Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

אממ מרגיש לי קצת פחות טרפת לפני הטורניר.
תחושה כזאת מהנבחרת עצמה, ברשתות, בתקשורת.

בוא…משהו ישתווה אי פעם למןנדיאל 2022?!! קשה להתעלות אחרי זה וזה בדיוק התפקיד של סקלוני והצוות, לפתח רעב חדש.

מקצוענית חוץ מארגנטינה, אורגווואי מפחידה אותי ונראת טוב.
ברזיל לא נראת טוב וזה בדיוק מה שמפחיד אותי.

מקווה לפחות שנראה כדורגל טוב כמו שקיבלנו רוב היורו.

לול קודם כל, שכל השחקנים ירדו מהמגרש שלמים ובריאים. אם אני זוכר נכון הקופה בשנים האחרונות לא ידוע בגלל הכדורגל שבו… :slight_smile:

דיבו
אקוניה, ליצ’ה, קוטי, מולינה
מקאליסטר, פארדס, דה פול
די מריה, חולי, מסי

בתואר החוליה החלשה יזכה אקוניה. מעבר לזה בעיניי ההרכב הכי טוב שאפשר. אני חושב שדי מריה ומסי יחד זה מוגזם וזו פריבילגיה שלא נוכל להרשות לעצמנו במהלך הטורניר.

אף פעם ותמיד. או ליתר דיוק: כשמנצחים אני פסימי וכשמפסידים אני אופטימי

מישהו יכול להסביר לי למה שני הטמבלים מפרשנים את העתיד?

ביזיון

רשמים מהמחצית הראשונה של קופה 24;

די מריה ומסי משחקים בשביל הנוסטלגיה וחוליאן מדחק בשביל העתיד. ברגע שיתחילו למסור לו את הכדור נתחיל לראות שערים. לבן אדם יש מיקום מדהים.

בקלות גדולה מידיי קנדה מגיעה למצבים טובים מידיי. מולינה צריך להתאפס.

הנעת כדור בניהולם של ליצ’ה, קוטי ופארדס זו לא בדיוק הנעת הכדור שאנחנו רוצים לראות.

עבד

ארגנטימה מנצחת 0-2 את קנדה

סיכום משחק:
בשביל משחק ראשון תחילת טורניר היה סביר וחשוב לנצח אבל היכולת והאווירה היו של משחק ידידות וגם ההחמצות המזעזעות.

מרכז ההגנה יחד עם דיבו עבד טוב, אקוניה זאת חולינ חלשה מאוד ומולינה למרות עונה לא טובה באתלטיקו זה הכי טוב שיש לנו והוא היה בסדר.

בקישור אני לא אוהב את הציוות של פארדס ודה פול, יותר מידי כלבי שמירה פחות מידי כדורגל.
לא יודע למה אנזו לא שיחק היום אבל הוא צריך לחזור לשם.
בהתקפה צריך להבין שאם אנחנו רוצים לראות את מסי וגי מריה ביחד בריאים בשלבים הגבוהים של הטורניר אנחנן צריכים אותם במנוחות עכשיו וחלוקת דקות טובה, מקווה שסקאלוני על זה.

מבחינת האווירה עד הגול השני של טורו כמעט לא שמעו את הקהל, זה הבעיה באיצטדיוני הענק האלה בארהב…מפלצות בטון ללא אווירה וקהל שברובו כנראה מקומי, מקווה שככל שנתקדם בטורניר (בתקווה) נראה יותר קהל מארגנטינה מגיע.

לסיכום היה בסדר, לפרקים לא טוב אבל זה וי ראשון ןצריך להשתפר הלאה, משחק הבא נגד צ’ילה בלילה שבין שלישי לרביעי 4 בבוקר.

תלונות של דיבו מרטינז על מצב הדשא באיצטדיון באטלאנטה.

עוד הוא טען שהדשא היה נראה כמו טרמפולינה.

מסתבר שבדרך כלל משחקים באיצטדיון באטלאנטה על דשא סינטטי וארגנטינה ביקשה שישחקו על דשא רגיל.

הרשויות הסכימו ולפני 5 ימים עשו החלפה (אין לי מושג איך) אבל כנראה שלא ממש ידעו לטפל בו והוא היה נראה רע.

את המשחק מול גואטמלה מסי יכל לסיים עם רביעייה. הוא נתן את הפנדל ללאוטרו, ואז גם גלגל לו מול שער ריק את השני.

מסי, אם היה יותר אגואיסט, יכול היה להיות על 150 שערי נבחרת לפחות. אבל הוא ידע שלהחזיר את לאוטרו לכושר שווה לו הרבה יותר.

עד ה-2-0 קנדה היו מסוכנים ויכלו להשוות, אבל השער של לאוטרו גמר את המשחק.

אני חושב שהוא צריך לפתוח במשחק הבא יחד עם אנסו.

מרגישים את הזקנה של מסי, מרגישים את עייפות החומר הכללית בארגנטינה. קשה להגיד שלא שיחקו טוב או לא הגיעו למצבים. כולם יודעים לקרוא את השטח מעולה, בטח מול נבחרת נאיבית (הפתיעה לטובה עם משמעת וכושר פנטסטיים). בכל זאת, היה חסר הקילריות והמלחמה שנתנה לארגנטינה את התארים האחרונים. אני לא יודע איך הקופה הזה יגמר, אבל אחרי ה sendoff מהדור המעולה הזה צריך כבר להכין את הקרקע לשחקנים רעבים יותר.

ראיתי עכשיו את סקאלוני מדבר עם העיתונאים. מזל שניצחנו כי סקאלוני מתלונן על הדשא בלי סוף. הוא אומר שיראה שוב את ההתקפות של קנדה כדי לנתח מה לא עבד בהגנה (שזו תשובה מקסימה בעיניי וצנועה), רומז שלא נראה יחד את לאוטרו וחולי.

מצב הדשא קצת מסביר את בעיטות השוער (המאוד מדוייקות) של דיבו ואת ההתמסרות ליד קוי המגרש שם כנראה הדשא היה טיפה יותר ישר.

מסי הזקן עדיין שווה מקום בלתי מעורער בהרכב אבל זה אומר שצריך לעשות התאמות: ארגנטינה חייבת להפסיק לשחק בשביל מסי. דה פול למשל צריך להחליט אם החולצה שהוא לובש היא של מסי או של נבחרת ארגנטינה.

ארגנטינה תעלה הלילה (4:00 שידור בצ’רלטון) למשחק השני שלה בשלב הבתים מול צ’ילה.

בצל יום הולדתו של מסי שנחגג אתמול במחנה האימונים צפוי ליאונל אחר, סקלוני לבצע מספר שינויים בהרכב.

בשער ימשיך כמובן דיבו מרטינז
בהגנה ימשיכן מולינה מצד ימין וקוטי רומרו לקבל את הקרדיט כשליסנדרו ואוטמנדי נלחמים על עמדת הבלם השני וטאגלפיקן יחליף את אקוניה.

בקישור דה פול ומק אליסטר יקבלו שוב קרדיט כשאנזו צפוי לעלות במקומו של פארדס.

בהתקפה די מריה יקבל מנוחה וניקו גונזלס צפוי לעלות בשמאל במקומו.
מסי כמובן יעלה כשלצידו לאוטרו או חוליאן.

צ’ילה מצידה זאת לא אותה נבחרת מ-2015 ו-2016
אומנם קלאודיו בראבו, מאוריסיו איסלה, אלכסיס סאנצ’ס ואדוארדו וארגס עדיין שם אבל הם כבר זקני השבט ומי שמובילים את הנבחרת הם שחקנים צעירים יותר המשחקים בליגה בברזיל ובצ’ילה ולא מוכרים חוץ מלעכברי כדורגל דרום אמריקאי.

בהצלחה לנבחרת!!

וההרכב הוא:

דיבו שאלוהים ינשק אותו
טגלי, ליצ’ה, קוטי, מולינה
אנזו, דה פול, מקאליסטר
ניקו, חולי, מסי

מחצית מאוד מתסכלת… הדשא לא למד לקח ונראה שזקוק לתספורת, השופט נגדנו בכל שריקה ואחרי שצ’ילה בזבזה 10 דקות במצטבר על פציעות מדומות הוא מפנק אותם ב3 דקות תוספת זמן.

אבל יש גם את דה פול שזה לגמרי עלינו. המחצית הכי גרועה שראיתי ממנו בנבחרת.

אז אלוהים נישק את דיבו והשופט ממש חיפש דרך לפסול את הגול ולא הצליח.

הכניסה של לו צ’לסו הכניסה קצת יותר תחכום עידון ויצירתיות לקישור אבל צריך להודות שיש משהו מאוד אנמי בקישור היצירתי שלנו.

ארגנטינה מנצחת את צ’ילה!

בשורה התחתןנה אלילת המזל הייתה איתנו היום כי זה היה משחק מתסכל מאוד לצפייה וצ’ילה הורידה אותנו כרגיל לרמה שלה כמו שהם יודעים לעשות. שום שאיפה באים להרוס ותמיד קטנים…הבעיה שלנו שנגררנו לזה.

מסכים עם ליאור כמעט בכל מילה והקישור שלנו לא נראה מספיק טוב (בגדש על דה פול ואנזו) ואנחנו נשענים יותר מידי על איזשהי הברקה שתגיע ממסי/די מריה והיכולת הווינרית מול השער של לאוטרו/חוליאן.

בשורה התחתונה הכי חשוב שהבטחנו העפלה ומקום ראשון וכעת אפשר לבוא רגועים יותר למשחק האחרון של שלב הבתים מול פרו (שהפסידה בלילה לקנדה 1-0) בלילה שבין שבת לראשון.

נ.ב. משחק בית שלנו, וכן הנקןדה האדומה היא אוהדי צ’ילה

הפסד של ארגנטינה וניצחון של קנדה בהפרש מצטבר של 5 שערים, וקנדה תופסת את המקום הראשון.

הרחקה הזייה של סקלוני מהקווים מהמשחק נגד פרו

הסיבה?

בגלל שהנבחרת יצאה אחרי ה-15 דקות המוקצבות למחצית.
קיבל גם קנס כספי ולא יכול לנהל את מסיבת העיתונאים לפני ואחרי המשחק

אבל בסדר גם ככה הבטיחו עלייה ומקום ראשון בבית, פבלו איימאר ינהל את המחליפים