי כי התבלבלו לי הזמנים.
המשחק הוא הלילה (בין שלישי לרביעי) ולא התקיים הלילה (בין שני לשלישי).

אבל בסדר זה לא שגיליתי את זה ב-5 בבוקר שקמתי לראות את המשחק או משהו…:face_with_peeking_eye:

ולפחות פי האתר של ספורט 1 המשחק משודר בספורט 4 הלילה.

גם אני התעוררתי (בגללך) אבל היה כל כך כיף לגלות שאני יכול לחזור לישון

אז קבלו לינק שאני מעדיף יותר (עכשיו אני מבין למה לא פרסמו שם שיש משחק אמש):

אגב, לגבי הלינקים - בחלקם צריך לסגור הרבה פרסומות שקופצות לפני שאפשר להתחיל לראות את המשחק בשקט.
דקה שתיים של עיקשות וזה נגמר, לא להתייאש…

ככל הנראה ההרכב של סקלוני הלילה
גארנצ’ו יפתח לראשונה בהרכב, בניטז יקבל דקות בשער.

לפי הממיר שלי המשחק לא משודר

טוב שאלתי את דור הופמן, אין שידור

משחק המסירות והנעת הכדור של הנבחרת הוא תענוג. ניקו גונזלס יצא אידיוט

כמו שזה נראה כרגע יש די כיוון לגבי הסגל של סקלוני לקופה אמריקה בקיץ.

17-16 שחקנים מובטחים בסגל:
דיבו, ארמאני בשער כשבניטז הוא האופציה הכמעט בטוחה לשוער השלישי.
מולינה, קוטי, אוטמנדי, טאגלפיקו בהגנה כאשר 2 מתוך מונטיאל, נאוהן פרז, פצלה ואקוניה יצטרפו.
ליסנדרו מרטינז יצטרף בטוח אם יהיה כשיר בריאותית

בקישור דה פול, פארדס, לו סלסו, מק אליסטר, אנזו נמצאים שם וקשר אחד מבין בואננטוה, גידו רודריגז ופלאסיוס יצטרף, כפי שנראה לקשר מלברקוזן כרגע יש יתרון.

בהתקפה כמובן מסי ודי מריה יחד עם חוליאן, לאוטרו וניקו גונזלס כאשר אחד מבין דיבאלה וגרנאצ’ו יצטרף

כבר אי אפשר לחכות שיגיע!

צריך לדבר על זה שמסי בתקופה האחרונה לא מצליח לסיים שני משחקים ברצף בארה״ב מבלי להפצע (גם לפני הפגרה וגם אחרי).

אני מאוד מקווה שהוא יוכל לשחק באינטנסיביות של הקופה משחק אחר משחק במשך חודש שלם. כרגע זה לא נראה טוב.

הכל התחיל מהמשחק מול נאשוויל. צריך לומר תודה שהתאקל הזה לא גמר לו את הקריירה.

שיתרכז בהחלמה כמו שצריך (הבנתי שבמיאמי הוא לא הולך לשחק באף משחק ליגה בתקופה הקרובה, אלא רק במשחקי צ’מפיונס), ואז לא אמורה להיות בעיה עם הקופה. אין ספק שהגיל המבוגר מדאיג בהקשר של החלמה מפציעות, אבל אין יותר מדי מה לעשות כשנכנסים בך בצורה כל כך ברוטאלית.

אם הוא לא ישחק בליגה אז זה כי הוא לא מסוגל כבר שני משחקים בשבוע.

וזה לא התחיל מהמשחק מול נאשוויל, הוא נפצע עוד בסיום העונה שעברה והפסיד את גמר הגביע ואת מחזורי הסיום בליגה. גם בפגרה עצמה הוא הבריז לסינים ולאל נאסר כי לא היה כשיר. הוא נפצע כל פעם שהוא משחק כדורגל כבר כמה חודשים, זה מדאיג.

לטעמי, זה הכל בראש. מסי אוהב כדורגל ומכור לזה, אבל ברגע שהוא זכה המונדיאל בתור הסיום של הקריירה המלאה ועמוסת התארים שלו, הראש שיחרר מזה, וכשהראש משחרר מזה הגוף מתחיל להזדקן.

מסי התחיל את הפרישה, הוא פשוט עושה את זה בדרך בה הוא גם נהנה וגם עושה מיליונים.

ברגע שהוא ילבש את החולצה הנכונה הפציעות ייעלמו

בצהוב, מספר העבירות שבוצעו על כל שחקן בתולדות המונדיאל ובעמודה מימין ממוצע למשחק

העליונות של מראדונה בקטע הזה אדירה

וכמות הארגנטינאים ברשימה אדירה

1000070068

פשוט אין שום דרך אחרת לעצור את שני האלוהיים.

אמיליאנו מרטינז, ניקולאס אוטמנדי וחוליאן אלבארס הם השחקנים שחאבייר מסצ’ראנו רוצה שיהיו חריגי הגיל בנבחרת ארגנטינה לאולימפיאדה. השחקנים נתנו את אישורם לדבר והסיכום עם הקבוצות שלהם קרוב מאוד.

וכל זה בתנאי שמסי יהיה כשיר וירצה

אמי מרטינז שוב עושה את זה לצרפתים…

תשמע הוא מסוג השחקנים שהוא איתך הוא מלך שהוא נגדך הוא הכי שנוא בעולם
הוא שיגע להם את הצורה ועצר 2 פנדלים

ססאר לואיס מנוטי המאמן בזכייה הראשונה של ארגנטינה ב-78 ואחד המאמנים הכי גדולים בהיסטוריה של הכדורגל הארגנטינאי נפטר בגיל 85.

משחק הגמר של הליגה בין אסטודיאנטס לולס נפתח בדקת דומיה

Flaco :broken_heart: que descanse en paz

אני בפרק 5 של captains of the world ואני מפחד שנפסיד להולנד. אני יודע שניצחנו ובכל זאת מפחד שנפסיד. מה זה?