Fake news: הדיון על דפים , רשתות חברתיות ומקורות מידע

לא שארקי אבל נדחף - אולי טל הרמן?

תכתוב כינוי. אני לא מכיר אותם בשמות הפרטים חחח סטנפורד? לא סגור אחד האנשים הטובים שהכרתי בפורומים

כן, חושב שזה היה הניק שלו. בחור נחמד מאוד, ובאמת כותב מצוין ומבין כדורגל.
יש לו היום קבוצת פייסבוק (לצערי מתמקדת ביונייטד ולא בכל הליגה): לינק
ופודקאסט יונייטד: לינק

פול ניומן @mos56

פול ניומן היה דני. אפילו היה פה תקופה עד שזעם על ההשתתפות במחול האנטי קורונה ועזב.

חבל

וואלה אז אני מבולבל

מסכים איתך. ומציין שאני גם לא ממש חושב שהרמה הייתה כזו גבוהה. יותר הגיוני להניח שמי שהכפיל את גילו מאז והשיל כמו חצ’קונים, היום היה חושב אחרת על אותן הודעות בדיוק. אחרי כל משחק זכורות כמות עצומה של משתתפים נותנים ציון לכל שחקן כאילו זה עיתון ספורט בניינטיז ועוד בסוף צריך לגלול שעה כדי לדלג על החתימה שלהם. מה גם שאין מה להשוות את הפורום עצמו. הנוכחי נוח פי אלף לקריאה וניווט.

לטעמי אין צורך להסתכל אחורה. הטוויטר והווטסאפ שינו את איך שאנחנו צורכים כדורגל, וגם הפורום צריך לעשות אדפטציה כדי שתיהיה לו זכות קיום.

לא פול ניומן כינוי אחר אני כמעט בטוח סטנפורד. חחח איפה שארקי…

היה את stretford או משהו כזה

Stretford End

סוף סוף צדיק בסדום :slight_smile:

הוא לא מאשר את הפוסטים האלו, הוא כותב אותם בעצמו.

והמשפט “למזלם יש הרבה אוהדי ברצלונה בארץ” הוא לא 100% נכון. חלק מהותי מהסיבה שיש כל כך הרבה אוהדי ברצלונה בארץ, היא שבארסה מאניה קיימת. החלק ההרבה הרבה הרבה יותר גדול, אלו ההצלחות של ברצלונה בשנים עברו, אבל בארסה מאניה היו שם כדי לרכב על הגל, ולהגדיל את ההמונים.

אגב, באיזה הקשר אתה כותב את זה?

כנראה בטעות כתבתי במקום הלא נכון.
לא חושב שיש אוהד אחד שהחליט לאהוד את ברצלונה בזכותם או בגללם,יכול להיות שהם גרמו להרבה אוהדים להישאר,אבל מה שהביא את כל אותם אוהדים זה ההצלחות והאוננות המוצדקת אך מוגזמת של ספורט 5 בזמנו.

יש אוהדים שהתחילו לאהוד קבוצות מסויימות בגלל צבע המדים, שחקן מסוים, או סתם כי זה הדבר היחיד שהיה משודר באותו זמן. ממש ממש לא יפתיע אותי אם הרבה מאוד אנשים שמעו על ההצלחה של ברצלונה ההיא, והדבר הזה שנקרא “בארסה מאניה”, למרות ואולי בגלל כל הצהוב וההתעסקות בשטויות, רק חתם את העסקה. במקרה המינימלי. אולי בכלל שמעו על ברצלונה רק בזכות בארסה מאניה ושלוחותיה (שלוחותיו? שלוחותיהם?)

מה הם עשו הפעם? ירדו על ויני?

אם זה שי פל זה יהיה ממש מצחיק.

אני מניח שזו הכוונה…

האמת שהתגובה שלי הייתה לטל. לדעתי זה אירוני. בדקתי וזה אכן הוא.

אמור היה לשבת בסטרטפורד אנד במשחק מול לידס אבל מישהי נפטרה ומצאתי את עצמי במיין סטנד של אברטון.
אבל כן - סטרטפורד אנד הוא הוא טל הרמן כפי שכתבו כאן.

מה דעתכם על אלה ששולחים הודעות קוליות בוואטסאפ ?

דעתי האישית שיש לחוקק חוק חדש, שנתיים מאסר בפועל על כל הודעה קולית ואם ההודעה מעבר ל 15 שניות אפשר להוציא אותם להורג בלי משפט :face_with_peeking_eye: