Aguante Argentina: באק טו באק של קופה אמריקה! 🇦🇷

יש הרכב!

דקה 55. מסי כבש. עכשיו שיוציאו אותו ושינוח עד הגמר.

ארגנטינה בגמר!!!

אחרי המתח שהיה לנו ברבע הפעם הנבחרת עשתה לנו את זה יותר קל.
הפתיחה הייתה דןוקא של קנדה שניסתה לתרגם מתפרצות לשערים ללא הצלחה ולאט לאט הסקלונטה החלה לשלוט וגול גדול של חוליאן ממסירה גדולה של דה פול סידרו לנו את הראשון.

חצי שני ליאו סידר לנו את ה-0-2 בשביל הנשימות ואת המקום בגמר, גמר שלישי ב-3 הטורנירים האחרונים בהשתתפות הנבחרת.
את זהות היריבה בגמר נגלה הלילה במשחק בין אורגוואי לקולומביה

זה יהיה גמר מספר 7 (8 אם מחשיבים את הפיינליסמה) שמסי מגיע עם ארגנטינה, הכי הרבה בהיסטוריה של כדורגלן עם הנבחרות שלו (5 קופה אמריקה, 2 מונדיאל).

עקף את קאפו ורוברטו קרלוס עם 6 גמרים עם ברזיל

10 אם מחשיבים את גביע העולם U20 ואת האולימפיאדה :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

זה נראה לי הטורניר הכי קל של ארגנטינה מאז מסי זומן לנבחרת הבוגרת.
שילוב של דרך קלילה לגמר יחד עם עוצמה טקטית ומנטלית בלתי רגילה עבור נבחרת.
סקאלוני עם עבודה כל-כך מדהימה מאז שמונה, ככה שהנבחרת יכולה לשחק בהילוך ראשון לאורך טורניר שלם.
אין את הבלבולים הקבועים, את החששות, את השינויים המוגזמים בהרכבים, את הצורך לתת כבוד לכל שחקן שנתן חצי עונה טובה. יש פה נבחרת מסודרת שרצה כמה שנים וכבר חוותה את הכל.

אין לי כל-כך מה לומר על המשחק עצמו מרוב שהוא לא היה תחרותי בעיני(אפילו שקנדה ניסתה), רק שאלבארז פסיכי במשחק הלחץ. חייב ללכת לקבוצה שהוא שחקן הרכב ואז נוכל לראות אותו קבוע ועד לאן הוא מסוגל להגיע באמת.

תעזרו לי שנייה - בתור ארגנטינאי את מי אני שונא יותר? את הולנד או את אנגליה? כאילו ברור שאנגליה אבל אחרי ואן חאל והמונדיאל האחרון אני לא יכול להיות בעד הולנד… מה עושים?

זה ישמח אותך לשמוע שדווקא קומאן מאמן את הולנד? :nauseated_face:

ידוע… עוד סיבה כמובן. אני מתחבט בין שנאה היסטורית לעכשווית.

אנגליה הרבה לפני
יצטרך לקרות עוד הרבה עם הולנד כדי שהעדיף את אנגליה עליהם.
las malvinas son argentinas

מה עדיף? מאלבינאס ושלטון צבאי או פוקלנד ודמוקרטיה? אני אומר עשו לארגנטינה טובה האנגלים.

איך אפשר לשנוא את הולנד?

אתה צריך לבקר באמסטרדם.

ברור דמוקרטיה אבל עדיין אין לאנגלים מה לחפש שם.
זה שהייתה מחחמה מיותרת של החונטה זה עניין אחר

Dia Del Final!!
VAMOS ARGENTINAAAAAA!!! :argentina:

הלילה שעה 3:00 ארגנטינה תעלה לגמר הרביעי שלה ב-3 שנים ותנסה לעשות באק טו באק על הזכייה בקופה אמריקה מלפני 3 שנים. זכייה שבעצם שברה את המחסום והחלה הכל.

ההרכב של סקלוני די ידוע ומוכן למעט התלבטות אחת בעמדת המגן הימני, סקלוני נוטה ללכת עם מונטיאל שגם פתח בחצי הגמר נגד קנדה.

ההרכב המשוער:

דיבו
מונטיאל/מולינה, קוטי, ליצ’ה, טאג
דה פול. אנזו, מק אליסטר
מסי, חוליאן, די מריה

הלילה גם יתקיים המשחק האחרון של אנחל “פידאו” די מריה במדי הנבחרת וכל השבוע האחרון מאוד אמוציונלי בשחקן שיסיים כאחד הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הארגנטינאי.

טקסט פרידה מאנחליטו אפשר למצוא בתרד הרשמי של הקופה שפרסמתי אתמול.

מנגד מגיעה מולנו נבחרת בכושר מצויין שעשתה דרך חזקה מאוד לגמר ונמצאת כבר 28 משחקים רצופים וללא הפסד.

יחד עם חאמס שחקן הטורניר עם 6 בישולים תעלה קולומביה עם ג’ון קורדובה בהתקפה במערך של 4-2-4 שהנחיל לה המאמן הארגנטינאי נסטור לורנסו אך ללא השחקן כמעט הכי חשוב שלה בטורניר. המגן הימני דניאל מוניוס שנתן טורניר מדהים עם 2 שערים ו-2 בישולים וכמעט 4 הזדמנויות שהוא מייצר לשער במשחק לטובת קולומביה. הכי הרבה בטורניר!!

ההרכב המשוער של קולומביה:

קמילו וארגס
סנטיאגו אריאס. דוויסון סאנצ’ס, קואסטה, מוחיקה
ריוס/אוריבה. לרמה
ג’ון אריאס, דיאז, קורדובה, חאמס

“החיים נתנו לי הרבה יותר ממה שאי פעם יכלתי לבקש”.
מתחילים את הפרידה מאנחליטו די מריה :disappointed_relieved:

הלוואי שהלילה הזה יגמר עם גביע ארגנטינאי :argentina:
Vamos Argentina :argentina:

יש הרכב!

דיבו
מונטיאל קוטי, ליצ’ה, טאג
דה פול, אנזו, מק אליסטר
מסי, חוליאן, די מריה

הקשר ההתפקפי הטוב בכל הזמנים פותח בצד השני?

ואמוס קראחו

לא הבנתי… את סקאלוני מרחיקים ממשחק כי הוא מאחר למחצית השנייה ואז נותנים לשאקירה לעכב את הכל כאילו זה בית זונות קולומביאני?

המתח הזה אכזרי

אין פנדלים? מה הארכה אני עייף

אני חוזר למשחק ההוא מול גואטמלה - גם בטורניר שהוא פצוע, מסי אחראי לזכייה הזאת של ארגנטינה.