Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

הפסד של ארגנטינה וניצחון של קנדה בהפרש מצטבר של 5 שערים, וקנדה תופסת את המקום הראשון. אם תחשבו שהבטחתם את המקום הראשון ותבואו שאננים אתם עוד יכולים להצטער על זה.

תאכלס? ארגנטינה מבזה את היריבה ואת הקהל כשהיא באופן עקבי מאחרת בערך בחמש דקות לעלות למחצית השניה. צריך להפסיק עם זה.

משהו בי קצת מתרגש לא אשקר.

זה בכל דרום אמריקה.
פעם מחצית הייתה חצי שעה, היום 20 דקות זה מגמת שיפור.

על זה הרחקה?? תנו לו קנס זה בסדר

אם ההרחקה הזו תפתור את העניין אחת ולתמיד זה שווה את זה. זה ששחקני קנדה וצ’ילה פשוט עומדים על המגרש ומחכים זה חוסר ספורטיביות. שכונה.

אם להיות כנה, העונש צריך להיות הרבה יותר חמור, אהוד זה לא משנה אם כולם עושים את זה.

ארגנטינה צריכה להגיד תודה שזה רק הרחקה סימלית ולא יותר מזה.

דרך אגב, זה גם לא מכבד את ארגנטינה בעצמה.

כל יום במחלקה יש לנו סוג אחר של פציינטים. פעם למי שיש בעיות בכלי דם, פעם מחלות ניורולגיות ופעם אחרת מחלות מעיים וכו. יש הכל.

נכנס גבר חמוד ביותר והתיישב מולי. כך זה הלך פחות או יותר:

• “ערב טוב ד"ר”
  • “ערב טוב, תתיישב בבקשה”
  • “תודה”

אני מסתכל במחשב וקורא את השם שלו:

• "פאבלו? יש לך גם מבטא, מאיפה אתה?“
  • “ארחנטינה”

אני מיד לוקח את הטלפון ומראה לו את הרקע: דייגו בתמונה האגדית ההיא מול בלגיה. פאבלו מחייך.

• “אתה רואה את הקופה פאבלו?”
  • “גם אם זה לא קל כן. אתה?”
  • “לצערי לא כפי שהייתי רוצה אבל אני עדיין בהאנג אובר מהמונדיאל”
  • " וואו זה היה מדהים. אנחנו כולנו עדיין בהאנג אובר. תראה איך אנחנו משחקים בקופה"
  • “אחרי 36 שנה זה מובן. אני עדיין זוכר איך בכיתי עם דייגו כשהייתי בן 6”
  • “מי לא?”
  • “אני מתגעגע לדייגו. הוא היה הכדורגל”
  • “גם אני… אבל לפחות יש לנו את מסי עכשיו”
  • “אכן לא רע. מקווה שלא ייגמר לעולם”
  • “אני מקווה שישחק עוד קצת… לפחות עד המונדיאל הבא”
  • “אמן. אגב, אני גם מתגעגע לרקלמה”
  • “גם אני. היום לא מייצרים כאלה”
  • “כבר לא”
  • “אתה חי פה לבד?”
  • “כן. עברתי מטוסקנה לפני חודש ואני עדיין לא מכיר אנשים פה”
  • “אתה חייב לבוא לאכול אסאדו!”
  • “בשמחה! יש פה קהילה?”
  • “כן!! תגיד ד"ר, את מי אתה אוהד בארחנטינה?”
  • “בוקה”
  • “ריבר”

רגע של שקט ואז:

• “שתדע שאני עדיין חוגג את הגמר בברנבאו”
  • “אלה השנים הטובות שלכם. גם זה יעבור”
  • “זה שימח אותי כמו הזכייה במונדיאל. אם לא יותר”
  • “אתה לא הראשון שאומר את זה”
  • “ואיזה קטע ד"ר… מכל העולם אני חייב לפגוש רופא אוהד בוקה באיטליה?”

חייכנו שנינו ואמרתי:

• “אני מקווה לראות משחק בבונבונרה”
  • “אני מקווה בשבילך… אני פה כבר המון שנים ומזמן לא ראיתי משחק במונומנטל”
  • “מקווה בשבילך שתראה בקרוב… בוא נתחיל. מה יש לנו פה?”

מסתכל במחשב וקורא “סרטן ריאות”

ארגנטינה תעלה הלילה למשחקה האחרון בשלב הבתים כשהיא הבטיחה עלייה לשלב הבא וככל הנראה גם מקום ראשון ותתמודד מול פרו (3:00 צ’רלטון) בהרכב מחליפים.

על הקווים יעמוד על הקווים הוא פבלו איימאר ועוזריו יהיו וולטר סמואל ורוברטו אז’אלה בעקבות ההרחקה אתמול של סקלוני ממשחק אחד.

ההרכב הצפוי:
דיבו
מונטיאל, פצלה, אוטמנדח, טאגלפיקו.
פלאסיוס, פארדס, לו סלסו/קארבוני/אנזו
די מריה, לאוטרו וגארנצ’

דיבו
טאגלי, אוטמנדי, פצלה, מונטייל
לו צ’לסו, פארדס, פלאסיוס
גרנאצ’ו, לאוטרו, די מריה

ארגנטינה מנצחת 0-2 את פרו ומסיימת ראשונה!

משחק טוב של הנבחרת, צמד של לאוטרו עם 2 סיומות אדירות מול השער, אל טורו בכושר מטורף עם שער רביעי בטורניר.

פארדס עוד החמיץ פנדל אבל בשורה התחתונה 3 נצ’ מאזן 0-5 בשערים ומקום ברבע הגמר.

קנדה וצ’ילה סיימו בתיקו מאופס, מה שהבטיח לקנדים את המקום השני בבית

עכשיו מחכים לראות האם היריבה תהיה אקוודור או מקסיקו ברבע הגמר

הפסד של ונצואלה וניצחון במשחק השני והיא מסיימת במקום השני.

חבר סימס לי במהלך המשחק ושאל למה ארגנטינה כל כך מתקשה מול פרו. הוא לא ממש עוקב אחרי הנבחרת. כתבתי לו בחזרה שאנחנו בכלל לא מתקשים, שזו ארגנטינה של סקאלוני: 1-0 סולידי בלי הברקות.

והנה הביקורת שלי: אחרי שזכינו בשני גביעים, אחרי שהורדנו את כל הקופים מהגב והוכחנו לעולם שאנחנו פאקינג ארגנטינה, אני מצפה לקצת יותר תעוזה. למשחק קצת יותר סקסי. במונדיאל ובקופה הקודמת היינו עם הגב אל הקיר במשחקי רעב והישרדות. עכשיו צריך לשנות גרסה. עכשיו אנחנו באים כאלופי עולם.

קיבלנו בית די קל. קיבלנו מסלול מאוד מסביר פנים עד הגמר. אין שום סיבה בעולם שלא נצפה מעצמנו ליותר. סקאלוני - לטיפולך!

אני טוען- if it’s not broke don’t fix it

בשביל שארגנטינה וסקלוני ישנו גישה ויעיזו יותר אתה צריך לשנןת תפיסה.
ארגנטינה (מלבד שלישיית ההתקפה שמקבלת יד חופשית למעלה) נעה בהגנה ובקישור כיחידה אחת לוחצת הגנתית ודינמית קדימה כמו מכבש ומשם להנעת הכדור המוכרת ולחלק הקדמי.
למרות שדה פול, אנזו ומק אליסטר כובשים ובעיקר מבשלים לא מעט הם עןבדים יותר בעבודה הקבוצתית של לחץ ויציאה מהלחץ ופחות יצירתיות אינדיבדואלית.

אם אנחנו רוצים שארגנטינה תשנה גישה יהיה לזה מחיר, בעבר ארגנטינה שיחקה כדורגל הכי יפה וסקסי בעולם וזה נגמר לא טוב. לא היה תכלס.

אני מעדיף תכלס

אבל כבר הורדתם את הקוף מהגב? לא שווה עכשיו גם לשחק יותר יפה?

אני מסכים קצת עם שניכם, אבל מה עם קצת מזה וקצת מזה? המשחק הכי טוב של ארחנטינה בשנים האחרונות היה ההוא מול איטליה. כן, זה היה משחק חצי ידידות אבל הם נתנו קונצרט.
גם במשחק מול סעודיה ההרגשה הייתה של אותה נבחרת שמחצה את איטליה הגאה, אבל הסטירה שקיבלו גרמה לכל משחק להיות משחק גמר וזה אולי מה שגרם לארחנטינה לשחק עם ריכוז מקסימאלי ונתן לה בסופו של דבר את הגביע.

אחרי כל כך הרבה שנים של אכזבות התכלס קריטי כדי לחזור קצת למסלול ה"מעומדת התמידית" בכל טורניר אבל אולי צריך להעז טיפה יותר מול נבחרות שהן לא האליטה.

לא לעלות לשחק חלילה כאילו כבר ניצחו במשחק אבל כן לשחק עם בטחון וגאווה של אלופת עולם.

יש פה סכנה רצינית של עוד קוף למשך 40 שנה. צריך Balance והבנה שאפשר לחזור לימי האופל בקלות.

אתה אוהד אתלטי , אתה כבר רגיל לקופים. זה הזמן שיקח לכם לקחת שוב אליפות :joy:

וואלה אני מהמר על אליפות של אתלטי לפני אליפות של בארסה.

אבל בתכלס -
image

חולי אלברז, חרונימו רולי וניקו אוטמנדי יהיו 3 חריגי הגיל שארגנטינה תיקח לאולימפיאדה בפאריז .

יש כבר פרסום של כמה שמות שכנראה יגיעו לטורניר וארגנטינה צפוייה להגיע עם סגל חזק מאוד.

מסצ’ארנו פרסם את הסגל לאולימפיאדה ומלבד 3 חריגי הגיל שציינתי בהודעה מעל יש כמה שמות מעניינים

שוערים:
חרונימו רולי, לאנדרו בארי

הגנה:
מרקו דה צ’זארה, חוליו סולאר, חואקין גרסיה, גונזלו לואן, ניקו אוטמנדי וברונו אמיון.

קישור: אקי פרננדז, סנטיאגו האזה, כריסטיאן מדינה וקווין זנון.

התקפה: קלאודיו אצ’ברי, ג’וליאנו סימאונה, לוסיאנו גונדו, תיאגו אלמדה, חולי אלברז ולוקאס בלטראן.

כמו שזה נראה ההרכב הצפוי יהיה:
רולי
גרסיה, אוטמנדי, אומיון, סולר
מדינה, אקי פרננדז, האזה
אלמדה
בלטראן, אלברז

בנוסף בפעם הראשונה בהיסטוריה של טורניר כדורגל כלשהו.
4 מאמנים מאותה מדינה סיימו עם הנבחרת שלהם כראשי בתים.
אימפריה

אחרי שלא שיחק מול פרו, עולים דיווחים שמסי יפתח מול אקוודור על הספסל. מתי הוא הספיק להיפצע ולא סיפרו לנו?