Copa del Rey - הדיון המתגלגל - חצי גמר - נרמסים בקאמפ נואו עם 4:0 מהדהד לריאל מדריד

הוא עושה ספרינטים הלוך חזור לאורך כל המגרש כל המשחק, והוא היחיד, לחלוטין לחלוטין היחיד, שמשחק מקו 40 המטר משער ברצלונה. אין לו עזרה לא מהקישור, לא מההתקפה (פראן טורס, כן?), ולא מאיזה מגן ימני שבא לתמוך.

אולי יכל להחזיק יותר בכדור, אבל הוא ראוי לכל המחמאות על הלחימה היום. ולא רק עליה.

ופאטי…מה יהיה איתך פאטי??? אחרי שהרס ללבנדובסקי 2 גולים, עכשיו הוא לקח מקסייה (אחרי מהלך טוב של פראן). לא ייאמן מה נהיה ממנו.

חחחחחחחחח

ריאל מדריד צריכה להתבייש.

תכלס אם כל הדומננטיות שלהם ריאל וברצלונה בעטו לשער של מדריד יותר מאשר מדריד בעטה לשער של ברצלונה (למסגרת)

!!!

ויסקה בארסה ויסקה צ’אבי!!! בדיוק ככה מנצחים קלאסיקו בהרכב חסר ובלי שחקני התקפה!!! יששששששששששש

אשכרה ניצחון, מי חשב…יששששש!!

לא אוהב מה שראיתי מחצית שנייה מוריניו היה מתגאה בבונקר הזה אבל זה ניצחון עם הרכב חסר מאוד והוא חשוב.
לא מדברים עליו מספיק אבל קסייה עושה עבודה נהדרת בקישור ומרקוס אלונסו במשחק מצויין נטול טעויות

ריאל שיעשו חושבים לעצמם הם באמת נראים זוועה ו-ויניסיוס ילד חרא אין לי מילה אחרת .

יאללה לימים פצועים פחות ולחודש מרץ הקשוח

קודם כל כשאין אספקת כדורים אי אפשר לבוא בטענות לחלוצים. כשהם באים לשחק אצלנו הדרישה שלנו מהם לא צריכה להיות ליצור יש מאין אלא ליצור יש מיש. כדי ליצור יש מאין צריך ביטחון ואמונה. ראפיניה יש לו טאץ’ נדיר וראיית משחק מושלמת. כרגע אין לו רציפות ואין לו ביטחון. אבל הוא שרף היום (ותמיד) את המגרש. אם הוא יהיה השחקן שאנחנו מאמינים בו ונותנים לו את הרצף הוא החלוץ עם הכי הרבה עתיד. גם פראן היה מעולה היום. טיפה פחות לוחמני והרבה יותר רך אבל היה מעולה.

פאטי עצבן אותי. נכנס 20 דקות לסוף כשחצי מהשחקנים שלנו גמורים. טייל לו במרכז המגרש בנונשלאנט אה לה מסי. נראה שחושש ונמנע מכל מגע עם יריב. שחקן כזה מה שצריך לעשות לו זה לשים אותו לשני משחקים שישחק כבלם. זה יתקן את הבעיה המנטלית שלו.

d7b2b467-8d38-4d06-8161-06a6f2cd1e14_media-libre-aspect-ratio_default_0

1. זה היה מכוער, זה היה בונקר, זה היה התקף לב של 90 דקות, זה היה לא ברסאי בשיט.
    אבל זה היה ניצחון. בקלאסיקו. בברנבאו.
  2. ברצלונה הזו תקום ותיפול, ותקום ותיפול, על היכולת של שחקני ההגנה שלה. להשאיר את ריאל “חמישייה לליברפול באנפילד” מדריד, על 0 בעיטות למסגרת משחק שלם בברנבאו - משחק בו הם שלטו באופן מוחלט - זה לא פחות ממדהים. במיוחד אם זוכרים שכריסטנסן לא שיחק דקה.

משחק מדהים של שלישיית הבלמים שלנו. כן, מדהים. קל ללכת ל-RFA, שלפעמים נראה שאפשר לראות את הנשמה שלו יורדת לתקל בעצמה את ויניסיוס, אבל אלונסו היה לא פחות מעולה היום, גם כשהיה צריך להתמודד עם שחקנים מהירים ממנו.
וקונדה? אחרי כמה שבועות לא טובים, הוא החזיר בגדול היום. לא היה כדור אחד לבנזמה באיזור מסוכן, שהוא לא יירט. לקח את החלוץ הצרפתי כפרויקט אישי, ועשה את זה מעולה.

פעם דיברנו הרבה על “מסי דפדנסיה”. היום זה לחלוטין “דיפנס דפדנסיה”.

1. אחד הדברים שחייבים לקרות בעונה הבאה, זה שיהיה לנו עוד גורם אחד (בואו נתחיל מאחד, ואז נחשוב על עוד) בקישור שיודע לשחק קדימה, ושלא נקום וניפול על הפציעה הבאה של פדרי בפברואר אחרי שייטחן שוב.

הדבר השני הוא שצריך חלוץ, וצריך אחד דחוף. לבנדובסקי לא יהיה יותר כשיר מזה בגיל 384.
4. לצערי יש מצב שעוד ניזכר בימים האלו, ובשחקן הזה, שהיה הבטחה גדולה, ובעונת 22/33 חזינו בדמדומי הקריירה המאוד קצרה שלו. זה כבר מעבר לפיזיות, פאטי גמור מנטלית.
5. צ’אבי הרננדז - מלך הצהובים של קטאלוניה.
6. היום ראיתי לחימה. מכולם, בלי יוצא מהכלל. חלק שיחקו טוב יותר, חלק שיחקו רע יותר, אבל כולם נלחמו ונתנו 300% עד שריקת הסיום. זה מה שעשה לי את המשחק, וזה מה שמוביל אותי לנקודה האחרונה.
7. היו שלישיות, רביעיות ומאניטיות. אבל זה היה אחד הנצחונות הגדולים בקלאסיקואים. שלא יהיה ספק. בלי דמבלה, פדרי, לבנדובסקי וכריסטנסן - זה לא פחות מנס.

אבל העיקר שלא נמנע מההצלה מהקו של הבעיטה של קסייה :roll_eyes:

@titi_camara מול יונייטד זו הייתה אשמתי. עכשיו זה לגמרי עליך.

דה יונג. זה בולט כל משחק, יש לו כדרור ואחלה ריצה, הוא יודע לאן ללכת והוא חיב חייב חייב להיות מעורב יותר בהתקפה. היה מספר אחד בקישור היום עם כמה השתחררויות ותיקולים, ממש מבוזבז בחלק האחורי של הקישור

לא, זאת אשמת מיליטאו, אני רק מכיר אותו כל כך טוב ויודע איזה נזק זה יעשה, זה גם לא כל כך קשה כי זה על בסיס שבועי, אני רק מקווה שאקבל נקודות בונוס על זה :grin:

0 בעיטות למסגרת של ריאל… משחק הגנתי קבוצתי יוצא מן הכלל שלנו.

איזה משחק זוועתי, אני סבלתי.
לא רוצה שבארסה תתבנקר כל המשחק אפילו שאין שחקנים מקדימה. עשינו לריאל מה שאלמריה עשו לנו, אבל אני לא רוצה להיות אוהד אלמריה.

פאטי לא עיצבן אותי היום. דווקא ניסה קצת לשחק כדורגל, היחיד מלבד ראפיניה. למה ראפיניה שוב מוחלף ופראן נשאר על המגרש רק צ’אבי יודע.
הגנת ברזל יש לנו, ריאל בקושי הגיעה ל 2 הזדמנויות טובות, אבל לא בשביל זה אני צופה בכדורגל.

לא יודע, אבל לא אופתע אם הברזילאי היה פשוט גמור. הוא רץ הלוך חזור לאורך כל המגרש עד שיצא.

עדיף שינוח קצת, ואיפה שאפשר, לפחות עד חזרתם של דמבלה ולבנדובסקי.

חחחחחחחחח אני לחלוטין ויתרתי על המשחק, ריאל פתחו בלחץ היסטרי איך הם לא ניצחו?

זה ההרכב הכי גרוע שהעמדנו בעשור האחרון בקלאסיקו, איך לעזאזל ניצחנו? זו לחלוטין בעיקר מבוכה לריאל, לא ברור מה קרה פה.

כן שיחקנו ציני, כן ההגנה בעיקר ניצחה את המשחק, אבל איך כבשנו מולם? ועוד עם קסייה?

האמא של כל הניצחונות המוראליים. הלם מוחלט. ריאל אשכרה לחצו ותקפו 90 דקות. אני אשכרה בהלם מזה.

תעריכו, כי אתם זוכרים איך המשחק הזה התחיל? עם שער של בנזמה.

ועכשיו אני מבקש מכל אלה שמצאו סיבה לרדת על הליגה הספרדית כי בארסה ספגה מול יונייטד, תבקשו סליחה. אחר כך, לכו תסתכלו על ההרכבים בכל המשחקים בהם ספגנו העונה ותחזרו עם תובנה קצת יותר חכמה. תודה רבה.

באתי כדי לכתוב כל הכבוד על הניצחון אתמול, ברצלונה לא צריכה להתנצל על שום דבר, גם אם היא הייתה משחקת ככה בהרכב מלא. אי אפשר לשפוט את המשחק הזה לפי כדורגל בהתחשב בכך שארבעה שחקנים חשובים נעדרו. היא ניצלה טעות כדי לכבוש וכמעט היה גם 0:2. רונאלד אראוחו שחקן שהייתי רוצה מאוד וזה לא יקרה. עם הנתונים הפיזיים של אנטוניו רודיגר ואדר מיליטאו ביחד אבל מעבר לכך שהוא מהיר וחזק בצורה בלתי רגילה - הוא כל כך חכם, הוא משחק עם ניסיון של בן 30, כל כך הרבה שקט נפשי, קור רוח, לא נגרר לפרובוקציות, תמיד מרוכז. והוא בלאוגרנה בנשמה. ובקיצור “כמו שאמרתי” לפני המשחק. למי שמעוניין, יש כאן כמה תמונות שמסכמות היטב את ההגנה הנהדרת של ברצלונה אתמול.

ברצלונה באירופה סופגת 2 שערים למשחק,בליגה הספרדית היא כמעט ולא סופגת,הליגה הספרדית פשוט פח אשפה שראוי לזה שמשחק כמו אתמול יהיה המייצג שלו,פשוט מאוד.

או יותר פשוט לבדוק מי חוליית ההגנה המובילה/קבועה בליגה הספרדית שהובילה להישג הזה ומי היתה חוליית ההגנה במשחקים באירופה (בדגש על הצמפיונס).
אבל באמת שלא קריטי לי, ברצלונה לא במצב של להילחם בכל הזירות ואם זה ייגמר בלקחת את הליגה והגביע בעונה כזאת זה אמור מאוד לספק אותה. לא אכפת לי הזלזול שההגנה טובה רק בליגה הספרדית.

אחרי שבדקת את מה שכתבתי ולא השתכנעת שזה קל נורא לזלזל בליגה הספרדית, מה הסיבה המקצועית (שלא כוללת את המושג “הרוח של חואניטו”) לכך שריאל מאבדת נקודות ומפסידה לקבוצות קטנות, אבל מטיילת באנפילד?

ההיעדרויות של פדרי ולבנדובסקי התבררו כבעיה שלנו יותר משלכם.
ידוע שכדי לעצור את ריאל כל מה שצריך זה לתת לנו את הכדור ולצופף, בזכות ההיעדרות הזו זה גם מה שעשיתם.
בסדר, לא נורא, תמיד אמרתי שבקלאסיקו הברנבאו הוא המגרש הביתי שלכם…